Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Botulino injekcijos

   •  20% nuolaida pirmai procedūrai.
   •  15% nuolaida,  atliekant 3 ir daugiau sričių.
   • Nuolaidos nesumuojamos.
   • Procedūros kaina vyrams priklauso nuo suleidžiamo botulino kiekio, atsižvelgiant į didesnį raumenų aktyvumą. 
   *”Photoshop”/”Hyaltox efektas, tai KARALIŠKASIS odos liftingas/patempimas, kai VIENOS procedūros metu yra injekuojamas botulinas, hialurono rūgštis ir biomimetiniai peptidai.

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Botulino toksino injekcijos (Vistabel, Dysport, Alluzience, Xeomin) mimikos raukšlių korekcijai

   Mimikos raukšlės

   Pirmosios mimikos raukšlės dažnai pradeda formuotis ankstyvoje jaunystėje kaip nuolat pasikartojančios emocinės išraiškos pasekmė, taip pat dėl įgimto polinkio atsirasti esant padidintai tam tikrų raumenų veiklai. Šių raukšlių pobūdis apsisprendžia paauglystėje ir palaipsniui užsifiksuoja.

   Raukšlės visada turi individualų piešinį. Iš pradžių vos pastebimos, su amžiumi tampa labiau išreikštos, gilios. Skiriami jų kinetiniai tipai :

   Kinetinės – formuojasi judant veido raumenims, tiesiogiai susijusios su emocine išraiška, ramybės būsenoje pilnai išsilygina.

   Hiperkinetinės raukšlės labiausiai būna išreikštos kaktos, tarpuakio ir periorbitalinėje (apie akis) srityse, sukeliančios dažniausiai pasitaikantį estetinį diskomfortą. Nuolat besikartojantis ir per didelis veido raumenų aktyvumas yra vienas iš provokuojančių mimikos raukšlių išsivystymo faktorių, spartinančių involiucinius procesus. Šios raukšlės labiausiai išryškėja judant raumenims, kurie juda dažniau ir ne visada susiję su išreiškiamomis emocijomis, ramybėje išsilygina per ilgesnę ramybės fazę, pvz., miego metu, raukšlės palieka iš pradžių neryškų, ilgainiui gilėjantį odos „taką“.

   Hipertoninės raukšlės – net ir ramybės būsenoje raumenys yra įtempti, todėl negali pilnai atsipalaiduoti, nepriklauso nuo žmogaus valios.

   Statinės raukšlės formuojasi dėl degeneracinių veido srities pakitimų odos ir raumenų aparate, susijusių su amžiniais audinių pokyčiais, kuriuos taipogi spartina aplinkos faktoriai (UV spindulių poveikis, gravitacija, žalingi įpročiai ir kt.). Labiausiai pastebimos ramybės būsenoje, nejudant.

   Kaip veikia botulino toksinas?

   Injekuotas botulino toksinas A inhibuoja neuromediatorių acetilcholiną neuroraumeninėje jungtyje ir anatominiuose cholinerginiuose ganglijuose. Neveikiami nervinio impulso, raumenys nesusitraukia. Tokiu būdu botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis, sušvelnindamas ar visai panaikindamas klostes ar raukšles, susidariusias dėl specifinių raumenų ar jų grupių kontrakcijos sąveikos.

    

   botulino injekcijos kainas

   Botulino toksino injekcijos. Ar tai saugu?

   1987-ieji – reikšmingas postūmis estetinėje medicinoje – A. ir J. Carruthers pirmą kartą botulino toksiną A panaudojo kosmetiniams tikslams. Nuo tada atrastas botulino toksino poveikis atvėrė nechirurginę mimikos raukšlių korekcijos erą. Botulino toksinas, kadaise pasaulyje žinomas kaip nuodas, estetinėje medicinoje plačiai pradėtas vartoti saugiai ir efektyviai amžinių odos pokyčių korekcijai.

   Aplinkui sklando įvairių mitų:

   Vienas jų – ar apsinuodijima botulino toksinu? Botulino toksinu apsinuodyti neįmanoma, nes naudojamos labai mažos preparato dozės. Injekuojama į konkrečius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi.

   Ar įmanoma raumenų atrofija? Raumenų atrofijos nebūna, kadangi denervacija yra laikina ir pilnai atsistato 3-12 mėnesių laikotarpyje. Visą laiką raumenyse išlieka normalūs medžiagų apykaitos procesai.

   Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. Lazerinės dermatologijos klinikoje Era Esthetic naudojamas šiuo metu plačiausiai pasaulyje veido mimikos raukšlėms taikomas ir dėl savo gebėjimo suteikti natūralią veido išraišką labai mėgstamas preparatas Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

   Kokiame amžiuje galima pradėti botulino injekcijas?

   Botulino toksinas estetiniais tikslais naudojamas nuo 18 iki 65 metų. Laiką pirmai injekcijai kiekvienas išsirenka pats, priklausomai nuo savijautos ir savistabos.

   Vieniems tai 20-25-ieji metai, kitiems 50-ieji. Botulino injekcijos, veikdamos į etiologinį mimikos raukšlių atsiradimo faktorių, naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai.

   Injekcijos, pradėtos 30-35-aisiais metais ir anksčiau, blokuoja nevalingą mimiką ir taikomos pirmųjų raukšlių profilaktikai. Taip pat rekomenduojama raukšlių profilaktika esant labai intensyviam raumenų aktyvumui.

   Neretai injekcijos pradedamos 30-45 metų, kada sumažėjus odos elastingumui, pradeda intensyvėti mimikos raukšlės.

   Trečias etapas – menopauzė, tarp 45-55 gyvenimo metų. Sparčiai sumažėjus estrogenų ir progesterono kiekiui, sumažėja kolageno ir elastino sintezė, oda sunkiau išlaiko drėgmę, sausėja, pradeda plonėti, sparčiau išryškėja įvairios, taip pat ir mimikos raukšlės.

   Kaip atliekama procedūra?

   Klinikoje procedūras atlieka estetinės medicinos gydytojai. Paprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Esant dideliam jautrumui, Jums bus parinktas tinkamas anestezijos būdas. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė. Mikroinjekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Pati procedūra trunka keletą minučių. Po injekcijos ant injekuotos vietos Jums bus uždėtas ledas.

   Efektyvumas

   Paprastai poveikis pradeda matytis 2-7 dieną, tačiau pilnai efektas pasireiškia iki 14 dienos. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, oda problematiškose vietose išsilygina. Efektas tęsiasi 4-6-8 mėnesius. Kartais – iki 1 metų. Emocijas ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs veido odos raukšlėtumas.

   Mūsų klinikoje atliekamas ir „NEFERTITĖS” liftingas – botulino injekcijų metodika, kurią taiko tik aukšto profesionalumo lygio gydytojai – apatinės veido dalies patempimui, V formos išryškinimui, stangrinimui.

   Ši procedūra pavadinta Egipto karalienės Nefertitės vardu, kuri skirta apatinio trečdalio, žandikaulio linijos išryškinimui ir kaklo odos patempimui bei stangrinimui su botulino toksino injekcijomis, naudojant ypatingą preparato paskirstymo techniką!
   Kaklo ir apatinio žandikaulio sričių išvaizdai daugelis iš mūsų skiria mažiau dėmesio nei veidui. Su amžiumi kaklo ir apatinio žandikaulio srities oda praranda stangrumą, tampa „nukarusi“. Jei grožio injekcijos yra nuolatos leidžiamos tik viršutiniame veido trečdalyje, o apatiniam veido trečdaliui, kaklui procedūros neatliekamos, tai akivaizdžiai išduoda žmogaus amžių.

   Era Esthetic klinikos gydytojų dermatologų ilgametė patirtis botulino toksino ir injekcinės kontūrinės estetinės medicinos srityje, leidžia atlikti specialų apatinės veido dalies, kaklo ir žandikaulio linijos kontūravimą, kai pasitelkus inovatyvias odos patempimo ir atjauninimo technikas, pasiekiamas efektyvus V – formos, liftingo efektas, apatinio žandikaulio stangrinimas ir patempimas, bei kaklo odos atjauninimas.

   Kaklo patempimas yra gan sudėtinga procedūra, nes kaklo oda yra ypatingai gležna ir plona. Dėl kaklui būdingo judrumo oda pakankamai greitai suglemba, joje formuojasi raukšlės ir su amžiumi oda praranda elastingumą, padidėja kaklo paviršinių raumenų tonusas, todėl apatinė veido dalis tempiama žemyn – taip pagreitėja senėjimo procesai.
   „Nefertitės” liftingo procedūra yra skirta be chirurginės intervencijos apatinio žandikaulio linijai patempti, kaklo bei skruostų odai sustangrinti. Išryškėja veido kontūrai.

   Botulino injekcijos paskirstomos:

   • palei apatinio žandikaulio liniją;
   • į kaklo srities raumenis.

   Kada atliekama „Nefertitės liftingo“ procedūra?

   • Kai apatinis veido trečdalis su amžiumi praranda formą, tampa „suglebęs“;
   • Kai apatinio žandikaulio linijai trūksta stangrumo, ji prarado ryškų kontūrą;
   • Kai kaklo srities oda yra raukšlėta, trūksta stangrumo, matomi senėjimo požymiai;
   • Pacientams, kurie prarado daug svorio, to pasekoje „nukaro“ veido oda.

   Kada pastebėsite rezultatus?

   Galutinis rezultatas išryškėja 2 – 3 savaičių bėgyje, t.y. liftinguojasi, sustangrėja apatinio žandikaulio linijos oda. Šią procedūrą rekomenduojame ir kaip prevencinę priemonę odos „nukarimo“ pristabdymui, kad oda bėgant metams ilgiau išliktų stangri, nesiformuotų gilios klostės ir raukšlės!

   Bruksizmo gydymas 

   Bruksizmas (griežimas dantimis) – nevalingi kramtomieji judesiai. Bruksizmą sukelia staigūs kramtomųjų raumenų susitraukimai ir stiprus žandikaulių suspaudimas (dažniausiai miego metu). Griežiant dantimis ar juos stipriai suspaudžiant atsiranda visa eilė patologinių pokyčių. Kramtomojo raumens hiperaktyvumo sumažinimas (bruksizmo gydymas) “Era Esthetic” klinikose atliekamas botulino injekcijomis.

   Kaip dažnai galima leisti botulino toksiną?

   Ilgainiui inervacija atsinaujina ir injekcijas galima kartoti. Pastoviam efektui išlaikyti atliekamas injekcijų kursas kas 4-6-8 mėnesius. Kartojant injekcijas, botulino poveikis ilgėja iki 6-9-10 mėnesių, pastebimas prarandamas įprotis raukytis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą, todėl mimikos raukšlės gali būti ne tokios intensyvios. Nerekomenduojama botulino toksino injekcijas kartoti dažniau nei kas 3-4 mėnesius.

   Rekomendacijos prieš procedūrą:

   • Siekiant išvengti padidėjusio kraujavimo, savaitę prieš procedūrą nevartoti nesteroidinių priešuždegiminių vaistų.

   Rekomendacijos po procedūros:

   • Galite iš karto sugrįžti prie įprasto dienos režimo;
   • 12 val. po procedūros nemasažuoti injekcijų vietose;
   • 4-6 val. po procedūros būti vertikalioje pozicijoje;
   • Pirmąsias paras po injekcijų nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje;
   • 7-10 dienų po injekcijų vengti persikaitinimo (karštų vonių, saunų);
   • Nevartoti aminoglikozidų, trankviliantų dvi savaites po procedūros (šių preparatų vartojimas gali sumažinti botulino toksino veikimą).

   Botulino injekcijos nuo plaukų slinkimo

   Botulino toksino injekcijos į galvos odą atpalaiduoja galvos raumenis, padidina kraujotaką ir padidina maisto medžiagų tiekimą plaukams, taip stimuliuodamos naujų plaukų svogūnėlius.

   Kada negalima atlikti procedūros?

   Absoliučios kontraindikacijos:

   1. Ligos, kuomet yra sutrikęs nervinio impulso perdavimas (miastenija ir kt.);
   2. Nėštumas;
   3. Laktacija;
   4. Lokalūs uždegiminiai procesai;
   5. Hemofilija;
   6. Padidėjęs jautrumas preparato komponentams.

   Santykinės kontraindikacijos:

   1. Inkstų ligos anamnezėje;
   2. Vaistų, veikiančių kraujo krešėjimą vartojimas;
   3. Somatinių ligų paūmėjimas;
   4. Vartojimas vaistų, įtakojančių botulino toksino aktyvumą: tam tikrų antibiotikų, miorelaksantų, vaistų, veikiančių nervinio impulso perdavimą nervų sistemoje.

   MONAKO IR KANŲ Beauty kokteiliai – žavesys, elegancija ir prabanga Jūsų odai!

   Kokia sudėtis?
   Tai unikali jungtis:
   • Hialurono rūgštis
   • PRP
   • Gintaro rūgštis
   • Botulino injekcijos
   • Prancūziškas švytėjimo kokteilis.
   Hialurono rūgštis – sumažinamos raukšlės, atkuriamas apimties tūris ir odos elastingumas, intensyviau pridrėkinama oda.
   Gintaro rūgštis – veikia ir kaip antioksidantas, labai geras rezultatas šalinant pigmentinius odos pakitimus, mažina odos uždegimą – raudonį.
   PRP – skatina aktyviau gamintis kolageną, oda atsinaujina, susitraukia išsiplėtusios poros, pagerėja odos tonusas.
   Prancūziškas švytėjimo kokteilis – suteikia odai skaistumo, švytėjimo.
   Botulino injekcijos – atpalaiduoja raumenis, lygina raukšles, kaktos, apie akis, nosies, lūpų ir kt.
   Odos stangrumas, švytėjimas, tai “La France” tendencija.
   Visos naudingos šios “Anti-Age” medžiagos paskirstomos vienos procedūros metu!

   Estetinių procedūrų tarpusavio sąveika

   Botulino toksino injekcijos puikiai suderinamos tarpusavyje su hialurono rūgšties kontūrinės ir apimties plastikos injekcijomis, biorevitalizacija, mezoterapijapilingaisfotorejuvenizacija, atjauninimu šviesos diodais. Kiekviena jų turi savo svarbią nišą odos involiucinių pokyčių profilaktikai ir atstatymui. Kompleksinės, tinkamai suderintos procedūros leidžia pasiekti ilgalaikius rezultatus.

   Estetinės medicinos gydytojos pirminės nemokamos konsultacijos metu įvertins odos būklę, amžinius odos pokyčius, parekomenduos Jums tinkamiausią procedūrą, jų grafiką ir, esant pageidavimui, sudarys trumpalaikę (0,5–1 metų) ar ilgalaikę (1-2 metų) anti-aging programą.

   Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvią, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

   Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

   Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

   HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Arba skambinkite telefonu:
   Procedūras atlieka profesionalios, nuolat besitobulinančios Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos dermatologės
   •  20% nuolaida pirmai procedūrai.
   •  15% nuolaida,  atliekant 3 ir daugiau sričių.
   • Nuolaidos nesumuojamos.
   • Procedūros kaina vyrams priklauso nuo suleidžiamo botulino kiekio, atsižvelgiant į didesnį raumenų aktyvumą. 
   *”Photoshop”/”Hyaltox efektas, tai KARALIŠKASIS odos liftingas/patempimas, kai VIENOS procedūros metu yra injekuojamas botulinas, hialurono rūgštis ir biomimetiniai peptidai.

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku