Thermage CPT sistema

   Thermage CPT sistema, Solta Medical, JAV

   Thermage  CPT (angl. Comfort Pulse Technology) sistema yra pati naujausia III kartos nechirurginė radijo bangų dažnio terapija, kuri padeda atjauninti ir sustangrinti odą daugelyje veido ir kūno sričių, išryškina odos kontūrus ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą. Atnaujinta, patobulinta Thermage CPT sistema taip pat naudojama celiulito gydymui.

   Thermage  CPT – AUKSINIS standartas nechirurginiam odos patempimui estetinėje medicinoje. Vos vienos kliniškai saugios termoliftingo procedūros metu, pasiekiami plastinės operacijos rezultatai. Po Thermage CPT procedūros – nėra poprocedūrinio laikotarpio, todėl tą pačią dieną po procedūros galima grįžti prie Jums įprastos socialinės veiklos.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku