Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Botulino injekcijos

VASAROS pasiūlymas, registruojantis iki šių metų rugpjūčio 15 d., kodu “VASARA”

20% nuolaida pirmai procedūrai+dovana profesionali veido kaukė anti-age efektui stiprinti. Pasiūlymas galioja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos “Era Esthetic” klinikose.

 

 

 • 15% ir didesnė nuolaida, atliekant procedūrą trijose ir daugiau sričių.

*Nuolaidos nesumuojamos

*Kaina priklauso nuo suleisto botulino toksino kiekio.

*Akcija – atliekant viršutinio veido trečdalio (srityse – kakta, tarpuakio “pykčio raukšlės”, aplink akis) kontūravimą,  „Nefertitės liftingas“ už specialią kainą!Botulino toksino injekcijos (Vistabel, Dysport, Alluzene, Xeomin) mimikos raukšlių korekcijai

botulino injekcijosVeido odos involiuciniams, struktūros pokyčiams, hiperdinaminėms ir statinėms raukšlėms, odos pertekliaus šalinimui taikomi įvairūs estetinės medicinos metodai. Mimikos raukšlių nechirurginei korekcijai plačiausiai taikomas Botulino toksinas A.

Mimikos raukšlės

Pirmosios mimikos raukšlės dažnai pradeda formuotis ankstyvoje jaunystėje kaip nuolat pasikartojančios emocinės išraiškos pasekmė, taip pat dėl įgimto polinkio atsirasti esant padidintai tam tikrų raumenų veiklai. Šių raukšlių pobūdis apsisprendžia paauglystėje ir palaipsniui užsifiksuoja.

Raukšlės visada turi individualų piešinį. Iš pradžių vos pastebimos, su amžiumi tampa labiau išreikštos, gilios. Skiriami jų kinetiniai tipai :

Kinetinės – formuojasi judant veido raumenims, tiesiogiai susijusios su emocine išraiška, ramybės būsenoje pilnai išsilygina.

Hiperkinetinės raukšlės labiausiai būna išreikštos kaktos, tarpuakio ir periorbitalinėje (apie akis) srityse, sukeliančios dažniausiai pasitaikantį estetinį diskomfortą. Nuolat besikartojantis ir per didelis veido raumenų aktyvumas yra vienas iš provokuojančių mimikos raukšlių išsivystymo faktorių, spartinančių involiucinius procesus. Šios raukšlės labiausiai išryškėja judant raumenims, kurie juda dažniau ir ne visada susiję su išreiškiamomis emocijomis, ramybėje išsilygina per ilgesnę ramybės fazę, pvz., miego metu, raukšlės palieka iš pradžių neryškų, ilgainiui gilėjantį odos „taką“.

Hipertoninės raukšlės – net ir ramybės būsenoje raumenys yra įtempti, todėl negali pilnai atsipalaiduoti, nepriklauso nuo žmogaus valios.

Statinės raukšlės formuojasi dėl degeneracinių veido srities pakitimų odos ir raumenų aparate, susijusių su amžiniais audinių pokyčiais, kuriuos taipogi spartina aplinkos faktoriai (UV spindulių poveikis, gravitacija, žalingi įpročiai ir kt.). Labiausiai pastebimos ramybės būsenoje, nejudant.

Kaip veikia botulino toksinas?

Injekuotas botulino toksinas A inhibuoja neuromediatorių acetilcholiną neuroraumeninėje jungtyje ir anatominiuose cholinerginiuose ganglijuose. Neveikiami nervinio impulso, raumenys nesusitraukia. Tokiu būdu botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis, sušvelnindamas ar visai panaikindamas klostes ar raukšles, susidariusias dėl specifinių raumenų ar jų grupių kontrakcijos sąveikos.

botulinas

botulino injekcijos kainas

Botulino toksino injekcijos. Ar tai saugu?

1987-ieji – reikšmingas postūmis estetinėje medicinoje – A. ir J. Carruthers pirmą kartą botulino toksiną A panaudojo kosmetiniams tikslams. Nuo tada atrastas botulino toksino poveikis atvėrė nechirurginę mimikos raukšlių korekcijos erą. Botulino toksinas, kadaise pasaulyje žinomas kaip nuodas, estetinėje medicinoje plačiai pradėtas vartoti saugiai ir efektyviai amžinių odos pokyčių korekcijai.

Aplinkui sklando įvairių mitų:

Vienas jų – ar apsinuodijima botulino toksinu? Botulino toksinu apsinuodyti neįmanoma, nes naudojamos labai mažos preparato dozės. Injekuojama į konkrečius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi.

Ar įmanoma raumenų atrofija? Raumenų atrofijos nebūna, kadangi denervacija yra laikina ir pilnai atsistato 3-12 mėnesių laikotarpyje. Visą laiką raumenyse išlieka normalūs medžiagų apykaitos procesai.

Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. Lazerinės dermatologijos klinikoje Era Esthetic naudojamas šiuo metu plačiausiai pasaulyje veido mimikos raukšlėms taikomas ir dėl savo gebėjimo suteikti natūralią veido išraišką labai mėgstamas preparatas Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

Kokiame amžiuje galima pradėti botulino injekcijas?

Botulino toksinas estetiniais tikslais naudojamas nuo 18 iki 65 metų. Laiką pirmai injekcijai kiekvienas išsirenka pats, priklausomai nuo savijautos ir savistabos.

Vieniems tai 20-25-ieji metai, kitiems 50-ieji. Botulino injekcijos, veikdamos į etiologinį mimikos raukšlių atsiradimo faktorių, naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai.

Injekcijos, pradėtos 30-35-aisiais metais ir anksčiau, blokuoja nevalingą mimiką ir taikomos pirmųjų raukšlių profilaktikai. Taip pat rekomenduojama raukšlių profilaktika esant labai intensyviam raumenų aktyvumui.

Neretai injekcijos pradedamos 30-45 metų, kada sumažėjus odos elastingumui, pradeda intensyvėti mimikos raukšlės.

Trečias etapas – menopauzė, tarp 45-55 gyvenimo metų. Sparčiai sumažėjus estrogenų ir progesterono kiekiui, sumažėja kolageno ir elastino sintezė, oda sunkiau išlaiko drėgmę, sausėja, pradeda plonėti, sparčiau išryškėja įvairios, taip pat ir mimikos raukšlės.

Kaip atliekama procedūra?

Klinikoje procedūras atlieka estetinės medicinos gydytojai. Paprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Esant dideliam jautrumui, Jums bus parinktas tinkamas anestezijos būdas. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė. Mikroinjekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Pati procedūra trunka keletą minučių. Po injekcijos ant injekuotos vietos Jums bus uždėtas ledas.

botulino toksino injekcijos

Efektyvumas

Paprastai poveikis pradeda matytis 2-7 dieną, tačiau pilnai efektas pasireiškia iki 14 dienos. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, oda problematiškose vietose išsilygina. Efektas tęsiasi 4-6-8 mėnesius. Kartais – iki 1 metų. Emocijas ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs veido odos raukšlėtumas.

Mūsų klinikoje atliekamas ir „NEFERTITĖS” liftingas – botulino injekcijų metodika, kurią taiko tik aukšto profesionalumo lygio gydytojai – apatinės veido dalies patempimui, V formos išryškinimui, stangrinimui.

Ši procedūra pavadinta Egipto karalienės Nefertitės vardu, kuri skirta apatinio trečdalio, žandikaulio linijos išryškinimui ir kaklo odos patempimui bei stangrinimui su botulino toksino injekcijomis, naudojant ypatingą preparato paskirstymo techniką!
Kaklo ir apatinio žandikaulio sričių išvaizdai daugelis iš mūsų skiria mažiau dėmesio nei veidui. Su amžiumi kaklo ir apatinio žandikaulio srities oda praranda stangrumą, tampa „nukarusi“. Jei grožio injekcijos yra nuolatos leidžiamos tik viršutiniame veido trečdalyje, o apatiniam veido trečdaliui, kaklui procedūros neatliekamos, tai akivaizdžiai išduoda žmogaus amžių.

Era Esthetic klinikos gydytojų dermatologų ilgametė patirtis botulino toksino ir injekcinės kontūrinės estetinės medicinos srityje, leidžia atlikti specialų apatinės veido dalies, kaklo ir žandikaulio linijos kontūravimą, kai pasitelkus inovatyvias odos patempimo ir atjauninimo technikas, pasiekiamas efektyvus V – formos, liftingo efektas, apatinio žandikaulio stangrinimas ir patempimas, bei kaklo odos atjauninimas.

Kaklo patempimas yra gan sudėtinga procedūra, nes kaklo oda yra ypatingai gležna ir plona. Dėl kaklui būdingo judrumo oda pakankamai greitai suglemba, joje formuojasi raukšlės ir su amžiumi oda praranda elastingumą, padidėja kaklo paviršinių raumenų tonusas, todėl apatinė veido dalis tempiama žemyn – taip pagreitėja senėjimo procesai.
„Nefertitės” liftingo procedūra yra skirta be chirurginės intervencijos apatinio žandikaulio linijai patempti, kaklo bei skruostų odai sustangrinti. Išryškėja veido kontūrai.

Botulino injekcijos paskirstomos:

 • palei apatinio žandikaulio liniją;
 • į kaklo srities raumenis.

Kada atliekama „Nefertitės liftingo“ procedūra?

 • Kai apatinis veido trečdalis su amžiumi praranda formą, tampa „suglebęs“;
 • Kai apatinio žandikaulio linijai trūksta stangrumo, ji prarado ryškų kontūrą;
 • Kai kaklo srities oda yra raukšlėta, trūksta stangrumo, matomi senėjimo požymiai;
 • Pacientams, kurie prarado daug svorio, to pasekoje „nukaro“ veido oda.

Kada pastebėsite rezultatus?

Galutinis rezultatas išryškėja 2 – 3 savaičių bėgyje, t.y. liftinguojasi, sustangrėja apatinio žandikaulio linijos oda. Šią procedūrą rekomenduojame ir kaip prevencinę priemonę odos „nukarimo“ pristabdymui, kad oda bėgant metams ilgiau išliktų stangri, nesiformuotų gilios klostės ir raukšlės!

Bruksizmo gydymas 

Bruksizmas (griežimas dantimis) – nevalingi kramtomieji judesiai. Bruksizmą sukelia staigūs kramtomųjų raumenų susitraukimai ir stiprus žandikaulių suspaudimas (dažniausiai miego metu). Griežiant dantimis ar juos stipriai suspaudžiant atsiranda visa eilė patologinių pokyčių. Kramtomojo raumens hiperaktyvumo sumažinimas (bruksizmo gydymas) “Era Esthetic” klinikose atliekamas botulino injekcijomis.

Kaip dažnai galima leisti botulino toksiną?

Ilgainiui inervacija atsinaujina ir injekcijas galima kartoti. Pastoviam efektui išlaikyti atliekamas injekcijų kursas kas 4-6-8 mėnesius. Kartojant injekcijas, botulino poveikis ilgėja iki 6-9-10 mėnesių, pastebimas prarandamas įprotis raukytis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą, todėl mimikos raukšlės gali būti ne tokios intensyvios. Nerekomenduojama botulino toksino injekcijas kartoti dažniau nei kas 3-4 mėnesius.

botulino injekcijos kaune

Rekomendacijos prieš procedūrą:

 • Siekiant išvengti padidėjusio kraujavimo, savaitę prieš procedūrą nevartoti nesteroidinių priešuždegiminių vaistų.

Rekomendacijos po procedūros:

 • Galite iš karto sugrįžti prie įprasto dienos režimo;
 • 12 val. po procedūros nemasažuoti injekcijų vietose;
 • 4-6 val. po procedūros būti vertikalioje pozicijoje;
 • Pirmąsias paras po injekcijų nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje;
 • 7-10 dienų po injekcijų vengti persikaitinimo (karštų vonių, saunų);
 • Nevartoti aminoglikozidų, trankviliantų dvi savaites po procedūros (šių preparatų vartojimas gali sumažinti botulino toksino veikimą).

Kada negalima atlikti procedūros?

Absoliučios kontraindikacijos:

 1. Ligos, kuomet yra sutrikęs nervinio impulso perdavimas (miastenija ir kt.);
 2. Nėštumas;
 3. Laktacija;
 4. Lokalūs uždegiminiai procesai;
 5. Hemofilija;
 6. Padidėjęs jautrumas preparato komponentams.

Santykinės kontraindikacijos:

 1. Inkstų ligos anamnezėje;
 2. Vaistų, veikiančių kraujo krešėjimą vartojimas;
 3. Somatinių ligų paūmėjimas;
 4. Vartojimas vaistų, įtakojančių botulino toksino aktyvumą: tam tikrų antibiotikų, miorelaksantų, vaistų, veikiančių nervinio impulso perdavimą nervų sistemoje.

Estetinių procedūrų tarpusavio sąveika

Botulino toksino injekcijos puikiai suderinamos tarpusavyje su hialurono rūgšties kontūrinės ir apimties plastikos injekcijomis, biorevitalizacija, mezoterapijapilingaisfotorejuvenizacija, atjauninimu šviesos diodais. Kiekviena jų turi savo svarbią nišą odos involiucinių pokyčių profilaktikai ir atstatymui. Kompleksinės, tinkamai suderintos procedūros leidžia pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Estetinės medicinos gydytojos pirminės nemokamos konsultacijos metu įvertins odos būklę, amžinius odos pokyčius, parekomenduos Jums tinkamiausią procedūrą, jų grafiką ir, esant pageidavimui, sudarys trumpalaikę (0,5–1 metų) ar ilgalaikę (1-2 metų) anti-aging programą.

Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvią, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

 

 

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Arba skambinkite telefonu:
Procedūras atlieka profesionalios, nuolat besitobulinančios Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos dermatologės

VASAROS pasiūlymas, registruojantis iki šių metų rugpjūčio 15 d., kodu “VASARA”

20% nuolaida pirmai procedūrai+dovana profesionali veido kaukė anti-age efektui stiprinti. Pasiūlymas galioja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos “Era Esthetic” klinikose.

 

 

 • 15% ir didesnė nuolaida, atliekant procedūrą trijose ir daugiau sričių.

*Nuolaidos nesumuojamos

*Kaina priklauso nuo suleisto botulino toksino kiekio.

*Akcija – atliekant viršutinio veido trečdalio (srityse – kakta, tarpuakio “pykčio raukšlės”, aplink akis) kontūravimą,  „Nefertitės liftingas“ už specialią kainą!Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku