Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas su PicoWay lazeriu

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas su nauju, greičiausiu ir VIENINTELIU Lietuvoje – JAV pikosekundiniu PICOWAY lazeriu!

Greita procedūra ir matomas rezultatas!

Šalinamos ir SPALVOTOS tatuiruotės

Tatuiruotė – tai egzogeninio pigmento įterpimas į odą. Jeigu kadaise pasiryžote savo kūną dekoruoti būtent tokiu būdu, o šiandien to nebenorite – siūlome patį efektyviausią tatuiruočių šalinimo būdą – lazeriu.

„PicoWay“ yra naujausias ir moderniausias rinkoje, amerikiečių kompanijos „Candela Medical“ lazeris tatuiruotėms ir permanentiniui makiažui šalinti BE randų.

PICOWAY yra vienintelis Lietuvoje, JAV “Candela Medical” pikosekundinis – greičiausias lazeris, turintis 3 bangos ilgius pikosekundžių diapazone (1064 nm /532 nm /785 nm).

“PicoWay” lazeris yra pačios naujausios kartos – technologijos. “Piko”, tai pati greičiausia (1000 000 000 arba milijardinė sekundės dalis) iki šiol sukurta, išrasta veikimo banga, tūkstantį kartų greitesnė nei buvusi greičiausia nano banga, pasaulyje, tai vienas efektyviausių lazerių tatuiruočių šalinimui. Jis suskaido spalvą ir ji natūralių procesų metu pasišalina iš organizmo. Lazeris labai tiksliai veikia tik patį pigmentą, todėl oda nėra pažeidžiama.

Tatuiruočių šalinimas bei permanentinio makiažo naikinimas su pikosekundiniu lazeriu PICOWAY –  PRIVALUMAI:

 • Šalina bet kokio tipo ir spalvos nepageidaujamas tatuiruotes;
 • Tinka visų tipų odai (nuo šviesiausios iki tamsiausios);
 • Spalvingos ir sunkiai pašalinamos tatuiruotės nebėra kliūtis;
 • Įveikia net tas tatuiruotes, kurios anksčiau buvo nesėkmingai apdorotos įprastais lazeriais, vadinamaisiais Q lazeriais;
 • Pokyčiai ir geresni rezultatai pastebimi atlikus mažiau procedūrų, nei naudojant kitus rinkoje esančius lazerius;
 • Trumpesni tarpai tarp procedūrų 3-4 savaitės (įprastai su kitais lazeriais iki 8 savaičių);
 • Trumpesnis procedūros laikas;
 • Procedūra mažiau skausminga, greitesnis atliko laikas;
 • Greitesnis odos gijimo laikas;
 • Tatuiruotės vietoje (pagal poreikį) galima įverti auskarą praėjus 6–8 savaitėms nuo pirmosios „PicoWay“ procedūros.

Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimas su PICOWAY –  maskavimas ir pigmentai!

Tatuiruotėms šalinti naudojami įvairiausių tipų lazeriai. Pikosekundžių technologijos proveržis pasiektas nuolat tobulinant ir tiriant lazerių pramonę. Pikosekundiniai lazeriai, kaip rodo pats pavadinimas, veikia pikosekundėmis. Tai reiškia, kad skleidžiami daug trumpesni energijos impulsai, nei naudojant kitas lazerines sistemas. Energijos impulsai nuo 300 iki 450 ps užtikrina greitesnius ir efektyvesnius rezultatus, nes spalvoti pigmentai suskaidomi į daug mažesnes dalis.

Spalvoti pigmentai lazeriu skaidomi į mažas daleles, o šias daleles pašalina pati organizmo limfinė sistema.

PICOWAY – vienintelis rinkoje esantis pikosekundinis lazeris, turintis 3 bangos ilgius pikosekundžių diapazone. Bangos ilgiai yra tokie (1 064 nm / 532 nm / 785 nm), kad būtų galima pašalinti visas spalvas, net ir labai sunkiai įveikiamas, pavyzdžiui, žalią, mėlyną, geltoną, rudą ar oranžinę galima puikiai apdoroti šiuo naujuoju PICOWAY lazeriu!

PICOWAY lazerio bangos ilgiai ir kurias spalvas jie šalina

1 064: violetinė, ruda, juoda, geltona

532: raudona, oranžinė, ruda

785: žalia, mėlyna

Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimas, kiek PICOWAY procedūrų reikia?

Procedūros efektyvumas priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip tatuiruotės spalva, amžius, padėtis, gylis, dydis ir tipas.

Dėl efektyvesnio tatuiruotės šalinimo ir trumpesnių tarpų tarp procedūrų (nes oda greitai atsinaujina) būtent su PICOWAY lazeriu –  tatuiruotės šalinimo laikas yra dukart trumpesnis, palyginti su kitais įprastiniais lazeriais, sistemomis, kuriomis šalinamos tatuiruotės ir ilgalaikis makiažas. Kiek procedūrų reikėtų įvardins specialistas Jūsų vizito metu.

Ilgalaikio makiažo šalinimui įprastai reikalingos 2-6 procedūros. Tarpai tarp procedūrų 4-5 savaitės.

Kaip veikia „PicoWay“ ir ar procedūra skausminga?

Ši novatoriška pikosekundžių technologija per trilijoninę sekundės dalį suskaido tatuiruotę į mažas daleles, kurios pašalinamos natūralių organizmo procesų metu.

Spalvotus pigmentus sunaikina fotoakustinė reakcija. Šie impulsai yra tokie trumpi, kad beveik neišsiskiria šiluma. Todėl procedūra yra komfortiška, o šalutinis poveikis yra sumažintas iki minimumo. Esant padidėjusiam jautrumui, rekomenduojame atlikti 30 minučių anesteziją prieš procedūrą.

Kaip elgtis po PICOWAY procedūros?

Iš karto po procedūros yra uždedama šaldanti pagalvėlė, siekiant nuraminti lazeriu paveiktą vietą. Pirmosiomis dienomis reikia pasirūpinti, kad apdorotoje vietoje nebūtų trinties, nereikia pilinguoti odos.

 

Ar saugu šalinti tatuiruotę „PicoWay“ lazeriu?

Lazeris „PicoWay“ veikia tik pigmentą, šiuo atveju tatuiruotą plotą, todėl aplink esanti oda procedūros metu nėra pažeidžiama. Be to, išsiskiria gerokai mažiau šilumos, nei naudojant įprastus lazerius, nes „PicoWay“ savo pikosekundėmis sukelia fotoakustinį, o ne terminį efektą. Tai užtikrina procedūros saugumą ir sumažina šalutinį poveikį. Po procedūros odos spalva gali pakisti ar parausti aplink paveiktą vietą. Kai kurių pacientų oda taip pat gali laikinai pašviesėti. Tačiau po kurio laiko viskas įprastai normalizuojasi.

 

 

Pikosekundinio frakcinio lazerio impulsas nesužaloja odos audinių, išsaugo aplinkines odos ląsteles nepažeistas, tai labai svarbu – procedūra efektyvi ir saugi!

Plačiau apie frakcinį odos atjauninimą PICOWAY lazeriu, skaitykite: frakcinis odos atjauninimas su PicoWay

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku