Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Wonder Axon – kūno formavimas, ryškūs raumenis, riebalų deginimas

   Paslauga
   1 procedūros kaina
   1 sesijos kaina, įsigyjant 4 procedūrų paketą
   1 sesijos kaina, įsigyjant 8 procedūrų paketą

   *Vienkartinis mokestis pirmosios procedūros metu už specialų kostiumą, kuris bus naudojamas “Wonder Axon” procedūrų metu + 35 EUR.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   WONDER AXON  yra pirmoji ir vienintelė medicininė – estetinė technologija, kuri leidžia formuoti klientų kūno formas, stangrinti raumenis ir pašalinti riebalinio audinio perteklių vos per keletą seansų. Vienas seansas su Wonder Axon technologija prilygsta kelių valandų treniruotėms sporto salėse. 

   Esame VIENINTELIAI, oficialūs “Wonder” sistemų distributoriai Lietuvoje, todėl Klientai gali būti GARANTUOTI, kad “Era Esthetic” klinikose procedūrose naudojamos originalios sistemos. 

   Kiekvienas mūsų svajome apie dailų kūną – pilvuką be apatinės srities riebalinių sankaupų, stangrias kojas, o užpakaliuką riestą kaip Jenifer Lopez. Šių laikų kasdienybėje ne kiekvienas iš mūsų spėjame į sporto salę ir turime tiek laiko, kad galėtume siekti braziliškai stangrių ir seksualių kūno formų.

   Šį kartą pristatome maksimalaus pripažinimo sulaukusį įrenginį WONDER AXON. Šios technologijos privalumai nustebina ir nepalieka nei vieno abejingo. Siūlome susipažinti ir išbandyti šią „kūno formavimo mašiną“ Era Esthetic Avenue klinikoje. Tai neinvazinis raumenų stangrinimo, riebalinio audinio mažinimo ir kūno formavimo aparatas – WONDER AXON. 

   Tūkstančiai pasaulio čempionų ir sporto trenerių, nacionalinių komandų ir prestižinių sportininkų naudoja šią techniką, kad sudegintų nereikalingus riebalus ir augintų raumenis per rekordiškai trumpą laiką. Wonder Axon tuo pačiu metu gali veikti sėdmenis, pilvą, kojų raumenis ir rankas, padidina jėgą, ištvermę ir pusiausvyrą visame kūne. O tiems, kurie turi šlapimo nelaikymo problemų padės sustiprinti dubens dugno raumenis, kas leis atsikratyti šios nemalionios problemos. Vyrams sustiprins potenciją, moterims menopauzės laikotarpyje, po gimdymo, o taip pat su amžiumi dėl nusileidusios gimdos dugno  šios procedūros dėka bus gerinamas dubens raumenų tonusas.

   Raumenų ryškinimas, riebalų deginimas, apimčių mažinimas, celiulito šalinimas, kuo ypatinga WONDER AXON sistema ir kaip ji veikia?

   Unikali jungtinė technologija – kūno raumenų elektromagnetinė stimuliacija – NEUROstimuliacija, kuri vienos procedūros metu sukelia net 36.000 giliųjų raumenų susitraukimus, o taip pat kartu šioje sistemoje aktyviai veikia aukštai fokusuotas radio dažnis –  šilumos banga, kuri giliau prasiskverbia per odą ir paveikia dermą, kuri regeneruojasi (atsinaujina), prasideda NAUJO kolageno gamyba. Kūno oda atsinaujina, gerėja pačios odos tekstūra ir struktūra, šalinamas celiulitas, deginamas riebalinis sluoksnis, stangrinama ir patempiama oda, pusvalandžio trukmės procedūra, ir rezultatas Jus nustebins!

   • Intensyvėja kraujotaka – greitėja medžiagų apykaita (metabolizmas), deginami riebalai.
   • Gerinami rezultatai sportuojantiems – didesnė ištvermė! Keletas privalumų – greitumas ir vikrumas, tonizuoti/sustiprinti raumenys, tvirtos rankos, pilvas, sėdmenys, kojos.
   • Maksimaliai didinama jėga. Wonder Axon technologija leidžia sinchronizuoti ir aktyviau “įdarbinti” motorinius neuronus. Akivaizdžiau didinama raumenų masė, mažinami kūno riebalai.
   • Mažinamas celiulitas. Aukštai fokusuotas radijo dažnis (RF) atkuria odos struktūrą, gerina jos tekstūrą.
   • Vyrams sustiprins potenciją, moterims  šios procedūros dėka bus gerinamas dubens raumenų tonusas.

   Kokiose kūno zonose galima deginti riebalinį audinį ir stangrinti raumenis su  WONDER AXON sistema?

   • Sėdmenų raumenys („Brazilian But Lift“ efektas)
   • Pilvo sritis (presas)
   • Šoniniai pilvo raumenys (vadinamos meilės rankenos)
   • Rankų riebalinių sankaupų šalinimas
   • Išorinių arba vidinių šlaunų raumenys
   • Priekinių arba galinių šlaunų raumenys
   • Blauzdos
   • Stiprinami dubens raumenys

   Kokia WONDER AXON kūno apimčių mažinimo procedūros trukmė ir kiek procedūrų reikia atlikti?

   Procedūros trukmė 20-30 min., įprastai reikia 4-8 procedūrų, atliekant 2 kartus per savaitę. Akivaizdus rezultatas jau matysis po 4 procedūrų. Procedūros metu pasiekiami net gilieji raumenys, kuriuos sunkiau formuoti net ir intensyviai sportuojant.

   Kokių rezultatų galiu tikėtis iš WONDER AXON riebalų deginimo procedūros?

   Daugelis pacientų pastebi padidėjusį raumenų tonusą jau po pirmos procedūros. Keletas klinikinių tyrimų rodo, kad po 4  seansų raumenų masė padidėja vidutiniškai 16%, o riebalų sumažėja vidutiniškai 20%. Pabrėžiame, kad šie rezultatai išlieka tol, kol išlaikote sveiką gyvenimo būdą. Rezultatas priklauso nuo asmeninių organizmo savybių, svarbi ir pati mityba bei gyvensena. 

   Kokie yra WONDER AXON raumenų stangrinimo procedūros pranašumai?

   Wonder Axon yra pati galingiausia pasaulyje neinvazinė procedūra, skirta efektyviai stiprinti ir išryškinti jūsų sėdmenis ir kitus kūno raumenis. Tai technologija, kuri formuoja, stiprina jūsų raumenis ir degina riebalus vienu metu.

   Ar WONDER AXON kūno formavimo procedūra skausminga? 

   Wonder Axon seansas dažnai apibūdinamas kaip intensyvi treniruotė, pirmomis dienomis jausitės panašiai, kaip po intensyvios sporto treniruotės t.y. yra jausite malonų raumenų tempimo jausmą.

   NĖRA jokio poprocedūrinio laikotarpio, iš karto galite sugrįžti prie įprastinės savo veiklos. 

   Rezultatai prieš ir po:

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

    

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Paslauga
   1 procedūros kaina
   1 sesijos kaina, įsigyjant 4 procedūrų paketą
   1 sesijos kaina, įsigyjant 8 procedūrų paketą

   *Vienkartinis mokestis pirmosios procedūros metu už specialų kostiumą, kuris bus naudojamas “Wonder Axon” procedūrų metu + 35 EUR.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku