Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Frakcinis odos atjauninimas PicoWay lazeriu

   REKOMENDUOJAME! Frakcinio atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

   • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
   • Užliejimą EGZOSOMOMIS, pasiekiamas dar intensyvesnis odos patempimo rezultatas. TIK mūsų klinikoje yra taikomi itin vertingi, išgryninti, unikalios sudėties egzosomų preparatai. Kaina 209-299 eur (vietoje 319-419 eur).
   • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Frakcinis odos atjauninimas, nauju, greičiausiu ir galingiausiu pikosekundiniu lazeriu PICOWAY!

   Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atjauninimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

   Inovatyvi PICO technologija lengvu ir greitu veikimu išgauna frakcinį ANTI – AGE estetinį rezultatą, kuris anksčiau būdavo išgaunamas agresyvesnėmis technologijomis!

   NATŪRALIAI atjaunėjusi ir sveikai spindinti oda, neskausmingas gydymas, poprocedūrinis periodas vos kelios dienos!

   Procedūras galima atlikti ištisus metus!

   SVARBU – “PicoWay” procedūras galima atlikti ir esant labai aktyviai saulei tik būtina žinoti, kad po procedūriniu laikotarpiu reikia naudoti SPF apsauginias priemones nuo saulės.

    

   Kas yra frakcinis odos atjauninimas su PICOWAY lazeriu?

   “Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir suteikia jai „Anti-aging“ poveikį.

   Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems odos tipams, atspalviams – nuo pačių šviesiausių iki tamsesnių.

   Keturi, unikalūs ir technologiškai pažangūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia optimaliai ir tiksliai atlikti procedūrą visiems odos tipams I–VI.

   Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm

   PicoWay technologiniai pranašumai ANTI-AGE odos atjauninimo terapijoje su šiuo lazeriu?

   • Daugiafunkciniai ergonomiški specialūs antgaliai su vientisa ir išskaidyto spindulio parinktimi – užtikrinama tikslesnė, efektyvesnė ir saugesnė procedūra;
   • Naujausias „PicoWay“ frakcinis lazeris su pikosenkundiniais impulsais švelniai stimuliuoja ir aktyvina naujo kolageno ir elastino gamybą, koreguoja odos defektus, ją regeneruoja – atnaujina;
   • Keturi inovatyvūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia selektyviai ir labai tiksliai atlikti procedūrą I-VI odos tipams.

   Odos atjauninimas su naujos kartos, frakciniu PICOWAY lazeriu

   „PicoWay“ lazeris išsiskiria savo frakcionuotu bangos ilgio moduliu ir unikalia pikosekundine technologija, kad oda būtų intensyviau stangresnė, pasitemptų, būtų išgautas vientisos ir lygios odos efektas.

   Frakcinis odos atjauninimas ir PICOWAY rezultatas?

   • Mažinamos raukšlės;
   • Patempiama oda;
   • Lyginama odos spalva;
   • Sutraukiamos išsiplėtusios poros;
   • Mažinama odos pigmentacija, stazdanos, senatvinės dėmės;
   • Šalinami randai
   • Gerinama odos struktūra;

   Kiek frakcinio odos atjauninimo PYCOWAY lazeriu procedūrų reikia atlikti?

   Įprastai reikalingos 3 procedūros, atliekant jas kas 4 savaites. Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas Jūsų vizito metu. Bus sudarytas individualus gydymo planas.

   PICOWAY poveikis odai –  procedūros metu?

   Procedūros metu dermoje atliekama vadinamoji „elegantiška trauma“ (ne agresyvus poveikis), kuri stimuliuoja naują kolageno ir elastino gamybą, regeneruoja odą, taip išgaunamas ANTI-AGE efektas, oda sustangrinama, patempiama, sutraukiamos išsiplėtusios poros, sumažinama odos pigmentacija. Procedūros metu yra gerinama ir pati odos struktūra, todėl odos spalva lygėja, išgaunamas sveikai spindinčios odos efektas. Šis estetinis poveikis išgaunamas natūraliu organizmo procesų aktyvesniu veikimu.

   Ar PICOWAY odos frakcinio atjauninimo metu yra mažinama ir odos pigmentacija?

   Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris. Naujausio, greičiausio ir galingiausio pikosekundinio „PicoWay“ lazerio išskiriamą ilgio bangos spindulį efektyviai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Dėl greito lazerio veikimo ir pikosekundinių impulsų yra greitai šalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos aktyvesnės kolageno gamybos ir elastino sintezės oda tampa skaisti ir lygi, vyksta fofoatjauninimo procesas.

   Kodėl  PICOWAY lazeris yra vadinamas vienas efektyviausių frakciniame atjauninime?

   „PicoWay“ veikia kitaip nei kiti frakciniai lazeriai, jis į odą skleidžia labai tikslius, greitus ir ypatingai trumpus lazerinius impulsus, todėl oda pažeidžiama minimaliai.

   Ar procedūra skausminga?

   Procedūra yra komfortiška, atliekama pikosekundiniu impulsu (didelis greitis), dėl to prieš procedūrą nėra taikoma anestezija. Procedūros metu yra juntamas tarsi dilgčiojimas.

   Ar po frakcinio odos atjauninimo PICOWAY yra poprocedūrinis laikotarpis?

   Po procedūros, keletą dienų vyksta odos regeneracija, atsinaujinimas.

   Odos atjauninimas su frakciniu „PicoWay“ lazeriu – naujos galimybės ANTI-AGE terapijoje!

   Odos senėjimo procesas vyksta visuose odos sluoksniuose, tad norint panaikinti raukšles, randus, strijas ir kitus odos pažeidimus, paviršinių atjauninimo procedūrų, kurių metu nėra pasiekiami gilesni dermos sluoksniai, nepakanka. Naujausio “PicoWay” lazerio pagalba galima atnaujinti visus odos sluoksnius, atsakingus už spalvą, stangrumą ir struktūrines savybes, pasiekti odos patempimo – “liftingo” efektą, pašalinti ryškesnius metų pėdsakus be chirurginės intervencijos!

   Frakcinis odos atjauninimas – kokios odos būklės yra koreguojamos su nauju pikosekundiniu „PicoWay” lazeriu?

   Amžiniai odos pakitimai:

   Odos senėjimo etape, tai inovatyvus ir labai tinkamas būdas atjauninti veido, kūno odą, sugrąžinti natūralią jos spalvą, išgauti odos patempimo – “liftingo” efektą.

   Su PICOWAY odos frakciniu lazeriu koreguojami odos pokyčiai:

   • Raukšlės, ypač statinės, susiformavusios apie akis, antakius, lūpas, kaktos, skruostų, kaklo, dekoltė, plaštakų ir kitose srityse;
   • Išsiplėtusios odos poros;
   • Įvairūs epidermio ir dermos struktūriniai pokyčiai;
   • Senstanti ir saulės pažeista oda.

   Pigmentinių dėmių mažinimas, hiperpigmentacijos šalinimas:

   Įvairūs pigmentiniai odos pokyčiai: lentigo, strazdanos, saulės, amžiaus dėmės, melazma, aktininės keratozės.

   Randų šalinimas:

   • Visų tipų randai: atsiradę po aknės spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
   • Odos strijos.

   NAUJIENA!

   Frakcinis odos atjauninimas su naujos kartos “Candela Medical” IPL lazeriu – naujos galimybės Jūsų odos kokybei gerinti!

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta Nordlys lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Iki šiol universaliausia lazerinė sistema sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Kokias odos problemas sprendžia, šis unikalus ir modernus JAV “Candela Medical” IPL lazeris?

   Tai idealus sprendimas frakciniam veido atjauninimui!

   • Saulės pažeista oda, fotoatjauninimas.
   • Kraujagyslių pažeidimai, smulkių poodinių kraujagyslių-kapiliarų išsiplėtimas.
   • Rožinė.
   • Rausvai rudos dėmės – dažniausiai skruostų ir kaklo srityse.
   • Portveino spalvos dėmės, hemangiomos.
   • Pigmentiniai epidermio pažeidimai.
   • Mėlynos, violetinės spalvos dėmės ar papulės dėl kraujagyslių išsiplėtimo – dažniausiai lūpų srityje.
   • Odos tekstūros nelygumai dėl odos atsinaujinimo.
   • Aknės randai, chirurginiai randai, strijos, uždegiminiai aknės spuogai, aknės gydymas.

   Kiek procedūrų reikia atlikti, norint atlikti odos atjauninimą?

   Įprastai atliekamas 2-4 procedūrų kursas, tikslų skaičių pasakys gydytojas, specialistas Jūsų vizito metu, t.y. Jūsų atveju parinks tinkamiausią gydymo planą.

    

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   REKOMENDUOJAME! Frakcinio atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

   • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
   • Užliejimą EGZOSOMOMIS, pasiekiamas dar intensyvesnis odos patempimo rezultatas. TIK mūsų klinikoje yra taikomi itin vertingi, išgryninti, unikalios sudėties egzosomų preparatai. Kaina 209-299 eur (vietoje 319-419 eur).
   • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku