Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Sąnarių skausmo mažinimas peptidų injekcijomis

   PROSTROLANE itraarticular filler (intrasąnarinio užpildo) procedūros atliekamos Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centre, adresu V.Grybo g.32 A, Vilniuje. Susisiekite tiesiogiai dėl registracijos. Tel.: +370 698 00 000.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Skaudančių sąnarių gydymas – leidžiami į sąnarį peptidai!

   Sąnario skausmo mažinimas naujos kartos peptidų injekcijomis

   Kol sąnariai sveiki, dažnai nesusimąstome, kaip patogiai gyvename. Sąnarių problemoms apribojus mobilumą, smarkiai nukenčia bendra savijauta, gyvenimo kasdienybė ir gyvenimo kokybė apskritai.

   Sąnarių skausmas – problema, su kuria susiduria nemažai tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus žmonių. Sąnarių skausmas gali sutrikdyti įprastą gyvenimo ritmą bei sukelti papildomo streso kasdienėje veikloje. Klaidinga manyti, kad tai tik vyresnio amžiaus žmonių problema, kurių sąnariai yra natūraliai labiau susidėvėję. Gydytojai pastebi, kad sąnarių skausmais skundžiasi vis daugiau jauno amžiaus pacientų – vieni iš jų turi įgimtų sąnario problemų, kitiems sąnariai palaipsniui susidėvi dėl netinkamo gyvenimo būdo, o dar kiti su šia problema susiduria siekdami greitų rezultatų sporte. Sąnarių skausmo bei funkcijos sutrikimo priežasčių gali būti labai daug. Dažniausios priežastys, kurios sukelia skausmą, – tai kremzlės degeneracija, pablogėjusi sąnarinio skysčio kokybė bei sumažėjęs kolageno atsinaujinimas.

   Osteoartritas –  dažniausia pasaulyje sąnarių liga.

   Sąnarių skausmas ir jo šalinimas, taikant naujos kartos injekcijas, kas tai?

   Sąnarių ligos gydomos kompleksiškai ir tam yra daug priemonių. Tai gali būti geriamieji vaistai, medicinos priemonės, suleidžiamos tiesiai į skaudamą sąnarį ir kt. Hialurono rūgšties ar PRP injekcijos yra vienas gydytojų siūlomų variantų, kai pacientas nebegali kontroliuoti osteoartrito skausmo, vartodamas nesteroidinius vaistus nuo uždegimo tokius, kaip ibuprofenas, diklofenakas ar kt., arba pacientas tiesiog negali toleruoti šių vaistų dėl jų sukeliamo pašalinio poveikio esant virškinimo sistemos ar inkstų ligoms.

   Sąnarių gydymui, skausmo mažinimui  “Prostrolane Intra Articular” užpildas, pirmasis pasaulyje!

   Medicina eina į priekį ir pažangūs mokslo atradimai siūlo naujus sprendimus sąnario skausmams gydyti. Biomimetinių peptidų pasaulinis lyderis kompanija „Caregen“ sukūrė naują priemonę, injekuojamą tiesiai į skaudantį sąnarį – “Prostrolane Intra Articular Filler” (intrasąnarinis užpildas). Jo pagrindinės veikliosios medžiagos yra išgryninta hialurono rūgštis ir naujos kartos biomimetiniai peptidai. Kas tie biomimetiniai peptidai? Tai trumputės baltymų, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių, grandinės, kurios lygiai kaip ir natūraliai žmogaus organizme esančios amino rūgščių dalys, sąveikaujančios su augimo faktoriais ir tokiu būdu stabdančios nepageidaujamus reiškinius organizme. Kadangi biomimetiniai peptidai yra identiški esantiems organizme, jie neturi visiškai jokio šalutinio poveikio. “PROSTROLANE Intra Articular Filler” yra sinovinio skysčio, esančio sąnario viduje, pakaitalas. Tai medicininė priemonė, kuri efektyviai padeda pakeisti senovinį skystį naujuoju užpildu ir dėl kompleksinio sudedamųjų dalių veikimo mažina skausmą bei lėtina ligos progresavimą.

   Sąnarių skausmas ir osteoartrito gydymas “Prostrolane Intra Articular” užpildu, kaip jis veikia ir kokia šio preparato sudėtis?

   “PROSTROLANE Intra Articular” užpildo sudėtinės dalys yra hialurono rūgštis, kuri mažina skausmą, ir penki biomimetiniai peptidai: Oktapeptidas-11, Heptapeptidas-16, slopinantis uždegimą Dekapeptidas 23, Oligopeptidas 92 ir stabdantis kremzlės dilimą bei skatinantis jos atsistatymą Nonapeptidas-25. Pasaulyje yra atlikta daug mokslinių tyrimų, kuriuose tiriamas hialurono rūgšties naudojimas kelio sąnario osteoartrito gydymui. 2006 m. gydytojų kolektyvas iš Kvinslando universiteto (Australija) atliko pasaulyje didžiausią ir išsamiausią tokio pobūdžio apžvalgą. Apžvelgę 76 tyrimus dėl hialurono rūgšties naudojimo osteortito gydyme mokslininkai nustatė, kad gydymas vien hialurono rūgšties injekcijomis nėra greita priemonė, nes užtrunka vidutiniškai penkias savaites, kol pacientas patiria visišką naudą. Kortikosteroidų veikimas yra greitesnis, nei hialurono rūgšties, tačiau per didelis jų vartojimas gali turėti šalutinį poveikį – kremzlė gali susiskaidyti ir būklė dar labiau pablogėti.

   Biomimetiniai peptidai ir hialurono rūgštis, sąnarių skausmo mažinimui, tai labai efektyvi formulė!

   Kitas gydymo būdas – taikoma PRP procedūra (trombocitais prisotinta kraujo plazma, kuri taip pat irgi yra augimo faktorių dalis). Tačiau, atsižvelgiant į paciento būklę, ne visi augimo faktoriai, esantys PRP, gali būti naudingi gydant osteoartritą. Todėl ši procedūra ne visiems pacientams duoda pageidaujamą rezultatą. Naujas atradimas – biomimetinių peptidų kombinacija su hialurono rūgštimi turi gerokai pranašesnį poveikį, nes vienu metu veikia keleriopai: dėl sudėtyje esančių specifinių peptidų yra mažinamas uždegimas, stabdomas kremzlės dilimas, skatinamas kremzlinio audinio atsistatymas, skatinamas natūralios hialurono rūgšties ir kolageno atsinaujinimas kremzlėje. Tuo pačiu metu sudėtyje esanti hialurono rūgštis pagerina kremzlės sutepimą, mechaniškai saugo kremzlę fizinio krūvio metu.

   “PROSTROLANE Intra Articular Filler” (intrasąnarinis užpildas) yra tinkama medicinos priemonė pagerinti sąnario funkciją žmonėms, turintiems degeneracinius kremzlinio audinio pažeidimus, neatsižvelgiant į amžių ir į ligos sunkumą. Tai priemonė, kuri gali pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę.

   “PROSTROLANE Intra Articular Filler” (intrasąnarinio užpildo) procedūros atliekamos Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centre, adresu V. Grybo g.32 A, Vilniuje. Susisiekite tiesiogiai dėl registracijos. Tel.: +370 698 00 000.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   PROSTROLANE itraarticular filler (intrasąnarinio užpildo) procedūros atliekamos Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centre, adresu V.Grybo g.32 A, Vilniuje. Susisiekite tiesiogiai dėl registracijos. Tel.: +370 698 00 000.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku