Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   4D apimčių mažinimas ir celiulito gydymas – Venus Legacy™

   4D nechirurginis viso kūno formavimas, celiulito ir apimčių mažinimas su UNIKALIA, naujausia „Venus Legacy™“ technologija!

   Nechirurginis apimčių mažinimas, celiulito mažinimas,  odos stangrinimas – naujausia 4D kūno formų modeliavimo technologija „Venus Legacy™“.

   „Venus Legacy™“ – tai NAUJAUSIA ir unikali technologija, kurią sukūrė estetinės medicinos procedūrų srityje lyderiaujanti kompanija „Venus Concept“.

   Celiulito gydymas, apimčių mažinimas, kūno stangrinimas, kaip veikia moderni „Venus Legacy™“ sistema ir kuo ji pranašesnė?

   Atliekant „Venus Legacy™“ procedūrą naudojamos 3 patentuotos ir efektyvios technologijos. Pirmoji iš jų – daugiapolio radijo bangų dažnio technologija, užtikrinanti spartų ir vientisą kūno šildymą skirtingame audinių gylyje. Antroji – pažangi „VariPulse™“ technologija, kuri atsakinga už reguliuojamą impulsinę įsiurbimo funkciją, t. y. dėl vakuuminio poveikio oda įsiurbiama ir švelniai patempiama aukštyn, tokiu būdu greitai sušildomas riebalinis sluoksnis, radijo bangų energija nukeliauja dar giliau į odą, vyksta limfodrenažinė bei kraujo apykaitos stimuliacija. Ir trečioji – impulsinių elektromagnetinių laukų technologija (MP)2, kurią naudojant giliai įsiskverbiama į odos paviršių ir sustiprinama kolageno ir elastino sintezė.

   „Venus Legacy™“, tai vienintelis sertifikuotas nechirurginis prietaisas skirtas 4D kūno apimčių mažinimui, celiulito mažinimui, odos stangrinimui su modernia “Vari-Pulse” technologija. 

   „Venus Legacy™“ aparatas turi 4 skirtingus aplikatorius, specialiai sukurtus skirtingoms kūno sritims.

   Celiulito mažinimo procedūra, odos stangrinimas, apimčių mažinimas, kam naudojama „Venus Legacy™“ sistema?

   • riebalinio sluoksnio mažinimui;
   • odos stangrinimui;
   • celiulito gydymui;
   • kūno linijų išryškinimui;
   • kūno apimties mažinimui;
   • limfodrenažui.

   Veido ir kaklo odos stangrinimo, odos patempimo aplikatoriai

   „Lift™“ aplikatorius didina cirkuliaciją ir mažina po akimis susikaupusius skysčius, stangrina odą.

   „Diamond Polar™“ aplikatorius yra su unikaliai išdėstytais elektrodais. Tikslias procedūras odos patempimui, sustangrinimui –  galima atlikti sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, aplink akis ar žandikaulio linijoje bei sumažinti raukšles, koreguoti pagurklį.

   Kūno apimčių mažinimo, celiulito gydymo, odos stangrinimo aplikatoriai

   „Sculpt™“ aplikatoriai funkcionuoja su (MP)² ir „VariPulse™“ įsiurbimo technologijomis, kurios leidžia karščiu paveikti skirtingus audinio gylius ir taip formuoti kūno kontūrus bei sumažinti celiulitą.

   Didesnio ploto „Sculpt™“ ir „OctiPolar™“ aplikatoriais galima greičiau atlikti procedūras, tolygiau paskirstyti karštį ir padidinti terapines temperatūras, kad būtų pasiekiami geresni klinikiniai rezultatai.

   Taigi, „Venus Legacy™“ procedūros metu naudojamas karštis skatina NATŪRALŲ kūno gydomąjį atsaką, padeda natūraliai padidinti kolageno ir elastino gamybą bei suskaidyti riebalų ląsteles. Tai leidžia sustangrinti glebią odą, sumažinti raukšles, šalinti celiulitą ir mažinti kūno apimtis.

   Celiulito naikinimas, odos stangrinimas, apimčių mažinimas – šie kūno antgaliai naudojami, kai yra:

   • nukarusi oda;
   • po gimdymo esant nukarusiai pilvo odai;
   • likusių požymių po buvusios liposakcijos mažinimui;
   • odos stangrinimui;
   • celiulito gydymui;
   • apimčių mažinimui.

   Kurioms kūno sritims galima atlikti celiulito mažinimo, apimčių mažinimo, kūno stangrinimo „Venus Legacy™“ procedūras?

   Šią neinvazinę procedūrą galima atlikti probleminėms kūno  (klubams, pilvui, šlaunims, sėdmenims, kaklui, rankoms) ir veido sritims, pagurkliui. Po šių procedūrų kurso sumažės veido raukšlės ir raukšlelės prie akių, išryškės veido kontūras, taip pat sumažės kūno apimtys, celiulitas, oda taps matomiau stangresnė.

   Kiek „Venus Legacy™“ procedūrų reikia atlikti?

   Procedūrų kiekis priklauso nuo kiekvieno paciento poreikių. Nustatant reikalingą procedūrų kiekį, vertinama individualiai ir atsižvelgiama į kūno sritį, kurioje procedūra bus atliekama bei sprendžiamą problemą.

   Įprastai atliekamos 5-8 procedūros, po vieną procedūrą kartą per savaitę.

   Kokia yra „Venus Legacy™“ procedūros trukmė?

   Kiek truks procedūra priklauso nuo kūno srities, kurią norite pagražinti. Įprastai procedūra gali užtrukti 20-45 minutes.

   Kokiu rezultatu džiaugsitės atlikdami „Venus Legacy™“ apimčių mažinimo, celiulito gydymo, kūno stangrinimo procedūras?

   Kaip ilgai po kūno stangrinimo, celiulito ir apimčių mažinimo procedūrų išliks rezultatas ir ar jis ilgalaikis?

   Rezultato ilgalaikiškumui įtakos turi po procedūrų specialisto paskirtų individualių rekomendacijų laikymasis. Šių procedūrų poveikis yra kaupiamasis, tad po paskutinės procedūros rezultatai ir toliau gerės 3–4 mėnesių laikotarpyje. Kad rezultatais galėtumėte džiaugtis ilgai, po kurso rekomenduojama atlikti palaikomąsias procedūras, t.y. procedūrą kartoti kartą per mėnesį arba kas 3–4 mėnesius, atsižvelgiant į individualius poreikius.

   Celiulito gydymas, kūno stangrinimas, kada bus matomi pirmieji rezultatai po „Venus Legacy™“ procedūros?

   Dažniausiai kūno pokyčiai pastebimi greitai – atlikus pirmąją procedūrą.

   Kaip jausitės po „Venus Legacy™“  procedūros?

   Po procedūros jausite atsipalaidavimą. Procedūra visiškai neskausminga ir maloni, kai kurie pacientai jos metu netgi užmiega. Kūno sritis, kurioje atlikta procedūra, gali būti šilta ir šiek tiek paraudusi, tačiau tai praeis per 1–2 valandas. Į įprastą gyvenimo ritmą galima grįžti iš karto po procedūros.

   Ar reikia specialaus pasiruošimo prieš celiulito gydymo, apimčių mažinimo, kūno odos stangrinimo –  „Venus Legacy™“ procedūrą?

   Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia. Svarbu, kad oda būtų švari, be makiažo, taip pat prieš procedūrą nerekomenduojame odos drėkinti losjonu. Procedūra saugi visų atspalvių odai, tad procedūrą galite atlikti ištisus metus.

   Ar yra poprocedūrinis laikotarpis?

   Poprocedūrinio laikotarpio nėra, belieka džiaugtis rezultatais – sumažėjusiomis kūno apimtimis, raukšlėmis, celiulitu probleminėse zonose, stangresne ir lygesne oda bei išraiškingesne ir grakštesne talija.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarynėjame mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela

   LAST DATE su celiulitu + ryškus PRESAS: 6x Venus Legacy +4x Cristal Fit = 589 EUR (vietoje 1350 EUR).

   Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.06.31, kodu KŪNAS.

   Visi BLITZ pasiūlymai čia:https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas

   Papildomas pasiūlymas tik Venus Legacy procedūrai – įsigyjant 6 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 69 eur (vietoje 99 eur).
   *Akcijos nesisumuoja.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku