Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Veido odos priežiūros individualizuotos programos

Veido odos priežiūra, veido valymas, odos giluminis valymas, aknės gydymas, odos stangrinimas, odos drėkinimas – INDIVIDUALIZUOTOS odos priežiūros programos, atrinktos mūsų klinikos estetinės medicinos specialistų ir profesionalių kosmetologų!

NET 7 personalizuotos veido odos priežiūros programos, IŠSKIRTINAI atliekamos “Era Esthetic” klinikose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje).

Kiekvieno žmogaus oda yra unikali. Dėl genetikos, gyvenimo būdo, senėjimo procesų ir kitų įtaką darančių aplinkos veiksnių odą būtina prižiūrėti individualiai. Kas tinka Jūsų draugei ar sesei nebūtinai tinka Jums! Todėl patartina oda rūpintis pagal individualiai Jums profesionalaus specialisto rekomenduotas procedūras ir veido priežiūros priemones. Kosmetologinės procedūros parinkimas yra kompleksinis procesas, tad būtina įvertinti visus Jūsų odos būklei įtakos turinčius faktorius. Dažnu atveju dėl specialių žinių trūkumo patys negalime nuspręsti, kaip tinkamai prižiūrėti veido odą. Jei nežinote, kaip gydyti saulės pažeistą, stangrumą praradusią odą, aknę ir kitas odos problemas, mūsų specialistas Jums patars, kokia procedūra duos geriausius rezultatus.

Veido odos priežiūra – profesionalų rankose

„Era Esthetic“ klinikose profesionalus specialistas prieš procedūrą arba konsultacijos metu nustato Jūsų odos tipą, įvertina esamą odos būklę ir jos problemas. Ir atsižvelgęs į tai, parenka personalizuotą odos priežiūros programą, kuri išsprendžia turimą problemą arba tiesiog pagerina odos būklę.

Išskirtinai “Era Esthetic” klinikose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje) siūlome net 7 individualizuotas kosmetologijos programas, kurios pagal Jūsų odos poreikius suteiks patį geriausią efektą Jūsų odos sveikatai, grožiui ir jaunystei – vienos procedūros metu galite sudrėkinti, prisotinti, išvalyti odą.

Odos priežiūra, odos drėkinimas, odos maitinimas, aknės gydymas, giluminis odos valymas, odos šveitimas, odos prisotinimas aktyviais serumais – KOMPLEKSINĖS profesionalios kosmetologijos programos Jums:

1) Odos šveitimas ir odos valymas su aktyviąja juodąja anglimi + IMBIERINIS odą atstatantis ir gaivinantis kokteilis „Ginger Design“ – ANTIOKSIDUOJANTIS, gilaus išvalymo ir odos prisotinimo poveikis, VIENOS procedūros metu.

Jei norite džiaugtis gaivia, stangresne, švaria, spindinčia oda V CARBON ANTI – AGE neinvazinė procedūra su aktyviąja juodąja anglimi puikus pasirinkimas. Ši dviejų žingsnių pilingo procedūra valo, regeneruoja ir stangrina odą. Šios terapijos metu naudojami 2 unikalūs produktai:

  1. elegantiška juoda kaukė, kurios sudėtyje yra aktyvuota anglis, juodojo imbiero ir saldymedžio ekstraktai ir trys rūgštys (ferulo, migdolų ir pieno).
  2. purškalas su biomimetiniu heksapeptidu (atpalaiduojančiu mimikos raumenis) reguliuoja kaukės veikimo gylį bei suteikia liftingo efektą.

Dėl unikalios V CARBON priemonės sudėties skatinama aktyvesnė odos ląstelių apykaita ir užtikrinamas detoksikuojantis poveikis. Ši procedūra giliai valo, detoksikuoja odą, mažina raukšlių gylį, odos spalvos bei tekstūros nelygumus (taip pat – postaknės randus). Taip pat procedūra sutraukia išsiplėtusias poras, drėkina ir suteikia odai skaistumo, stangrina, didina elastingumą, stimuliuoja odos regeneraciją. Plačiau apie V CARBON procedūrą: https://lazerineklinika.lt/proceduros/odos-sveitimo-programa-v-carbon/

Procedūra užbaigiama imbieriniu odą atstatančiu ir gaivinančiu kokteiliu „Ginger Design“. Šis antioksidacinis kokteilis pagerina senėjimo požymių turinčios odos būklę ir suteikia stiprų liftingo efektą.

2) Odos priežiūra, odą liftinguojanti PRX-33 biorevitalizacija, BE adatų + odos intensyvesnis masažavimas, kad produktai geriau įsisavintų su „Softfill“ masažuokliu + užbaigimas odos sudrėkinimu su Dr. Althea kauke, sutraukiamos išsiplėtusios poros.

Jei matote, kad Jūsų oda atrodo papilkėjusi, pigmentuota, prarado stangrumą, elastingumą, skaistumą, ir drėgmę, kankina aknė problemos, randai, hiperpigmentacija ar strijos, tuomet rekomenduojame rinktis neinvazinę biorevitalizaciją PRX – T33. Tai unikali jauninanti procedūra su neinvaziniu biorevitalizacijos produktu, dermos stimuliatoriumi, kurio sudėtyje yra modifikuota, naujos kartos PRX – T33 molekulė, praturtinta aktyviųjų medžiagų koncentracija – trichloracto rūgštimi (33%), vandeniliu (H202) ir kojinės rūgštimi (5%). PRX – T33 produkto molekulė sudaryta taip, kad maksimaliai būtų išsaugotas aktyviųjų medžiagų unikalumas ir efektingumas. Ši procedūra jaunina, regeneruoja odą, suteikia jai spindėjimo ir WOW efektą jau po pirmos procedūros! Be to, ši unikali terapija suaktyvina savaiminius regeneracinius procesus, sustiprina estetinį efektą po tokių procedūrų, kaip mezoterapija, užpildai, PRP, frakciniai atjauninimai.

Procedūra užbaigiama odos sudrėkinimu su Dr. Althea kauke, kuri taip pat sutraukia ir išsiplėtusias poras. Tad po šių procedūrų galėsite džiaugtis intensyviai sudrėkinta, lygesne, spindinčia ir skaistesne oda.

Plačiau apie PRX – T33 procedūrą: https://lazerineklinika.lt/proceduros/prx-t33-neinvazine-biorevitalizacija/

HydraFacial – odos valymas, odos drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi ir peptidais, išskirtinai mūsų klinikose su naujos kartos “Tower” sistema – individualizuotos veido odos priežiūros programos

Giluminis odos valymas, gilus odos drėkinimas, prisotinimas odos hialurono rūgštimi, peptidais, limfodrenažas

Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu komfortabilus. Pamirškite apie tuos laikus, kai veido valymas būdavo skausmingas ir sukeldavo odos paraudimą. Gilus odos valymas – HydraFacial išspręs įvairias Jūsų odos problemas bei leis džiaugtis sveika, spindinčia oda! Ši procedūra tinka bet kokiam odos tipui, amžiui ir garantuoja akivaizdžius rezultatus. Iš karto po pirmos procedūros – intensyviai sudrėkinta ir pamaitinta oda.

HydraFacial – tai patentuota neinvazinė odos atjauninimo, gilaus valymo ir intensyvaus drėkinimo technologija, tapusi tikra revoliucija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje. Dėl plataus procedūros poveikių spektro ją drąsiai galime vadinti kompleksine, „all-inclusive“ procedūra. Tai inovatyvi odos priežiūros sistema, kuri ne tik puoselėja odą, bet ir sprendžia įvairiausias odos problemas: sulėtina odos senėjimą, sumažina smulkias odos raukšles, išsiplėtusias odos poras, pagerina odos tekstūrą ir spalvą, padeda atstatyti saulės padarytą žalą. Taip pat ši procedūra sumažina riebios, spuoguotos odos, veido raudonio, pigmentacijos, postaknės problemas.

Hydrafacial – siekiant, kad oda visuomet atrodytų nepriekaištingai, procedūras galima atlikti vieną kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Įvairioms odos problemoms spręsti sudaromos individualios programos (4 – 8 procedūrų kursas).

Hydrafacial procedūra tik pasirodžiusi tapo viena iš TOP populiariausių procedūrų tarp Holivudo žvaigždžių, tokių kaip C. Diaz, P. Hilton, M. McConaughey, Beyonce. Ši procedūra labai greitai buvo pamėgta ir Lietuvoje. Labai dažnai girdimas komentaras iš daugelio klientų – „Oda  švyti, pasidaro lygi ir tai matoma iš karto!”. Be to, ­HydraFacial patenka į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose, SPA salonuose visame pasaulyje, didžiuojasi tarptautiniais apdovanojimais – „Best Of The Best“, „Platinum Spa treatment“, „Best Equipment“ ir kt.

„Era Esthetic“ klinikose Hydrafacial procedūra atliekama išskirtinai su brangiausiu “HydraFacial” aparatu, kuriame yra integruota TOWER sistema – atliekamas daugiafunkcinis poveikis veido odai VIENOS procedūros metu: giluminis valymas, ekstrakcija, gilus drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi, prisotinimas peptidais ir aktyviais serumais, papildyta LED šviesos terapija mėlynąja arba raudonąja šviesa, limfodrenažu. NET 7 POVEIKIAI VIENOS PROCEDŪROS METU!

Klasikinę SPA HydraFacial procedūrą sudaro pagrindiniai 3 etapai: 1) atnaujinimas, veido valymas, eksfoliacija (porų atvėrimas); 2) Ekstrakcija, gilus odos valymas; 3) Antioksidantinė terapija ir drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi – detoksifikacija, atstatymas ir atjauninimas.

Priklausomai nuo pasirinktos procedūros, pagal indikacijas papildomai atliekamas limfodrenažas, deimantinė nekristalinė hydrodermabrazija, rūgštiniai pilingai, anti-aging serumai, LED mėlynosios arba raudonosios šviesos terapija.

„Era Esthetic“ klinikose siūlome net 5 skirtingas individualizuotas HydraFacial giluminio odos valymo programas:

3) HydraFacial su TOWER sistema (giluminis odos valymas) + Beauty Heart elektrostimuliacija intensyvesniam odos liftingui su biologiniais prancūziškais produktais „Bio boutique“ SHINE efektas ir stangresnė oda, BE invazijos.

„Beauty Heart“ elektrostimuliacijos procedūros metu naudojamas multifunkcinis, elektrostimuliacinis prietaisas, su kuriuo atliekamas veido raumenų masažas elektriniais impulsais. Daugiapolinė elektrostimuliacija itin veiksminga odos sustangrinimui ir pakėlimui, tada iškart matysite dvejopo poveikio rezultatą.

4) Hydrafacial su TOWER sistema (giluminis odos valymas) + DAUG odos prisotinimo su jautaviškos odos pagrindiniais ingredientais biomimetiniais peptidais.

Kosmetologijos pasaulyje peptidai jau kelias dešimtis metų vertinami kaip vienas iš efektyviausių ingredientų, padedantis sustabdyti senėjimo požymius. Biomimetinius peptidus sudaro mažos, judrios molekulės, kurios palaiko odos stangrumą ir elastingumą. Biomimetinių peptidų išskirtinumas – jie yra bioidentiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, todėl veikia lygiai taip pat, kaip ir natūraliai susidarantys baltyminiai junginiai. Dėl šių priežasčių biomimetiniai peptidai sugeba greitai ir efektyviai įsiskverbti į odą jos nepažeisdami, nekeisdami pradinės struktūros. Biomimetiniai peptidai padeda natūraliai atkurti veido tūrį ir užpildyti raukšles, todėl oda atrodo natūraliai.

Injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, dėl ko sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Šie ingredientai veikia kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerina odos išvaizdą. Po šios procedūros džiaugsitės akivaizdžiai atjaunėjusia oda.

5) HydraFacial su TOWER sistema (giluminis veido valymas) + intensyvesnis odos liftingas su Tripollar įrenginiu – PAAKIAMS. Trippolar – tikslus radio energijos tiekimas į problematines sritis – sumažina raukšles, sustangrina odą, greitas rezultatas. ANTI-AGE terapija.

„Tripollar STOP EYE“ prietaisas yra specialiai sukurtas jautriai odai aplink akis. Šis įrenginys veikia remiantis radijo dažnio technologija, kad būtų pasiekti greiti, efektyvūs ir ilgai išliekantys rezultatai. Dėl išskirtinės prietaiso veikimo technologijos odoje vyksta naujų kolageno ir elastino skaidulų regeneracija. Procedūros metu prietaiso generuojama energija yra nukreipta į odos audinį ir ekstraląstelinę matricą (ELM), todėl šie sluoksniai vidutiniškai įkaista. Lokalizuotas kaitinimas sukelia dermos kolageno skaidulų susitraukimą, kartu padidindamas fibroblastų aktyvumą. Būtent dėl to atsiranda naujų kolageno ir elastino skaidulų regeneracija. Procedūros metu jaučiamas malonus, šiltas, atpalaiduojantis pojūtis odos paviršiuje, o poveikis vyksta giliai odoje. Po šios neinvazinės, neskausmingos procedūros iškart džiaugsitės liftingo efektu, patempta, stangria, skaisčia, lygesne oda aplink akis, matysite, kad sumažėjo raukšlelės, tokios kaip „žąsų kojelės“.

6) HydraFacial su TOWER sistema (giluminis veido valymas) + intensyvesnis odos liftingas su Tripollar įrenginiu – VEIDUI. Trippolar – tikslus radio energijos tiekimas į problematines sritis – sumažina raukšles, sustangrina odą, pagerina odos tekstūrą, suskatina aktyviau gamintis kolageną, greitas rezultatas. ANTI-AGE terapija.

TRIPOLLAR STOP X ROSE – tai daugiafunkcis veido odos priežiūros prietaisas, kuris užtikrina iškart matomą, ilgalaikį rezultatą. Jau po pirmos procedūros – sustangrėjusi oda, žymiai sumažėjusios raukšlės, išryškėjusi žandikaulio linija ir pagerinta odos tekstūra. Šiame prietaise integruota novatoriška daugiafunkcė radijo dažnio technologija ir terminio žemėlapio algoritmas (eng. Thermal Mapping Algorithm). Tikslus radijo dažnių energijos tiekimas į reikiamus dermos sluoksnius pagreitina natūralią kolageno ir elastino gamybą. Terminio žemėlapio algoritmas kontroliuoja kaitinimo procesą, nuolat imdamas audinių temperatūrą 5 skirtinguose veido terminiuose taškuose. Išmanusis algoritmas sukuria asmeninį šilumos žemėlapį, apskaičiuodamas tiksliausią temperatūrą, kad būtų galima efektyviai spręsti problemą. Dėl šio proceso prietaiso temperatūra ir procedūros trukmė sureguliuojama taip, kad atitiktų konkrečias veikiamos srities charakteristikas. Šios technologijos užtikrina procedūros individualumą, kad su tiksliausia temperatūra būtų pasiekti efektyvūs rezultatai, pritaikyti kiekvienam pagal jo odos savybes.

Ši neinvazinė procedūra ženkliai sumažina raukšleles, apskritai pagerina veido odos tekstūrą ir suteikia bendrą patempimo efektą veido odai.

7) HydraFacial su TOWER sistema (giluminis veido valymas) + Intraceuticals (odos deguonies terapija) procedūros WOW efektui pasiekti! Gilus odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

Plačiau apie Hydrafacial: https://lazerineklinika.lt/hydrafacial/

Tripollar prietaisus galite ĮSIGYTI naudojimui namų sąlygomishttps://eraesthetic.shop/stop-x-odos-atnaujinimo-prietaisas-veidui

Intraceuticals – odos deguonies terapija, veido priežiūros koncepcija su deguonimi. Procedūros metu hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Intraceuticals terapijos metu deguonis įpurškiamas tiesiogiai į ląsteles, o tai užtikrina odos atjauninimą giliai ją drėkinant, suteikiant jai ypatingą švytėjimą, skaistumą, elastingumą. Procedūros metu mažinami senėjimo padariniai, oda tampa stangresnė ir atrodo jaunatviškai. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą. Intraceuticals, viena populiariausių veido terapijų pasaulyje. O atliekant HydraFacial ir Intraceuticals procedūras kartu išgaunamas WOW efektas!

Plačiau apie Intraceuticals: https://lazerineklinika.lt/intraceuticals/

SVARBU – visų procedūrų metu naudojame TIK originalius produktus, negailime “boosterių”, todėl džiaugsitės greitu ir efektyviu rezultatu iškart po pirmos procedūros.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku