Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   PRP plazmoliftingas – odos atjauninimo procedūra

   Jaunystės kodas slypi mano kraujyje!

   Odos atjauninimas trombocitais turtinga plazma Regen ACR (angl. autologous cellular rejuvenation) – tai  estetinė odos atjauninimo procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujo gydomasis potencialas odos ląstelių atjauninimui.

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje atliekama Šveicarijos kompanijos REGENLAB REGEN ACR atjauninamoji programa odos ląstelių bio-stimuliacijai!

   Regen ACR – tai odos ląstelių atjauninimas autologine, kai imamas paties paciento kraujas, trombocitais turtinga plazma PRP (angl. platelit rich plasma). Procedūros metu naudojama išgryninta, turtinga augimo faktoriumi paciento kraujo REGEN plazma, kuri regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje.

   Kas tai yra REGEN PRP plazma ir kaip ji naudojama odos atjauninimui?

   REGEN PRP yra mažo kiekio koncentruota autologinė – to paties žmogaus plazma, turtinga trombocitais, kuri išgaunama iš paciento kraujo. Visi REGEN plazma ingredientai yra išgauti iš paties paciento kraujo, todėl nėra jokios imunologinės ar alerginės reakcijos.

   Plazmoliftingo odos atjauninimo procedūros paruošimo procesas yra itin paprastas, saugus ir greitas. Kraujas paimamas iš paciento venos į specialiai tam skirtą konteineriuką ir 5-10 min. centrifuguojamas. Patentuotas gelis, esantis konteineriuke, idealiai atskiria plazmą su trombocitais nuo raudonųjų kraujo ląstelių. Taip centrifugos pagalba išskiriamas trombocitų koncentratas. Trombocitų sudėtyje yra augimo faktorių, kurie skatina kolageno bei elastino gamybą ir odos atsinaujinimo mechanizmus. Suleidus trombocitus į odą, prasideda odos atsijauninimo mechanizmas, išgaunamas veido odos jauninamasis efektas.

   prp procedura

   Kam naudojama odos atjauninimas REGEN plazma?

   Paruošta REGEN plazma pagal pageidavimą – viena arba sumaišyta su kitais komponentais, gali būti naudojama:

   • Intradermalinėms injekcijoms – visoms gilioms raukšlėms užpildyti taip, kaip tai yra daroma su hialurono rūgšties užpildais;
   • Klasikinei mezoterapijai – veido odos atjauninimui;
   • Cellular kaukei – veido odos atjauninimo procedūra papildoma trombocitų koncentrato kauke.

   Kaip REGEN trombocitų plazma atjaunina odą?

   REGEN plazma suleidžiama tiesiai į dermą, taip yra suaktyvinama odos regeneracija, stabdomas odos senėjimo procesas, o naudojant kaip užpildą – išlyginamos gilios raukšlės. REGEN plazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų srityse. Ši procedūra taip pat tinka plaukų mezoterapijai atlikti, kad stiprintų plaukų šaknis, skatintų plaukų ataugimą. REGEN trombocitų plazma itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų.

   Kaip REGEN trombocitų plazma veikia plaukus, gydo nuo slinkimo?

   Iš paciento paėmus kraujo, jis centrifuguojamas ir į galvos odą suleidžiama praturtinta kraujo plazma. Atliekamos procedūros stimuliuoja plaukų augimą, kurių metu naudojama išgryninta, turtinga augimo faktoriumi paciento kraujo plazma, kuri tiesiogiai veikia patį plaukų folikulą.

   Regen ACR plazmolifingo procedūrų rinkiniai yra skirti:

   • Gilioms raukšlėms užpildyti;
   • Pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai atgaivinti;
   • Senėjimo profilaktikai, senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti;
   • Vyriško tipo nuplikimo gydymui;
   • Alerginių odos reakcijų (sukeltų nuo vaistų, saulės, vitamininės mezoterapijos ir kitų priežasčių) sumažinimui.

   REGEN plazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sritims.

   REGEN plazma procedūros rezultatai:

   • Išlygintos gilios raukšlės;
   • Atjauninta oda, atstatyta ir suvienodinta jos spalva;
   • Ataugę plaukai, kurie buvo nuslinkę dėl vyriško tipo nuplikimo;
   • Atnaujintos ir suaktyvintos kolageno skaidulos, sumažintos alerginės reakcijos, sudirgimai.

   prp procedura kaina

   Rinkiniai mezoterapijai:

   • Rinkiniai bio-stimuliacijai: Classic ir Extra;
   • Rinkinys gilioms raukšlėms užpildyti: PLUS;
   • Rinkinys Cellular kaukei: Cellular Mask Advanced.

   MONAKO IR KANŲ Beauty kokteiliai – žavesys, elegancija ir prabanga Jūsų odai!

   Kokia sudėtis?
   Tai unikali jungtis:
   • Hialurono rūgštis
   • PRP
   • Gintaro rūgštis
   • Botulino injekcijos
   • Prancūziškas švytėjimo kokteilis.
   Hialurono rūgštis – sumažinamos raukšlės, atkuriamas apimties tūris ir odos elastingumas, intensyviau pridrėkinama oda.
   Gintaro rūgštis – veikia ir kaip antioksidantas, labai geras rezultatas šalinant pigmentinius odos pakitimus, mažina odos uždegimą – raudonį.
   PRP – skatina aktyviau gamintis kolageną, oda atsinaujina, susitraukia išsiplėtusios poros, pagerėja odos tonusas.
   Prancūziškas švytėjimo kokteilis – suteikia odai skaistumo, švytėjimo.
   Botulino injekcijos – atpalaiduoja raumenis, lygina raukšles, kaktos, apie akis, nosies, lūpų ir kt.
   Odos stangrumas, švytėjimas, tai “La France” tendencija.
   Visos naudingos šios “Anti-Age” medžiagos paskirstomos vienos procedūros metu!

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:
   Procedūras atlieka tik kvalifikuotos Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos, dermatologės
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė