Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Aknės randų, randų ir strijų gydymas frakciniu PicoWay lazeriu

   Aknės randų gydymas naujausiu, galingiausiu ir greičiausiu PICOWAY lazeriu!

   Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

   Aknės atsiradimo priežastis – padidėjęs odos riebalinių liaukų aktyvumas bei padidėjusi riebalinių ląstelių gamyba. Žmogaus brendimo laikotarpyje organizme sparčiai daugėja lytinių hormonų. Vidinis nerimas, stresas, emociniai išgyvenimai gali dar labiau suaktyvinti šių hormonų veikimą, o tai suaktyvina spuogų (aknės) išvešėjimą. Riebalinės ląstelės, jų sankaupos bei negyvos odos ląstelės sulimpa ir taip suformuoja kamščius, užkemšamos odos poros –  balti arba juodi inkštirai, atsiranda jaunatviniai, paauglystės spuogai. Susidaro palankios sąlygos greičiau daugintis odos bakterijoms, kurios sukelia odos uždegimą ir infekciją.

   Aknės bėrimai dažniausiai atsiranda veido centrinėje dalyje, krūtinėje, pečių ir nugaros srityje, tose vietose kur yra daugiausiai riebalinių liaukų.

   Netinkama mityba (daug riebaus, kepto, angliavandenių, sukraus turintis maistas), nuolatinis stresas, nuovargis, kojų pašalimas, endokrininės ligos, netinkama odos priežiūra ar odos poras kemšanti kosmetika, bei tam tikri vaistai gali provokuoti ar sukelti aknę. Priežasčių iš ties yra ne viena, svarbu laiku kreiptis į specialistus ir pradėti gydymą.

   Po aknės, odos randėjimas yra natūralus pažeistos odos gijimo procesas. Šiuolaikinių lazerinių technologijų dėka, šie randai yra gydomi, lyginami ir šalinami.

   Aknės randų šalinimas PICOWAY frakciniu, pikosekundiniu lazeriu!

   PICOWAY greičiausio ir galingiausio lazerio spindulys tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad susiformavę randai būtų užpildyti nauju kolagenu ir padidėtų odos elastingumas pažeistoje vietoje, taip yra mažinami aknės randai ir koreguojama jų spalva.

   Kadangi lazeriai veikia odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, juos naudojant aknės randų gydymui – randai lyginami ir blanksta jų spalva, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra raudoni, ar rusvi.

   Kaip veikiami aknės randai su frakciniu  PICOWAY lazeriu?

   “Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.

   Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.

   Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm.

   Randų gydymas odos frakciniu, naujausiu – pikosekundiniu lazeriu PICOWAY

   Užgijus žaizdoms gali susiformuoti įvairių tipų randai.  Dažniausiai pasitaikančios randų rūšys:

   • Hipertrofiniai randai;

   Dažniausiai sutinkama randų rūšis. Jie susidaro po terminio ar cheminio nudegimo, ypatingai vaikų amžiuje. Tokie randai būna platūs, ryškiai raudoni, kieti, iškilę. Juntamas dažnas niežulys, kartais skausmas. Hipertrofiniai randai pradeda formuotis praėjus 2-6 savaitėms po odos pažeidimo. Procesas trunka vidutiniškai 18-20 mėnesių.

   • Keloidiniai randai;

   Keloidiniai randai retesnė randų rūšis.  Šio tipo randai susiformuoja dėl padidintos organizmo reakcijos į odos pažeidimą. Gijimo proceso metu organizmas žaizdos vietoje skatina per didelę kolageno gamybą, dėl to susiformuoja didesnis randas nei standartiniu atveju. Šie randai dažnai prasiplečia už žaizdos ribų, būna grubūs, tamsiai raudoni, ženkliai iškilę virš odos.

   • Atrofiniai randai;

   Tokie randai atrodo kaip mažos įdubos odoje. Jie dažniausiai susiformuoja persirgus akne ir vėjaraupiais. Jų atsiradimo priežastis – nepakankamas jungiamojo audinio kiekis, išnykus spuogams.

   • Kontraktūriniai randai;

   Šie randai susiformuoja stipriai nudegus odą. Šio tipo randai sukelia ne tik estetines problemas, bet ir dėl gijimo metu susitraukiančios odos gali apriboti pažeistos kūno dalies judrumą (pvz. sanarių zonose).

   Įvairūs randų tipai, efektyviai, saugiai ir greitai šalinami GREIČIAUSIU ir galingiausiu PICOWAY lazeriu!

   PICOWAY lazerio, įvertinto auksiniu standartu –  technologiniai pranašumai: 

   • Daugiafunkciniai ergonomiški specialūs antgaliai su vientisa ir išskaidyto spindulio parinktimi – užtikrinama tikslesnė, efektyvesnė ir saugesnė procedūra;
   • Naujausias „PicoWay“ frakcinis lazeris su pikosekundiniais impulsais švelniai (ne agresyviai) stimuliuoja ir aktyvina naujo kolageno ir elastino gamybą, koreguoja odos defektus, ją regeneruoja – atnaujina;
   • Keturi inovatyvūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia selektyviai ir labai tiksliai atlikti procedūrą visų tipų randams.

   Kiek reikės procedūrų su PICOWAY lazeriu randų gydymui?

   Aknės randų gydymui – kiek procedūrų gydymui reikės priklausys nuo to, kaip stipriai yra pažeista ir nuberta oda, įprastai reikalingos 3-6 procedūros. Kitų randų gydymo procedūrų skaičius taip pat individualus, priklausomai nuo rando gylio, spalvos. Tikslų procedūrų skaičių Jums pasakys specialistas, Jūsų vizito metu.

   Kas kiek laiko reikia atlikti PICOWAY procedūras?

   Tai priklauso nuo konkrečių aknės ir kitų randų, jų atsiradimo laiko ir ypatybių. Mūsų specialistas Jūs pakonsultuos ir rekomenduos tinkamiausią gydymo planą.  Aknės randams koreguoti įprastai reikia 2–5 procedūrų kas 4 savaites, spalvos korekcijai įprastai pakanka 1–3 procedūrų. Tarpai tarp procedūrų gali būti ilgesni, bet ne trumpesni.

   Ar procedūra skausminga?

   Procedūra yra komfortiška, atliekama pikosekundiniu impulsu (didelis greitis), dėl to prieš procedūrą nėra taikoma anestezija. Procedūros metu yra juntamas tarsi dilgčiojimas.

   Ar po PICOWAY procedūros yra poprocedūrinis laikotarpis?

   Po procedūros, keletą dienų vyksta odos regeneracija, atsinaujinimas.

   Kokie odos pakitimai yra koreguojami, gydomi su PICOWAY frakciniu lazeriu?

   • Visų tipų randai: atsiradę po aknės spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
   • Odos strijos.

   Strijos yra siauros juostelės ant odos, kurios būna rausvos, rožinės ar net šiek tiek melsvos spalvos. Kartais pasitaiko ir baltos strijos. Jos primena negilius randeliusStrijos dažniausiai atsiranda ant kojų, ant pilvo ir ant sėdmenų. Po nėštumo kai kurioms moterims strijos atsiranda net ir ant krūtinės.  

   Strijų šalinimas lazeriu – efektyviausias, neinvazinis strijų šalinimo būdas!

   Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos, pats efektyviausias strijų šalinimas yra lazeriu. Kviečiame šią procedūrą atlikti greičiausiu ir galingiausiu, naujausiu “Candela Medical” frakciniu, pikosekundiniu lazeriu PICOWAY.

   NAUJIENA!

   „Candela Medical“ Vascular IPL aknės randų, randų ir strijų gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta Nordlys lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Iki šiol universaliausia lazerinė sistema sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, todėl galima atlikti kapiliarų šalinimą, raudonio gydymą. Jis taip pat gali būti naudojamas ir estetinėms procedūroms atlikti – plaukelių šalinimui, strazdanų šalinimui, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcijai, fotoatjauninimui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Kaip dažnai reikia kartoti gydymą ir kiek laiko trunka poveikis?

   Procedūrų skaičius yra labai individualus kiekvienam klientui. Jis priklauso nuo odos problemos ir jos sunkumo, taip pat nuo asmeninių organizmo savybių bei bendros sveikatos būklės, plauko ir odos pigmentų ypatumų ir kitų faktorių.

   Nuo spuogų likusių randų, aknės, smulkių ir gilesnių raukšlių gydymas, kolageno sintezės skatinimas

   Procedūrų skaičius yra nusprendžiamas individualiai, įvertinus paciento odos būklę, problemos dydį bei kitus įtakos faktorius. Dažniausiai rekomenduojamas 3 procedūrų kursas.

   Raukšlių, randų šalinimas

   Galima saugiai ir efektyviai pašalinti veido odos raukšles, išryškėjusias veido mimikos linijas, strijas ar įvairius randus. Neretai pakanka 1 procedūros, bet tikslus jų kiekis priklauso nuo odos būklės, raukšlių gylio, randų dydžio.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku