Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu

   Pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu

   pigmentinių dėmių šalinimas lazeriuAleksandrito lazeris yra stipriausias iš visų lazerių, juo efektyviai šalinami visi odos pigmentiniai pokyčiai: melazma arba chloazma – taip vadinamos “nėštumo dėmės”, rudos, saulės/amžinės dėmės, strazdanos, seborėjinės keratozės, café – au lait – balintos kavos ir kitos pigmentinės dėmės.

   Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Tai – nuo šviesiai iki tamsiai rudos spalvos dėl įvairių priežasčių atsiradę pigmentiniai pakitimai, truputį pakilę virš odos paviršiaus. Pigmentinės dėmės skiriasi savo dydžiu, išsidėstymu ir forma, ilgainiui plečiasi ir ryškėja, tampa labiau pastebimomis. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris.

   Viršuje matote skirtumą vos PO VIENOS procedūros. Akivaizdus rezultatas – PIGMENTINIŲ dėmių šalinimas su JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriu.

   Kodėl pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu yra efektyvus?

   ERA ESTHETIC Lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo Aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangos spindulį geriausiai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Šis lazeris yra auksinis standartas, tai pasaulyje vertinama, kaip geriausia technologija, savo kategorijoje.

   Be to, tai – didžiausios galios lazeris. Jo galingumas siekia 17.666 W, lyginant su kitų lazerių 1.6 – 2.9 W galia. Juo atliekamos pigmentinių dėmių šalinimo procedūros yra saugios ir efektyvios.

   Procedūros metu veiksmingai ir greitai pašalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos kolageno ir elastinių skaidulų sintezės oda tampa skaisti ir lygi, išgaunamas odos atjaunėjimo efektas.

   Kokiose srityse lazeriu gydomos pigmentinės dėmės?

   pigmentiniu demiu gydymas nuo nugarospigmentiniu demiu gydymas nuo iskirptesAleksandrito lazeriu yra gydomos atsirandančios pigmentinės dėmės ant veido, nugaros, kūno. Moterims pigmentinės dėmės yra šalinamos viso veido, kaklo, ypač dekolte – V formos iškirptės, rankų, kojų srityse. Vyrams dažniau veido, kaklo, pečių juostos, rankų ar nugaros srityse.

   Kiek laiko trunka pigmentinių dėmių gydymas lazeriu?

   Veido, kaklo srityse procedūra trunka apie 10-20 minučių, gydant didesnius plotus apimančius pigmentinius odos pokyčius, pvz.: krūtinės, rankų srityse, užtrunkama pusvalandį.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Įprastai atliekamos 1 arba 2 procedūros, kartais, jei pigmento yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 3 procedūros. Po procedūros nusivalo visa arba didžioji dalis pigmento. Jei po pirmos procedūros dar lieka pigmento, sekanti procedūra atliekama po 3-4 savaičių.

   Kaip oda atrodys po pigmentinių dėmių šalinimo procedūros?

   Pigmentinės dėmės po Aleksandrito lazerio procedūros kelioms dienoms patamsėja, o po 3-7 dienų pradeda “byrėti” ir blykšti. Dėl skatinamos kolageno sintezės oda išlygėja, įgauna skaisčią išvaizdą. Sekančią dieną po procedūros galima įprastai naudoti higienos priemones ar makiažą.

   Pigmentacijos mažinimas – ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose atliekamas ir su inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis – Prostrolane Blanc B. Tai – odą atjauninantis ir antipigmentacinis produktas, sudarytas iš bioaktyvių ingredientų komplekso, tokių kaip biomimetiniai peptidai, hialurono rūgštis, kurie išlaiko hidrolipidinį viršutinio odos sluoksnio barjerą ir palaiko pastovų PH.

   Prostrolane Blanc mikroinjekcijų metu preparatas lengvai suleidžiamas į odą, greitai pasiskirsto, suteikia odai drėgmės, sumažina raukšleles, sutraukia poras, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

   Pigmentinės odos foto atjauninimas

   Aleksandrito lazeriu pašalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio pulsų stimuliuojamų kolageno ir elastino skaidulų vyksta foto rejuvenizacija/foto atjauninimas. Foto atjauninimas – tai odos atjauninimo procedūra, kurios metu pašalinami odos pigmentiniai, amžiaus, saulės sukelti pakitimai. Šiuo lazeriu gydytose srityse dėl stimuliuojamų kolageno, elastinių skaidulų gamybos 10-30% padidėja odos tonusas, išsilygina smulkios raukšlelės. Ji atrodo lygi ir skaisti, atjaunėjusi. Tai ypač akivaizdu atliekant šias procedūras moterims veido, dekoltė srityse – oda tampa stangresnė. Išsamesnę informaciją šia tema skaitykite skiltyje – fotoatjauninimas.

   Pigmentinių dėmių šalinimas naujausiu, greičiausiu ir galingiausiu JAV PICOWAY lazeriu!

   Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris. Naujausio, greičiausio ir galingiausio pikosekundinio „PicoWay“ lazerio išskiriamą ilgio bangos spindulį efektyviai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Dėl greito lazerio veikimo ir pikosekundinių impulsų yra greitai šalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos aktyvesnės kolageno gamybos ir elastino sintezės oda tampa skaisti ir lygi, vyksta foto atjauninimo procesas.

   Plačiau apie pigmentinių dėmių šalinimą “PicoWay” lazeriu, skaitykite čia: pigmentinių dėmių šalinimas.

   Pigmentinių dėmių šalinimas naujos kartos JAV diodiniu lazeriu

   Pigmentacijos gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV diodinį lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – novatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Itin universalus įrenginys – jame įrengta unikali sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, todėl galima atlikti kapiliarų šalinimą, raudonio gydymą. Jis taip pat gali būti naudojamas strazdanų šalinimui, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcijai, foto atjauninimui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Pigmentinių dėmių, raudonio, kraujagyslių tinklo ir kapiliarų šalinimas

   Pigmentinės, raudonos ar rudos dėmės gali būti pašalinamos nepažeidžiant sveikos, nepakitusios odos plotų. Lazerio naudojama intensyvi impulsinė šviesa absorbuojama tik tų kraujagyslių, kurias siekiame paveikti. Paveiktos impulsinės lazerio šviesos, jos sukreši ir suyra. Paprastai užtenka 3-4 procedūrų. Rožinės gydymas gali būti atliktas greitai ir efektyviai per 2-4 procedūrų ciklą. Ar reikės pakartotinio gydymo, gydytojas atsakys įvertinęs odos būklės sunkumą.

   Sužinokite daugiau apie pigmentines dėmes ir jų atsiradimo priežastis.


   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video iš anim.mov ir oficialaus Syneron Candela tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku