Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

PRP injekcijos ginekologijoje

PRP plazmoliftingo terapija REGENLAB REGEN preparatais

prpPlazmoliftingo terapija (PRP – angl. Platelet Rich Plasma) yra naudojama virš 20 metų JAV, Europos ir Azijos šalyse. Ši procedūra ginekologijoje yra rekomenduojama seksualinei moterų sveikatai gerinti. Tai yra unikali metodika įvairių moteriškų ligų gydymui bei profilaktikai pacientės praturtintos trombocitais plazmos pagalba. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje ši procedūra atliekama Šveicarijos kompanijos REGENLAB REGEN preparatais. Terapija yra skiriama lytinių organų ir audinių atjauninimui,  drėkinimui, tonuso didinimui ir moters organizmo procesų regeneracijai.

Autologinė trombocitais praturtinta plazma (naturalus minkštų audinių užpildas ir odos atjauninimo priemonė) – tai yra tikras naudingų elementų lobis: baltymų, vitaminų, fermentų, skatinančių atjauninimo procesus.

Vaginalinis išsausėjimas, lytinio potraukio sumažėjimas, pasikeitusi psichologinė ir emocinė būsena, stresas ir nuolatinė nuotaikų kaita yra simptomai, kurie reikalauja atitinkamo dėmesio ir gydymo. PRP injekcijos ginekologijoje – tai yra vienas efektyviausių ir populiariausių būdų moters regeneracinių procesų stimuliacijai.

Kaip atliekamos PRP injekcijos ginekologijoje?

Plazmoliftingo procedūros metu yra naudojamas pacientės kraujas (iki 20 ml), kuris yra apdorojamas ir centrifuguojamas. Gautą trombocitais praturtintą plazmą, injekcijos būdu gydytoja- ginekologė suleidžia į moters lytinius organus. Procedūros metu yra stimuliuojamas ląstelių skaidymo procesas, bei kraujagyslių endotelio ląstelių augimas (angiogenezė), skatinama kolageno ir elastino sintezės gamyba bei didėja hialurono rūgšties lygis. Lytinių organų oda tampa elastinga ir tampri, pagerėja jų estetinė išvaizda ir būklė, stiprėja regeneracinių audinių procesas.

PRP injekcijų procedūra – tai veiksminga terapija, kurios efektyvumas yra įrodytas tarptautinių klinikų gydytojų- ginekologų tyrimais. Puikūs rezultatai pasiekiami PRP injekcijas kombinuojant su lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis.

Kaip veikia PRP injekcijų metodas?

Trombocitais praturtinta plazma, įsiskverbiant į epitelinę dangą, pasiskirsto joje, trombocitai išskiria didelį kiekį biologiškai aktyvių medžiagų – augimo faktorių, kurie veikia ląstelių augimą. Šio proceso rezultatas yra: kapiliarinės kraujotakos pagerėjimas bei fibroblastų (ląstelių, gaminančių tarpląstelinio užpildo komponentus – kolageną, elastines skaidulas) aktyvumo padidėjimas. Taip pat atstato jutiminių receptorių funkciją, mikrofloros veiklą, gerina sekrecijos funkcijas ir didina lytinių organų odos elastingumą.

Trombocitais praturtinta plazma aktyvuoja regeneracinių audinių procesus, kas daro plazmoliftingą unikaliu atjauninimo metodu.

Kokioms problemoms spręsti skirtos PRP injekcijos?

 • Intymiam atjauninimui (atrofuotos vulvos ar makšties pakitimų korekcijai);
 • Diskomforto mažinimui intimiame moters gyvenime;
 • Moters lytinių organų uždegiminių procesų šalinimui;
 • Gimdos kaklelio erozijai naikinimui;
 • Vulvos distrofinių ligų gydymui;
 • Vaginalinio išsausėjimo gydymui;
 • Reabilitacijai po intymių plastinių ir ginekologinių operacijų;
 • Pogimdyminio periodo atsistatymui (silpnam raumenų tonuso didinimui);
 • Išorinių lytinių organų modeliavimui.

Kokie yra šios procedūros privalumai ir rezultatas?

 • Psichologinis komfortas;
 • Savivertės kėlimas;
 • Moters libido sustiprinimas;
 • Lytinių organų raumenų tonuso didėjimas;
 • Seksualinės sveikatos gerinimas;
 • Lytinių organų odos elastingumo ir tamprumo atstatymas;
 • Plazmoliftingo metu naudojamas pacientės kraujas, todėl ši metodika turi minimalų kiekį neigiamų reakcijų, nėra alergijos grėsmės bei jokių šalutinių poveikių;
 • PRP terapija nereikalauja specialaus pasiruošimo ir gali būti atlikta iš karto;
 • PRP injekcijos padeda sutvirtinti po gimdymo ar menopauzės metu, susilpnėjusius audinius, atjauninti išorinius ir vidinius lytinius organus, o tai padeda spręsti tiek šlapimo nelaikymo, tiek seksualinės disfunkcijos problemos, moteris jaučiasi komfortiškai, pilnavertiškai;
 • Procedūra trunka tik 30 minučių ir yra neskausminga;
 • Nėra poprocedūrinio laikotarpio, todėl pacientė gali grįžti prie įprasto gyvenimo.

Kiek injekcijų reikės atlikti?

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje yra atliekamas 2-4 PRP injekcijų kursas. Procedūros atliekamos kas 2-3 savaites. Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytojos – ginekologės Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą. Klinikoje profesionaliai atlikta procedūra nesukelia diskomforto pojūčių ir yra neskausminga.

Kokie tyrimai atliekami prieš procedūrą?

Prieš plazmoliftingo procedūrą atliekamas visapusiškas kraujo tyrimas.

Ar yra apribojimų atskiroms žmonių grupėms?

Procedūros negali atlikti neščiosios, onkologinių, infekcinių ir virusinių susirgimų turintys pacientai. Nerekomenduojama procedūrą atlikti menstruacijų metu.

Rekomendacijos po procedūros:

 • vengti baseinų, saunų, pirčių mažiausiai 3 dienas;
 • devėti apatinį trikotažą tik iš naturalių audinių: medvilnės ir kt.;
 • vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai 1 savaitę.

 

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku