Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Pilingas

   Glikolio rūgšties, salicilo, migdolinės rūgšties, azelaino, Easy TCA pilingai

   pilingasCheminis pilingas – tai procedūra, atliekama po aknės liekančių dėmelių pašalinimui, norint išlyginti ir atgaivinti veido ir kūno odą, suteikti šviežumo pojūtį, pagerinti jos struktūrą.

   Glikolio rūgštis yra švelni, natūraliai egzistuojanti gamtoje AHA (alfa hydroksi rūgštis), priklausanti paviršinių cheminių pilingų grupei, kuri pašalina negyvą viršutinį epidermio mikrosluoksnį. Taip stimuliuojama naujų, sveikų, jaunų ląstelių gamyba ir visiškai naujo odos sluoksnio susidarymas. Be to, glikolio rūgštis skatina elastinių ir kolageno skaidulų gamybą. Šių glikolio rūgšties savybių dėka sumažinamos arba išnyksta smulkiosios odos linijos ir raukšlelės, pasišalina paviršutiniai pigmentacijos nelygumai, pašalinamos po aknės liekančios rausvos dėmelės, paviršiaus nelygumai, pagerėja odos struktūra, oda tampa lygi ir švelni.

   Salicilo rūgštis gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių (inkštirus šalinančių) savybių. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį, atitolina senėjimo procesą (pagreitina negyvų odos ląstelių pasišalinimą), atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę). Tai yra saugus pilingas, nesukeliantis nudegimų.

   Migdolų rūgšties pilingas skirtas raustantiems veidams, t.y. esant rozacea – rožinei. Migdolų rūgštis – alfa hidroksi rūgštis, pasižyminti cheminėmis savybėmis, kurių dėka šios rūgšties tirpalu atliekant cheminę eksfoliaciją, nesukeliama eritema, o jau sekančią dieną oda atrodo skaisti. Migdolų rūgšties pilingas naudojamas rozacea gydymui. Kliniškai įrodyta, kad MA (migdolic acid) mažina rožinės simptomus – raudimą, išsiplėtusius kapiliarus. Nustatyta, kad MA veikia antibakteriškai, slopina uždegimą, skatina kraujagyslių kaitą ir regeneraciją, slopina odos raudimo reakcijas.

   Azelaino rūgšties pilingas labai veiksmingas rožinės gydymui, efektyvumas prilyginamas vaistams. Pastaraisiais metais dermatologijoje rožinės gydymui sėkmingai taikoma azelaino rūgštis tiek viena, tiek taikant kompleksinį gydymą. Azelaino rūgštis pasižymi uždeginimą slopinančiomis, antibakterinėmis ir keratolizinėmis savybėmis, kurios veikia į pagrindines rožinės susidarymo priežastis. Azelaino rūgšties pilingais gali būti gydomos visos rožinės stadijos. Azelaino rūgštis yra viena saugiausių ir veiksmingiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių.

   Senėjimo požymius koreguojantys Filorga pilingai – dėka naujų šių pilingų sudėties savybių sekančią dieną nėra išreikštos epitelio deskvamacijos, todėl šie pilingai pripažinti tausojančiais. Glikopeel formulė, į kurią įeina 18 veikliųjų medžiagų užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį senėjimo požymiams (blyškumui, nelygumams) bei palaipsniui didėjantį efektyvumą raukšlių, pigmentinių dėmių korekcijai.

   Pilingų procedūra atliekama

   • gydant postaknę, t.y. po aknės liekančias rausvas dėmeles – “randelius”
   • aknės gydymui, ypač esant baltiesiems ir juodiesiems komedonams
   • esant išsiplėtusioms poroms
   • siekiant sumažinti arba panaikinti smulkias odos linijas ar raukšleles, odos patempimui
   • sausų odos plotų gydymui
   • esant pigmentacijos sutrikimams
   • siekiant suminkštinti sausą, šiurkščią odą
   • pagerinti odos struktūrą ir atgaivinti spalvą
   • raustančiai odai – rožinės (rozacea) gydymui
   • odos valymui, aktyvuoja odos spindėjimą

   Po procedūros gydytojos paskiriami prausikliai, veido losjonai, kremai ar gydančios priemonės, atstatančios odos struktūrą, kuriose veikliųjų medžiagų žymiai mažesnė koncentracija yra skirta kasdienei odos priežiūrai ir sveikai odos išvaizdai.

   Kada procedūros atliekamos?

   Procedūras atlieka moterys ir vyrai, norintys pagerinti odos būklę ir išvaizdą, kuriems nepriimtinas ilgas poprocedūrinis laikotarpis (jis būna atliekant giliuosius pilingus), pašalinti po aknės likusias dėmeles.

   Procedūros atliekamos veido, kaklo, rankų, nugaros ir net kojų srityse. Tirpalu padengus odą, jausite dilgčiojimą.

   Glikolio rūgšties pilingai yra įvairių koncentracijų. Aukštų koncentracijų: 35-70 procentų glikolio rūgšties pilingus gali atlikti tik gydytojai.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Priklausomai nuo pasiekto rezultato ir nuo naudojamos rūgšties koncentracijos, procedūrų skaičius svyruoja 2-4. Jau po pirmos procedūros pašalinus odos negyvą ląstelių sluoksnį, pagerės odos spalva, oda atrodys jaunesnė. Esant liekamiesiems reiškiniams po aknės, reikia atlikti nuo 3-10 procedūrų – po kiekvienos procedūros akivaizdžiai nyksta švieži randeliai. Glikolio rūgšties pilingai atliekami kas 14-20 dienų, tarp procedūrų reikia naudoti saulės apsaugančius faktorius SPF 25-30.

   Pilingai ir šviesą išskiriantys diodai

   Lazerinės dermatologijos klinikoje pilingų procedūros neretai derinamos su šviesos diodų procedūromis. Pilingų metu pašalinamas paviršinis negyvas sluoksnis, o raudonoji šviesa skatina natūralų odos atsinaujinimą

   Gydytojai dermatologai gali pagerinti rezultatus, kombinuodami lazerių/šviesos šaltinių rejuvenizacijos (atjauninimo) programas arba kitas procedūras – hialurono užpildų, mezoterapijos injekcijas. Pirminės išsamios konsultacijos metu su gydytoju aptarsite pageidaujamus lūkesčius, gydytojas įvertins esamą odos būklę ir pakonsultuos, kaip efektyviausiai pasiekti norimų rezultatų.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 77 111 Vilnius
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė