Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Frakcinis odos atjauninimas PicoWay lazeriu

Frakcinio odos atjauninimo PICOWAY efektui sustiprinti, raukšlių atpalaidavimui, intensyvesniam odos standinimui, rekomenduojame kartu su lazerine procedūra, papildomai atlikti šias procedūras:

*BIOMIMETINIŲ peptidų užliejimas su “Dermaheal” profesionaliais produktais – 90 eur.

*PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina PICOWAY procedūrų poveikį. Atliekant PICOWAY procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, plaštakos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. Sutaupykite!

 Frakcinis odos atjauninimas, nauju, greičiausiu ir galingiausiu pikosekundiniu lazeriu PICOWAY!

Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atjauninimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

Inovatyvi PICO technologija lengvu ir greitu veikimu išgauna frakcinį ANTI – AGE estetinį rezultatą, kuris anksčiau būdavo išgaunamas agresyvesnėmis technologijomis!

NATŪRALIAI atjaunėjusi ir sveikai spindinti oda, neskausmingas gydymas, poprocedūrinis periodas vos kelios dienos!

Procedūras galima atlikti ištisus metus!

SVARBU – “PicoWay” procedūras galima atlikti ir esant labai aktyviai saulei tik būtina žinoti, kad po procedūriniu laikotarpiu reikia naudoti SPF apsauginias priemones nuo saulės.

 

Kas yra frakcinis odos atjauninimas su PICOWAY lazeriu?

“Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir suteikia jai „Anti-aging“ poveikį.

Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems odos tipams, atspalviams – nuo pačių šviesiausių iki tamsesnių.

Keturi, unikalūs ir technologiškai pažangūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia optimaliai ir tiksliai atlikti procedūrą visiems odos tipams I–VI.

Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm

PicoWay technologiniai pranašumai ANTI-AGE odos atjauninimo terapijoje su šiuo lazeriu?

 • Daugiafunkciniai ergonomiški specialūs antgaliai su vientisa ir išskaidyto spindulio parinktimi – užtikrinama tikslesnė, efektyvesnė ir saugesnė procedūra;
 • Naujausias „PicoWay“ frakcinis lazeris su pikosenkundiniais impulsais švelniai stimuliuoja ir aktyvina naujo kolageno ir elastino gamybą, koreguoja odos defektus, ją regeneruoja – atnaujina;
 • Keturi inovatyvūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia selektyviai ir labai tiksliai atlikti procedūrą I-VI odos tipams.

Odos atjauninimas su naujos kartos, frakciniu PICOWAY lazeriu

„PicoWay“ lazeris išsiskiria savo frakcionuotu bangos ilgio moduliu ir unikalia pikosekundine technologija, kad oda būtų intensyviau stangresnė, pasitemptų, būtų išgautas vientisos ir lygios odos efektas.

Frakcinis odos atjauninimas ir PICOWAY rezultatas?

 • Mažinamos raukšlės;
 • Patempiama oda;
 • Lyginama odos spalva;
 • Sutraukiamos išsiplėtusios poros;
 • Mažinama odos pigmentacija, stazdanos, senatvinės dėmės;
 • Šalinami randai
 • Gerinama odos struktūra;

Kiek frakcinio odos atjauninimo PYCOWAY lazeriu procedūrų reikia atlikti?

Įprastai reikalingos 3 procedūros, atliekant jas kas 4 savaites. Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas Jūsų vizito metu. Bus sudarytas individualus gydymo planas.

PICOWAY poveikis odai –  procedūros metu?

Procedūros metu dermoje atliekama vadinamoji „elegantiška trauma“ (ne agresyvus poveikis), kuri stimuliuoja naują kolageno ir elastino gamybą, regeneruoja odą, taip išgaunamas ANTI-AGE efektas, oda sustangrinama, patempiama, sutraukiamos išsiplėtusios poros, sumažinama odos pigmentacija. Procedūros metu yra gerinama ir pati odos struktūra, todėl odos spalva lygėja, išgaunamas sveikai spindinčios odos efektas. Šis estetinis poveikis išgaunamas natūraliu organizmo procesų aktyvesniu veikimu.

Ar PICOWAY odos frakcinio atjauninimo metu yra mažinama ir odos pigmentacija?

Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris. Naujausio, greičiausio ir galingiausio pikosekundinio „PicoWay“ lazerio išskiriamą ilgio bangos spindulį efektyviai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Dėl greito lazerio veikimo ir pikosekundinių impulsų yra greitai šalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos aktyvesnės kolageno gamybos ir elastino sintezės oda tampa skaisti ir lygi, vyksta fofoatjauninimo procesas.

Kodėl  PICOWAY lazeris yra vadinamas vienas efektyviausių frakciniame atjauninime?

„PicoWay“ veikia kitaip nei kiti frakciniai lazeriai, jis į odą skleidžia labai tikslius, greitus ir ypatingai trumpus lazerinius impulsus, todėl oda pažeidžiama minimaliai.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra yra komfortiška, atliekama pikosekundiniu impulsu (didelis greitis), dėl to prieš procedūrą nėra taikoma anestezija. Procedūros metu yra juntamas tarsi dilgčiojimas.

Ar po frakcinio odos atjauninimo PICOWAY yra poprocedūrinis laikotarpis?

Po procedūros, keletą dienų vyksta odos regeneracija, atsinaujinimas.

Odos atjauninimas su frakciniu „PicoWay“ lazeriu – naujos galimybės ANTI-AGE terapijoje!

Odos senėjimo procesas vyksta visuose odos sluoksniuose, tad norint panaikinti raukšles, randus, strijas ir kitus odos pažeidimus, paviršinių atjauninimo procedūrų, kurių metu nėra pasiekiami gilesni dermos sluoksniai, nepakanka. Naujausio “PicoWay” lazerio pagalba galima atnaujinti visus odos sluoksnius, atsakingus už spalvą, stangrumą ir struktūrines savybes, pasiekti odos patempimo – “liftingo” efektą, pašalinti ryškesnius metų pėdsakus be chirurginės intervencijos!

Frakcinis odos atjauninimas – kokios odos būklės yra koreguojamos su nauju pikosekundiniu „PicoWay” lazeriu?

Amžiniai odos pakitimai:

Odos senėjimo etape, tai inovatyvus ir labai tinkamas būdas atjauninti veido, kūno odą, sugrąžinti natūralią jos spalvą, išgauti odos patempimo – “liftingo” efektą.

Su PICOWAY odos frakciniu lazeriu koreguojami odos pokyčiai:

 • Raukšlės, ypač statinės, susiformavusios apie akis, antakius, lūpas, kaktos, skruostų, kaklo, dekoltė, plaštakų ir kitose srityse;
 • Išsiplėtusios odos poros;
 • Įvairūs epidermio ir dermos struktūriniai pokyčiai;
 • Senstanti ir saulės pažeista oda.

Pigmentinių dėmių mažinimas, hiperpigmentacijos šalinimas:

Įvairūs pigmentiniai odos pokyčiai: lentigo, strazdanos, saulės, amžiaus dėmės, melazma, aktininės keratozės.

Randų šalinimas:

 • Visų tipų randai: atsiradę po aknės spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
 • Odos strijos.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

Frakcinio odos atjauninimo PICOWAY efektui sustiprinti, raukšlių atpalaidavimui, intensyvesniam odos standinimui, rekomenduojame kartu su lazerine procedūra, papildomai atlikti šias procedūras:

*BIOMIMETINIŲ peptidų užliejimas su “Dermaheal” profesionaliais produktais – 90 eur.

*PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina PICOWAY procedūrų poveikį. Atliekant PICOWAY procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, plaštakos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. Sutaupykite!

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku