Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Profhilo hialurono injekcijos

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Profhilo injekcijos – hialurono rūgšties 5 jaunystės taškų užpildas

Profhilo injekcijos, tai inovatyvus – „Natūralumo“ link odos atjauninimo sprendimas, kai vienos procedūros metu užtenka tik 5 injekcijų, į individualiai iš anksto numatytus taškus, veido srityje ir gilesniame dermos sluoksnyje, pradeda vykti regeneraciniai procesai – atsinaujinimas, atstatomas odos elastingumas, stangrumas, tonusas bei drėgmė.

Hialurono rūgšties užpildas – Jūsų jaunatviškesnei odos išvaizdai. Švytėkite ir būkite verta „Raudono kilimo“, WOW PROFHILO preparato efektas.

Kuo išskirtinis PROFHILO užpildas?

Hialurono rūgšties unikalus Šveicariškas preparatas, pasižymi savo intensyvesniu poveikiu – audinių regeneracijai, efektas yra pasiekiamas jau po dviejų procedūrų, tinka tiek jaunoms, tiek vyresnėms moterims, jau kitą dieną po procedūros galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Profhilo injekcijos yra unikalus ir patentuotas užpildas, pasižymintis savo sudėtimi, turintis itin aukštą išgrynintos hialurono rūgšties koncentraciją (64 mg/2ml) be cheminių medžiagų – natūralaus pagrindo, Anti-age terapijai ir profilaktikai.

Hialurono rūgšties injekcijos ir Profhilo užpildas ypatingai tinka tiems, kurie vis dar pribijo didesnių injekuojamų procedūrų

Profhilo hialurono rūgšties injekcijų procedūros metu yra atliekama mažiau durių. Matomiems estetiniams rezultatams pakanka vos 5 injekcijos taškų kiekvienoje veido pusėje. Procedūra trunka apie 20 minučių.

Profhilo injekcijų privalumai Jums:

 • Išgryninta ir ypač aukšta hialurono rūgšties koncentracija
 • Procedūra trunka vos 20 minučių – greita
 • Mažiau dūrių procedūros metu – komfortiška procedūra
 • Mažesnis procedūrų skaičius
 • Mažomis adatėlėmis leidžiamas hialurono rūgšties užpildas

Kokie poveikiai odai yra išgaunami su Profhilo injekcijomis?

 • Stabdomas odos senėjimo procesas, efektyvi priemonė Anti-age terapijai ir profilaktikai, suteikiamas liftingo efektas
 • Didinamas odos elastingumas ir stangrumas
 • Mažinamos pigmentinės dėmės
 • Atkuriamas odos drėgmės balansas, tonusas
 • Mažinamas odos suglebimas
 • Regeneruojama ir lyginama oda, atkuriama jos kokybiška išvaizda, po randų arba spuogų
 • Suteikiamas odai jaunatviškumo ir spindėjimo efektas

Kiek hialurono rūgšties Profhilo injekcijų reikia atlikti?

Įprastai atliekamos 2 Profhilo injekcijų procedūros, atliekant jas kartą per mėnesį. Hialurono rūgšties užpildo injekcijas rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus.

Ką reikia žinoti prieš atliekant hialurono rūgšties Profhilo injekcijas?

 • Procedūros dieną venkite didesnio fizinio krūvio
 • Nesilankykite pirtyje, negulėkite karštoje vonioje
 • Procedūros dieną nevartokite alkoholio.

D.U.K

Hialurono injekcijos ir 5 taškų leidimo technika, kas tai?

5 injekcijos taškų kiekvienoje veido pusėje, mažomis adatėlėmis leidžiamas preparatas, ir tiek produkto užtenka matomam estetiniam rezultatui pasiekti.

Ar procedūra greita?

Taip, ji trunka tik apie 20 minučių.

Kiek hialurono rūgšties Profhilo procedūrų reikės?

Intensyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 2 procedūros, atliekant jas kas mėnesį.

Kuo unikali ši procedūra?

Sumažinamas injekuojamų vietų (durių) skaičius ir reikia mažiau procedūrų.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku