Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Pilingas

Glikolio rūgšties, salicilo, migdolinės rūgšties, azelaino, Easy TCA pilingai

pilingasCheminis pilingas – tai procedūra, atliekama po aknės liekančių dėmelių pašalinimui, norint išlyginti ir atgaivinti veido ir kūno odą, suteikti šviežumo pojūtį, pagerinti jos struktūrą.

Glikolio rūgštis yra švelni, natūraliai egzistuojanti gamtoje AHA (alfa hydroksi rūgštis), priklausanti paviršinių cheminių pilingų grupei, kuri pašalina negyvą viršutinį epidermio mikrosluoksnį. Taip stimuliuojama naujų, sveikų, jaunų ląstelių gamyba ir visiškai naujo odos sluoksnio susidarymas. Be to, glikolio rūgštis skatina elastinių ir kolageno skaidulų gamybą. Šių glikolio rūgšties savybių dėka sumažinamos arba išnyksta smulkiosios odos linijos ir raukšlelės, pasišalina paviršutiniai pigmentacijos nelygumai, pašalinamos po aknės liekančios rausvos dėmelės, paviršiaus nelygumai, pagerėja odos struktūra, oda tampa lygi ir švelni.

Salicilo rūgštis gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių (inkštirus šalinančių) savybių. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį, atitolina senėjimo procesą (pagreitina negyvų odos ląstelių pasišalinimą), atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę). Tai yra saugus pilingas, nesukeliantis nudegimų.

Migdolų rūgšties pilingas skirtas raustantiems veidams, t.y. esant rozacea – rožinei. Migdolų rūgštis – alfa hidroksi rūgštis, pasižyminti cheminėmis savybėmis, kurių dėka šios rūgšties tirpalu atliekant cheminę eksfoliaciją, nesukeliama eritema, o jau sekančią dieną oda atrodo skaisti. Migdolų rūgšties pilingas naudojamas rozacea gydymui. Kliniškai įrodyta, kad MA (migdolic acid) mažina rožinės simptomus – raudimą, išsiplėtusius kapiliarus. Nustatyta, kad MA veikia antibakteriškai, slopina uždegimą, skatina kraujagyslių kaitą ir regeneraciją, slopina odos raudimo reakcijas.

Azelaino rūgšties pilingas labai veiksmingas rožinės gydymui, efektyvumas prilyginamas vaistams. Pastaraisiais metais dermatologijoje rožinės gydymui sėkmingai taikoma azelaino rūgštis tiek viena, tiek taikant kompleksinį gydymą. Azelaino rūgštis pasižymi uždeginimą slopinančiomis, antibakterinėmis ir keratolizinėmis savybėmis, kurios veikia į pagrindines rožinės susidarymo priežastis. Azelaino rūgšties pilingais gali būti gydomos visos rožinės stadijos. Azelaino rūgštis yra viena saugiausių ir veiksmingiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių.

Senėjimo požymius koreguojantys Filorga pilingai – dėka naujų šių pilingų sudėties savybių sekančią dieną nėra išreikštos epitelio deskvamacijos, todėl šie pilingai pripažinti tausojančiais. Glikopeel formulė, į kurią įeina 18 veikliųjų medžiagų užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį senėjimo požymiams (blyškumui, nelygumams) bei palaipsniui didėjantį efektyvumą raukšlių, pigmentinių dėmių korekcijai.

Pilingų procedūra atliekama

  • gydant postaknę, t.y. po aknės liekančias rausvas dėmeles – “randelius”
  • aknės gydymui, ypač esant baltiesiems ir juodiesiems komedonams
  • esant išsiplėtusioms poroms
  • siekiant sumažinti arba panaikinti smulkias odos linijas ar raukšleles, odos patempimui
  • sausų odos plotų gydymui
  • esant pigmentacijos sutrikimams
  • siekiant suminkštinti sausą, šiurkščią odą
  • pagerinti odos struktūrą ir atgaivinti spalvą
  • raustančiai odai – rožinės (rozacea) gydymui
  • odos valymui, aktyvuoja odos spindėjimą

Po procedūros gydytojos paskiriami prausikliai, veido losjonai, kremai ar gydančios priemonės, atstatančios odos struktūrą, kuriose veikliųjų medžiagų žymiai mažesnė koncentracija yra skirta kasdienei odos priežiūrai ir sveikai odos išvaizdai.

Kada procedūros atliekamos?

Procedūras atlieka moterys ir vyrai, norintys pagerinti odos būklę ir išvaizdą, kuriems nepriimtinas ilgas poprocedūrinis laikotarpis (jis būna atliekant giliuosius pilingus), pašalinti po aknės likusias dėmeles.

Procedūros atliekamos veido, kaklo, rankų, nugaros ir net kojų srityse. Tirpalu padengus odą, jausite dilgčiojimą.

Glikolio rūgšties pilingai yra įvairių koncentracijų. Aukštų koncentracijų: 35-70 procentų glikolio rūgšties pilingus gali atlikti tik gydytojai.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Priklausomai nuo pasiekto rezultato ir nuo naudojamos rūgšties koncentracijos, procedūrų skaičius svyruoja 2-4. Jau po pirmos procedūros pašalinus odos negyvą ląstelių sluoksnį, pagerės odos spalva, oda atrodys jaunesnė. Esant liekamiesiems reiškiniams po aknės, reikia atlikti nuo 3-10 procedūrų – po kiekvienos procedūros akivaizdžiai nyksta švieži randeliai. Glikolio rūgšties pilingai atliekami kas 14-20 dienų, tarp procedūrų reikia naudoti saulės apsaugančius faktorius SPF 25-30.

Pilingai ir šviesą išskiriantys diodai

Lazerinės dermatologijos klinikoje pilingų procedūros neretai derinamos su šviesos diodų procedūromis. Pilingų metu pašalinamas paviršinis negyvas sluoksnis, o raudonoji šviesa skatina natūralų odos atsinaujinimą

Gydytojai dermatologai gali pagerinti rezultatus, kombinuodami lazerių/šviesos šaltinių rejuvenizacijos (atjauninimo) programas arba kitas procedūras – hialurono užpildų, mezoterapijos injekcijas. Pirminės išsamios konsultacijos metu su gydytoju aptarsite pageidaujamus lūkesčius, gydytojas įvertins esamą odos būklę ir pakonsultuos, kaip efektyviausiai pasiekti norimų rezultatų.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku