Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Styler 600 – imituojamas botulino poveikis su Heksapeptidu 46

   STYLER 600 imituojamas botulino C poveikis, stangrinama oda, su naujos kartos užpildu, praturtintu biomimetiniu peptidu HEKSAPEPTIDU-46!

   Tai naujos kartos mikroinjekcijos su “Heksapeptidu-46” – miorelaksuoja raumenį ir mažina, lygina raukšles, taip pat šis inovatyvus užpildas yra praturtintas nekryžminta hialurono rūgštimi, be BDDE jungčių: ANTI-AGE terapija (odos stangrinimas, liftingas, švytėjimo efekto suteikimas) ir intensyvus drėkinimas – vienos procedūros metu!

   Tikriausiai nenuostabu, kad dauguma ne tik moterų, bet ir vyrų nori ilgiau džiaugtis jaunatviškesne išvaizda. Peržengus trečiąją dešimtį, veidas netenka vaikiško putlumo, o ir taip erzinanti jauno amžiaus problema – inkštirai – jau būna išnykę, tačiau tuomet pradeda matytis pirmosios raukšlės. Gaila, laiko nesustabdysime, tačiau atitolinti pirmuosius odos senėjimo požymius arba gerinti odos kokybę ir išvaizdą tikrai galime, pasitelkiant į pagalbą inovatyvią estetinę mediciną!

   STYLER 600 naujos kartos injekcijniai preparatai, į kuriuos buvo įvestas “Heksapeptidas – 46” imituoja ne tik botulino C poveikį, t.y. mažina raukšles, bet ir kontūruoja veidą, gerina odos tekstūrą, jos struktūrą, išgaunamas natūraliai atrodantis estetinis efektas – jaunatviškesnė išvaizda, išsaugojant asmeninius bruožus!

   Tai pirmasis pasaulyje užpildas be BDDE jungčių!

   Biomimetinius peptidus įtraukus į injekcinius preparatus atsivėrė naujos galimybės pasiekti geresnius rezultatus ANTI-AGE terapijoje ir jie atrodo natūraliai!

   STYLER 600 užpildo viena iš aktyviųjų medžiagų “Heksapeptidas – 46” imituoja botulino C poveikį, o nekryžminta hialurono rūgštis užpildo raukšles, patobulina veido formą, suteikia hormoniškumo, intensyviau sudrėkina odą! 

   Pietų Korėjos mokslininkas, profesorius ir CAREGEN kompanijos įkūrėjas Dr. Yong Ji Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, išrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės, jie išgaunami fermentacijos būdu.  „Caregen“ kompanija su visais produktais, prieš paleidžiant į rinką, pradžioje vykdo moksliniu pagrindu paremtus klinikinius tyrimus, kuriuose dalyvauja skirtingų sričių profesionalai – biochemikai, molekuliniai biologai, genetikai, jų pagrindu buvo įrodyta, kad peptidų vaidmuo ląstelių sąveikai vienas pagrindinių –  būtent peptidai teigiamai veikia procesus, kurie susiję su odos senėjimu. STYLER 600 užpildo poveikis taip pat įrodytas klinikiniais tyrimais bei patvirtintas histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro.

   STYLER 600 veikia kaip miorelaksantas, liftinguoja odą, suteikia švytėjimo efektą!

   Gerina odos struktūrą ir jos kokybę, didina odos elastingumą bei stangrumą.

   STYLER 600 injekcijos yra pirmosios injekcijos, kuomet „Dermaheal Ultimatum PTx“ priemonių aktyvusis peptidas perkeltas į injekcijas, tai „Heksapeptidas – 46“, išmanusis peptidas prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą, kitaip tariant duoda signalą aktyviau veikti kolagenui, o kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei, jos atsinaujinimui.

   Peptidas „Heksapeptidas-46“ miorelaksuoja raumenį stabdydamas acetilcholino (nervinių ląstelių gaminama medžiaga, kuri atsakinga už raumenų susitraukimą) išskyrimą –  mažina raumenų susitraukinėjimą.

   “Heksapeptido – 46″ savybės:

   • Peptido privalumas – saugumas;
   • Transderminė patekimo sistema;
   • Įsiskverbimas giliau į ląstelės membraną.

   Injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibrolastų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę.

   Aktyvieji biomimetiniai peptidai „Heksapeptidas – 46“, „Pentapeptidas-12” ir  “Oktapeptidas-11” veikdami kompleksiškai atpalaiduoja raumenį ir mažina veido mimikos raukšles kaktoje, raukšles aplink akis, pykčio, skruostų raukšles. Taip pat atlieka ir kompleksinį poveikį – stangrina odą, mažina odos pigmentaciją ir raudonį, sutraukia poras, mažina sebumo išsiskyrimą, oda mažiau riebinasi, to pasekoje ją mažiau beria.

   Injekuojamos sritys – visas veidas, „žąsies kojelės“,nasolabialinės raukšlės, ašarų latakai, raukšlės paakių zonoje, vertikalios kaktos raukšlės, horizontalios kaktos raukšlės, antakių zona. Taip pat yra užpildomos kaklo linijinės raukšlės (veneros karoliai).

   Rezultatas:

   • Sumažintos horizontalios ir vertikalios raukšlės;
   • Pagerėjusi odos struktūra ir spalva, sumažėję randai nuo spuogų;
   • Padidėjęs odos elastingumas ir strangrumas;
   • Sumažėjusios nasolabialinės ir marionetės raukšlės, raukšlės paakių srityje;
   • Sumažėjusios kaklo linijinės raukšlės (veneros karoliai).

   Kiek procedūrų reikia atlikti?

   1-2 procedūros kas 6-9 mėnesius.

                                       ATRASKITE STILINGĄ GROŽĮ!

    

   Hialurono rūgštis ir jos svarba STYLER 600 užpilde

   Hialurono rūgštis, jos koncentracija tolygiai pasiskirsto po oda ir užpildo šios medžiagos trūkumą – susidariusius tarpus tarp kolageno skaidulų, taip užpildomos raukšlelės iš vidaus, oda intensyviau pridrėkinama, skatinama aktyvesnė kolageno sintezė – kolagenas yra atsakingas už odos regeneracijos procesus, stabdomas odos senėjimas. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa labiau įdubusios. Hialurono rūgštis sprendžia odos senėjimo problemas natūraliu būdu. Drėgmės balansas odoje yra labai svarbus jaunatviškesnei išvaizdai!

   Šis užpildas tinka tiems, kurie siekia natūralaus efekto – matomo, bet ne, kad, tai procedūrų poveikis.

   STYLER 600 inovatyvaus užpildo pagalba – lyginamos raukšlės, harmonizuojamos veido proporcijos, ryškinamas kontūras, odai suteikiamas stangrumas, patempimo – liftingo bei švytėjimo efektas!

   Tai naujos kartos odos ANTI – AGE ir atgaivinimo preparatas su nekryžminta (non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu (biomimetiniais peptidais).  Aktyviųjų medžiagų nauda – intensyvus drėkinimas, raukšlių lyginimas, odos stangrinimas ir elastingumo didinimas, kontūrų išryškinimas, odos liftingas.

   STYLER 600 – odos senėjimo prevencija!

   Biomimetiniai peptidai ir nekryžminta hialurono rūgštis yra kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą.

   Klinikiniai „Styler 600“ preparato tyrimo rezultatai atskleidė, kad prailginto poveikio technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekryžminta hialurono rūgštis užtikrina reikiamą odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarpląstelinėje jungiamojo audinio matricoje ir suteikia odos atjaunėjimo efektą!

    

   CG Styler 600 – veiksminga grožio formulė, praturtinta hialurono rūgštimi ir naujos kartos išmaniais peptidais!

   Išskirtinės veikliosios medžiagos akivaizdžiai pagerina odos būklę ir skatina dermos ląstelių atsinaujinimą!

    

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė