Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

PRP plazmoliftingas – odos atjauninimo procedūra

Jaunystės kodas slypi mano kraujyje!

prp plazmoliftingas

Odos atjauninimas trombocitais turtinga plazma Regen ACR (angl. autologous cellular rejuvenation) – tai  estetinė odos atjauninimo procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujo gydomasis potencialas odos ląstelių atjauninimui.

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje atliekama Šveicarijos kompanijos REGENLAB REGEN ACR atjauninamoji programa odos ląstelių bio-stimuliacijai!

Regen ACR – tai odos ląstelių atjauninimas autologine, kai imamas paties paciento kraujas, trombocitais turtinga plazma PRP (angl. platelit rich plasma). Procedūros metu naudojama išgryninta, turtinga augimo faktoriumi paciento kraujo REGEN plazma, kuri regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje.

Kas tai yra REGEN PRP plazma ir kaip ji naudojama odos atjauninimui?

REGEN PRP yra mažo kiekio koncentruota autologinė – to paties žmogaus plazma, turtinga trombocitais, kuri išgaunama iš paciento kraujo. Visi REGEN plazma ingredientai yra išgauti iš paties paciento kraujo, todėl nėra jokios imunologinės ar alerginės reakcijos.

Plazmoliftingo odos atjauninimo procedūros paruošimo procesas yra itin paprastas, saugus ir greitas.
Kraujas paimamas iš paciento venos į specialiai tam skirtą konteineriuką ir 5-10 min. centrifuguojamas. Patentuotas gelis, esantis konteineriuke, idealiai atskiria plazmą su trombocitais nuo raudonųjų kraujo ląstelių. Taip centrifugos pagalba išskiriamas trombocitų koncentratas. Trombocitų sudėtyje sudėtyje yra augimo faktorių, kurie skatina kolageno bei elastino gamybą ir odos atsinaujinimo mechanizmus. Suleidus trombocitus į odą, prasideda odos atsijauninimo mechanizmas, išgaunamas veido odos jauninamasis efektas.

prp procedura

Kam naudojama odos atjauninimas REGEN plazma?

Paruošta REGEN plazma pagal pageidavimą – viena arba sumaišyta su kitais komponentais, gali būti naudojama:

 • Intradermalinėms injekcijoms – visoms gilioms raukšlėms užpildyti taip, kaip tai yra daroma su hialurono rūgšties užpildais;
 • Klasikinei mezoterapijai – veido odos atjauninimui;
 • Cellular kaukei – veido odos atjauninimo procedūra papildoma trombocitų koncentrato kauke.

prp procedura atsiliepimai

Kaip REGEN trombocitų plazma atjaunina odą?

REGENplazma suleidžiama tiesiai į dermą, taip yra suaktyvinama odos regeneracija, stabdomas odos senėjimo procesas, o naudojant kaip užpildą – išlyginamos gilios raukšlės. REGENplazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų srityse. Ši procedūra taip pat tinka plaukų mezoterapijai atlikti, kad stiprintų plaukų šaknis, skatintų plaukų ataugimą. REGEN trombocitų plazma itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų.

Regen ACR plazmolifingo procedūrų rinkiniai yra skirti:

 • Gilioms raukšlėms užpildyti;
 • Pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai atgaivinti;
 • Senėjimo profilaktikai, senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti;
 • Vyriško tipo nuplikimo gydymui;
 • Alerginių odos reakcijų (sukeltų nuo vaistų, saulės, vitamininės mezoterapijos ir kitų priežasčių) sumažinimui.

REGENplazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sritims.

prp procedura kainaREGEN plazma procedūros rezultatai:

 • Išlygintos gilios raukšlės;
 • Atjauninta oda, atstatyta ir suvienodinta jos spalva;
 • Ataugę plaukai, kurie buvo nuslinkę dėl vyriško tipo nuplikimo;
 • Atnaujintos ir suaktyvintos kolageno skaidulos, sumažintos alerginės reakcijos, sudirgimai.

Rinkiniai mezoterapijai:

 • Rinkiniai bio-stimuliacijai: Classic ir Extra;
 • Rinkinys gilioms raukšlėms užpildyti: PLUS;
 • Rinkinys Cellular kaukei: Cellular Mask Advanced.

 


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Procedūras atlieka tik kvalifikuotos Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos, dermatologės
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku