Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis

   Lytinių lūpų korekcija, makšties išsausėjimo gydymas, diskomforto lytinių santykių metu – šalinimas

   Intymios zonos atjauninimasLytinės lūpos su laiku gali prarasti savo natūralų dydį ir stangrumą, kuriuos įtakoja organizmo amžius, jo vystymasis, pogimdyminiai pokyčiai. Lytinių lūpų korekcija akivaizdžiai pagerina jų estetinę ir vizualinę būklę. Era Esthetic Avenue estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje jau atliekamos tokio tipo procedūros.

   Intymios zonos korekcija intymaus gyvenimo kokybės gerinimui – tai hialurono rūgšties injekcijų metodika, suteikianti lytinėms lūpoms natūralios apimties ir formos. Tai yra unikali procedūra, plastinių operacijų alternatyva, neturinti poprocedūrinio laikotarpio.

   Šiai procedūrai Era Esthetic Avenue estetinės ir lazerinės medicinos klinikos gydytojai naudoja specialius filerius hialurono rūgšties pagrindu. Hialurono rūgštis yra pagrindinis audinių komponentas, kuris sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis organizme mažėja, kas įtakoja dehidratacijos procesą ir susiraukšlėjimą. Po procedūros iš karto matomas akivaizdus efektas: lytinės lūpos įgauna norimą formą, jaunatvę ir estetinę intymios srities išvaizdą.

   Gydymo esmė – grąžinti lytinėms lūpoms jų natūralią apimtį, elastingumą, stangrumą ir tuo pačiu pasiekti tokio rezultato, kad pacientas iš naujo pajustų savo kūną.

   Kaip atliekama lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis procedūra?

   Lytinių lūpų korekcija atliekama hialurono rūgšties injekcijų pagalba. Hialurono rūgštis yra gryna, pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą kiekį, atliekamos hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties užpildų injekcijų pagalba galima pasiekti puikius rezultatus, sugrąžinti lytinėms lūpoms natūralią apimtį ir formą, suteikti elastingumą ir stangrumą, koreguoti asimetriją. Suleidus hialurono rūgšties užpildą, efektas matomas iš karto.

   Kada atliekama lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis?

   • Makšties atrofijos gydymui (lytinių lūpų plonėjimas, makšties sienelių džiovinimas ir uždegimas);
   • Šlapimo nelaikymo gydymui;
   • Amžinių ir pogimdyminių involiucinių pokyčių korekcijai (tonuso didinimas);
   • Lytinių lūpų prarastam stangrumui ir sumažėjusiai apimčiai atstatymui;
   • Norint padidinti ar koreguoti didžiųjų lytinių lūpų apimtį estetinei išvaizdai pagerinti;
   • Siekiant koreguoti formą ar asimetriją.

   Ar lytinių lūpų korekcija hialurono injekcijomis skausminga?

   Mūsų klinikos gydytojos prieš procedūrą apžiūrės ir įvertins Jūsų lytinių lūpų anatomiją, kartu aptarsite efektyviausią sprendimą Jūsų atveju. Prieš injekciją lūpos nuskausminamos specialiu anestetiniu kremu arba nuskausminančiomis injekcijomis, todėl visai neskausmingos. Preparatas plona adata arba kaniule suleidžiamas į lytines lūpas, o rezultatas matomas iš karto. Atlikus procedūrą lytinės lūpos atrodys natūraliai – tam įtakos turi gydytojos patirtis ir meistriškumas. Procedūra užtrunka apie 40 minučių.

   Ši procedūra yra saugi, neskausminga, tačiau reikalaujanti anatominių žinių ir gali būti atliekama tik sertifikuoto estetinės medicinos gydytojo, dermatologo.

   Koks yra šios procedūros efektas ir kiek jis trunka?

   Lytinių lūpų korekcijos hialurono injekcijomis efektas yra matomas jau po pirmos procedūros. Iš karto pastebimas:

   • Didžiųjų lytinių lūpų apimties padidėjimas;
   • Lytinių lūpų drėgmės ir elastingumo atstatymas;
   • Intymios zonos estetinis vaizdas;
   • Atjauninimo efektas;
   • Padidėjęs intymios zonos tonusas;
   • Asimetrijos pašalinimas;
   • Lytinių lūpų sustangrėjimas.

   Efektas tęsiasi individualiai, priklausomai nuo organizmo savybių, išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti. Po procedūros rekomenduojama 1 savaitę vengti saunos ir intensyvaus sporto.

   Intymių lūpų korekcijos atliekamos su specialiu, būtent šiai procedūrai pritaikytu hialurono rūgšties preparatu.

   Kiek injekcijų reikės atlikti?

   Hialurono rūgšties injekcijos kiekis yra paskiriamas gydytojo individualiai pagal kiekvieno paciento poreikį ar problemą. Rekomenduojamas injekcijų kiekis yra 1, 2, 3, arba 4 švirkštai.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 77 111 Vilnius
   Intymių lūpų korekciją hialurono rūgšties injekcijomis atlieka tik kvalifikuotos Era Esthetic Avenue klinikos estetinės medicinos gydytojos, dermatologės, ginekologės.
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku