Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Hydrafacial – daugiafunkcinė veido valymo ir priežiūros programa

   Specialus pasiūlymas, galioja iki 2024.06.30

   • Hydrafacial + ODOS ATJAUNINIMAS su specialiu įrenginiu Tripollar (radio dažnio technologija): veidas + akys 99 EUR (vietoje 159 EUR).

   Hydrafacial Lift & Shine

   Oda lyg Deivės –  tik nedidelis Hydrafacial procedūros papildymas, o efektas – dieviškas!

   REKOMENDUOJAME: Vienos procedūros metu, atliekant bet kurią Hydrafacial programą, tik už papildomą 30 Eur sumą kviečiame išbandyti Lift&Shine efektą, su inovatyviais “Anti-Age” įrenginiais – elektrostimuliaciniu “Beauty Heart” bei radio dažnio “Tripollar” aparatais.

   Poveikis –  stangresnė oda, matomas liftingo efektas, džiaugsitės patempta paakių sritimi bei paakiuose sumažėjusiomis raukšlelėmis. Praturtinkite ir atjauninkite savo odą tos pačios procedūros metu ir mėgaukitės dar geresniu rezultatu!

    

    

    

    

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Hydrafacial TOWER – tai prabangiausia sistema savo kategorijoje, skirta daugiafunkcinei odos priežiūrai.

   Hydrafacial – tai patentuota, neinvazinė, gilaus valymo, drėkinimo ir atjauninimo odos priežiūros technologija. Šios procedūros metu naudojame tik originalius, itin koncentruotus Hydrafacial serumus su aktyviosiomis molekulėmis. Taip užtikriname kokybę, kad jūsų oda būtų intensyviai sudrėkinta ir pamaitinta. Hydrafacial yra viena iš pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir SPA salonuose visame pasaulyje. Šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje ši procedūra yra laikoma „all-inclusive“, nes apima net 7 skirtingas funkcijas.

   hydrafacial

   ERA ESTHETIC klinikose procedūra išskirtinai atliekama su prabangiausiu savo kategorijoje Hydrafacial aparatu, kuriame yra integruota TOWER sistema – suteikianti daugiafunkcinį, net 7 skirtingų funkcijų poveikį veido odai vienos procedūros metu:

   1. giluminį valymą;
   2. nešvarumų ekstrakciją;
   3. gilų drėkinimą;
   4. prisotinimą hialurono rūgštimi;
   5. prisotinimą peptidais ir aktyviaisiais serumais;
   6. odos regeneraciją LED šviesos terapija (mėlynąja arba raudonąja šviesa);
   7. limfodrenažą.

   Oda yra atnaujinama, giliai išvaloma, intensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios odos problemos ir atliekama anti-aging (liet. senėjimą lėtinanti) priežiūra.

   Odos išvaizda ir kokybė pasikeičia – iš karto matoma skaisti ir gyvybinga oda! Dauguma klientų dalinasi įspūdžiais apie akivaizdžius pasikeitimus po procedūros: „Oda švyti, pasidaro lygi, o svarbiausia, tai matoma iš karto!”

   L’Officiel Baltics ERA ESTHETIC klinikas jau net kelis kartus paskelbė pačiomis geriausiomis ir inovatyviausiomis pagal Hydrafacial procedūros atlikimą, būtent “Red Carpet” programos –  visose Baltijos šalyse.

   Tai pažengusi odos priežiūros sistema, kuri puoselėja odą ir sprendžia įvairiausias odos problemas: sulėtina odos senėjimą, sumažina smulkias odos linijas ir raukšles, išsiplėtusias odos poras, pagerina odos tekstūrą ir spalvą, padeda atstatyti saulės padarytą žalą. Efektyviai sprendžia įvairių odos tipų problemas: riebios, į spuogus linkusios odos, rožinės ir padidėjusios pigmentacijos. Ši procedūra pelnė daugelio pasitikėjimą kaip itin efektyvi ir suteikianti akivaizdų rezultatą iš karto po procedūros. Hydrafacial procedūros leis Jums pamiršti apie įvairias odos problemas ir džiaugtis sveika, spindinčia oda!

   hydrafacial procedura

   Kokie yra Hydrafacial SPA procedūros privalumai ir kokie etapai ją sudaro?

   Tai švelni, neinvazyvi, kompleksinė atjauninanti procedūra, suteikianti „WOW” efektą! Hydrafacial SPA veido valymo procedūrų metu lydi malonūs pojūčiai, o poveikis matomas iš karto. Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir taip pat komfortiškas, todėl galėsite pamiršti skausmingą ir odą traumuojantį mechaninį odos valymo procesą. Po Hydrafacial procedūros oda tampa švari ir sudrėkinta, skaistesnė, išpuoselėta – pokyčiai akivaizdūs ir ryškesni po kiekvienos procedūros.

   Klasikinę Hydrafacial SPA procedūrą sudaro pagrindiniai 3 etapai:

   1. Paviršinis odos valymas – raginio sluoksnio pašalinimas, eksfoliacija;
   2. Gilus odos valymas – užsikimšusių porų išvalymas, nešvarumų ekstrakcija;
   3. Sudrėkinimas ir praturtinimas aktyviosiomis medžiagomis – prisotinimas hialurono rūgštimi drėgmei atstatyti ir antioksidacinė terapija aktyviais serumais.

   Priklausomai nuo pasirinktos procedūros, pagal indikacijas papildomai atliekamas limfodrenažas, deimantinė nekristalinė hydrodermabrazija, rūgštinis šveitimas, anti-aging serumai, LED mėlynosios arba raudonosios šviesos terapija. Pajusti Hydrafacial procedūros efektyvumą užtenka vienos procedūros!

   Asta Valentaitė – modelis bei viena stilingiausių Lietuvos moterų – išskirtinai ERA ESTHETIC skirtame reportaže pasakoja: „Man užtenka vieną kartą į mėnesį apsilankyti ir mano oda švyti, tiesiog spindi!“

   Kaip Hydrafacial puoselėja odą?

   Pagrindinis pranašumas palyginus su kitomis odos valymo procedūromis: po Hydrafacial oda neparausta ir nėra po procedūrinio laikotarpio.

   Kelių pakopų odos atnaujinimo, veido valymo ir drėkinimo procedūros metu naudojami specialūs trijų rūšių vienkartiniai HydroPeel antgaliai, kurie atnaujina, valo, efektyviai nušveičia odą, pašalina susikaupusius nešvarumus ir paviršines negyvas odos ląsteles. Įrenginio sukuriamas vakuumas giliai išvalo komedonus, susikaupusius odos nešvarumus, gerina odos medžiagų apykaitą ir suteikia odos patempimo efektą. Hydrafacial sistemoje įdiegta unikali „Vortex Fusion” serumo tiekimo sistema suteikia procedūroms išskirtinumą, nes procedūros metu nepertraukiamai įsotina odą įvairiais serumais ir kitomis odos estetikai ir sveikatai svarbiomis medžiagomis, tokiomis kaip antioksidantai, vitaminai, peptidai, hialurono rūgštis ir kiti aktyvūs serumai.

   hydrafacial vilniuje

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Hydrafacial procedūros efektas matomas iš karto, todėl gali būti atliekama tik viena procedūra. Norintiems, kad oda visuomet atrodytų nepriekaištingai, būtų sveika ir spindėtų, procedūras galima atlikti vieną kartą per mėnesį arba pagal poreikį.

   Įvairioms odos problemoms spręsti sudaromos individualios programos. Turintiems probleminę odą, atliekamas 4-8 procedūrų kursas problemai išspręsti. Prieš procedūrą ERA ESTHETIC grožio terapeutės, kosmetologės, estetinės medicinos gydytojos bei dermatologės patars ir parinks Jums efektyviausią programą ir sudarys procedūrų planą.

   Pastaba: net ir pati idealiausia oda be reguliaraus veido valymo labai greitai gali tapti problemiška. Pastovi odos priežiūra leis ilgai išsaugoti sveiką ir skaisčią odą, atitolinti senėjimo procesą. Plačiau apie Hydrafacial galite pasiskaityti www.hydrafacial.com

   Kokiai odai tinka Hydrafacial procedūra?

   Hydrafacial procedūra tinka visiems odos tipams, ji puikiai tinka esant šioms būklėms:

   1. sausa, pavargusi oda;
   2. odos senėjimas, smulkios linijos ir raukšlės;
   3. elastingumo ir stangrumo sumažėjimas;
   4. riebi, problemiška, nešvari oda, išsiplėtusios odos poros;
   5. paprastieji spuogai, postaknė;
   6. odos spalvos nelygumas;
   7. odos tekstūros pokyčiai;
   8. padidėjusi odos pigmentacija;
   9. fotosenėjimas.

   Holivudo žvaigždžių procedūra

   Šią inovatyvią procedūrą išbandė ir tapo nuolatiniais jos gerbėjais tokios įžymybės kaip Cameron Diaz, Paris Hilton, Matthew McConaughey, Beyonce, Monako princas Albertas ir kt.

   Šią inovatyvią procedūrą išbandė ir jos nuolatiniais gerbėjais tapo tokios įžymybės kaip Cameron Diaz, Paris Hilton, Matthew McConaughey, Beyonce, Monako princas Albertas ir kt.

   Hydrafacial tinka bet kokiam odos tipui, neturi amžiaus apribojimų ir užtikrina akivaizdžius rezultatus iš karto po procedūros. Pabandykite ir galėsite įvertinti procedūros poveikį tą pačią dieną!

   Hydrafacial procedūra pasaulyje tokia populiari ir pripažinta profesionalios kosmetologijos pasaulyje bei apdovanota įvairiais apdovanojimais, tokiais kaip „Best of the Best“, „Platinum Spa treatment“, „Best equipment“ ir kt.

   Hydrafacial Tower aparatu atliekamos programos:

   Hydrafacial Spa veido valymas. 

   Pažangi odos valymo ir atnaujinimo procedūra, kurios metu atliekamas paviršinis odos valymas (eksfoliacija) ir porų atvėrimas bei gilus odos valymas (ekstrakcija), pagal poreikį atliekamas rūgštinis šveitimas, vakuumo pagalba neskausmingai išvalomos poros, sulyginamas odos atspalvis. Gilus drėkinimas pasiekiamas prisotinant odą hialurono rūgšties ir antioksidantų serumais. Taikoma LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa.


   Business Beauty Hydrafacial. 

   Tai idealus sprendimas skubančioms moterims bei vyrams, norintiems akivaizdaus odos būklės pagerėjimo per itin trumpą laiką. Tik per 45 min veido oda įgauna skaisčią išvaizdą, išsilygina smulkios raukšlės, oda atrodo stangresnė, sveika ir pailsėjusi – tarsi po atostogų! Procedūros metu oda aktyviai valoma, drėkinama, pagerėja odos mikrocirkuliacija ir tonusas. Procedūros metu naudojami aktyvūs serumai, papildyti augimo faktoriais – tai subalansuota procedūra, norintiems greitai pašalinti streso, miego trūkumo, nuovargio pėdsakus, atsipalaiduoti ir sugrąžinti odai sveiką išvaizdą.


   Red Carpet Hydrafacial. 

   Red Carpet Hydrafacial leis pasijusti lyg Holivude! Red Carpet procedūra – tai pasaulyje garsių aktorių, dainininkų, modelių tobulos išvaizdos paslaptis. Ji atliekama 1-2 dienas prieš reikšmingą pobūvį, siekiant tobulo rezultato, priklausomai nuo odos būklės, atliekamas procedūrų kursas, tačiau ne daugiau kaip 1-2 procedūros per savaitę. Prieš reikšmingą susitikimą užtenka ir 1 procedūros, kad atrodytumėte stulbinančiai.

    Procedūra užtikrina greitą ir akivaizdų atjauninantį efektą:

   1. atstato sveiką išorinę odos išvaizdą;
   2. sulygina odos spalvą ir paviršių;
   3. sudrėkina ir pamaitina odą.

   Procedūra prisotina odą aktyviais antioksidantais ir giliai sudrėkina hialurono rūgštimi. Procedūros metu oda nušveičiama ir giliai valoma, neskausmingai su vakuumu ištraukiami ir pašalinami odos nešvarumai, aktyviai ją drėkinant bei aprūpinant visomis reikalingomis medžiagomis.

   Su naujos technologijos procedūra pasiruošti svarbiam susitikimui ar renginiui galima tik per 15-30 minučių ir vykti į jį tiesiai po procedūros. Įsitikinti Hydrafacial procedūros efektyvumu, užtenka 1 procedūros!


   Oily Hydrafacial MD. 

   Procedūra probleminei, spuoguotai, riebiai odai. Jos metu oda išvaloma, atveriamos poros, su vakuumu pašalinami nešvarumai, pagal poreikį atliekama be kristalinė deimantinė dermabrazija, taikoma rūgštinio šveitimo procedūra, pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, sumažinama postaknės pigmentacija, išsiplėtusios odos poros, įvedami antibakteriniai serumai, kurie prasiskverbia į odą, taip veiksmingai mažindami aknės bėrimus. Po procedūros taikoma mėlynosios šviesos terapija, kuri pasižymi prieš uždegiminėmis savybėmis aknės bėrimams gydyti.


   Anti-spot Hydrafacial.

   Pigmentacijos gydymas Hydrafacial – naujausia metodika, kuri leidžia saugiai ir efektyviai spręsti pigmentacijos problemas. Procedūros metu oda veikiama kompleksiškai. Pašalinamas paviršutinis raginis sluoksnis, kuriame susikaupusios ląstelės su pakitusia pigmentacija, taip šalinama pigmentacija. Tuo metu, kai poros maksimaliai atsiveria, į giliuosius sluoksnius įvedami šviesinantys serumai, vitaminai ir kitos medžiagos, kurios maitina, gydo ir apsaugo odą, taikoma LED raudonoji šviesos terapija.


   Hydrafacial Make Up. 

   Makiažas atrodys puikiai tik tuomet, jei oda bus sveika ir pakankamai sudrėkinta. Prieš atliekant profesionalų makiažą, vizažistai rekomenduoja atlikti drėkinančią veido procedūrą Hydrafacial. Tai maloni procedūra, kuri efektyviai valo odą, drėkina ir maitina ją. Oda po procedūros tampa prisotinta drėgmės ir spindi!


   Light Hydrafacial. 

   Gilus odos drėkinimas be injekcijų, prisotinant odą hialurono rūgštimi. Tinka visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai. Atliekama Hydrafacial procedūra, rūgštinis šveitimas (pagal poreikį), įvedami serumai su peptidais (stimuliuoja kolageno sintezę), antioksidaciniai (lėtina raukšlių formavimąsi), hialurono rūgštimi (efektyviai drėkina), atliekama šviesos terapija LED mėlynąją šviesa arba raudonąja šviesa.


   Anti-age Hydrafacial. 

   Išskirtinė, individualiai pritaikoma odos atjauninimo procedūra. Pašalinus paviršinį suragėjusį odos sluoksnį, stimuliuojamas ląstelių dalijimasis ir skatinama fibroblastų sintezė. Tai ląstelės, kurios yra atsakingos už kolageno ir elastino gamybą, todėl pagerėja odos kokybė. Akivaizdus efektas pasiekiamas dėl įvairiapusio poveikio: bekristalinės mikrodermabrazijos, vakuumo, aktyvių serumų bei LED raudonosios šviesos terapijos. Išskirtinių rezultatų įspūdis – tai prisiminsite po Anti-age Hydrafacial.

   Procedūros rezultatai:

   1. sumažėja odos linijos ir smulkios raukšlės;
   2. palygėja nosies-lūpų klostės;
   3. padidėja odos stangrumas;
   4. ženkliai sudrėkinama ir „patempiama“ oda;
   5. esant probleminei odai sumažėja spuogelių, poros tampa mažiau pastebimos, tolygesnė odos spalva;
   6. stimuliuojama odos ląstelių medžiagų apykaita;
   7. pasiekiamas anti-aging efektas – elastino, kolageno apsauga ir sintezės stimuliavimas.

   Luxury Hydrafacial. 

   Tai prabangiausia Hydrafacial procedūra, kuri suteikia pačią visapusiškiausią veido, kaklo ir dekoltė priežiūrą. Pradžioje, taikoma limfodrenažo terapija, kuri inicijuoja toksinų pašalinimą. Tuomet, atliekama bekristalinė deimantinė dermabrazija, kuri atnaujina odą ir leidžia jai spindėti. Luxury Hydrafacial procedūros metu pašalinamas odos raginis sluoksnis, atliekamas gilus veido valymas, porų ekstrakcija bei odos drėkinimas. Naudojami specialūs anti-aging serumai, sumažinantys mimikos raukšleles, ypač kaktoje bei srityje aplink akis. Atliekama atjauninanti terapija su peptidų kompleksu ir augimo faktoriais, antioksidacinė terapija ir drėkinimas su hialurono rūgštimi. Procedūra pabaigiama LED raudonosios šviesos terapija ir kolageno kauke.


   Hydrafacial for Men.

   Hydrafacial for Men procedūra – skirta šiuolaikiniams vyrams, norintiems atrodyti patraukliai ir sulėtinti senėjimo procesus. Visuomet atrodyti nepriekaištingai paprasčiau, kai oda yra rūpestingai ir tinkamai prižiūrėta. Procedūra Hydrafacial odą išvalo, aprūpina ją reikalingomis medžiagomis – suteikiama visapusė odos priežiūra vieno apsilankymo metu.

   Populiarioji Hydrafacial for Men procedūra puikiai dera kartu su grožio injekcijomis, plazmoliftingu, atjauninimu šviesos diodais, frakciniu odos atjauninimu Fraxel Dual, nechirurginiu odos patempimu Thermage CPT ir kitomis estetinės ir lazerinės dermatologijos procedūromis.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video iš oficialaus Hydrafacial tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:

   Specialus pasiūlymas, galioja iki 2024.06.30

   • Hydrafacial + ODOS ATJAUNINIMAS su specialiu įrenginiu Tripollar (radio dažnio technologija): veidas + akys 99 EUR (vietoje 159 EUR).

   Hydrafacial Lift & Shine

   Oda lyg Deivės –  tik nedidelis Hydrafacial procedūros papildymas, o efektas – dieviškas!

   REKOMENDUOJAME: Vienos procedūros metu, atliekant bet kurią Hydrafacial programą, tik už papildomą 30 Eur sumą kviečiame išbandyti Lift&Shine efektą, su inovatyviais “Anti-Age” įrenginiais – elektrostimuliaciniu “Beauty Heart” bei radio dažnio “Tripollar” aparatais.

   Poveikis –  stangresnė oda, matomas liftingo efektas, džiaugsitės patempta paakių sritimi bei paakiuose sumažėjusiomis raukšlelėmis. Praturtinkite ir atjauninkite savo odą tos pačios procedūros metu ir mėgaukitės dar geresniu rezultatu!

    

    

    

    

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku