Fraxel DUAL lazeris

   Fraxel DUAL lazeris, Solta Medical, JAV

   Dvigubo veikimo frakcinis lazeris Fraxel DUAL – AUKSINIS standartas veido ir kūno odos atjauninime: lygina odos spalvą ir šalina odos trūkumus, tokius kaip randai, raukšlės, strijos, pigmentinės dėmės ir pan.

   Fraxel DUAL lazeryje yra apjungtos dvi lazerinės Fraxel sistemos: 1550nm Erbium lazerio, kuris skirtas pasiekti giliuosius odos sluoksnius ir 1927nm Tulio lazeris – paviršiniam odos nusluoksniavimui ir atnaujinimui, pigmentacijos korekcijai. Gydymo metu, taikant dviejų bangos ilgių kombinuotą lazerių technologiją, visapusiškai atjauninama oda – svarbiausi pokyčiai įvyksta tiek paviršiniame, tiek giliuosiuose odos sluoksniuose.

   Frakcinis lazeris Fraxel DUAL puikiai tinka tiems, kurie nori efektyviai atsikratyti kamuojančių odos problemų ir dėl aktyvaus socialinio gyvenimo ar profesinių aplinkybių pageidauja minimalaus poprocedūrinio laikotarpio bei greito odos atsinaujinimo.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku