Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Pigmentinių dėmių šalinimas PicoWay lazeriu

   Rezultato sustiprinimui būtinai rekomenduojame atlikti injekcijas su biomimetiniais peptidais! Pašviesinsite odą ir intensyviau ją sudrėkinsite. Po lazerinės procedūros iš karto atlikite AQUASHINE Bright procedūrą, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Pigmentinių dėmių šalinimas naujausiu, greičiausiu ir galingiausiu PICOWAY lazeriu!

   Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atsinaujinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda regeneracijos procesus!

   Inovatyvi PICO technologija lengvu ir greitu veikimu išgauna frakcinį ANTI – AGE estetinį rezultatą, mažina odos pigmentaciją, atliekamas fotoatjauninimas odai!

   NATŪRALIAI atjaunėjusi ir sveikai spindinti oda, neskausmingas gydymas, poprocedūrinis periodas vos kelios dienos!

   Procedūras galima atlikti ištisus metus!

   Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Tai yra suaktyvėjusių odos ląstelių melanocitų rezultatas, kai dėl gauto didelio kiekio ultravioletinių spindulių ar kitų priežasčių (nėštumo, amžiaus ir pan.) padidėja pigmentacija, kuri gali pasireikšti įvairiose kūno vietose. Pigmentinės dėmės skiriasi savo dydžiu, išsidėstymu ir forma, ilgainiui plečiasi ir ryškėja, tampa labiau pastebimomis.

   Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu, kodėl rinktis šią procedūrą?

   • Pigmentinių dėmių šalinimo procedūra lazeriu –  suvienodina odos spalvą, saugiai šalina hiperpigmentaciją.
   • Tai saugi, neinvazyvi procedūra.
   • Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu gerina ir odos struktūrą, išgaunamas fotoatjauninimo efektas, suskatinamas aktyviau gamintis kolagenas, oda atjaunėja.

   Pigmentinių dėmių šalinimas su PICOWAY lazeriu, kokia tai technologija?

   “Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir suteikia jai „Anti-aging“ poveikį, sumažina pigmentines dėmes, lyginama odos spalva.

   Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems odos tipams, atspalviams – nuo pačių šviesiausių iki tamsesnių.

   Keturi unikalūs ir technologiškai pažangūs pikosekundiniai bangos ilgiai leidžia optimaliai ir tiksliai atlikti procedūrą visiems odos tipams I–VI.

   Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm.

   Kiek pigmentinių dėmių šalinimo procedūrų su PYCOWAY lazeriu reikia atlikti?

   Įprastai reikalingos 3 – 5 procedūros, atliekant jas kas 4 savaites. Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas Jūsų vizito metu. Bus sudarytas individualus gydymo planas.

   Koks vyksta poveikis odai PICOWAY procedūros metu?

   Procedūros metu dermoje atliekama vadinamoji „elegantiška trauma“ (ne agresyvus poveikis), kuri stimuliuoja naują kolageno ir elastino gamybą, regeneruoja odą, taip išgaunamas ANTI-AGE efektas, oda sustangrinama, patempiama, sutraukiamos išsiplėtusios poros, sumažinama odos pigmentacija. Procedūros metu yra gerinama ir pati odos struktūra, todėl odos spalva lygėja, išgaunamas sveikai spindinčios odos efektas. Šis estetinis poveikis išgaunamas natūraliu organizmo procesų aktyvesniu veikimu.

   Ar PICOWAY odos frakcinio atjauninimo metu yra mažinama ir odos pigmentacija?

   Pigmentinės dėmės ant veido ar kūno atsiranda dėl per didelės melanino gamybos. Oda praranda skaistumą, atrodo nelygi, estetiškai mažiau patraukli, priversdama ieškoti būdų, kaip jas panaikinti. Pats efektyviausias būdas pašalinti pigmentines dėmes yra lazeris. Naujausio, greičiausio ir galingiausio pikosekundinio „PicoWay“ lazerio išskiriamą ilgio bangos spindulį efektyviai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Dėl greito lazerio veikimo ir pikosekundinių impulsų yra greitai šalinamos pigmentinės dėmės, o dėl lazerio stimuliuojamos aktyvesnės kolageno gamybos ir elastino sintezės oda tampa skaisti ir lygi, vyksta fotoatjauninimo procesas.

   Kokius pigmentinius pakitimus gydo PICOWAY lazeris?

   Įvairūs pigmentiniai odos pokyčiai: lentigo, strazdanos, saulės, amžiaus dėmės, melazma, aktininės keratozės.

   Frakcinis odos atjauninimas su PICOWAY greičiausiu lazeriu, plačiau skaitykite čia: odos atjauninimas su PICOWAY.

    

   NAUJIENA!

   „Candela Medical“ Vascular IPL pigmentacijos gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta Nordlys lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, todėl galima atlikti kapiliarų šalinimą, raudonio gydymą. Jis taip pat gali būti naudojamas ir estetinėms procedūroms atlikti – plaukelių šalinimui, strazdanų šalinimui, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcijai, fotoatjauninimui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Pigmentinių dėmių, raudonio, kraujagyslių tinklo ir kapiliarų šalinimas

   Pigmentinės, raudonos ar rudos dėmės gali būti pašalinamos nepažeidžiant sveikos, nepakitusios odos plotų. Lazerio naudojama intensyvi impulsinė šviesa absorbuojama tik tų kraujagyslių, kurias siekiame paveikti. Paveiktos impulsinės lazerio šviesos, jos sukreša ir suyra. Paprastai užtenka 3-4 procedūrų. Rožinės gydymas gali būti atliktas greitai ir efektyviai per 2-4 procedūrų ciklą. Ar reikės pakartotinio gydymo, gydytojas atsakys įvertinęs odos būklės sunkumą.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   Rezultato sustiprinimui būtinai rekomenduojame atlikti injekcijas su biomimetiniais peptidais! Pašviesinsite odą ir intensyviau ją sudrėkinsite. Po lazerinės procedūros iš karto atlikite AQUASHINE Bright procedūrą, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku