Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Frakcinis odos atnaujinimas Co2Re lazeriu

Taikoma 10% nuolaida, kai procedūra atliekama dvejose atskirose srityse.

Įsigyjant 3 strijų šalinimo procedūrų paketą, taikoma 15% nuolaida.

*CO2Re frakcinio atjauninimo efektui sustiprinti, smulkių raukšlių atpalaidavimui, intensyvesniam odos standinimui, siūlome kombinuotą procedūrą FRAKTOX, tai lazerinis atjauninimas+botulino toksinas, kai preparatas paskirstomas specialia “užliejimo” technika (ne adatiniu būdu). FRAKTOX kaina priklauso nuo veido srities, kurioje bus paskirstomas preparatas 100 – 200 eur.

PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina frakcinio odos atjauninimo CO2Re lazeriu poveikį. Atliekant CO2Re procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, plaštakos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. SUTAUPYKITE.Candela Medical CO2RE – naujos kartos frakcinis odos atnaujinimas

frakcinis odos atnaujinimasSenstanti oda, atsiradusios odos linijos ar raukšlės, netolygi veido spalva, įvairios dėmės, likę randeliai po spuogų ar kiti odos paviršiaus nelygumai ir kitos odos problemos, pasitelkus naujas lazerių procedūras, šiandien jau yra išsprendžiamos.

Tobulėjant lazeriams ir odos atnaujinimo galimybėms, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika šiandien siūlo frakcinį odos atnaujinimą atlikti naujuoju frakciniu CO2RE lazeriu, Candela Medical. Tai yra idealus būdas norint atjauninti ir išlyginti veido, kaklo ar krūtinės odą, raukšles, paviršiaus nelygumus, sugrąžinti tolygią skaisčią spalvą, padidinti išplonėjusios odos stangrumą ir koreguoti visus odos trūkumus. Naujuoju CO2RE lazeriu akivaizdūs rezultatai pasiekiami ir džiugina jau po pirmos procedūros!

Odos atjauninimui naujuoju CO2RE: septyni pasirinkimai visiems odos trūkumams spręsti

Frakcinis lazeris odą atnaujina frakcijomis, kai milijonai mikroskopinių lazerio stulpelių pašalina seną audinį, palikdami aplink sveikas ląsteles. Todėl vyksta greitas gijimas ir susiformuoja naujos sveikos odos ląstelės, formuodamos lygią bei sveiką odą.

CO2RE – tai aukštųjų technologijų lazeris. Privalumas – šis universalus CO2RE lazeris skiriasi nuo kitų frakcinių lazerių ir yra vienintelis iš CO2 lazerių, turintis net 7 gydymo variantus, iš kurių net 5 skirti frakciniam odos atnaujinimui, todėl išsprendžiamos pačios įvairiausios odos problemos!

CO2RE lazerio išskirtinumas – tai pirmasis CO2 frakcinis lazeris, išskirdamas dvigubo lazerio bangas, gali tiksliai atnaujinti tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius: paviršinį, vidurinį ir gilųjį ar vienmomentiškai atlikti visų odos sluoksnių atnaujinimą. Nei vienas CO2 lazeris neturi tiek galimybių – tai naujos kartos CO2RE lazeris, turintis intuityvų „touch“ ekraną, rodantį gydymo geometriją ir suteikiantis visai naujas galimybes odos atjauninimui. Užtenka 1 šio lazerio praėjimo, lyginant su kitais frakciniais lazeriais, todėl skatinamas itin spartus gijimas ir sutrumpėja poprocedūrinis laikotarpis.

Kokias odos problemas sprendžia naujasis CO2RE frakcinis lazeris?

co2 lazerisCO2RE frakcinis odos atnaujinimas multifunkcionalus, prisitaiko ir sprendžia pačias įvairiausias odos problemas nuo paviršinių iki pačių rimčiausių:

 1. CO2RE light – esant smulkiems odos paviršiaus nelygumams, išsiplėtusioms odos poroms, linijoms ar raukšlelėms atliekamas paviršinis frakcinis odos atnaujinimas, lazerinio odos pilingo efektas;
 2. CO2RE mid – norint koreguoti labiau išreikštus odos pokyčius, stipresniam frakciniam efektui lazerio spinduliai prasiskverbia giliau, skatinantys papildomą kolageno sintezę, atnaujinami pažeisti ar pasenę viduriniai odos sluoksniai, koreguojami gilesni randeliai, duobutės, atsiradusios po spuogų, ryškesnės raukšlės apie akis, lūpų, skruostų, kaktos, kaklo ir kt. srityse;
 3. CO2RE deep – esant senstančiai, praradusiai stangrumą odai, išreikštoms raukšlėms, ryškiems po spuogų, chirurginiams, nudegiminiams ir kt. randams, strijoms atnaujinami giliausi odos sluoksniai, sintezuojamas naujas kokybiškas kolagenas;
 4. CO2RE fusion – unikali metodika, kai kombinuojant intensyvumą ir atjauninimo gylį, vienu metu atnaujinama visa oda – tiek epidermis, tiek gilieji odos sluoksniai.

Kokie pasiekiami pokyčiai atnaujinant odą frakciniu CO2RE lazeriu?

 • Suvienodėja odos spalva, atstatomas odos paviršiaus lygumas, vyksta odos atjauninimas.
 • Lygėja odos linijos ir raukšlės, koreguojamos išsiplėtusios odos poros.
 • Padidėja kolageno sintezė, oda atrodo stangresnė ir jaunesnė.
 • Šalinama pigmentacija, strazdanos, amžiaus, „kepenų“ dėmės, keratozės.
 • Atjauninama saulės pažeista oda.
 • Koreguojamos įvairios dėmelės ir visų tipų randai  – po spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
 • Šalinamos visų tipų strijos.

Kokia odos problema būtų, frakcinis CO2RE lazeris turi visus parametrus joms spręsti.

Plačiau paskaityti apie Candela Medical frakcinį CO2RE lazerį, pažiūrėti prieš ir po nuotraukų galite gamintojo puslapyje www.syneron-candela.com 

Kada atlikti frakcinį odos atnaujinimą?

Siekiant odos atjauninimo, idealu frakcinį odos atnaujinimą atlikti virš 30 metų, taip pat pagal poreikį esant visų tipų raukšlėms, pvz.: apie akis, skruostų ar kitose srityse, netolygiai veido spalvai, pigmentacijai, randams, praradusiai stangrumą odai ar esant paviršiaus nelygumams ir kt. įvairiems trūkumams. Tai puikus būdas atjauninti odą ir siekiant turėti jauną ir lygios spalvos odą su minimaliu poprocedūriniu laikotarpiu.

Kaip vyks frakcinio odos atnaujinimo CO2RE procedūra?

Prieš procedūrą oda sutepama vietinio anestetiko tepalu. Po 30-40 minučių pacientui uždedami akis apsaugantys akinukai, prie odos pridedamas aplikatorius, oda nuskenuojama, parenkami tinkami frakcinio odos atnaujinimo CO2RE parametrai. Sufokusuojamas lazerio spindulys ir pradedama atjauninimo procedūra. Pati procedūra trunka apie 30 minučių.

Kiek frakcinio odos atnaujinimo CO2RE procedūrų reikės atlikti?

Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos išreikštumo ir svyruoja nuo 1-3 atliekant odos atjauninimą ir nuo 3-5 atliekant raukšlių, randų, strijų šalinimą. Jau po pirmos frakcinio odos atnaujinimo CO2RE procedūros matomi efektyvūs rezultatai, kurie dažnai būna pakankami. Iš karto po procedūros šalinasi pigmentinės dėmės, koreguojami odos trūkumai, dėl lazerio stimuliuojamo naujo kolageno susidarymo, oda palaipsniui atrodo švelnesnė ir lygesnė. Procedūrų skaičių aptarsite su gydytoja nemokamos konsultacijos prieš procedūrą metu.

CO2RE atjauninimo būdą pamėgo ir pasaulyje pripažinta pop karalienė, tad ši procedūra dabar vadinama “Madonna Lift”.

Kaip oda atrodys po procedūros?

Iš karto po procedūros jausite panašų į saulės nudegimo jausmą, kuris truks kelias valandas. Kelias dienas po procedūros oda pradės atsinaujinti ir, panašiai kaip po pilingo procedūros, pasišalins paviršinis odos sluoksnis. Tai natūralus odos atsinaujinimo procesas ir gali trukti apie 7-10 dienų. Po procedūros gydytoja, atlikusi procedūrą, paaiškins kaip prižiūrėti odą namuose. Odą reikės drėkinti ir tepti apsauginiais nuo saulės kremais, turinčiais SPF 30 ir aukštesnius faktorius.

Mūsų klinikos gydytojos nemokamos konsultacijos metu aptars Jūsų odos problemas ir lūkesčius, išsamiai patars, kaip prižiūrėti odą po procedūros.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video yra iš oficialaus Candela Medical tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai

Taikoma 10% nuolaida, kai procedūra atliekama dvejose atskirose srityse.

Įsigyjant 3 strijų šalinimo procedūrų paketą, taikoma 15% nuolaida.

*CO2Re frakcinio atjauninimo efektui sustiprinti, smulkių raukšlių atpalaidavimui, intensyvesniam odos standinimui, siūlome kombinuotą procedūrą FRAKTOX, tai lazerinis atjauninimas+botulino toksinas, kai preparatas paskirstomas specialia “užliejimo” technika (ne adatiniu būdu). FRAKTOX kaina priklauso nuo veido srities, kurioje bus paskirstomas preparatas 100 – 200 eur.

PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina frakcinio odos atjauninimo CO2Re lazeriu poveikį. Atliekant CO2Re procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, plaštakos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. SUTAUPYKITE.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku