VBeam Perfecta lazeris

   VBeam Perfecta lazeris, Syneron Candela (JAV–Izraelis)

   Era Esthetic klinikoje naudojamas VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – AUKSINIS standartas kraujagyslinių darinių gydyme ir vienas iš labiausiai vertinamų visame pasaulyje. VBeam Perfecta naudojamas ir odos atjauninimui, nes skatina kolageno atsinaujinimą bei mažina įvairaus tipo veido ir kūno epidermio amžinius pakitimus, todėl šiuo lazeriu efektyviai koreguojamos įvairaus ryškumo ir kilmės odos raukšlės ir kiti nelygumai.

   VBeam Perfecta pulsinių dažų lazerių veikimo pagrindas – intensyvaus lazerio šviesos spindulio nutaikymas į pasirinktas problemines odos sritis, šio lazerio spindulį sugeria specifinės kraujagyslės, kurios paveiktos lazerio impulsų pasišalina. Priklausomai nuo to kas yra gydoma, naudojami skirtingi lazerio nustatymai, o procedūrų komfortą garantuoja lazeryje integruota DCD odos vėsinimo sistema.

   https://www.youtube.com/watch?v=z2I3UlwaGdo

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku