Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas injekcijomis

   Hialurono rūgštis ir jos sankaupų naikinimas

   Estetinėje medicinoje, atliekant grožio injekcijas, vienas dažniausiai naudojamų užpildų yra hialurono rūgštis, tai natūraliai organizme randama rūgštis. Ji naudojama dėl savo unikalių savybių – išlaikyti odos drėgmę, nes su amžiumi organizmas vis mažiau gamina hialurono, ko pasekoje labiau ryškėja smulkios raukšlelės, kurios vis gilėja, labiau pradeda glebti ir pati oda, atsiranda klostės, oda pradeda senti.

   Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos visų tipų raukšlių užpildymui, jomis koreguojamas veido ovalo kontūras, skruostų, žandikaulio ir smakro, smilkinių apimtis bei lūpų forma, smulkios ir gilios raukšlės aplink lūpas, akis, kaktos, skruostų, smakro, kaklo srityse.

   Tačiau neteisingai suleistos hialurono rūgšties injekcijos gali sukelti komplikacijas, hialurono sukietėjimus, mazgelius, išgauti visai kitą rezultatą, nei buvo tikėtasi – asimetriškumą. Todėl labai svarbu, kad procedūras atliktumėte licencijuotoje klinikoje pas patyrusi specialistą, kuris turi reikiamą išsilavinimą šioms grožio injekcijoms.

   Šios dienos medicina turi sprendimą šiai problemai pašalinti, tai hialurono rūgšties naikinimas ją ištirpdant, jei atlikta hialurono rūgšties injekcijos procedūra neatitinka Jūsų lūkesčių.

   Kaip veikia šios injekcijos?

   Hialurono sankaupų tirpdymas su specialia medžiaga – tai fermentas, kuris savo veikimu suskaido hialurono rūgšties polimerus. Šis specifinis fermentas sukelia pagreitintą hialurono rūgšties biodegradaciją, t. y. jos suirimą į mažos molekulinės masės fragmentus (po to jie iš karto pasišalina per limfos ir kraujotakos sistemą). Nedideli šios medžiagos kiekiai gaminasi mūsų organizme natūraliu būdu ir dalyvauja jungiamųjų audinių hialurono rūgšties balanso reguliavimo grandinėje, todėl ši procedūra yra saugi.

   Paskirsčius tirpalą į reikiamą kūno sritį, jis suskaido injekcijos vietoje esančias hialurono rūgšties sankaupas, kurios per kelias valandas (retais atvejais iki 24 valandų) rezorbuojasi.

   Šios injekcijos sėkmingai ir greitai suskaido bet kokios struktūros hialurono rūgštį.

   Rezultatai pasiekiami net ir tais atvejais, kai nuo nesėkmingos hialurono rūgšties injekcijos iki hialurono sankaupų tirpdymo injekcijos yra praėję ir keleri metai.

   Ar šios injekcijos naikina ir nuosavą organizmo hialurono rūgštį?

   Kai kurie iš tyrimų rodo, kad kai kuriais atvejais nuosavos hialurono rūgšties kiekis sumažėja, bet labai trumpam laikui ir greitai vėl atsistato, todėl nereikia baimintis dėl nuosavos hialurono rūgšties sumažėjimo. Mūsų klinikoje specialistai parinks reikiamą koncentraciją ir kiekį, siekiant ištirpdyti susidariusias hialurono rūgšties sankaupas.

   Kaip atliekama hialurono sankaupų tirpdymo procedūra?

   Fermentas suleidžiamas į buvusią hialurono injekcijos sukietėjimų, guzelių vietą. Koks kiekis bus suleidžiamas, priklauso individualiai, specialistas, įvertinęs esamą situaciją, užpildą, kuris buvo naudotas hialurono rūgšties procedūroje, Jūsų poreikius, parinks, kiek šio tirpalo reikia rezultatui pasiekti. Tai saugus ir efektyvus būdas ištirpdyti hialurono užpildą ir vėl susigrąžinti natūralią išvaizdą.

   Kiek procedūrų reikia, norint šių injekcijų pagalba panaikinti hialurono sankaupas?

   Įprastai užtenka vienos procedūros, tik tais atvejais, jei reikia šalinti didesnius kiekius, procedūra atlikta senai, gali reikėti kelių procedūrų. Specialus tirpalas veikia 24 valandas, jis yra saugus, o rezultatai greitai pastebimi.

   Ar būna poprocedūrinis laikotarpis ar alergijos?

   Retai gali pasitaikyti alerginės reakcijos, poprocedūrinis laikotarpis trumpas, po procedūros gali būti lengvas patinimas, paraudimas injekavimo vietose. Procedūrą atliekantis gydytojas surinkęs anamnezę, atliks odos testą, imsis visų reikiamų priemonių kad procedūra vyktų sklandžiai.

   Kada dažniausiai yra naikinami hialurono rūgšties užpildai?

   • Kada hialurono rūgštis odoje suformuoja guzelius, sukietėjimus;
   • Rezultatai neatitinka lūkesčių;
   • Po injekcijų išryškėja deformacijos, asimetrija, pati hialurono rūgštis suleista ne tikslinėje vietoje;
   • Pasireiškia kitos komplikacijos.

   Kokiais atvejais negalima naudoti šių injekcijų, hialurono rūgšties pašalinimui?

   Šio fermento negalima naudoti:

   • esant individualiam preparato netoleravimui;
   • esant ūmiems uždegimams ir infekcijoms, lėtinių ligų paūmėjimui;
   • esant piktybinių darinių organizme;
   • nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

   Apie hialurono rūgšties užpildus ir injekcijas, kurios saugiai ir efektyviai yra atliekamos “Era Esthetic” klinikose: https://lazerineklinika.lt/hialurono-rugsties-injekcijos/.

    

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku