Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

STYLER 600 – imituojamas botulino poveikis su Heksapeptidu 46

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

STYLER 600 imituojamas botulino C poveikis, stangrinama oda, su naujos kartos užpildu, praturtintu biomimetiniu peptidu HEKSAPEPTIDU-46!

Tai naujos kartos mikroinjekcijos su “Heksapeptidu-46” – miorelaksuoja raumenį ir mažina, lygina raukšles, taip pat šis inovatyvus užpildas yra praturtintas nekryžminta hialurono rūgštimi, be BDDE jungčių: ANTI-AGE terapija (odos stangrinimas, liftingas, švytėjimo efekto suteikimas) ir intensyvus drėkinimas – vienos procedūros metu!

Tikriausiai nenuostabu, kad dauguma ne tik moterų, bet ir vyrų nori ilgiau džiaugtis jaunatviškesne išvaizda. Peržengus trečiąją dešimtį, veidas netenka vaikiško putlumo, o ir taip erzinanti jauno amžiaus problema – inkštirai – jau būna išnykę, tačiau tuomet pradeda matytis pirmosios raukšlės. Gaila, laiko nesustabdysime, tačiau atitolinti pirmuosius odos senėjimo požymius arba gerinti odos kokybę ir išvaizdą tikrai galime, pasitelkiant į pagalbą inovatyvią estetinę mediciną!

STYLER 600 naujos kartos injekcijniai preparatai, į kuriuos buvo įvestas “Heksapeptidas – 46” imituoja ne tik botulino C poveikį, t.y. mažina raukšles, bet ir kontūruoja veidą, gerina odos tekstūrą, jos struktūrą, išgaunamas natūraliai atrodantis estetinis efektas – jaunatviškesnė išvaizda, išsaugojant asmeninius bruožus!

Tai pirmasis pasaulyje užpildas be BDDE jungčių!

Biomimetinius peptidus įtraukus į injekcinius preparatus atsivėrė naujos galimybės pasiekti geresnius rezultatus ANTI-AGE terapijoje ir jie atrodo natūraliai!

STYLER 600 užpildo viena iš aktyviųjų medžiagų “Heksapeptidas – 46” imituoja botulino C poveikį, o nekryžminta hialurono rūgštis užpildo raukšles, patobulina veido formą, suteikia hormoniškumo, intensyviau sudrėkina odą! 

Pietų Korėjos mokslininkas, profesorius ir CAREGEN kompanijos įkūrėjas Dr. Yong Ji Chung padarė didžiausią atradimą biomolekulinėje farmakologijoje, išrasdamas biomimetinius peptidus. Peptidai – tai trumpos baltymų grandinės, jie išgaunami fermentacijos būdu.  „Caregen“ kompanija su visais produktais, prieš paleidžiant į rinką, pradžioje vykdo moksliniu pagrindu paremtus klinikinius tyrimus, kuriuose dalyvauja skirtingų sričių profesionalai – biochemikai, molekuliniai biologai, genetikai, jų pagrindu buvo įrodyta, kad peptidų vaidmuo ląstelių sąveikai vienas pagrindinių –  būtent peptidai teigiamai veikia procesus, kurie susiję su odos senėjimu. STYLER 600 užpildo poveikis taip pat įrodytas klinikiniais tyrimais bei patvirtintas histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro.

STYLER 600 veikia kaip miorelaksantas, liftinguoja odą, suteikia švytėjimo efektą!

Gerina odos struktūrą ir jos kokybę, didina odos elastingumą bei stangrumą.

STYLER 600 injekcijos yra pirmosios injekcijos, kuomet „Dermaheal Ultimatum PTx“ priemonių aktyvusis peptidas perkeltas į injekcijas, tai „Heksapeptidas – 46“, išmanusis peptidas prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą, kitaip tariant duoda signalą aktyviau veikti kolagenui, o kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei, jos atsinaujinimui.

Peptidas „Heksapeptidas-46“ miorelaksuoja raumenį stabdydamas acetilcholino (nervinių ląstelių gaminama medžiaga, kuri atsakinga už raumenų susitraukimą) išskyrimą –  mažina raumenų susitraukinėjimą.

“Heksapeptido – 46″ savybės:

 • Peptido privalumas – saugumas;
 • Transderminė patekimo sistema;
 • Įsiskverbimas giliau į ląstelės membraną.

Injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibrolastų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę.

Aktyvieji biomimetiniai peptidai „Heksapeptidas – 46“, „Pentapeptidas-12” ir  “Oktapeptidas-11” veikdami kompleksiškai atpalaiduoja raumenį ir mažina veido mimikos raukšles kaktoje, raukšles aplink akis, pykčio, skruostų raukšles. Taip pat atlieka ir kompleksinį poveikį – stangrina odą, mažina odos pigmentaciją ir raudonį, sutraukia poras, mažina sebumo išsiskyrimą, oda mažiau riebinasi, to pasekoje ją mažiau beria.

Injekuojamos sritys – visas veidas, „žąsies kojelės“,nasolabialinės raukšlės, ašarų latakai, raukšlės paakių zonoje, vertikalios kaktos raukšlės, horizontalios kaktos raukšlės, antakių zona. Taip pat yra užpildomos kaklo linijinės raukšlės (veneros karoliai).

Rezultatas:

 • Sumažintos horizontalios ir vertikalios raukšlės;
 • Pagerėjusi odos struktūra ir spalva, sumažėję randai nuo spuogų;
 • Padidėjęs odos elastingumas ir strangrumas;
 • Sumažėjusios nasolabialinės ir marionetės raukšlės, raukšlės paakių srityje;
 • Sumažėjusios kaklo linijinės raukšlės (veneros karoliai).

Kiek procedūrų reikia atlikti?

1-2 procedūros kas 6-9 mėnesius.

                                    ATRASKITE STILINGĄ GROŽĮ!

 

Hialurono rūgštis ir jos svarba STYLER 600 užpilde?

Hialurono rūgštis, jos koncentracija tolygiai pasiskirsto po oda ir užpildo šios medžiagos trūkumą – susidariusius tarpus tarp kolageno skaidulų, taip užpildomos raukšlelės iš vidaus, oda intensyviau pridrėkinama, skatinama aktyvesnė kolageno sintezė – kolagenas yra atsakingas už odos regeneracijos procesus, stabdomas odos senėjimas. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa labiau įdubusios. Hialurono rūgštis sprendžia odos senėjimo problemas natūraliu būdu. Drėgmės balansas odoje yra labai svarbus jaunatviškesnei išvaizdai!

Šis užpildas tinka tiems, kurie siekia natūralaus efekto – matomo, bet ne, kad, tai procedūrų poveikis.

STYLER 600 inovatyvaus užpildo pagalba – lyginamos raukšlės, harmonizuojamos veido proporcijos, ryškinamas kontūras, odai suteikiamas stangrumas, patempimo – liftingo bei švytėjimo efektas!

Tai naujos kartos odos ANTI – AGE ir atgaivinimo preparatas su nekryžminta (non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu (biomimetiniais peptidais).  Aktyviųjų medžiagų nauda – intensyvus drėkinimas, raukšlių lyginimas, odos stangrinimas ir elastingumo didinimas, kontūrų išryškinimas, odos liftingas.

STYLER 600 – odos senėjimo prevencija!

Biomimetiniai peptidai ir nekryžminta hialurono rūgštis yra kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą.

Klinikiniai „Styler 600“ preparato tyrimo rezultatai atskleidė, kad prailginto poveikio technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekryžminta hialurono rūgštis užtikrina reikiamą odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarpląstelinėje jungiamojo audinio matricoje ir suteikia odos atjaunėjimo efektą!

 

CG Styler 600 – veiksminga grožio formulė, praturtinta hialurono rūgštimi ir naujos kartos, išmaniais peptidais!

Išskirtinės veikliosios medžiagos akivaizdžiai pagerina odos būklę ir skatina dermos ląstelių atsinaujinimą!

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela
Arba skambinkite telefonu:
Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku