VelaShape III

   VelaShape III anticeliulitinio masažo įrenginys, Syneron Candela (JAV–Izraelis)

   Syneron Candela (JAV–Izraelis) VelaShape III anticeliulitinio masažo įrenginys naudojamas kūno kontūravimui, apimčių mažinimui ir celiulito gydymui. Tai pirmasis kompleksinis neinvazinis medicinos įrenginys, patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) apimčių mažinimui, jo veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis. VelaShape vienintelis apjungiantis net 4 technologijas kontūravimui ir celiulito šalinimui vienos procedūros metu ir veiksmingumu yra prilyginamas aukso standartui savo kategorijoje.

   VelaShape III anticeliulitinio masažo metu odą iš karto veikia 4 skirtingos technologijos: bipoliarinės radiobangos (RF), infraraudonieji spinduliai (IR), pulsinis vakuumas, klasikinis mechaninis masažas, o VelaShape veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku