Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Permanentinis makiažas – mikropigmentacija

   Permanentinis makiažas – mikropigmentacija

   Ilgalaikis permanentinis makiažas, tai viena iš grožio sričių, kuri nuolatos tobulėja, tendencijos ir atlikimo technikos tobulėja, išgaunamas natūraliai atrodantis rezultatas ir Jūs dar labiau pasitikėsite savimi! Ši procedūra išryškins Jūsų natūralų grožį, leis paslėpti trūkumus, bus pabrėžti Jūsų asmeniai bruožai, tai kas atrodys gražiai ir labiausiai tiks Jums.

   Modernios ir ilgalaikės kosmetologijos dėka, galime gerai atrodyti kiekvieną dieną, pirtyje, baseine, paplūdimyje, sportuojant ir esant kitoms grožio išbandymo situacijoms.

   Ilgalaikis makiažas – pati geriausia išeitis moterims, kurios visur ir visada nori atrodyti nepriekaištingai!

   Permanentinis makiažas, kokiose srityse atliekamas?

   Lūpų, antakių ir akių srityse. Galimas dalinis maskavimas, odos spalvos korektoriumi, dirbama paviršiniame odos sluoksnyje. Piešiami plaukeliai vaizde identiški natūraliam plaukui, todėl efektas pasiekiamas ypač natūralus.

   Kokios naudojamos permanentinio makiažo technikos?

   Permanentinis makiažas antakiams – 6 D plaukelių technika, kai yra piešiamos natūraliems plaukams identiškos linijos, pasiekiamas natūraliai tankių, lygios ir gražios formos antakių efektas, priduodamas ryškumas antakių spalvai. “Mikroblanding” tikras išsigelbėjimas tiems, kurie siekia tvarkingų antakių efekto. Ir estetinis vaizdas, ir kasdienis patogumas Jums –  bus suteikta norima forma ir simetrija. Iš karto po procedūros antakių spalva bus intensyvesnė, tačiau jiems sugijus ir nukritus šašiukams džiaugsitės puikiu estetiniu rezultatu.

   Akių viršutinio voko kontūras – kai tamsiu pigmentu užpildoma blakstienų augimo linija. Tai procedūra norinčioms džiaugtis subtiliu, gilesniu ir išraiškingesniu žvilgsniu. Tai variantas tinkantis absoliučiai visiems.

   Permanentinis makiažas lūpoms – akvarelinė technika, labai populiarus ir natūraliai atrodantis sprendimas. Po procedūros lūpoms suteikiama forma, be griežtų linijų, o sugijus spalva atrodys švelniai, nebus intensyvi. Paryškinamas lūpų siluetas, tai puikus pasirinkimas moterims, kurios mėgsta labai natūralų efektą.

   Permanentinis makiažas lūpoms – lūpdažio efekto technika, kai lūpos yra padengiamos ryškia spalva, dažniausiai raudono atspalvio. Intensyviau matomas lūpų kontūras ir lūpos pilnai padengiamos spalvos pigmentu ir efektas išlieka ilgiau, nei su akvareline technika. Ši technika naudojama norint išgauti ryškesnį rezultatą.

   Lūpų permanentinis makiažas, ypatingai pamėgta procedūra, kuri ne tik sulygina lūpų kontūrus, bet ir suteikia lūpoms norimą atspalvį, dėl kurios kasdien nebereikės sukti galvos.

   Kaip atliekama ilgalaikio permanentinio makiažo procedūra?

   Atvykus į kliniką, prieš procedūrą vyksta konsultacija su specialiste, įsivertinami Kliento lūkesčiai bei odos tipas, pagal norimą pasiekti rezultatą rekomenduojama kokiu būdu ilgalaikį makiažą geriausiai atlikti. Iš spalvų paletės yra parenkama spalva, nupiešiamas formos eskizas. Procedūros trukmė apie 2 valandas. Mikropigmentacija atliekama itin tiksliai, kadangi plona adatėle spalvos pigmentas įvedamas į odą. Pigmentas, kuris yra įvedamas mikropigmentacijos metu yra visiškai saugus sveikatai, jo kilmė natūrali.

   Kaip pasiruošti permanentinio makiažo procedūrai?

   • Likus dienai prieš procedūrą nevartoti alkoholio, stiprios kavos, aštraus maisto, kraują skystinančių vaistų.
   • Likus savaitei iki procedūros – vengti soliariumų, aktyvesnės saulės, neatlikti rūgštynių procedūrų, kapiliarų šalinimo, veido valymo.  Chemiškai dažyti ir pešioti antakius.
   • Prieš lūpų ilgalaikį makiažą rekomenduojame atlikti lūpų pilingą ir iki procedūros pastoviai drėkinti lūpas vazelinu.
   • Atliekant permanentinį makiažą vokams, procedūros metu turite būti be kontaktinių lęšių, bei priaugintų blakstienų.

   Rekomendacija – lūpų putlinimo procedūrą rekomenduojama ne vėliau, kaip 3 savaites iki permanentinio makiažo.

   Kaip elgtis po permanentinio makiažo procedūros?

   • Nesilankyti baseinuose, pirtyse ir vandens telkiniuose, vengti prakaitavimo, saugoti nuo drėgmės – 10 dienų.
   • Vengti deginimosi saulėje, soliariume – 3 savaites. Deginantis naudoti procedūros vietoms kremą su SPF 50.
   • Mechaninių pažeidimų gijimo srityje, kasymo, lupinėjimo, trynimo ir kt.
   • Apriboti dekoratyvinės kosmetikos naudojimą procedūros zonoje.

   Ko tikėtis po ilgalaikio permanentinio makiažo procedūros?

   Po permanentinio makiažo procedūros antakiai ir lūpos būna itin ryškios spalvos. Spalvos intensyvumas sumažėja 50-70%, po 4-8 dienų sugijus ir išsilupus ryškiems šašiukams.

   Kiek procedūrų reikia rezultatui pasiekti?

   Rezultatui pasiekti reikia vienos procedūros, ir vienos arba retais atvejais dviejų korekcijų, kurios atliekamos nuo (dviejų) mėnesio iki keturių mėnesių eigoje po procedūros.

   Ilgalaikio permanentinio makiažo kontraindikacijos, kada nerekomenduojama atlikti procedūros?

   • Negalima atlikti sergantiems hepatitu, nuo insulino priklausoma cukrinio diabeto forma, dermatitu, turintiems inkstų funkcijos nepakankamumą, onkologiniai susirgimai.
   • Ligos susijusios su žymiu kraujo krešėjimo sumažėjimu.
   • Ūmūs uždegiminiai susirgimai.
   • Sunkūs somatiniai susirgimai.
   • Psichiniai sutrikimai.
   • Epilepsija.
   • Polinkis keloidiniams randams.
   • ŽIV, AIDS.
   • Herpes virusas paūmėjimo stadijoje.
   • Permanentinis makiažas neatliekamas nėštumo laikotarpyje.
   • Permanentinis makiažas gali būti atliekamas maitinančioms moterims.
   • Amžius iki 18 metų.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku