"Estetika - įkūnija profesionalaus grožio ir pasaulinės transformacijos esmę. "Era Esthetic" - GROŽIO IKONŲ SUSITIKIMO VIETA IR VISŲ FORMŲ GROŽIO SIMBOLIS. Mano tikslas - išleisti savimi pasitikinčias, švytinčias moteris, kurios džiaugiasi atliktomis procedūromis ir net po pirmo karto jaučiasi gražesnės."

   Pasirinkti specialistą

   Eglė Mažonaitė

   Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja

   Kasmet tobulinasi įvairiose mokslinėse ir praktinėse konferencijose, seminaruose.

   Specializacija

   Estetinės medicinos specialistė, kosmetologė.

   Nuo 2022 m.

   Pradėtos magistro studijos Klaipėdos Universitete- Sveikatos priežiūros vadyba.

   Nuo 2021 m.

   Bendrosios praktikos slaugytoja ir estetinės medicinos specialistė ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje Klaipėdoje.

   2019-2021 m.

   Bendrosios praktikos slaugytoja, bendrosios praktikos slaugytojos padejėja Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyrius Klaipėdos universitetinė ligoninė.

   2016-2021 m.

   Studijos Klaipėdos Universitete - Sveikatos mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir bendrosios praktikos slaugytojo profesinė kvalifikacija.

   2015-2019 m.

   Kosmetologė „Aidos Studija“ grožio salone. Darbas su kosmetikos gamintojais: Carita, The Organic Pharmacy, Regima, MCCM, Maria Gallant. Kobido masažai

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku