Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

4D apimčių mažinimas ir celiulito gydymas – Venus Legacy™

VIENINTELIS Lietuvoje, naujausias 2022 m. „Venus Legacy™“

Specialus pasiūlymas – įsigyjant 6 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 79 eur, arba įsigyjant 6 sričių paketą, vienos procedūros (srities) kaina 79 eur. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

4D nechirurginis viso kūno formavimas, celiulito ir apimčių mažinimas su UNIKALIA, naujausia ir VIENINTELE Lietuvoje 2022 m. „Venus Legacy™“ technologija!

Nechirurginis apimčių mažinimas, celiulito mažinimas,  odos stangrinimas – naujausia 4D kūno formų modeliavimo technologija „Venus Legacy™“.

„Venus Legacy™“ – tai NAUJAUSIA ir unikali technologija, kurią sukūrė estetinės medicinos procedūrų srityje lyderiaujanti kompanija „Venus Concept“.

Celiulito gydymas, apimčių mažinimas, kūno stangrinimas, kaip veikia moderni „Venus Legacy™“ sistema ir kuo ji pranašesnė?

Atliekant „Venus Legacy™“ procedūrą naudojamos 3 patentuotos ir efektyvios technologijos. Pirmoji iš jų – daugiapolio radijo bangų dažnio technologija, užtikrinanti spartų ir vientisą kūno šildymą skirtingame audinių gylyje. Antroji – pažangi „VariPulse™“ technologija, kuri atsakinga už reguliuojamą impulsinę įsiurbimo funkciją, t. y. dėl vakuuminio poveikio oda įsiurbiama ir švelniai patempiama aukštyn, tokiu būdu greitai sušildomas riebalinis sluoksnis, radijo bangų energija nukeliauja dar giliau į odą, vyksta limfodrenažinė bei kraujo apykaitos stimuliacija. Ir trečioji – impulsinių elektromagnetinių laukų technologija (MP)2, kurią naudojant giliai įsiskverbiama į odos paviršių ir sustiprinama kolageno ir elastino sintezė.

„Venus Legacy™“, tai vienintelis sertifikuotas nechirurginis prietaisas skirtas 4D kūno apimčių mažinimui, celiulito mažinimui, odos stangrinimui su modernia “Vari-Pulse” technologija. 

„Venus Legacy™“ aparatas turi 4 skirtingus aplikatorius, specialiai sukurtus skirtingoms kūno sritims.

Celiulito mažinimo procedūra, odos stangrinimas, apimčių mažinimas, kam naudojama „Venus Legacy™“ sistema?

 • riebalinio sluoksnio mažinimui;
 • odos stangrinimui;
 • celiulito gydymui;
 • kūno linijų išryškinimui;
 • kūno apimties mažinimui;
 • limfodrenažui.

Veido ir kaklo odos stangrinimo, odos patempimo aplikatoriai

„Lift™“ aplikatorius didina cirkuliaciją ir mažina po akimis susikaupusius skysčius, stangrina odą.

„Diamond Polar™“ aplikatorius yra su unikaliai išdėstytais elektrodais. Tikslias procedūras odos patempimui, sustangrinimui –  galima atlikti sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, aplink akis ar žandikaulio linijoje bei sumažinti raukšles, koreguoti pagurklį.

Kūno apimčių mažinimo, celiulito gydymo, odos stangrinimo aplikatoriai

„Sculpt™“ aplikatoriai funkcionuoja su (MP)² ir „VariPulse™“ įsiurbimo technologijomis, kurios leidžia karščiu paveikti skirtingus audinio gylius ir taip formuoti kūno kontūrus bei sumažinti celiulitą.

Didesnio ploto „Sculpt™“ ir „OctiPolar™“ aplikatoriais galima greičiau atlikti procedūras, tolygiau paskirstyti karštį ir padidinti terapines temperatūras, kad būtų pasiekiami geresni klinikiniai rezultatai.

Taigi, „Venus Legacy™“ procedūros metu naudojamas karštis skatina NATŪRALŲ kūno gydomąjį atsaką, padeda natūraliai padidinti kolageno ir elastino gamybą bei suskaidyti riebalų ląsteles. Tai leidžia sustangrinti glebią odą, sumažinti raukšles, šalinti celiulitą ir mažinti kūno apimtis.

Celiulito naikinimas, odos stangrinimas, apimčių mažinimas – šie kūno antgaliai naudojami, kai yra:

 • nukarusi oda;
 • po gimdymo esant nukarusiai pilvo odai;
 • likusių požymių po buvusios liposakcijos mažinimui;
 • odos stangrinimui;
 • celiulito gydymui;
 • apimčių mažinimui.

Kurioms kūno sritims galima atlikti celiulito mažinimo, apimčių mažinimo, kūno stangrinimo „Venus Legacy™“ procedūras?

Šią neinvazinę procedūrą galima atlikti probleminėms kūno  (klubams, pilvui, šlaunims, sėdmenims, kaklui, rankoms) ir veido sritims, pagurkliui. Po šių procedūrų kurso sumažės veido raukšlės ir raukšlelės prie akių, išryškės veido kontūras, taip pat sumažės kūno apimtys, celiulitas, oda taps matomiau stangresnė.

Kiek „Venus Legacy™“ procedūrų reikia atlikti?

Procedūrų kiekis priklauso nuo kiekvieno paciento poreikių. Nustatant reikalingą procedūrų kiekį, vertinama individualiai ir atsižvelgiama į kūno sritį, kurioje procedūra bus atliekama bei sprendžiamą problemą.

Įprastai atliekamos 5-8 procedūros, po vieną procedūrą kartą per savaitę.

Kokia yra „Venus Legacy™“ procedūros trukmė?

Kiek truks procedūra priklauso nuo kūno srities, kurią norite pagražinti. Įprastai procedūra gali užtrukti 20-45 minutes.

Kokiu rezultatu džiaugsitės atlikdami „Venus Legacy™“ apimčių mažinimo, celiulito gydymo, kūno stangrinimo procedūras?

Kaip ilgai po kūno stangrinimo, celiulito ir apimčių mažinimo procedūrų išliks rezultatas ir ar jis ilgalaikis?

Rezultato ilgalaikiškumui įtakos turi po procedūrų specialisto paskirtų individualių rekomendacijų laikymasis. Šių procedūrų poveikis yra kaupiamasis, tad po paskutinės procedūros rezultatai ir toliau gerės 3–4 mėnesių laikotarpyje. Kad rezultatais galėtumėte džiaugtis ilgai, po kurso rekomenduojama atlikti palaikomąsias procedūras, t.y. procedūrą kartoti kartą per mėnesį arba kas 3–4 mėnesius, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Celiulito gydymas, kūno stangrinimas, kada bus matomi pirmieji rezultatai po „Venus Legacy™“ procedūros?

Dažniausiai kūno pokyčiai pastebimi greitai – atlikus pirmąją procedūrą.

Kaip jausitės po „Venus Legacy™“  procedūros?

Po procedūros jausite atsipalaidavimą. Procedūra visiškai neskausminga ir maloni, kai kurie pacientai jos metu netgi užmiega. Kūno sritis, kurioje atlikta procedūra, gali būti šilta ir šiek tiek paraudusi, tačiau tai praeis per 1–2 valandas. Į įprastą gyvenimo ritmą galima grįžti iš karto po procedūros.

Ar reikia specialaus pasiruošimo prieš celiulito gydymo, apimčių mažinimo, kūno odos stangrinimo –  „Venus Legacy™“ procedūrą?

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia. Svarbu, kad oda būtų švari, be makiažo, taip pat prieš procedūrą nerekomenduojame odos drėkinti losjonu. Procedūra saugi visų atspalvių odai, tad procedūrą galite atlikti ištisus metus.

Ar yra poprocedūrinis laikotarpis?

Poprocedūrinio laikotarpio nėra, belieka džiaugtis rezultatais – sumažėjusiomis kūno apimtimis, raukšlėmis, celiulitu probleminėse zonose, stangresne ir lygesne oda bei išraiškingesne ir grakštesne talija.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela

VIENINTELIS Lietuvoje, naujausias 2022 m. „Venus Legacy™“

Specialus pasiūlymas – įsigyjant 6 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 79 eur, arba įsigyjant 6 sričių paketą, vienos procedūros (srities) kaina 79 eur.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku