Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Odos patempimas mezoterapiniais siūlais

   *Vienos procedūros metu gali būti įvedama 20-40 spiralinių mezo siūlų.

   *Jei procedūros metu papildomai reikės mezoterapinių siūlų efektyviausiam rezultatui pasiekti – 1 vnt kaina 30 eur. Tikslus siūlų kiekis priklausys nuo problematikos apimties ir kūno sričių.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Odos patempimas mezo siūlais – šiuolaikinė veido atjauninimo procedūra

   Spiraliniai mezo siūlai – stipresnis efektas!

   Veido odos patempimas ir kūno formų modeliavimas tirpstančiais mezo siūlais atsirado Pietų Korėjoje, kai plastikos chirurgas Woo Jung Hos pirmasis pritaikė polidioksanono siūlus estetinėje medicinoje ir pamatė akivaizdžius rezultatus be chirurginės intervencijos. Odos patempimas spiraliniais mezo siūlais yra technologinė inovacija, suteikianti naują galimybę greitai ir saugiai atkurti veido kontūrus, patempti/liftinguoti odą, suteikti jai stangrumo, padidinti jos apimtį ir sumažinti raukšles. Mezo siūlai įvedami į tikslias problemines vietas ir jas patempia.

   Mezo siūlai yra pilnai besirezorbuojantys chirurginiai siūlai, implantuojami iš anksto numatytose veido, kaklo bei kūno srityse, kad sudarytų atramą audiniams ir juos patemptų. Mezo siūlai, įvesti į giliuosius dermos ir hipodermos sluoksnius aktyviai stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, atkuria jaunatvišką išvaizdą, išryškina veido ir kūno kontūrus. Taip pat oda apsaugoma nuo suglebimo, pagerėja jos tonusas ir spalva.

   Spiraliniai mezoterapiniai siūlai niekur nefiksuojami, jie įvedami tik reikalingose vietose formuojant tinklelį, todėl jokių odos deformacijų, duobelių ar audinių įtempimo nebūna. Be to, siūlai turi biostimuliuojantį poveikį odai. Mezo siūlų pagalba akivaizdžiai sustabdomas odos senėjimas, pagerinamas jos tonusas, ji tampa stangri, o svarbiausia natūraliai jaunai atrodančiai.

   Tai efektyvi prevencija kovai su senėjimu!

   Kokiose srityse atliekamos procedūros?

   Mezo siūlai gali būti įvedami kaktos, išorinėje antakių dalyje, skruostų, lūpų apatinio žandikaulio linijos, pagurklio, kaklo, dekoltė bei kūno srityse (žąstų, pilvo, šlaunų, kelių, krūtų ir kt. vietose).

   Pagrindiniai procedūrų privalumai:

   • komfortiška procedūra, skirtingai nei atliekant chirurginį veido odos patempimą, neatliekama chirurginė intervencija, nenaudojamas vietinis nuskausminimas, o mažų adatų įdūrimo vietos greitai užgyja ir nepalieka jokių žymių;
   • procedūra neilga, tęsiasi iki 60 min;
   • poprocedūrinis laikotarpis praeina greitai, kaip ir po daugelio kitų injekcijų procedūrų;
   • ilgalaikis rezultatas, efektas išlieka iki 2 metų;
   • puikūs rezultatai derinant su kitomis grožio procedūromis (biorevitalizacija, hialurono rūgšties injekcijos, PRP, Thermage CPT);
   • mezo siūlai yra saugūs gaminami iš natūralių medžiagų, kurios įprastai nesukelia alergijos, visiškai iš organizmo pasišalina per 6-8 mėn;
   • neturi analogų.

   Spiralinių mezoterapinių siūlų poveikis:

   • odos pertekliaus sumažinimas;
   • stangrumo padidėjimas;
   • odos spalvos ir tonuso pagerinimas;
   • raukšlių sumažėjimas;
   • odos atjauninimas ir jos struktūros sutvirtinimas.

   Jau po pirmos procedūros:

   • veido kontūrai išryškėja, pagerėjęs rezultatas matosi iš karto ir intensyvėja dar apie 6 mėn po procedūros;
   • atsinaujinantis procesas, kuris pradeda vykti organizme, palaipsniui patempia „nusmukusias“ veido odos vietas ir nuosekliai bei natūraliai iškontūruoja veido karkasą.

   Odos patempimas siūlais, kodėl spiraliniai mezo siūlai?

   Būtent šiais siūlais atliktos procedūros efektyvumas yra 6-10 kartų ryškesnis nei su mono siūlais. Jie absorbuojasi, įvedami adatos pagalba be jokių pjūvių.
   Matomiausi rezultatai pasirodo jau 2-3 savaičių bėgyje, palaipsniui jie tik gerėja ir stiprėja.

   Procedūros eiga:

   1. Odos paruošimas.
   2. Spiralinių mezoterapijos siūlų įterpimas.
   3. Kolageninio „karkaso“ formavimasis aplink mezoterapinius siūlus.
   4. Ištirpus mezo siūlams, odą palaikantis kolageninis „karkasas“ lieka audiniuose. Siūlų įterpimo vietoje sutankėjęs jungiamasis audinys kryptingai pakelia kitus audinius į viršų ir juos apsaugo nuo suglebimo, atlikdamas „karkaso“ funkciją.

   Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvą, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

   Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

   Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

   HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:

   *Vienos procedūros metu gali būti įvedama 20-40 spiralinių mezo siūlų.

   *Jei procedūros metu papildomai reikės mezoterapinių siūlų efektyviausiam rezultatui pasiekti – 1 vnt kaina 30 eur. Tikslus siūlų kiekis priklausys nuo problematikos apimties ir kūno sričių.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku