Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Secret RF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas

PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina frakcinio odos atjauninimo šia sismeta poveikį. Atliekant Secret RF procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, rankos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. SUTAUPYKITE.

PRP atliekame su Šveicariška Regen LAB produkcija.

Dermaheal preparatai (SR ir SB), tai naujos kartos biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties terapija, sustiprinanti Secret RF estetinį efektą!

SECRET RF procedūros metu pilnai sunaudojamas visas antgalis, su kuriuo procedūrą galite atlikti ir keliose srityse – veidas+kaklas/plaštakos arba veidas+dekoltė/plaštakos. Atliksite daugiau procedūrų, o mokėsite mažiau!SECRET RF frakcinis odos atjauninimas – pasaulinė inovacija odos atjauninime su modernia mikroadatine technologija!

Anti-aging RF frakcinis odos atjauninimas, tai viena populiariausių Holivudo įžymybių šiandienos procedūrų.

Tai naujos kartos odos atjauninimo sistema, apjungianti gerąsias frakcinių lazerių ir “Thermage CPT” sistemos savybes. Holivudo įžymybių viena mėgstamiausių inovatyvių procedūrų su moderniausiomis auksinėmis mikroadatomis, jau ir “Era Esthetic Avenue” klinikose!

Odos frakcinį atjauninimą SECRET FR su naujos kartos sistema galima atlikti nuo 30 metų, tai puiki prevencija prieš senėjimą, taip pat norint „atšviežinti“, sustandinti, pagražinti odą, suteikti jai sveikos odos išvaizdą. Procedūrą gali atlikti ir jaunesni žmonės, kurie skundžiasi likusiais randeliais po aknės, išsiplėtusiomis poromis, strijomis šlaunų, pilvo srityse.

Metams bėgant ir odai senstant, ši frakcinė radijo dažnio sistema odą veikia kaip “Anti-aging” terapija – oda palygėja, pasitempia, sustangrėja, sumažėja raukšlelių, susitraukia poros, todėl jau po pirmos procedūros oda atrodo kur kas gaiviau ir jauniau!

Kaip SECRET RF technologija atjaunina odą?

“Secret” sistemoje odos RF frakcinis atjauninimas apjungia 2 MHz bipoliarinio radijo dažnio energiją su auksinėmis, mikroskopinėmis adatėlėmis. Labai plonos auksinės adatėlės tiksliai susminga į iš anksto užprogramuotą odos gylį. Šių metodikų kombinacija odai suteikia stiprų estetinį poveikį ir tuo pačiu minimaliai pažeidžia epidermį. Sistemos energija aktyviai stimuliuoja subdermos ir dermos sluoksnių fibroblastus, skatina naujo kolageno gamybą, atkuria odos struktūrą ir ją matomai atjaunina. Auksinės mikroadatos sukuria tūkstančius nematomų mikrokanalų ir taip stimuliuoja naujų odos ląstelių gamybą, o oda veikiama temperatūros pasitempia. Šios technologijos dėka sukuriamas stipresnis estetinis efektas.

 

Kokius pokyčius odoje suteikia SECRET RF sistema?

Odos atjauninimo “Secret RF” frakcinė mikroadatinė radijo dažnio procedūra matomai patempia, sustangrina odą, sutraukia poras. Tačiau ši sistema ne tik duoda puikius rezultatus “Anti-Aging” terapijoje, ji taip pat gydo – mažina randus po aknės, šalina strijas. Vienas pagrindinių šios inovatyvios sistemos pranašumų, kad vienoje technologijoje išgaunami efektyvūs rezultatai “Anti – aging” srityje bei randų ir strijų šalinime.

Kaip veikia pati SECRET radio dažnio frakcinė odos atjauninimo sistema?

“Secret” sistema su auksinėmis mikroadatėlėmis priglaudžiama prie odos. “Secret RF” adatėlės susminga į užprogramuotą gylį, nustatyto stiprumo radijo dažnio energija daro poveikį būtent ten, kur reikia – procedūra vyksta ypatingai tiksliai. Bipolinė radijo dažnio energija sukelia aplink mikroadatėles esančių audinių denatūraciją. Užvedamas mechanizmas kolageno skaidulų regeneracijai ir naujo elastino formavimuisi. Būtent dėl šio veikimo, jau po pirmos procedūros juntami pokyčiai odoje ir matosi odos atjaunėjimas. Patikimas ir efektyvus procedūros rezultatas.

“Secret RF” sistema preciziškai paskirsto radijo dažnio energiją į pasirinktą odos gylį. Neizoliuotos auksinės mikroadatos pastebimai remodeliuoja subdermalinį sluoksnį ir giliąją dermą. Vienu metu stimuliuojami 2 odos sluoksniai. Suteikiamas tik šiluminis efektas, o epidermis nėra pažeidžiamas!

Kuriose srityse galima atlikti SECRET radiodažnio frakcinę procedūrą?

Procedūrą galima atlikti tiek veido, tiek ir kitose probleminėse odos vietose: veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, šlaunų ir kt. srityse.

Ar SECRET RF odos atjauninimo procedūra skausminga, ar ilgas poprocedūrinis laikotarpis?

Procedūra neskausminga, jos metu juntamas nedidelis diskomfortas, nes ši sistema turi labai plonas, apsauginiu sluoksniu dengtas auksines mikroadatėles, kurios per odą juda lengvai, švelniai ir nesukelia didesnio skausmo. Vietiniam nuskausminimui prieš procedūrą yra užtepamas kremas – anestetikas. Pati procedūra trunka apie 30 minučių.

Kiek “Anti-aging” procedūrų reikia atlikti ir kaip dažnai?

Įprastai rekomenduojamos 3-4 procedūros, tačiau jau po pirmos procedūros pastebėsite odos atjaunėjimą – pamažėjusias raukšleles, pastangrėjusią ir pasitempusią odą, pagerėjusi jos tonusą, susitraukusias poras, kurios jau po pirmos procedūros būna akivaizdžiai sumažėjusios. Intervalas tarp procedūrų vienas mėnuo.

Kokiems odos tipams galima atlikti “Anti-aging”  SECRET RF procedūrą?

Tai ne tik rezultatyvi, bet ir saugi procedūra tinkanti bet kokiam odos tipui, nepriklausomai nuo odos pigmentacijos (galima atlikti ir ant įdegusios odos).

Biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties terapija

“Dermaheal” profesionalių mezoterapijos produktų SR ir SB paskirstymas į odą aplikaciniu būdu, sustiprina “Secret RF” procedūros efektą. “Secret RF” procedūra atveria tūkstančius mikrokanalų, o biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparatai sustiprina procedūros efektus ir atlieka odos senėjimo pokyčių korekcijas, intensyviai drėkina odą, liftinguoja odą, atlieka bėrimų profilaktiką, mažina poras, suteikia periorbitalinės zonos “anti-age” terapiją. Kas turi padidėjusią pigmentaciją – pašviesina pigmentines dėmes, atlieka hiperpigmentacijos neatsinaujinimo profilaktiką, koreguoja tamsius ratilus paakiuose bei atlieka kuperozės korekciją.

SECRET RF gydo ir padidėjusį prakaitavimą!

Tai puiki alternatyva botulino injekcijoms, nes Secret Rf procedūra gydo ir hyperhidrozę. Jau po pirmos procedūros prakaitavimas sumažėja iki 40%, tai naujas  sprendimas padidinto prakaitavimo gydymui su frakcine mikroadatine radijo dažnio terapija.

Kiek procedūrų reikia hyperhidrozės gydymui?

Padidėjusio prakaitavimo, hyperhidrozės gydymui dažniausiai užtenka 2 procedūrų, kartais atliekamos ir 3 procedūros. Rezultatas tęsiasi iki 10 mėn.

SECRET RF įranga ir procedūra patvirtintos JAV FDA administracijos, turi visus reikalingus EU sertifikatus.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:

PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina frakcinio odos atjauninimo šia sismeta poveikį. Atliekant Secret RF procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, rankos TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. SUTAUPYKITE.

PRP atliekame su Šveicariška Regen LAB produkcija.

Dermaheal preparatai (SR ir SB), tai naujos kartos biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties terapija, sustiprinanti Secret RF estetinį efektą!

SECRET RF procedūros metu pilnai sunaudojamas visas antgalis, su kuriuo procedūrą galite atlikti ir keliose srityse – veidas+kaklas/plaštakos arba veidas+dekoltė/plaštakos. Atliksite daugiau procedūrų, o mokėsite mažiau!Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku