Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Riebalų šalinimas aukštai fokusuotu ultragarsu – UltraShape

   Riebalų šalinimas aukštai fokusuota, netermine ultragarso sistema ULTRASHAPE POWER – greitas kūno formų koregavimas!

   “UltraShape Power” – tai JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintas prietaisas, skirtas neinvaziniu būdu, BE chirurgijos, pjūvio, mažinti pilvo apimtį bei riebalų kiekį juosmens, klubų, šlaunų srityse.

   Veiksminga procedūra lokalizuotoms riebalų sankaupoms mažinti!

   ULTRASHAPE Power, aukštai fokusuota, neterminė ultragarso – impulsinė sistema, veikia visas kūno linijas – VIENO vizito metu, procedūras galite atlikti ant daugiau sričių.

   Riebalinių šalinimas ultragarsu, kuo unikali ULTRASHAPE Power procedūra? 

   Riebalų naikinimą, riebalinių ląstelių šalinimą, aukštai fokusuotu ultragarsu galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau BE chirurgijos. Inovatyvios technologijos dėka, “UltraShape Power” procedūra atliekama, nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos (nuskausminimo) ir nėra poprocedūrinio laikotarpio, iš karto galite sugrįžti prie savo įprastinės veiklos – kas gali būti geriau?

   Riebalų naikinimas “UltraShape Power”, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

   • Be chirurginės intervencijos;
   • Sunaikinamos riebalinės ląstelės;
   • Nėra randų;
   • Nėra po procedūrinio laikotarpio;
   • Selektyvi procedūra – tiksliai veikiamos TIK riebalinės ląstelės, kraujagyslės, nervai ir aplinkiniai audiniai lieka nepaveikti, SAUGU;
   • Komfortiška procedūra;
   • Užtikrinami realūs rezultatai ir greitai;
   • Sunaikintos riebalinės ląstelės natūraliu būdu, pasišalina iš organizmo, per limfinę sistemą.

   Riebalų šalinimas, kaip atliekama ULTRASHAPE Power procedūra?

   Klinikiniais tyrimais patvirtinta “UltraShape Power” procedūra yra plačiausiai naudojamas neinvazinis gydymas pasaulyje, skirtas riebalų kiekiui mažinti ir kūno formų modeliavimui (koregavimui). Šis prietaisas unikalus savo technologiniu pranašumu – aukštai fokusuotu, impulsiniu ultragarsu, kuris labai tiksliai paveikia ir suardo nepageidaujamas riebalų sankaupas, mažina kūno apimtis ir dailina figūrą.

   Riebalų šalinimas ultragarsu, kaip veikia “UltraShape Power” sistema? 

   • Fokusuota – ultragarso energija perduodama audiniams tiksliai reikiamoje, lokalizuotoje vietoje, kontroliuojamame gylyje.
   • Pulsuojantis – mechaninis, neterminis poveikis, minimaliai – 0,8°C  pakelia veikiamo audinio temperatūrą, kas užtikrina ne tik procedūros efektingumą, bet ir komfortiškumą, procedūra yra švelni.
   • Selektyvus veikimas – tiksliai veikiamos tik riebalinės ląstelės, kiti audiniai, struktūros lieka nepaveikti.
   • Tarpaudinis skystis yra veikiamas greito akustinio slėgio, dėl kurio susidaro ir sprogsta “burbuliukai”. Tai išlaisvina energiją, kuri iš karto suardo riebalines ląsteles, nepažeisdama aplinkinių struktūrų.
   • Kintantis aukštas slėgis, sukelia selektyvų, riebalinių ląstelių membranų sunaikinimą, ko pasekoje ir suyra riebalinės ląstelės.

   Riebalų naikinimas su “UltraShape Power”, kaip atliekama procedūra?

   Procedūros metu įvertinamas plotas, kurį norima veikti “Ultrashape Power” sistema, kūno sritis vertinama veikimo vienetais. Sritis paruošiama ir koncentruoto ultragarso spinduliu apdirbama. Riebalų naikinimo procedūros trukmė, priklauso nuo kūno srities dydžio. Procedūros trukmė nuo 1,15 iki 2,30 val.

   Riebalų šalinimas ultragarsu, kokio rezultato galite tikėtis po “UltraShape Power” procedūros?

   Įprastai po 3 procedūrų kūno apimtis sumažėja vidutiniškai 4 centimetrais.

   Kiek riebalų šalinimo –  “UltraShape Power” procedūrų reikia atlikti?

   Įprastai atliekamos 3-4 procedūros, tikslų procedūrų skaičių, įvardins specialistas, Jūsų vizito metu, įsivertinęs Jūsų lūkesčius, parinks tinkamiausią gydymo planą.

   Po kiek laiko matomas “UltraShape Power” procedūros rezultatas?

   Riebalų šalinimo ultragarsu procedūros metu, suardytų riebalinių ląstelių likučiai, natūraliai, per limfą, iš organizmo pasišalina per 2-4 savaites. Kūno apimties ir riebalinio audinio storio sumažėjimas įprastai išryškėja per pirmąsias 14-28 dienas po procedūros. Ryškiausias rezultatas matomas praėjus 12 savaičių po paskutinės procedūros.

   Riebalų šalinimas – “UltraShape Power”, ar šis gydymas tinka Jums?

   Idealus kandidatas procedūrai – žmogus neturintis didelio viršsvorio, bet norintis sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno srityse (pilvo, juosmens, kojų ar sėdmenų srityse).

   Riebalų naikinimo “UltraShape Power” procedūros kontraindikacijos, neatliekama:

   • sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis;
   • turintiems širdies stimuliatorius ar kitus elektromagnetinius implantus;
   • sergantiems autoimuninėmis ligomis;
   • turintiems kraujo krešumo problemų;
   • turintiems inkstų ar kepenų nepakankamumą;
   • procedūra neatliekama nėščioms ar maitinančioms moterims.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarynėjame mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

    

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė