Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas hialuronidazės injekcijomis

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Hialurono rūgštis ir jos sankaupų naikinimas – hialuronidazė!

Estetinėje medicinoje, atliekant grožio injekcijas, vienas dažniausiai naudojamų užpildų yra hialurono rūgštis, tai natūraliai organizme randama rūgštis. Ji naudojama dėl savo unikalių savybių – išlaikyti odos drėgmę, nes su amžiumi organizmas vis mažiau gamina hialurono, ko pasekoje labiau ryškėja smulkios raukšlelės, kurios vis gilėja, labiau pradeda glebti ir pati oda, atsiranda klostės, oda pradeda senti.

Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos visų tipų raukšlių užpildymui, jomis koreguojamas veido ovalo kontūras, skruostų, žandikaulio ir smakro, smilkinių apimtis bei lūpų forma, smulkios ir gilios raukšlės aplink lūpas, akis, kaktos, skruostų, smakro, kaklo srityse.

Tačiau neteisingai suleistos hialurono rūgšties injekcijos gali sukelti komplikacijas, hialurono sukietėjimus, mazgelius, išgauti visai kitą rezultatą, nei buvo tikėtasi – asimetriškumą. Todėl labai svarbu, kad procedūras atliktumėte licencijuotoje klinikoje pas patyrusi specialistą, kuris turi reikiamą išsilavinimą šioms grožio injekcijoms.

Šios dienos medicina turi sprendimą šiai problemai pašalinti, tai hialurono rūgšties naikinimas ją ištirpdant, jei atlikta hialurono rūgšties injekcijos procedūra neatitinka Jūsų lūkesčių.

Kas yra hialuronidazė ir kaip ji veikia?

Hialuronidazė – tai fermentas, kuris savo veikimu suskaido hialurono rūgšties polimerus. Šis specifinis fermentas sukelia pagreitintą hialurono rūgšties biodegradaciją, t. y. jos suirimą į mažos molekulinės masės fragmentus (po to jie iš karto pasišalina per limfos ir kraujotakos sistemą). Nedideli hialuronidazės kiekiai gaminasi mūsų organizme natūraliu būdu ir dalyvauja jungiamųjų audinių hialurono rūgšties balanso reguliavimo grandinėje, todėl ši procedūra yra saugi.

Paskirsčius hialuronidazės tirpalą į reikiamą kūno sritį, jis suskaido injekcijos vietoje esančias hialurono rūgšties sankaupas, kurios per kelias valandas (retais atvejais iki 24 valandų) rezorbuojasi.

Hialuronidazės injekcijos sėkmingai ir greitai suskaido bet kokios struktūros hialurono rūgštį.

Rezultatai pasiekiami net ir tais atvejais, kai nuo hialurono rūgšties injekcijos iki hialuronidazės injekcijos yra praėję ir keleri metai.

Ar hialuronidazė naikina ir nuosavą organizmo hialurono rūgštį?

Kai kurie iš tyrimų rodo, kad kai kuriais atvejais nuosavos hialurono rūgšties kiekis sumažėja, bet labai trumpam laikui ir greitai vėl atsistato, todėl nereikia baimintis dėl nuosavos hialurono rūgšties sumažėjimo. Mūsų klinikoje specialistai parinks reikiamą koncentraciją ir kiekį, siekiant ištirpdyti susidariusias hialurono rūgšties sankaupas.

Kaip atliekama hialurono sankaupų tirpdymo procedūra?

Hialuronidazė suleidžiama į buvusią hialurono injekcijos sukietėjimų, guzelių vietą. Koks kiekis bus suleidžiamas, priklauso individualiai, specialistas, įvertinęs esamą situaciją, užpildą, kuris buvo naudotas hialurono rūgšties procedūroje, Jūsų poreikius, parinks, kiek šio tirpalo reikia rezultatui pasiekti. Tai saugus ir efektyvus būdas ištirpdyti hialurono užpildą ir vėl susigrąžinti natūralią išvaizdą.

Kiek procedūrų reikia, norint hialuronidazės pagalba panaikinti hialurono sankaupas?

Įprastai užtenka vienos procedūros, tik tais atvejais, jei reikia šalinti didesnius kiekius, procedūra atlikta senai, gali reikėti kelių procedūrų. Specialus tirpalas veikia 24 valandas, jis yra saugus, o rezultatai greitai pastebimi.

Ar būna poprocedūrinis laikotarpis po hialuronidazės injekcijų, alergijos?

Retai gali pasitaikyti alerginės reakcijos į hialuronidazę, poprocedūrinis laikotarpis trumpas, po procedūros gali būti lengvas patinimas, paraudimas injekavimo vietose. Procedūrą atliekantis gydytojas surinkęs anamnezę, atliks odos testą, imsis visų reikiamų priemonių kad procedūra vyktų sklandžiai.

Kada dažniausiai yra naikinami hialurono rūgšties užpildai?

 • Kada hialurono rūgštis odoje suformuoja guzelius, sukietėjimus;
 • Rezultatai neatitinka lūkesčių;
 • Po injekcijų išryškėja deformacijos, asimetrija, pati hialurono rūgštis suleista ne tikslinėje vietoje;
 • Pasireiškia kitos komplikacijos.

Kokiais atvejais negalima naudoti hialuronidazės, hialurono rūgšties pašalinimui?

Šio fermento negalima naudoti:

 • esant individualiam preparato netoleravimui;
 • esant ūmiems uždegimams ir infekcijoms, lėtinių ligų paūmėjimui;
 • esant piktybinių darinių organizme;
 • nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Apie hialurono rūgšties užpildus ir injekcijas, kurios saugiai ir efektyviai yra atliekamos “Era Esthetic” klinikose: https://lazerineklinika.lt/hialurono-rugsties-injekcijos/.

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku