Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Riebalų šalinimas aukštai fokusuotu ultragarsu – UltraShape

Ultrashape Power procedūros kaina priklauso nuo sunaudojamų sistemos veikimo vienetų ir nuo kūno srities, nuo kurios šalinami riebalai –  dydžio. Tikslią kainą Jums pasakys specialistas, Jūsų vizito metu, gyvai įsivertinęs situaciją. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Riebalų šalinimas aukštai fokusuota, netermine ultragarso sistema ULTRASHAPE POWER – greitas kūno formų koregavimas!

“UltraShape Power” – tai JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintas prietaisas, skirtas neinvaziniu būdu, BE chirurgijos, pjūvio, mažinti pilvo apimtį bei riebalų kiekį juosmens, klubų, šlaunų srityse.

Veiksminga procedūra lokalizuotoms riebalų sankaupoms mažinti!

ULTRASHAPE Power, aukštai fokusuota, neterminė ultragarso – impulsinė sistema, veikia visas kūno linijas – VIENO vizito metu, procedūras galite atlikti ant daugiau sričių.

Riebalinių šalinimas ultragarsu, kuo unikali ULTRASHAPE Power procedūra? 

Riebalų naikinimą, riebalinių ląstelių šalinimą, aukštai fokusuotu ultragarsu galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau BE chirurgijos. Inovatyvios technologijos dėka, “UltraShape Power” procedūra atliekama, nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos (nuskausminimo) ir nėra poprocedūrinio laikotarpio, iš karto galite sugrįžti prie savo įprastinės veiklos – kas gali būti geriau?

Riebalų naikinimas “UltraShape Power”, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

 • Be chirurginės intervencijos;
 • Sunaikinamos riebalinės ląstelės;
 • Nėra randų;
 • Nėra po procedūrinio laikotarpio;
 • Selektyvi procedūra – tiksliai veikiamos TIK riebalinės ląstelės, kraujagyslės, nervai ir aplinkiniai audiniai lieka nepaveikti, SAUGU;
 • Komfortiška procedūra;
 • Užtikrinami realūs rezultatai ir greitai;
 • Sunaikintos riebalinės ląstelės natūraliu būdu, pasišalina iš organizmo, per limfinę sistemą.

Riebalų šalinimas, kaip atliekama ULTRASHAPE Power procedūra?

Klinikiniais tyrimais patvirtinta “UltraShape Power” procedūra yra plačiausiai naudojamas neinvazinis gydymas pasaulyje, skirtas riebalų kiekiui mažinti ir kūno formų modeliavimui (koregavimui). Šis prietaisas unikalus savo technologiniu pranašumu – aukštai fokusuotu, impulsiniu ultragarsu, kuris labai tiksliai paveikia ir suardo nepageidaujamas riebalų sankaupas, mažina kūno apimtis ir dailina figūrą.

Riebalų šalinimas ultragarsu, kaip veikia “UltraShape Power” sistema? 

 • Fokusuota – ultragarso energija perduodama audiniams tiksliai reikiamoje, lokalizuotoje vietoje, kontroliuojamame gylyje.
 • Pulsuojantis – mechaninis, neterminis poveikis, minimaliai – 0,8°C  pakelia veikiamo audinio temperatūrą, kas užtikrina ne tik procedūros efektingumą, bet ir komfortiškumą, procedūra yra švelni.
 • Selektyvus veikimas – tiksliai veikiamos tik riebalinės ląstelės, kiti audiniai, struktūros lieka nepaveikti.
 • Tarpaudinis skystis yra veikiamas greito akustinio slėgio, dėl kurio susidaro ir sprogsta “burbuliukai”. Tai išlaisvina energiją, kuri iš karto suardo riebalines ląsteles, nepažeisdama aplinkinių struktūrų.
 • Kintantis aukštas slėgis, sukelia selektyvų, riebalinių ląstelių membranų sunaikinimą, ko pasekoje ir suyra riebalinės ląstelės.

Riebalų naikinimas su “UltraShape Power”, kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu įvertinamas plotas, kurį norima veikti “Ultrashape Power” sistema, kūno sritis vertinama veikimo vienetais. Sritis paruošiama ir koncentruoto ultragarso spinduliu apdirbama. Riebalų naikinimo procedūros trukmė, priklauso nuo kūno srities dydžio. Procedūros trukmė nuo 1,15 iki 2,30 val.

Riebalų šalinimas ultragarsu, kokio rezultato galite tikėtis po “UltraShape Power” procedūros?

Įprastai po 3 procedūrų kūno apimtis sumažėja vidutiniškai 4 centimetrais.

Kiek riebalų šalinimo –  “UltraShape Power” procedūrų reikia atlikti?

Įprastai atliekamos 3-4 procedūros, tikslų procedūrų skaičių, įvardins specialistas, Jūsų vizito metu, įsivertinęs Jūsų lūkesčius, parinks tinkamiausią gydymo planą.

Po kiek laiko matomas “UltraShape Power” procedūros rezultatas?

Riebalų šalinimo ultragarsu procedūros metu, suardytų riebalinių ląstelių likučiai, natūraliai, per limfą, iš organizmo pasišalina per 2-4 savaites. Kūno apimties ir riebalinio audinio storio sumažėjimas įprastai išryškėja per pirmąsias 14-28 dienas po procedūros. Ryškiausias rezultatas matomas praėjus 12 savaičių po paskutinės procedūros.

Riebalų šalinimas – “UltraShape Power”, ar šis gydymas tinka Jums?

Idealus kandidatas procedūrai – žmogus neturintis didelio viršsvorio, bet norintis sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno srityse (pilvo, juosmens, kojų ar sėdmenų srityse).

Riebalų naikinimo “UltraShape Power” procedūros kontraindikacijos, neatliekama:

 • sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis;
 • turintiems širdies stimuliatorius ar kitus elektromagnetinius implantus;
 • sergantiems autoimuninėmis ligomis;
 • turintiems kraujo krešumo problemų;
 • turintiems inkstų ar kepenų nepakankamumą;
 • procedūra neatliekama nėščioms ar maitinančioms moterims.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai

Ultrashape Power procedūros kaina priklauso nuo sunaudojamų sistemos veikimo vienetų ir nuo kūno srities, nuo kurios šalinami riebalai –  dydžio. Tikslią kainą Jums pasakys specialistas, Jūsų vizito metu, gyvai įsivertinęs situaciją.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku