Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Randų šalinimas lazeriu

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Randai

Randų šalinimas lazeriuRandai gali atsirasti tiek po chirurginio gydymo, traumų, nudegimų, pažeidus odą, tiek po uždegiminių odos būklių kaip spuogai (aknė), esant mechaniniam odos tempimui atsiranda strijos. Pacientai nuolat patiria psichologinį diskomfortą, ypač jei randas yra matomoje vietoje.

Randas – tai normalaus pažeistos odos gijimo pasekmė. Galutinai jis susiformuoja per keletą mėnesių. Svarbiausia sąlyga formuotis minimaliam randui – saugoti nuo saulės spindulių.

Plačiau apie po spuogų liekančius randelius ir jų šalinimą skaitykite čia – spuogų ir randų po spuogų gydymo programa.

Randų klasifikacija pagal spalvą:

 • Raudoni randai – atsiranda, esant nuolatiniam odos uždegimui ar išsiplėtus kapiliarams odoje, taip pat esant kraujo sankaupoms po traumos.
 • Rudi randai – atsiranda, kai naujai besiformuojančiame rande kaupiasi per daug pigmento melanino (antrinė hyperpigmentacija po uždegimo, saulės poveikio, medikamentų įtakos, tamsiaodžiams).
 • Balti randai – formuojasi, kai dermoje nėra melanino ar vyksta audinių fibrozė.

 Randų klasifikacija pagal tekstūrą:

 • Iškilę randai – formuojasi, kai yra polinkis storiems randams (keloidams) atsirasti. Keloidai – iškilę tiek vertikaliai, tiek ir į šalis. Hipertrofiniai randai – iškilę tik vertikaliai.
 • Įdubę, atrofiniai randai – skirstomi į tipus: „Ledo kirtiklio“ (po spuogų), Dėžutės“ (po spuogų), „Volelio“ tipo randai (po spuogų).

Kas lemia randų gydymo lazeriu galimybes?

 1. Laikas po rando atsiradimo;
 2. Rando spalva;
 3. Forma;
 4. Lokalizacija;
 5. Individualus organizmo polinkis formuoti randinį audinį;
 6. Paciento amžius;
 7. Platus randų korekcijai taikomas lazerių spektras ir jų kombinacija.

Kada geriausia pradėti gydyti randą?

Naujame rande kurį laiką – paprastai apie 6 mėn. vyksta natūralūs gijimo procesai, kuriuos, reikalui esant, galima paskatinti tepant vietinio poveikio preparatais, sudėtyje turinčiais hialurono ir cinko hialuronato ar silikono, formuojančius apsauginę plėvelę, po kuria yra sulaikoma drėgmė, todėl randas formuojasi lygesnis, minkštesnis. Tai specialūs geliai, kremai ir tepalai randams. Praėjus aktyvaus gijimo laikotarpiui, tepamos priemonės tampa nebeveiksmingos.

Kas tinka senesniems nei 6 mėn. randams gydyti?

 • Moderniausias ir efetyviausias neinvazinis gydymo būdas – lazeriai;
 • Operacinis būdas peroperuojant randą, tačiau po jo vis tiek lieka randas;
 • Atrofiniams, įdubusiems randams taikomi hialurono rūgšties užpildai – po randu suleidžiama hialurono rūgšties užpildo, kuris pakelia ir išlygina rando paviršių;
 • Injekciniai metodai – į randą suleidžiami tam tikri medikamentiniai preparatai.

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje randų korekcijai naudojamos visos randų gydymo priemonės, efektyviausios konkrečiam randui, modernūs šių metų, „auksiniais standartais“ kiekvienai randų grupei laikomi mikrofrakcinis dvigubo poveikio Fraxel Dual lazeris, VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris ir jų kombinacija tam, kad užtikrinti pačius geriausius rezultatus.

randų šalinimasKoks lazerio poveikis randui?

Lazerio spindulys veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį, skatina padidėjusią kolageno gamybą, kad randas „užsipildytų“ nauju kolagenu, didina odos elastingumą pažeistoje vietoje, šlifuoja randą, koreguoja jo spalvą. Gydymo metu, priklausomai nuo lazerio, odą veikia skirtingi procesai. Frakciniu lazeriu padaromi tūkstančiai statmenų mikrostulpelių odoje, kurie gyja patraukdami aplink esančius audinius bei formuojasi naujų ląstelių stulpeliai, užpildydami pažeistą plotą ir koreguodami randą. Tokiu būdu galima pakelti įdubusį, palyginti iškilusį randą ar suformuoti lygų paviršių.

Lazeriai, veikdami odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, sudaro sąlygas randams sparčiai blykšti, kokie jie bebūtų – raudoni ar rusvos spalvos.

Koks lazeris kokiam randui tiktų geriausiai?

VBeam Prima arba VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – mažinamas odos uždegimas, šalinami spuogai ir randeliai po aknės

Syneron Candela pulsinis dažų kraujagyslinis lazeris VBeam Perfecta yra pripažįstamas auksiniu standartu šalinant odos raudonį ir įvairiausius raudonos spalvos odos trūkumus. VBeam Perfecta lazeris išskiria specifinius geltonos spalvos spindulius ir naikina aknės bakterijas propionebacterium acnes, sumažina bakterijų sukeltą uždegimą ir aknės bėrimus. Lazeris efektyviai pašalina raudonį, susidariusį aknės bėrimų uždegimo vietoje, skatina naujo kolageno sintezę, lygindamas po spuogų susidariusius randelius ir šiurkštų odos reljefą. Rezultate laipsniškai pašalinamos po aknės liekančios raudonos dėmelės, odos raudonis, nyksta aknės bėrimai, koreguojami po spuogų atsiradę randai. Pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros, kadangi sumažėja bėrimų ir randelių raudonis.

Koks poveikis? 

 • Mažinamas uždegimas, šalinami spuogai.
 • Šalinami “švieži” randeliai po aknės.
 • VBeam Prima ir VBeam Perfecta lazeriai vieninteliai suskatina aktyviau gamintis kolageną, tai reiškia – oda ATSINAUJINA.

PICOWAY: naujausias, greičiausias ir galingiausias lazeris – frakcinis odos atnaujinimas visų tipų randams

Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

PICOWAY greičiausio ir galingiausio lazerio spindulys tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad susiformavę randai būtų užpildyti nauju kolagenu ir padidėtų odos elastingumas pažeistoje vietoje, taip yra mažinamas aknės randas ir koreguojama jo spalva.

Kadangi lazeriai veikia odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, juos naudojant aknės randų gydymui – randai lyginami ir blanksta jų spalva, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra raudoni, ar rusvi.

Apie frakcinį, greičiausią ir galingiausią pikosekundinį PICOWAY lazerį skaitykite frakcinis odos atnaujinimas PicoWay lazeriu.

Raudoniems randams ir keloidams taikomas auksiniu standartu jų gydymui vadinamas pulsinis dažų VBeam Perfecta lazeris, veikdamas rande esančius kapiliarus ir juos koaguliuodamas, taip „išimdamas“ raudoną spalvą, lygindamas rando paviršių, mažindamas keloidams būdingą niežulį. Plačiau apie VBeam Perfecta lazerį skaitykite Kraujagyslinių darinių šalinimas pulsiniu dažų VBeam Perfecta lazeriu.

Frakcinis CO2RE lazeris odą atnaujina frakcijomis, kai tūkstančiai mikroskopinių lazerio stulpelių pašalina seną audinį, palikdami aplink sveikas ląsteles. Taip vyksta greitas gijimas ir susiformuoja naujos sveikos odos ląstelės, formuodamos lygią bei sveiką odą. Šio lazerio privalumas – šalinamos visų tipų, net senos, baltos strijos. Šiuo lazeriu ypatingai gerai koreguojami visi odos trūkumai – strijos, randai, raukšlės. Plačiau apie frakcinį CO2RE lazerį skaitykite Frakcinis odos atnaujinimas CO2RE lazeriu.

Turėdami aukščiausius įvertinimus ir patirtį, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas bei kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.

Ką reiktų žinoti prieš pradedant gydyti randą lazeriu?

Paciento sveikatos būklę – ligas, naudojamus vaistus, ankstesnių randų gijimo problemas, jei tokių buvo.

Artimiausios ateities planus – jei randas gerai matomoje vietoje, po lazerio kurį laiką bus patinimas ir paraudimas, odą reikės kruopščiai saugoti nuo saulės, tepti specialius kremus. Todėl nepatariama pradėti gydymo prieš pat atostogas, planuojant degintis saulėje, ar jei tektų dalyvauti fotosesijoje.

Randai taip pat negydomi nėštumo metu.

Kas juntama randų gydymo lazerio metu?

Prieš lazerio procedūrą, oda, priklausomai nuo rando ir lazerio, sutepama nuskausminančiu kremu, taip pat ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje visi modernūs lazeriai turi integruotas ir papildomas šaldymo sistemas, kurios vėsina odą viso gydymo metu. Galimas šilumos ar karščio pojūtis. Procedūra, priklausomai nuo gydomo ploto, gali trukti nuo kelių minučių iki valandos.

Kiek kartų reiktų kartoti gydymą lazeriu randams?

Tai priklauso nuo konkretaus rando, jo atsiradimo laiko ir savybių. Gydytojas patars ir parekomenduos Jums geriausią randų gydymo būdą. Randui koreguoti reikia 2-5 procedūrų, atliekamų kas 1-1.5 mėn, spalvos korekcijai užtenka 1-2 procedūrų. Tarpai tarp gydymų gali būti ilgesni, bet ne trumpesni.

Kiek laiko truks rezultatai?

Pasiekti rezultatai yra negrįžtami, procedūrų kartoti nereikia.

Kokį gydymo metodą, lazerį ar jų kombinaciją ir procedūrų derinį pasirinkti, Jums pasiūlys ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje procedūras atliekantys profesionalūs gydytojai dermatologai nemokamos konsultacijos metu prieš atliekant procedūrą, tad galite būti tikri, kad Jūsų atveju bus pasiūlytas efektyviausias randų gydymo metodas.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš ERA ESTHETIC klinikos ir oficialaus Fraxel tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku