Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas su PicoWay lazeriu

   Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas su nauju, greičiausiu pasaulyje ir Lietuvoje – JAV pikosekundiniu PICOWAY lazeriu!

   Greita procedūra ir matomas rezultatas!

   Šalinamos ir SPALVOTOS tatuiruotės

   Tatuiruotė – tai egzogeninio pigmento įterpimas į odą. Jeigu kadaise pasiryžote savo kūną dekoruoti būtent tokiu būdu, o šiandien to nebenorite – siūlome patį efektyviausią tatuiruočių šalinimo būdą – lazeriu.

   „PicoWay“ yra naujausias ir moderniausias rinkoje, amerikiečių kompanijos „Candela Medical“ lazeris tatuiruotėms ir permanentiniui makiažui šalinti BE randų.

   PICOWAY yra vienintelis Lietuvoje, JAV “Candela Medical” pikosekundinis – greičiausias lazeris, turintis 3 bangos ilgius pikosekundžių diapazone (1064 nm /532 nm /785 nm).

   “PicoWay” lazeris yra pačios naujausios kartos – technologijos. “Piko”, tai pati greičiausia (1000 000 000 arba milijardinė sekundės dalis) iki šiol sukurta, išrasta veikimo banga, tūkstantį kartų greitesnė nei buvusi greičiausia nano banga, pasaulyje, tai vienas efektyviausių lazerių tatuiruočių šalinimui. Jis suskaido spalvą ir ji natūralių procesų metu pasišalina iš organizmo. Lazeris labai tiksliai veikia tik patį pigmentą, todėl oda nėra pažeidžiama.

   Tatuiruočių šalinimas bei permanentinio makiažo naikinimas su pikosekundiniu lazeriu PICOWAY –  PRIVALUMAI:

   • Šalina bet kokio tipo ir spalvos nepageidaujamas tatuiruotes;
   • Tinka visų tipų odai (nuo šviesiausios iki tamsiausios);
   • Spalvingos ir sunkiai pašalinamos tatuiruotės nebėra kliūtis;
   • Įveikia net tas tatuiruotes, kurios anksčiau buvo nesėkmingai apdorotos įprastais lazeriais, vadinamaisiais Q lazeriais;
   • Pokyčiai ir geresni rezultatai pastebimi atlikus mažiau procedūrų, nei naudojant kitus rinkoje esančius lazerius;
   • Trumpesni tarpai tarp procedūrų 3-4 savaitės (įprastai su kitais lazeriais iki 8 savaičių);
   • Trumpesnis procedūros laikas;
   • Procedūra mažiau skausminga, greitesnis atliko laikas;
   • Greitesnis odos gijimo laikas;
   • Tatuiruotės vietoje (pagal poreikį) galima įverti auskarą praėjus 6–8 savaitėms nuo pirmosios „PicoWay“ procedūros.

   Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimas su PICOWAY –  maskavimas ir pigmentai!

   Tatuiruotėms šalinti naudojami įvairiausių tipų lazeriai. Pikosekundžių technologijos proveržis pasiektas nuolat tobulinant ir tiriant lazerių pramonę. Pikosekundiniai lazeriai, kaip rodo pats pavadinimas, veikia pikosekundėmis. Tai reiškia, kad skleidžiami daug trumpesni energijos impulsai, nei naudojant kitas lazerines sistemas. Energijos impulsai nuo 300 iki 450 ps užtikrina greitesnius ir efektyvesnius rezultatus, nes spalvoti pigmentai suskaidomi į daug mažesnes dalis.

   Spalvoti pigmentai lazeriu skaidomi į mažas daleles, o šias daleles pašalina pati organizmo limfinė sistema.

   PICOWAY – vienintelis rinkoje esantis pikosekundinis lazeris, turintis 3 bangos ilgius pikosekundžių diapazone. Bangos ilgiai yra tokie (1 064 nm / 532 nm / 785 nm), kad būtų galima pašalinti visas spalvas, net ir labai sunkiai įveikiamas, pavyzdžiui, žalią, mėlyną, geltoną, rudą ar oranžinę galima puikiai apdoroti šiuo naujuoju PICOWAY lazeriu!

   PICOWAY lazerio bangos ilgiai ir kurias spalvas jie šalina

   1 064: violetinė, ruda, juoda, geltona

   532: raudona, oranžinė, ruda

   785: žalia, mėlyna

   Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimas, kiek PICOWAY procedūrų reikia?

   Procedūros efektyvumas priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip tatuiruotės spalva, amžius, padėtis, gylis, dydis ir tipas.

   Dėl efektyvesnio tatuiruotės šalinimo ir trumpesnių tarpų tarp procedūrų (nes oda greitai atsinaujina) būtent su PICOWAY lazeriu –  tatuiruotės šalinimo laikas yra dukart trumpesnis, palyginti su kitais įprastiniais lazeriais, sistemomis, kuriomis šalinamos tatuiruotės ir ilgalaikis makiažas. Kiek procedūrų reikėtų įvardins specialistas Jūsų vizito metu.

   Ilgalaikio makiažo šalinimui įprastai reikalingos 2-6 procedūros. Tarpai tarp procedūrų 4-5 savaitės.

   Tiklsų procedūrų skaičių, tatuiruotei šalinti pasakys specialistas, įsivertinęs situaciją gyvai. Procedūrų kiekis individualus, priklauso nuo tatuiruotės atlikimo laiko (kaip senai buvo atlikta), spalvos, ir kitų faktorių.

   Kaip veikia „PicoWay“ ir ar procedūra skausminga?

   Ši novatoriška pikosekundžių technologija per trilijoninę sekundės dalį suskaido tatuiruotę į mažas daleles, kurios pašalinamos natūralių organizmo procesų metu.

   Spalvotus pigmentus sunaikina fotoakustinė reakcija. Šie impulsai yra tokie trumpi, kad beveik neišsiskiria šiluma. Todėl procedūra yra komfortiška, o šalutinis poveikis yra sumažintas iki minimumo. Esant padidėjusiam jautrumui, rekomenduojame atlikti 30 minučių anesteziją prieš procedūrą.

   Kaip elgtis po PICOWAY procedūros?

   Iš karto po procedūros yra uždedama šaldanti pagalvėlė, siekiant nuraminti lazeriu paveiktą vietą. Pirmosiomis dienomis reikia pasirūpinti, kad apdorotoje vietoje nebūtų trinties, nereikia pilinguoti odos.

    

   Ar saugu šalinti tatuiruotę „PicoWay“ lazeriu?

   Lazeris „PicoWay“ veikia tik pigmentą, šiuo atveju tatuiruotą plotą, todėl aplink esanti oda procedūros metu nėra pažeidžiama. Be to, išsiskiria gerokai mažiau šilumos, nei naudojant įprastus lazerius, nes „PicoWay“ savo pikosekundėmis sukelia fotoakustinį, o ne terminį efektą. Tai užtikrina procedūros saugumą ir sumažina šalutinį poveikį. Po procedūros odos spalva gali pakisti ar parausti aplink paveiktą vietą. Kai kurių pacientų oda taip pat gali laikinai pašviesėti. Tačiau po kurio laiko viskas įprastai normalizuojasi.

    

    

   Pikosekundinio frakcinio lazerio impulsas nesužaloja odos audinių, išsaugo aplinkines odos ląsteles nepažeistas, tai labai svarbu – procedūra efektyvi ir saugi!

   Plačiau apie frakcinį odos atjauninimą PICOWAY lazeriu, skaitykite: frakcinis odos atjauninimas su PicoWay

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku