Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Hydrafacial – daugiafunkcinė veido valymo ir priežiūros programa

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Hydrafacial TOWER (brangiausias aparatas) – daugiafunkcinis poveikis odai su naujos kartos sistema!

hydrafacial

Hydrafacial – tai patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, procedūra „all-inclusive“. Hydrafacial įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje.

Era Esthetic klinikose procedūra išskirtinai atliekama su brangiausiu “Hydrafcial” aparatu, kuriame yra integruota TOWER sistema – atliekamas daugiafunkcinis poveikis veido odai VIENOS procedūros metu:

 • giluminis valymas;
 • ekstrakcija;
 • gilus drėkinimas;
 • prisotinimas hialurono rūgštimi;
 • prisotinimas peptidais ir aktyviais serumais;
 • papildyta LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa;
 • limfodrenažu.

Procedūros metu naudojame TIK originalius serumus, netaupome jų, todėl “Hydrafacial” procedūra užtikrintai atliekama, taikant aukščiausią kokybę. 

NET 7 POVEIKIAI VIENOS PROCEDŪROS METU!

Oda yra atnaujinama, giliai išvaloma, intensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios odos problemos ir atliekama anti-aging priežiūra.

Odos išvaizda ir kokybė pasikeičia – pagerėja iš karto po procedūros!

Daugumos klientų komentaras po procedūros: “Oda  švyti, pasidaro lygi, ir tai matoma iš karto!”.

L’Officiel Baltics Era Esthetic klinikas paskelbė kaip pačias geriausias ir inovatyviausias Hydrafacial procedūros atlikime visame PABALTYJE. 

Tai pažengusi odos priežiūros sistema, kuri puoselėja odą ir sprendžia įvairiausias odos problemas: sulėtina odos senėjimą, sumažina smulkias odos linijas ir raukšles, išsiplėtusias odos poras, pagerina odos tekstūrą ir spalvą, padeda atstatyti saulės padarytą žalą, efektyviai sprendžia įvairias odos problemas: riebią, į spuogus linkusią odą, rozacea ir padidėjusią pigmentaciją, efektas yra greitas ir ilgai išliekantis. Ši procedūra pateisino lūkesčius, kad estetinės procedūros efektyvios ir garantuoja akivaizdžius rezultatus iš karto po procedūros. Hydrafacial procedūros leis Jūsų odai pamiršti apie įvairias odos problemas ir džiaugtis sveika spindinčia oda!

hydrafacial procedura

Kas tai yra Hydrafacial SPA veido valymo procedūra?

Tai švelni, neinvazyvi, kompleksinė atjauninanti procedūra, sukelianti “WOW” efektą! Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu komfortabilus. Pamirškite apie tuos laikus, kai veido valymas būdavo skausmingas ir sukeldavo odos paraudimą. Hydrafacial Spa veido valymo procedūrų metu lydi malonūs pojūčiai, o poveikis matomas iš karto! Po procedūros oda tampa švari ir sudrėkinta, skaistesnė, išpuoselėta – pokyčiai akivaizdūs ir stiprėja po kiekvienos procedūros.

Klasikinę SPA Hydrafacial procedūrą sudaro pagrindiniai 3 etapai:

 • Odos atnaujinimas, veido valymas, eksfoliacija
 • Ekstrakcija, gilus odos valymas
 • Antioksidantinė terapija ir drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi – detoksifikacija, atstatymas ir atjauninimas

Priklausomai nuo pasirinktos procedūros, pagal indikacijas papildomai atliekamas limfodrenažas, deimantinė nekristalinė hydrodermabrazija, rūgštiniai pilingai, anti-aging serumai, LED mėlynosios arba raudonosios šviesos terapija.

Pajusti Hydrafacial procedūros efektyvumą užtenka vienos procedūros. Pamėginkite ir įsitikinsite!

Kaip Hydrafacial puoselėja odą?

Kelių pakopų odos atnaujinimo, veido valymo ir drėkinimo procedūros metu naudojami specialūs trijų rūšių vienkartiniai “HydroPeel” antgaliai, kurie atnaujina, valo, efektyviai eksfoliuoja odą, pašalina susikaupusius nešvarumus ir paviršines negyvas odos ląsteles, vakumo pagalba ištraukia komedonus, susikaupusius odos nešvarumus, giliai išvalo poras, gerina odos medžiagų apykaitą ir sukelia liftingą, tuo pačiu metu prisotindami odą gyvybiškai svarbiomis medžiagomis, tokiomis kaip antioksidantai, vitaminai, peptidai, hialurono rūgštis ir kiti svarbūs serumai.

Hydrafacial sistemoje įdiegta unikali “Vortex Fusion” serumo tiekimo sistema suteikia procedūroms išskirtinumą, nepertraukiamai procedūrų metu įsotindama odą įvairiausiais serumais ir kitomis svarbiomis medžiagomis.

Svarbus procedūros pranašumas: po Hydrafacial oda neparausta ir nėra poprocedūrinio laikotarpio.

hydrafacial vilniuje

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Hydrafacial procedūros efektas matomas iš karto, todėl gali būti atliekama tik viena procedūra. Siekiant, kad oda visuomet atrodytų nepriekaištingai, būtų sveika ir spindėtų, procedūras galima atlikti vieną kartą per mėnesį arba pagal poreikį.

Įvairioms odos problemoms spręsti sudaromos individualios programos. Esant problematinei odai, atliekamas 4 – 8 procedūrų kursas problemai išspręsti. Prieš procedūrą mūsų klinikos grožio terapeutės, kosmetologės, estetinės medicinos gydytojos, dermatologės patars ir parinks Jums efektyviausią programą ir sudarys procedūrų planą.

Pastaba: atsiminkite, kad net ir pati idealiausia oda be reguliaraus veido valymo labai greitai gali tapti problematiška. Pastovi odos priežiūra leis ilgai išsaugoti sveiką ir skaisčią odą, atitolinti senėjimo procesą.

Plačiau apie Hydrafacial galite pasiskaityti www.hydrafacial.com

Kokiai odai tinka Hydrafacial procedūra?

Hydrafacial procedūra tinka visiems odos tipams, ja veiksmingai sprendžiamos įvairios odos problemos:

 • Sausa, dehidratuota, pavargusi oda;
 • Odos senėjimas, smulkios linijos ir raukšlės;
 • Elastingumo ir stangrumo sumažėjimas;
 • Riebi, problematiška, nešvari oda, išsiplėtusios odos poros;
 • Paprastieji spuogai, postaknė;
 • Odos spalvos nelygumas;
 • Odos tekstūros pokyčiai;
 • Padidėjusi odos pigmentacija;
 • Fotosenėjimas.

Holivudo žvaigždžių procedūra

Šią inovatyvią procedūrą išbandė ir tapo nuolatiniais jos gerbėjais tokios įžymybės kaip Cameron Diaz, Paris Hilton, Matthew McConaughey, Beyonce, Monako princas Albertas ir kt.

Hydrafacial tinka bet kokiam odos tipui, neturi amžiaus apribojimų ir užtikrina akivaizdžius rezultatus iš karto po procedūros. Pabandykite ir galėsite įvertinti procedūros poveikį tą pačią dieną!

Hydrafacial procedūra pasaulyje tokia populiari ir pripažinta pasaulinėje profesionalioje kosmetologijoje bei apdovanota įvairiais apdovanojimais, tokiais kaip „Best of the Best“, „Platinum Spa treatment“, „Best equipment“ ir kt.

Hydrafacial Tower aparatu atliekamos programos:

Hydrafacial Spa veido valymas. Trukmė: 45 min

Pažangi odos valymo ir atnaujinimo procedūra, kurios metu atliekama paviršinis odos valymas ir porų atvėrimas (eksfoliacija), gilus odos valymas (ekstrakcija), pagal poreikį atliekamas rūgštinis pilingas, vakuumo pagalba neskausmingai išvalomos poros, sulyginamas odos atspalvis, oda prisotinama aktyviais antioksidaciniais, hialurono rūgšties serumais, giliai drėkinama, taikoma LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa.


Business Beauty Hydrafacial. Trukmė: 45 min

Pavydėtina išvaizda per 45 min! Tai idealus sprendimas skubančioms verslo moterims, o taip pat ir vyrams, kurie taupo savo laiką. Tik per 45 min veido oda įgauna skaisčią išvaizdą, išsilygina smulkios raukšlės, oda atrodo stangresnė, sveika ir pailsėjusi, tarsi po atostogų! Procedūros metu oda aktyviai valoma, drėkinama, pagerėja odos mikrocirkuliacija ir tonusas. Procedūros metu naudojami aktyvūs serumai, papildyti augimo faktoriais. Pasinaudokite proga greitai pašalinti streso, miego trūkumo, nuovargio pėdsakus, atsipalaiduoti ir sugrąžinti odai sveiką išvaizdą.


Red Carpet Hydrafacial. Trukmė: 45 min

Prieš išeinant į šviesą – suspindėk kaip Holivudo žvaigždė! Pre-red Carpet procedūra tapo populiari tarp pasaulinio garso žvaigždžių, kurioms reikia atrodyti stulbinamai čia ir dabar! Atliekama 1-2 dienas prieš reikšmingą pobūvį. Siekiant TOBULO rezultato, priklausomai nuo problemos išreikštumo, atliekamas procedūrų kursas, tačiau ne daugiau kaip 1-2 procedūros per savaitę. Prieš reikšmingą susitikimą užtenka 1 procedūros, kad atrodytumėte stulbinančiai.

 • Užtikrina greitą ir išreikštą atjauninamąjį efektą;
 • Atstato sveiką išorinę odos išvaizdą;
 • Sulygina odos spalvą ir paviršių;
 • Drėkina ir maitina odą.

Procedūra siūlo puikų odos priežiūros sprendimą, prisotinant odą turtingais antioksidantais ir giliai sudrėkinant hialurono rūgštimi. Procedūros metu oda eksfoliuojama ir giliai valoma, neskausmingai vakumo pagalba ekstrahuojami ir pašalinami nuo odos paviršiaus nešvarumai aktyviai ją drėkinant bei aprūpinant visomis reikalingomis medžiagomis.

Su naujos technologijos procedūra pasiruošti svarbiam susitikimui ar renginiui galima tik per 15-30 minučių ir vykti į jį tiesiai po procedūros. Įsitikinti Hydrafacial procedūros efektyvumu, užtenka 1 procedūros, pamėginkite ir įsitikinsite!


Oily HydraFacial MD. Trukmė: 60 min

Procedūra probleminei, spuoguotai, riebiai odai. Jos metu oda išvaloma, atveriamos poros, vakuumo pagalba ištraukiamas ir pašalinimas jų turinys, pagal poreikį atliekama bekristalinė deimantinė dermabrazija, taikoma rūgštinio pilingo procedūra, pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, sumažinama postaknės pigmentacija, išsiplėtusios odos poros, įvedami antibakteriniai serumai, kurie prasiskverbia į odą, taip veiksmingai mažindami aknės bėrimus. Po procedūros taikoma mėlynosios šviesos terapija, kuri pasižymi prieš uždegiminėmis savybėmis aknės bėrimams gydyti.


Anti – Spot Hydrafacial. Trukmė: 45 min

Pigmentacijos gydymas Hydrafacial – naujausia metodika, kuri leidžia saugiai ir efektyviai spręsti pigmentacijos problemas.

Procedūros metu oda veikiama kompleksiškai. Pašalinamas paviršutinis raginis sluoksnis, kuriame susikaupusios ląstelės su pakitusia pigmentacija, taip šalinama pigmentacija. Tuo pačiu metu, kai poros maksimaliai atsiveria, į giliuosius sluoksnius įvedami šviesinantys serumai, vitaminai ir kitos medžiagos, kurios maitina, gydo ir apsaugo odą, taikoma LED raudonoji šviesos terapija.


Hydrafacial Make Up. Trukmė: 30 min

Makiažas atrodys puikiai tik tuomet, jei oda bus sveika ir pakankamai sudrėkinta. Prieš atliekant profesionalų makiažą, būtina padaryti drėkinančią veido procedūrą Hydrafacial. Tai maloni procedūra, kuri efektyviai valo odą, drėkina ir maitina ją. Oda po procedūros tampa prisotinta drėgmės ir spindi.


Light Hydrafacial. Trukmė: 45 min

Gilus odos drėkinimas be injekcijų, prisotinant odą hialurono rūgštimi. Tinka visiems odos tipams, taip pat jautriai ir plonai odai. Atliekama Hydrafacial procedūra, pagal poreikį rūgštinis pilingas, įvedami serumai su peptidais, stimuliuojantys kolageno sintezę, antioksidaciniai, prisotinti hialurono rūgšties, atliekama šviesos terapija LED mėlynąją šviesa arba raudonąja šviesa.


Anti-Age Hydrafacial. Trukmė: 60 min

Išskirtinė, individualiai pritaikoma odos atjauninimo procedūra. Pašalinus paviršinį suragėjusį sluoksnį, stimuliuojamas ląstelių dalijimasis ir skatinama fibroblastų sintezė, atsakingų už kolageno ir elastino gamybą, ko pasekoje oda atsinaujina. Akivaizdus efektas pasiekiamas dėl trejopo bekristalinės mikrodermabrazijos poveikio, vakumo ir aktyvių serumų poveikio, procedūrą papildant LED raudonosios šviesos terapija ir paliekant Jums tikrai išskirtinių rezultatų įspūdį.

Procedūros rezultatai:

 • Sumažėjusios odos linijos ir smulkios raukšlės;
 • Palygėjusios nosies – lūpų klostės;
 • Padidėjęs odos stangrumas;
 • Smarkus odos sudrėkinimas ir liftingas;
 • Esant problematinei odai sumažėja spuogeliai, susiaurėja poros, suvienodėja odos spalva;
 • Odos ląstelių medžiagų apykaitos stimuliacija;
 • Anti-aging efektas – elastino, kolageno apsauga ir sintezės stimuliavimas.

Luxury Hydrafacial. Trukmė: 90 min

Prabangus atjauninimas. Tai energijos suteikianti, apimanti visą Hydrafacial procedūros esmę ir prabangą veidui, kaklui ir dekolte. Pradžioje limfodrenažo terapija inicijuoja detoksifikacijos procesą. Taikoma bekristalinė deimantinė dermabrazija, kuri atnaujina odą ir leidžia jai spindėti. Prabangios Hydrafacial procedūros metu oda giliai valoma, eksfoliuojama, atliekama ekstrakcija ir odos drėkinimas. Naudojami specialūs anti-aging serumai, sumažinantys mimikos raukšleles, ypač kaktos srityje ir apie akis, atliekama atjauninanti terapija su peptidų kompleksu ir augimo faktoriais, antioksidacinė terapija ir drėkinimas su hialurono rūgštimi, procedūrą pabaigiant LED raudonąja šviesos terapija ir kolageno kauke.


Hydrafacial for Men. Trukmė: 45 min

Šiuolaikiniai vyrai yra ne tik skubantys, tačiau nori atrodyti patraukliai ir sustabdyti senėjimą. Atrodyti visuomet nepriekaištingai įmanoma, tereikia teisingai ir efektyviai prižiūrėti odą. Procedūra Hydrafacial odą valo, aprūpina ją reikalingomis medžiagomis ir suteikia odai visą reikalingą priežiūrą.

Populiarioji Hydrafacial procedūra puikiai derinasi tarpusavyje su grožio injekcijomis, plazmoliftingu, atjauninimu šviesos diodais, frakciniu odos atjauninimu Fraxel Dual, nechirurginiu odos patempimu Thermage CPT ir kitomis estetinės ir lazerinės dermatologijos procedūromis.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video is oficialaus Hydrafacial tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku