Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Odos patempimas su “Jett Plasma Lift Medical”

Odos patempimas su išskirtine “Jett Plasma” technologija

Laikui bėgant, mūsų oda praranda elastingumą, atsiranda odos linijos ar raukšlės, įvairios dėmės, suaktyvėja pigmentacija. Pati jautriausia ir ploniausia oda, kurioje atsiranda pirmosios raukšlės, tai vokų oda. Dėl šios priežasties būtent akių vokai greičiausia iri išduoda mūsų amžių. Su amžiumi raukšlių skaičius akių vokų srityje didėja, atsiranda odos nukritimas. Dėl riebalų maišelių, kurie yra po voko oda, jie matomiau paburksta ir sudaro pavargusio žmogaus išraišką.

Vienas iš efektyviausių nechirurginių vokų odos (ir ne tik) patempimų ir pakėlimų su naujausia „Jett Plasma“ technologija. Technologija yra naudojama ne tik akių vokų pakėlimui, paakių maišelių mažinimui, kaklo odos ir odos aplink lūpas patempimui, rankų atjauninimui, bet ir odos pigmentinių dėmių, strijų pašalinimui.

Kuo išskirtinė „Jett Plasma“ technologija?

Skirtingai nei daugelis kitų rinkoje naudojamų plazminių prietaisų, „Jett Plasma“ naudoja nuolatinę (DC – „direct current“), o ne kintamąją (AC – „alternating current“) srovę, kuri leidžia „nuskaityti“ ir pažymėti odą. Dėl to prietaisas yra universalesnis, gali būti naudojamas didesniuose plotuose netraumuojant odos.

Tai efektyvi nechirurginė alternatyva chirurginėms operacijoms, pasiekiamas ilgalaikis (trunkantis net iki 5-erių metų) rezultatas už mažesnę kainą!

Kaip veikia „Jett Plasma“ technologija?

Gydymo metu yra naudojama plazma. “Jett Plasma“ technologija užtikrina nepertraukiamą plazmos srauto energiją, kuri leidžia prietaisui judėti per odą ir ją „nuskaityti“. Be to, „Jett Plasma“ prietaisu padėti taškeliai yra mažesni ir nuosekliai gilūs, o tai lemia tikslesnį procedūros atlikimą. Procedūros metu odos perteklius tiesiog išgarinamas („sublimuojamas“). Pašalinus perteklinį audinį, oda yra veiksmingai patempiama, o kolageno gamyba pasidaro intensyvesnė. “Jett Plasma“ yra žemos temperatūros prietaisas, kurį galima naudoti ant viso žmogaus veido ir kūno.

Kam naudojama „Jett Plasma“ technologija?

„Jett Plasma“ technologija išskirtinė tuo, kad siūlo itin efektyvią nechirurginę alternatyvą daugeliui odos problemų spręsti – netgi tokioms, kurios anksčiau buvo išsprendžiamos tik chirurginiu būdu:

  • nechirurginiam akių vokų pakėlimui (nechirurginė blefaroplastika);
  • mimikos raukšlių ar raukšlių aplink lūpas ir akis („žąsies kojelės“) sumažinimui;
  • veido odos pakėlimui ir patempimui bei kaklo, kūno ir kaktos odos pakėlimui ir raukšlių aplink akis sumažinimui;
  • randų po spuogų (aknės) gydymui;
  • pigmentinių dėmių mažinimui;
  • strijų mažinimui;
  • rankų atjauninimui.

Pašalinus perteklinę odą, išgaunamas pakėlimo efektas bei skatinama aktyvesnė kolageno gamyba, kolagenas yra labai svarbus ilgalaikiui odos atjauninimui.

Kaip atliekama „Jett Plasma“ procedūra?

Atliekant procedūrą, naudojamas vietinis nuskausminimas, priklausomai nuo gydomos srities. Kai plazma prisijungia prie odos, galimas šilumos pojūtis. Pati procedūra trunka apie valandą laiko, o rezultatais galėsite džiaugtis net iki penkerių metų!

Koks poprocedūrinis laikotarpis?

Srityje, kurioje buvo atlikta procedūra, galimas paraudimas, kuris gali trukti nuo dviejų iki trijų dienų. Aplink akių sritį jis gali trukti kiek ilgiau. Po gydymo nenaudokite makiažo bent 24 valandas.

Ar ši procedūra tinka visiems?

Procedūra tinkama įvairaus amžiaus moterims ir vyrams.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Nechirurginiam akių vokų pakėlimui ir odos atjauninimui reikalinga viena arba dvi procedūros, kurių metu pasiekiamas norimas rezultatas. Tačiau dažnai pacientai yra patenkinti rezultatais jau po pirmos „Jett Plasma“ procedūros. Preliminarius rezultatus matysite iš karto, o per ateinančius mėnesius jie tik dar labiau išryškės ir bus matomi net iki 5 metų.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku