Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   PRP injekcijos ginekologijoje

   PRP plazmoliftingo terapija REGENLAB REGEN preparatais

   Dažniausios intymios problemos su kuriomis susiduria moterys – asimetrija, sausumas, diskomfortas lytinių santykių metu, šlapimo nelaikymas – ESTETINĖ ginekologija sprendžia šias problemas ir sugrąžina gyvenimo kokybę.

   prpPlazmoliftingo terapija (PRP – angl. Platelet Rich Plasma) yra naudojama virš 20 metų JAV, Europos ir Azijos šalyse. Ši procedūra ginekologijoje yra rekomenduojama seksualinei moterų sveikatai gerinti. Tai yra unikali metodika įvairių moteriškų ligų gydymui bei profilaktikai pacientės praturtintos trombocitais plazmos pagalba. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje ši procedūra atliekama Šveicarijos kompanijos REGENLAB REGEN preparatais. Terapija yra skiriama lytinių organų ir audinių atjauninimui,  drėkinimui, tonuso didinimui ir moters organizmo procesų regeneracijai.

   Autologinė trombocitais praturtinta plazma (naturalus minkštų audinių užpildas ir odos atjauninimo priemonė) – tai yra tikras naudingų elementų lobis: baltymų, vitaminų, fermentų, skatinančių atjauninimo procesus.

   Vaginalinis išsausėjimas, lytinio potraukio sumažėjimas, pasikeitusi psichologinė ir emocinė būsena, stresas ir nuolatinė nuotaikų kaita yra simptomai, kurie reikalauja atitinkamo dėmesio ir gydymo. PRP injekcijos ginekologijoje – tai yra vienas efektyviausių ir populiariausių būdų moters regeneracinių procesų stimuliacijai.

   Kaip atliekamos PRP injekcijos ginekologijoje?

   Plazmoliftingo procedūros metu yra naudojamas pacientės kraujas (iki 20 ml), kuris yra apdorojamas ir centrifuguojamas. Gautą trombocitais praturtintą plazmą, injekcijos būdu gydytoja- ginekologė suleidžia į moters lytinius organus. Procedūros metu yra stimuliuojamas ląstelių skaidymo procesas, bei kraujagyslių endotelio ląstelių augimas (angiogenezė), skatinama kolageno ir elastino sintezės gamyba bei didėja hialurono rūgšties lygis. Lytinių organų oda tampa elastinga ir tampri, pagerėja jų estetinė išvaizda ir būklė, stiprėja regeneracinių audinių procesas.

   PRP injekcijų procedūra – tai veiksminga terapija, kurios efektyvumas yra įrodytas tarptautinių klinikų gydytojų- ginekologų tyrimais. Puikūs rezultatai pasiekiami PRP injekcijas kombinuojant su lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis.

   Kaip veikia PRP injekcijų metodas?

   Trombocitais praturtinta plazma, įsiskverbiant į epitelinę dangą, pasiskirsto joje, trombocitai išskiria didelį kiekį biologiškai aktyvių medžiagų – augimo faktorių, kurie veikia ląstelių augimą. Šio proceso rezultatas yra: kapiliarinės kraujotakos pagerėjimas bei fibroblastų (ląstelių, gaminančių tarpląstelinio užpildo komponentus – kolageną, elastines skaidulas) aktyvumo padidėjimas. Taip pat atstato jutiminių receptorių funkciją, mikrofloros veiklą, gerina sekrecijos funkcijas ir didina lytinių organų odos elastingumą.

   Trombocitais praturtinta plazma aktyvuoja regeneracinių audinių procesus, kas daro plazmoliftingą unikaliu atjauninimo metodu.

   Kokioms problemoms spręsti skirtos PRP injekcijos?

   • Intymiam atjauninimui (atrofuotos vulvos ar makšties pakitimų korekcijai);
   • Diskomforto mažinimui intymiame moters gyvenime;
   • Moters lytinių organų uždegiminių procesų šalinimui;
   • Gimdos kaklelio erozijai naikinimui;
   • Vulvos distrofinių ligų gydymui;
   • Vaginalinio išsausėjimo gydymui;
   • Reabilitacijai po intymių plastinių ir ginekologinių operacijų;
   • Pogimdyminio periodo atsistatymui (silpnam raumenų tonuso didinimui);
   • Išorinių lytinių organų modeliavimui.

   Kokie yra šios procedūros privalumai ir rezultatas?

   • Psichologinis komfortas;
   • Savivertės kėlimas;
   • Moters libido sustiprinimas;
   • Lytinių organų raumenų tonuso didėjimas;
   • Seksualinės sveikatos gerinimas;
   • Lytinių organų odos elastingumo ir tamprumo atstatymas;
   • Plazmoliftingo metu naudojamas pacientės kraujas, todėl ši metodika turi minimalų kiekį neigiamų reakcijų, nėra alergijos grėsmės bei jokių šalutinių poveikių;
   • PRP terapija nereikalauja specialaus pasiruošimo ir gali būti atlikta iš karto;
   • PRP injekcijos padeda sutvirtinti po gimdymo ar menopauzės metu, susilpnėjusius audinius, atjauninti išorinius ir vidinius lytinius organus, o tai padeda spręsti tiek šlapimo nelaikymo, tiek seksualinės disfunkcijos problemos, moteris jaučiasi komfortiškai, pilnavertiškai;
   • Procedūra trunka tik 30 minučių ir yra neskausminga;
   • Nėra poprocedūrinio laikotarpio, todėl pacientė gali grįžti prie įprasto gyvenimo.

   Kiek injekcijų reikės atlikti?

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje yra atliekamas 2-4 PRP injekcijų kursas. Procedūros atliekamos kas 2-3 savaites. Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytojos – ginekologės Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą. Klinikoje profesionaliai atlikta procedūra nesukelia diskomforto pojūčių ir yra neskausminga.

   Kokie tyrimai atliekami prieš procedūrą?

   Prieš plazmoliftingo procedūrą atliekamas visapusiškas kraujo tyrimas.

   Ar yra apribojimų atskiroms žmonių grupėms?

   Procedūros negali atlikti nėščiosios, onkologinių, infekcinių ir virusinių susirgimų turintys pacientai. Nerekomenduojama procedūrą atlikti menstruacijų metu.

   Rekomendacijos po procedūros:

   • vengti baseinų, saunų, pirčių mažiausiai 3 dienas;
   • dėvėti apatinį trikotažą tik iš natūralių audinių: medvilnės ir kt.;
   • vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai 1 savaitę.

    

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė