Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Odos atjauninimas japoniškomis amino ir hialurono rūgščių injekcijomis Sunekos

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Odos atjauninimas, veido odos patempimas ir stangrinimas, raukšlių mažinimas, odos tonuso gerinimas su inovatyvia japonų, vieno žinomiausio pasaulyje gamintojo – amino ir hialurono rūgščių ANTI-AGE terapija.

   Unikalios grožio injekcijos SUNEKOS 200

   Odos atjauninimas su amino ir hialurono rūgštymis, kokie pagrindiniai veiklūs ingredienai yra šiose injekcijose?

   Hialurono ir amino rūgštys.  Tai unikali formulė , odos atjauninimo procedūros metu išgaunanti kompleksinius poveikius.

   SUNEKOS 200 – net keturi efektai viename!

   • Skatina aktyviau gamintis kolageną, oda atsinaujina.
   • Hialurono rūgštis užtikrina odoje drėgmės reikalingą balansą.
   • Ypač atjaunėjusi oda – stangresnė, elastingesnė, suteiktas švytėjimo efektas.
   • Natūraliai atrodantis atjaunėjimo efektas.

   Odos atjauninimas, veido odos patempimas, kaip veikia šios naujos kartos „Sunekos 200“ injekcijos?

   Amino rūgštys – tai tarsi statybinė mūsų organizmo medžiaga, būtina audiniams atsinaujinti ir naujoms ląstelėms gamintis. Kai jų trūksta, oda palaipsniui praranda gyvybingumą – pradeda glebti, praranda stangrumą, skaistumą, išryškėja ir gylėja raukšlės.

   Hialurono rūgštis – tai drėkinimo komponentas. Tiesioginis šios medžiagos įvedimas į odą užtikrina nuolatinį jos drėkinimą ir pagreitina odos atsinaujinimo procesus.

   In vivo (gyvame organizme atliekamas arba stebimas tyrimas) ir in vitro (ne gyvame organizme, o laboratorijoje atliekamas tyrimas) tyrimuose buvo nustatyta tiksli amino rūgšties formulė, kuri kartu su hialurono rūgštimi gali natūraliai skatinti kolageno ir elastino gamybą ir pasiekti MATOMĄ atjaunėjimo rezultatą.

   Šios dvi aktyviosios medžiagos ypatingai dera tarpusavyje ir efektyviai veikia odos atjauninimui, raukšlių mažinimui, odos stangrinimui ir patempimui, odos tonuso pakėlimui.

   Hialurono injekcijos ir amino rūgštis – patentuota „Sunekos 200“ ANTI-AGE veikimo formulė:

   • Stimuliuoti fibroblastus, kad jie aktyviai gamintų, odos atjaunėjimui reikalingus komponentus – kolageną ir elastiną.

   Sunekos - veido atjauninimas

   1 pav. SUNEKOS 200 formulės patentas ((*) PCT/IB2015 Tarptautinė patento paraiška)

   Atlikti klinikiniai tyrimai su pacientais (45-65 m. amžiaus grupė), taikant šią naujos kartos veido atjauninimo ir odos stangrinimo terapiją, atskleidė puikius rezultatus: praėjus vos 10 dienų po pirmosios procedūros veido oda tapo stangresnė, elastingesnė ir be išsausėjimo požymių, matomai sumažėjo raukšlelės aplink akis. Taip pat išryškėjo skruostikaulių linija.

    

   Unikali grozio injekcija_sunekos

   2 pav. Amino rūgščių ir hialurono injekcijų poveikis po procedūros, praėjus 2-3-6 mėnesiams

   Amino rūgštis ir hialurono rūgštis puikiai veikia kovoje prieš senėjimą.

   Veido atjauninimas, odos stangrinimas, raukšlių šalinimas, skruostikaulių išryškinimas, odos tonuso pakėlimas – tai ideali ANTI-AGE terapija ir jaunesniems ir vyresniems žmonėms.

   Odos atjauninimas ir patempimas su „Sunekos 200“ užpildu, kuriose strityje gali būti atliekamos šios grožio injekcijos?

   • Veido, kaklo, dekolte, rankų ir plaštakų srityse;
   • Džiaugsitės natūraliai atjaunėjusia oda, sumažėjusiomis raukšlelėmis, išryškėjusiomis skruostų linijomis bei drėgnos odos pojūčiu.

   Amino rūgščių ir hialurono injekcijų privalumai:

   • Dėl unikalios patentuotos formulės naudojamos natūraliai organizme sintetinamos amino rūgštys ir hialurono rūgštis, dėl to šios inovatyvios injekcijos ne tik drėkina, bet ir iš vidaus atjaunina odą.
   • Dėl unikalaus amino rūgščių derinio, suaktyvinami fibroblastai, kurie injekcijos vietoje perdirba ir skatina aktyviau gamintis kolageną ir ląstelių lygmenyje užveda odos atjaunėjimo procesus.
   • Veiksmingumas buvo tirtas ir įrodytas atliekant klinikinius tyrimus.
   • Taip pat tinka ir jaunesniems pacientams, kurių netenkina net vos pastebimos pirmosios raukšlelės.

   Odos atjauninimas ir stangrinimas amino rūgštimi ir hialurono injekcijomis, kiek trunka rezultatas?

   Rezultatas priklauso nuo asmeninių žmogaus organizmo savybių, įprastai efektas tęsiasi apie 8 mėnesius, paskui procedūrą galima kartosi.

   Greita procedūra!

   Amino rūgščių ir hialurono injekcijų procedūra trunka tik iki 30 minučių.

    D.U.K.

   Koks SUNEKOS 200 veido odos atjauninimo, raukšlių mažinimo, odos stangrinimo poveikis?

   • Ypač atjaunėjusi oda ir natūraliai atrodanti išvaizda;
   • Gerina odos tekstūrą ir elastingumą;
   • Mažina paviršines ir mimikos raukšles;
   • Koreguoja tamsius paakius;
   • Išryškina skruostikaulius;
   • Intensyviai drėkina odą;
   • Suteikia odai lygumo ir švytėjimo efektą.

   Kokioms sritims rekomenduojama SUNEKOS 200 veido odos atjauninimo ir stangrinimo procedūra?

   • Veido odai
   • Rankoms ir plaštakoms;
   • Kaklui;
   • Dekoltė.

   Kada pradeda matytis pirmieji SUNEKOS 200 veido atjauninimo ir stangrinimo rezultatai?

   Pirmieji rezultatai pradeda ryškėti po procedūros praėjus 10-14 dienų ir gali tęstis iki 8 mėnesių.

   Kiek amino rūgščių ir hialurono injekcijų procedūrų reikia atlikti?

   Norint pasiekti geriausią ANTI-AGE efektą ir mėgautis išties elastinga, švytinčia bei stangria oda rekomenduojame 3-4 procedūras.

   Ar galima SUNEKOS 200 veido odos atjauninimo ir stangrinimo terapiją derinti su kitomis procedūromis?

   Galima derinti su mezoterapija, PRP (trombocitais pripildytos plazmos), biorevitalizacija bei lazerinėmis procedūromis.

   Kiek maždaug laiko trunka amino rūgščių ir hialurono injekcijų procedūra?

   Trukmė apie 30 minučių.

   Ko rekomenduojama vengti po šios veido odos atjauninimo ir stangrinimo procedūros?

   Pirmąją procedūros atlikimo dieną rekomenduojama veido neliesti rankomis, vengti tiesioginių saulės spindulių, sporto, neiti į pirtis ar baseinus.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku