Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Smakro formavimas ir žandikaulio linijos sukūrimas hialurono injekcijomis

  • Apie procedūrą
  • Kainoraštis
  • Registruotis

Hialurono rūgšties injekcijos – smakro formavimas ir žandikaulio linijos bei kampo sukūrimas, modeliavimas ir kontūravimas!

Veido forma, apatinė dalis, smakras, žandikaulio linija, kokios galimybės formuoti hialurono injekcijomis?

Mūsų veido forma keičiasi bėgant metams, mums senstant: oda pradeda plonėti, netenka putlumo, minkštieji audiniai suglemba, ko padermėje formuojasi pagurklis. Vykstant senėjimo procesams kinta apatinės veido dalies forma, taip pat su amžiumi vyksta natūralūs minkštųjų audinių ir kaulų struktūros pokyčiai.

“Allergan” kompanija siūlo evoliuciją tiems, kurie nori turėti ryškesnę žandikaulio liniją bei pabrėžtą smakro formą, tai „Juvederm VOLUX“ hialurono rūgšties užpildas, implantas, kuris atkuria smakro apimtį, ryškesnę žandikaulio liniją bei kampą, kuris užtikrina jaunatvišką išvaizdą. Taip pat šią procedūrą atliekame ir su kitais hialurono rūgšties preparatais.

Iki šiol neinvazinės apatinės veido dalies atkūrimo galimybės buvo ribotos, o dabar jau galime Jums pasiūlyti inovaciją: hialurono rūgšties užpildą – implantą, kurio pagalba suformuojamas smakras, atkuriama žandikaulio linijos forma ir atliekamas kampo paryškinimas. Šis hialurono rūgšties užpilas pasižymi savo konsistencija, tai didesnio tankio hialurono preparatas, jis ypatingai tinka audinių pakėlimui, apatinės veido dalies suformavimui, kad ji būtų ryškesnė. Palaipsniui šis preparatas kaupia drėgmę ir suleidimo vietos atrodo dar natūraliau – preparate naudojamas natūralus hialuronas!

Dailus smakras ir žandikaulio linija bei jų vaizdo svarbumas, ką sako tyrimai?

Remiantis pasauliniais vartotojų tyrimais apie 70 % žmonių rūpinasi savo veido išvaizda. 43% kalbintų asmenų teigė, kad jiems rūpi jų smakro ir žandikaulio forma.
“Juvederm VOLUX” struktūrinis gelis, užpildas, implantas siūlo pacientams nechirurginę alternatyvą suformuojančią gražų smakrą bei tvirtą, išryškintą žandikaulio liniją be poprocedūrinio laikotarpio, bet kuriame amžiuje išgaunami natūralūs rezultatai.
Pasaulinio plastikos chirurgo Mauricio de Maio sukurti unikalūs grožio kodai „MD CODES“ padarė proveržį estetinėje medicinoje, jo technikų pagalba pasiekiami akivaizdūs estetiniai rezultatai. Užpildas yra sukurtas hialurono rūgšties pagrindu, ši natūrali medžiaga yra būtina stangresnei, jaunesnei odai, kolageno gamybos skatinimui, o ši procedūra ne tik pakels odą, bet ir natūraliai atkurs viso veido apimtį, kartu drėkins ir pagerins odos tekstūrą.
Atlikti tyrimai parodė, kad po procedūros net 95% pacientų buvo patenkinti rezultatu. Šio tyrimo tikslas buvo įvertinti pokytį nuo pradinės žandikaulio linijos ir smakro formos išvaizdos ir skirtumo po procedūros.

 

Procedūros rezultatas, kiek natūraliai atrodo smakro bei žandikaulio linija?

Atliekant injekcijas su šiuo preparatu svarbu žinoti tikslią leidimo techniką, preparato kiekius rezultatui pasiekti, tad labai svarbu, kad procedūrą atliktų gydytojas, kvalifikuotas medicinos specialistas. Procedūros metu atkuriame tai, ką žmogus prarado bėgant metams, tad po procedūros pasiekiami visiškai natūralūs pokyčiai.
“Juvederm VOLUX” užpildo, implanto procedūra, arba kitų hialurono rūgšties preparatų procedūra, korekcija neturi poprocedūrinio laikotarpio, audinių gijimo ir panašiai. Rezultatą galima vertinti iš karto po procedūros. Žmogus greitai grįžta į darbus, tęsia kasdieninę veiklą.

Kiek procedūrų reikia, norint suformuoti dailų smakrą ir paryškinti žandikaulio liniją?

Smakro, žandikaulio linijos, kampo suformavimui su hialurono injekcijomis reikia vienos procedūros. Preparatas rezorbuojasi per 18 – 24 mėn.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku