Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Aknės randų, randų ir strijų gydymas frakciniu PicoWay lazeriu

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Aknės randų gydymas naujausiu, galingiausiu ir greičiausiu PICOWAY lazeriu!

Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

Aknės atsiradimo priežastis – padidėjęs odos riebalinių liaukų aktyvumas bei padidėjusi riebalinių ląstelių gamyba. Žmogaus brendimo laikotarpyje organizme sparčiai daugėja lytinių hormonų. Vidinis nerimas, stresas, emociniai išgyvenimai gali dar labiau suaktyvinti šių hormonų veikimą, o tai suaktyvina spuogų (aknės) išvešėjimą. Riebalinės ląstelės, jų sankaupos bei negyvos odos ląstelės sulimpa ir taip suformuoja kamščius, užkemšamos odos poros –  balti arba juodi inkštirai, atsiranda jaunatviniai, paauglystės spuogai. Susidaro palankios sąlygos greičiau daugintis odos bakterijoms, kurios sukelia odos uždegimą ir infekciją.

Aknės bėrimai dažniausiai atsiranda veido centrinėje dalyje, krūtinėje, pečių ir nugaros srityje, tose vietose kur yra daugiausiai riebalinių liaukų.

Netinkama mityba (daug riebaus, kepto, angliavandenių, sukraus turintis maistas), nuolatinis stresas, nuovargis, kojų pašalimas, endokrininės ligos, netinkama odos priežiūra ar odos poras kemšanti kosmetika, bei tam tikri vaistai gali provokuoti ar sukelti aknę. Priežasčių iš ties yra ne viena, svarbu laiku kreiptis į specialistus ir pradėti gydymą.

Po aknės, odos randėjimas yra natūralus pažeistos odos gijimo procesas. Šiuolaikinių lazerinių technologijų dėka, šie randai yra gydomi, lyginami ir šalinami.

Aknės randų šalinimas PICOWAY frakciniu, pikosekundiniu lazeriu!

PICOWAY greičiausio ir galingiausio lazerio spindulys tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad susiformavę randai būtų užpildyti nauju kolagenu ir padidėtų odos elastingumas pažeistoje vietoje, taip yra mažinami aknės randai ir koreguojama jų spalva.

Kadangi lazeriai veikia odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, juos naudojant aknės randų gydymui – randai lyginami ir blanksta jų spalva, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra raudoni, ar rusvi.

Kaip veikiami aknės randai su frakciniu  PICOWAY lazeriu?

“Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.

Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.

Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm.

Randų gydymas odos frakciniu, naujausiu – pikosekundiniu lazeriu PICOWAY

Užgijus žaizdoms gali susiformuoti įvairių tipų randai.  Dažniausiai pasitaikančios randų rūšys:

 • Hipertrofiniai randai;

Dažniausiai sutinkama randų rūšis. Jie susidaro po terminio ar cheminio nudegimo, ypatingai vaikų amžiuje. Tokie randai būna platūs, ryškiai raudoni, kieti, iškilę. Juntamas dažnas niežulys, kartais skausmas. Hipertrofiniai randai pradeda formuotis praėjus 2-6 savaitėms po odos pažeidimo. Procesas trunka vidutiniškai 18-20 mėnesių.

 • Keloidiniai randai;

Keloidiniai randai retesnė randų rūšis.  Šio tipo randai susiformuoja dėl padidintos organizmo reakcijos į odos pažeidimą. Gijimo proceso metu organizmas žaizdos vietoje skatina per didelę kolageno gamybą, dėl to susiformuoja didesnis randas nei standartiniu atveju. Šie randai dažnai prasiplečia už žaizdos ribų, būna grubūs, tamsiai raudoni, ženkliai iškilę virš odos.

 • Atrofiniai randai;

Tokie randai atrodo kaip mažos įdubos odoje. Jie dažniausiai susiformuoja persirgus akne ir vėjaraupiais. Jų atsiradimo priežastis – nepakankamas jungiamojo audinio kiekis, išnykus spuogams.

 • Kontraktūriniai randai;

Šie randai susiformuoja stipriai nudegus odą. Šio tipo randai sukelia ne tik estetines problemas, bet ir dėl gijimo metu susitraukiančios odos gali apriboti pažeistos kūno dalies judrumą (pvz. sanarių zonose).

Įvairūs randų tipai, efektyviai, saugiai ir greitai šalinami GREIČIAUSIU ir galingiausiu PICOWAY lazeriu!

PICOWAY lazerio, įvertinto auksiniu standartu –  technologiniai pranašumai: 

 • Daugiafunkciniai ergonomiški specialūs antgaliai su vientisa ir išskaidyto spindulio parinktimi – užtikrinama tikslesnė, efektyvesnė ir saugesnė procedūra;
 • Naujausias „PicoWay“ frakcinis lazeris su pikosekundiniais impulsais švelniai (ne agresyviai) stimuliuoja ir aktyvina naujo kolageno ir elastino gamybą, koreguoja odos defektus, ją regeneruoja – atnaujina;
 • Keturi inovatyvūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia selektyviai ir labai tiksliai atlikti procedūrą visų tipų randams.

Kiek reikės procedūrų su PICOWAY lazeriu randų gydymui?

Aknės randų gydymui – kiek procedūrų gydymui reikės priklausys nuo to, kaip stipriai yra pažeista ir nuberta oda, įprastai reikalingos 3-6 procedūros. Kitų randų gydymo procedūrų skaičius taip pat individualus, priklausomai nuo rando gylio, spalvos. Tikslų procedūrų skaičių Jums pasakys specialistas, Jūsų vizito metu.

Kas kiek laiko reikia atlikti PICOWAY procedūras?

Tai priklauso nuo konkrečių aknės ir kitų randų, jų atsiradimo laiko ir ypatybių. Mūsų specialistas Jūs pakonsultuos ir rekomenduos tinkamiausią gydymo planą.  Aknės randams koreguoti įprastai reikia 2–5 procedūrų kas 4 savaites, spalvos korekcijai įprastai pakanka 1–3 procedūrų. Tarpai tarp procedūrų gali būti ilgesni, bet ne trumpesni.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra yra komfortiška, atliekama pikosekundiniu impulsu (didelis greitis), dėl to prieš procedūrą nėra taikoma anestezija. Procedūros metu yra juntamas tarsi dilgčiojimas.

Ar po PICOWAY procedūros yra poprocedūrinis laikotarpis?

Po procedūros, keletą dienų vyksta odos regeneracija, atsinaujinimas.

Kokie odos pakitimai yra koreguojami, gydomi su PICOWAY frakciniu lazeriu?

 • Visų tipų randai: atsiradę po aknės spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
 • Odos strijos.

Strijos yra siauros juostelės ant odos, kurios būna rausvos, rožinės ar net šiek tiek melsvos spalvos. Kartais pasitaiko ir baltos strijos. Jos primena negilius randeliusStrijos dažniausiai atsiranda ant kojų, ant pilvo ir ant sėdmenų. Po nėštumo kai kurioms moterims strijos atsiranda net ir ant krūtinės.  

Strijų šalinimas lazeriu – efektyviausias, neinvazinis strijų šalinimo būdas!

Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos, pats efektyviausias strijų šalinimas yra lazeriu. Kviečiame šią procedūrą atlikti greičiausiu ir galingiausiu, naujausiu “Candela Medical” frakciniu, pikosekundiniu lazeriu PICOWAY.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku