Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu

pigmentinių dėmių šalinimas lazeriuAleksandrito lazeris yra stipriausias iš visų lazerių, juo efektyviai šalinami visi odos pigmentiniai pokyčiai: melazma arba chloazma – taip vadinamos “nėštumo dėmės”, rudos, saulės/amžinės dėmės, strazdanos, seborėjinės keratozės, café – au lait – balintos kavos ir kitos pigmentinės dėmės.

Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Tai – nuo šviesiai iki tamsiai rudos spalvos dėl įvairių priežasčių atsiradę pigmentiniai pakitimai, truputį pakilę virš odos paviršiaus. Pigmentinės dėmės skiriasi savo dydžiu, išsidėstymu ir forma, ilgainiui plečiasi ir ryškėja, tampa labiau pastebimomis. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris.

Kodėl pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu yra efektyvus?

ERA ESTHETIC Lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo Aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangos spindulį geriausiai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Šis lazeris yra auksinis standartas, tai pasaulyje vertinama, kaip geriausia technologija, savo kategorijoje.

Be to, tai – didžiausios galios lazeris. Jo galingumas siekia 17.666 W, lyginant su kitų lazerių 1.6 – 2.9 W galia. Juo atliekamos pigmentinių dėmių šalinimo procedūros yra saugios ir efektyvios.

Procedūros metu veiksmingai ir greitai pašalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos kolageno ir elastinių skaidulų sintezės oda tampa skaisti ir lygi, išgaunamas odos atjaunėjimo efektas.

Kokiose srityse lazeriu gydomos pigmentinės dėmės?

pigmentiniu demiu gydymas nuo nugarospigmentiniu demiu gydymas nuo iskirptesAleksandrito lazeriu yra gydomos atsirandančios pigmentinės dėmės ant veido, nugaros, kūno. Moterims pigmentinės dėmės yra šalinamos viso veido, kaklo, ypač dekolte – V formos iškirptės, rankų, kojų srityse. Vyrams dažniau veido, kaklo, pečių juostos, rankų ar nugaros srityse.

Kiek laiko trunka pigmentinių dėmių gydymas lazeriu?

Veido, kaklo srityse procedūra trunka apie 10-20 minučių, gydant didesnius plotus apimančius pigmentinius odos pokyčius, pvz.: krūtinės, rankų srityse, užtrunkama pusvalandį.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Įprastai atliekamos 1 arba 2 procedūros, kartais, jei pigmento yra labai daug ir jis atsiradęs prieš ilgą laiko tarpą, atliekamos 3 procedūros. Po procedūros nusivalo visa arba didžioji dalis pigmento. Jei po pirmos procedūros dar lieka pigmento, sekanti procedūra atliekama po 3-4 savaičių.

Kaip oda atrodys po pigmentinių dėmių šalinimo procedūros?

Pigmentinės dėmės po Aleksandrito lazerio procedūros kelioms dienoms patamsėja, o po 3-7 dienų pradeda “byrėti” ir blykšti. Dėl skatinamos kolageno sintezės oda išlygėja, įgauna skaisčią išvaizdą. Sekančią dieną po procedūros galima įprastai naudoti higienos priemones ar makiažą.

Pigmentacijos mažinimas – ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose atliekamas ir su inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis – Prostrolane Blanc B. Tai – odą atjauninantis ir antipigmentacinis produktas, sudarytas iš bioaktyvių ingredientų komplekso, tokių kaip biomimetiniai peptidai, hialurono rūgštis, kurie išlaiko hidrolipidinį viršutinio odos sluoksnio barjerą ir palaiko pastovų PH.

Prostrolane Blanc mikroinjekcijų metu preparatas lengvai suleidžiamas į odą, greitai pasiskirsto, suteikia odai drėgmės, sumažina raukšleles, sutraukia poras, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

Pigmentinės odos fotoatjauninimas

Aleksandrito lazeriu pašalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio pulsų stimuliuojamų kolageno ir elastino skaidulų vyksta fotorejuvenizacija/fotoatjauninimas. Fotoatjauninimas – tai odos atjauninimo procedūra, kurios metu pašalinami odos pigmentiniai, amžiaus, saulės sukelti pakitimai. Šiuo lazeriu gydytose srityse dėl stimuliuojamų kolageno, elastinių skaidulų gamybos 10-30% padidėja odos tonusas, išsilygina smulkios raukšlelės. Ji atrodo lygi ir skaisti, atjaunėjusi. Tai ypač akivaizdu atliekant šias procedūras moterims veido, dekolte srityse – oda tampa stangresnė.Išsamesnę informaciją šia tema skaitykite skiltyje – fotoatjauninimas.

Pigmentinių dėmių šalinimas naujausiu, greičiausiu ir galingiausiu JAV PICOWAY lazeriu!

Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris. Naujausio, greičiausio ir galingiausio pikosekundinio „PicoWay“ lazerio išskiriamą ilgio bangos spindulį efektyviai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Dėl greito lazerio veikimo ir pikosekundinių impulsų yra greitai šalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos aktyvesnės kolageno gamybos ir elastino sintezės oda tampa skaisti ir lygi, vyksta fofoatjauninimo procesas.

Plačiau apie pigmentinių dėmių šalinimą “PicoWay” lazeriu, skaitykite čia: pigmentinių dėmių šalinimas.

Sužinokite daugiau apie pigmentines dėmes ir jų atsiradimo priežastis.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video iš anim.mov ir oficialaus Syneron Candela tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku