Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Kapiliarų šalinimas pulsiniais dažų lazeriais VBeam Prima Ir VBeam Perfecta

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Kapiliarų šalinimas lazeriais “VBeam Prima” ir “Vbeam Perfecta”

Kapiliarų šalinimas lazeriu“VBeam Prima” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” kraujagyslinis (angl. Vascular Beam – kraujagyslių spindulys) lazeris, savo efektyvumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. Šiame lazeryje kombinuoti 2 lazeriai “VBeam Prima” ir “GentleYag Pro”, šis lazeris įvertintas auksiniu standartu šalinant kraujagyslinius darinius, tai inovatyvi PDL technologija! PDL technologijos išskirtinumas – lazeris didesniu spinduliu apima kraujagyslinių darinių plotą, nepažeidžiant aplinkinės odos. Efektyvesni rezultatai per trumpesnį laiką. “VBeam Perfect” mikropulsinė technologija ir “GentleYag Pro” 1064 nm šviesos pulsiniai spinduliai rezultatyviai šalina gilesnius kraujagyslinius darinius. Šis naujos kartos lazeris teigiamai veikia tiek rausvos tiek melsvos spalvos kapiliarus arba išplitusį įvairaus diametro kraujagyslių tinklą.

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos kraujagyslinių darinių gydymui taiko pačios naujausios kartos išmanius Candela Medical lazerius – Kauno ir Klaipėdos klinikose “VBeam Perfecta”, o Vilniaus klinikoje “VBeam Prima” lazerio modelį. Šiuose lazeriuose yra įvairių diametrų aplikatoriai, reguliuojamas impulsų plotis ir trukmė, integruota DCD atšaldanti sistema, įvairovė gydymo indikacijų, tai leidžia gydymą taikyti itin individualiai, saugiai ir komfortabiliai, parinkti tinkamiausius gydymo lazeriu parametrus, efektyviai pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, veido odos raudonį, hemangiomas ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius.

Amerikiečių Candela Medical “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima” lazeriai pasižymi inovatyviomis technologinėmis galimybėmis

Kraujagysliniai dariniai atsiranda dėl pažeistų ar išsiplėtusių kraujagyslių odos paviršiuje. Esant plonesniam jungiamajam audiniui, būdingam raudonuojančiai odai, yra matomi akimi. Iki lazerinės chirurgijos atsiradimo nebuvo perspektyvaus gydymo ir galimybių tokiems pacientams padėti. Šiuo metu daugeliu atvejų, vienintelis efektyviausias būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus ar veido odos raudonį yra lazeris.

Išsiplėtusiems kapiliarams ir kitiems kraujagysliniams dariniams šalinti taikome specialiai kraujagyslinių darinių šalinimui,  “Candela Medical” sukurtus pažangiausius pulsinius dažų lazerius “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima”, kurie visame pasaulyje gydytojų dermatologų ir pacientų pripažįstami kaip efektyviausi ir pritaikyti plačiam spektrui kraujagyslių problemoms spręsti. Tai vieninteliai lazeriai, kurie, skirtingai nei kiti lazeriai, pašalina ne tik kapiliarus, bet ir odos raudonį bei stiprina kolageną, kad jie neatsinaujintų.

“VBeam Prima” pasižymi savo technologiniais ypatumais, nes puikiai susidoroja su viskuo, kas RAUDONA ir MĖLYNA: visų tipų išsiplėtusias kraujagysles, tiek stambiausius, tiek smulkiausius išsiplėtusius kapiliarus, veido ir kūno odos raudonį, žvaigždines hemangiomas, vyšnines angiomas, vyno dėmes ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius. Gydymas yra saugus, tad jį galima naudoti ir kūdikių bei mažų vaikų hemangiomų gydymui.

 

“VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” lazeriai apsaugo nuo atsinaujinimo

Labai svarbu, kad šie amerikiečių “Candela Medical” kraujagysliniai lazeriai ne tik pašalina išsiplėtusius kapiliarus, puikiai susidoroja su odos raudoniu, tačiau stimuliuoja ir naujo kolageno bei elastinių struktūrų gamybą, todėl sustiprėja silpnas raudonuojančios odos jungiamasis audinys, sumažėja aplinkinių kapiliarų matomumas. Taip užkertamas kelias naujų kapiliarų atsinaujinimui, o tai ypač aktualu gydant išplitusį veido raudonį, rožinę, esant išsiplėtusiems veido kapiliarams. “VBeam Prima” ir “Vbeam Perfetca” lazeriai ne tik panaikina išsiplėtusius kapiliarus, tačiau yra ir vieninteliai iš kraujagyslinių lazerių, kurie veikia ir profilaktiškai, apsaugodami nuo naujų kapiliarų susidarymo – procedūros šiais lazeriais pelnytai vadinamos priežastiniu gydymu.

“VBeam Prima” lazeris apjungia “VBeam Perfecta” ir “GentleYag Pro” technologijas, kuo pranaši ši lazerių kombinacija?

“VBeam Perfecta” lazeris naudoja naują mikropulsinę technologiją, kuri vieno pulso lazerio energiją paskleidžia 8 labai smulkiais mikropulsais. Šio lazerio intensyvūs, trumpi, tačiau tausojantys, specifinės GELTONOS 595 nm šviesos pulsiniai spinduliai išskiriami tiksliai sufokusuotose gydomose srityse ir prasiskverbia pro paviršinį odos sluoksnį. Toks impulsų paskirstymas mažiau traumatizuojantis ir leidžia parinkti kraujagysliniams dariniams efektyviausiai pašalinti reikalingą aukštesnį energijos kiekį, kartu apsaugant odą ir sumažinant poprocedūrinį laikotarpį. Taip galima efektyviai gydyti tiek įprastus, tiek sudėtingus kraujagyslinius darinius. “VBeam Perfecta” šviesa selektyviai absorbuojama pažeistų ar išsiplėtusių kraujagyslių oksihemoglobino. Sugerdamos šviesą, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams.

“Yag Pro” lazerio bangos ilgis 1064 nm, jo ypatumai – pasižymi optimaliu parametrų deriniu (lazerio bangos galingumas, skleidžiamo impulso trukmė), reikalingu efektyviam kraujagyslių gydymui ir plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų ir paviršinių venų šalinimui. Nd:Yag lazeris vienu metu pagerina odos estetinę būklę ir pašalina išsiplėtusius darinius Candela Medical “GentleYag Pro” lazeris yra pačios didžiausios galios 1064 nm Nd:Yag lazeris, kuriuo efektyviai šalinami veido ir kūno kraujagysliniai dariniai, kojų venos ir atliekamas odos atjauninimas.

“Vbeam Prima” susidoroja su viskuo kas raudonos arba mėlynos spalvos.

Vbeam perfecta lazerisKokie kraujagysliniai dariniai šalinami “VBeam Perfecta” arba “Vbeam Prima” lazeriu?

“VBeam Prima” arba “VBeam Perfecta” lazeriu gydomi įvairūs odos kraujagysliniai dariniai:

 • Įvairių formų rožinė (rozacea, kuperozė), veido, kaklo, krūtinės odos raudonis;
 • Išsiplėtę kapiliarai (teleangiektazijos), pavienės arba daugybinės voratinklinės kraujagyslės;
 • Veido ir kojų kraujagysliniai rezginiai, venos;
 • Žvaigždinės ir kt. įvarios hemangiomos, vyšninės angiomos;
 • Vyno ir kitos įgimtos dėmės;
 • Mėlynės;
 • Kraujagyslinių tinklelių gydymui;
 • Kraujagyslinių žvaigždučių, venų varikozės šalinimui ir gydymui kojų srityje.

Koreguojami odos dariniai:

 • Pigmentiniai randai, randai po spuogų, keloidiniai randai;
 • Strijos;
 • Rožiniai spuogai;
 • Poikiloderma (margos arba rausvai rudos spalvos išvaizdos oda);
 • Psoriazė.

Stimuliuojamas kolagenas:

 • Vyksta kraujagyslinės kilmės ligų priežastinis gydymas, pvz.: ypač efektyvu rožinės, veido raudonio atveju;
 • Odos atjauninimas, raukšlių korekcija;
 • Taikomas tam tikrų aknės formų gydymui.
isipletusiu kapiliaru salinimas vyno demiu salinimas
isipletusiu kapiliaru salinimas nosies srityje isipletusiu kapiliaru salinimas skruostu srityje
kapiliaru salinimas hemangiomos salinimas lazeriu

Nuotraukos paimtos iš “Candela laser” svetainės, pažymėta odos būklė prieš ir po procedūrų.

Kiek kraujagyslinių darinių šalinimo procedūrų reikės?

Tai priklauso nuo konkretaus darinio, jo atsiradimo laiko ir savybių. Tam tikros kraujagyslės, išsiplėtę kapiliarai, hemangiomos pašalinami vienos procedūros metu. Sudėtingesnių kraujagyslinių darinių, išplitusio ilgalaikio raudonio, įgimtų vyno dėmių atveju reikės 2-4 procedūrų. “VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” turi visus parametrus įvairiausiems dariniams pašalinti.

Kaip atliekama kapiliarų, veido raudonio ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu procedūra? Ar procedūra skausminga?

Jums bus uždėti akis apsaugantys akiniai. Parenkami tinkami gydymo lazeriu parametrai, aplikatorius nukreipiamas į gydomą sritį. Procedūros metu jaučiamas šilumos ar dilgčiojimo pojūtis. Papildomai procedūros metu naudojama patentuota “Candela Medical” DCD atšaldymo sistema, kuri tiekia atšaldymą prieš, per ir po impulso, taip komfortas procedūros metu yra padidinimas, o oda papildomai yra apsaugoma, tad paraudimas sumažinamas iki minimumo.

Ar kapiliarų, veido raudonio, hemangiomų ir kt. darinių šalinimo lazeriu rezultatai ilgalaikiai?

Taip, lazeris pašalina kraujagyslinius darinius visam laikui, tačiau negali paveikti genetinių savybių. Todėl esant polinkiui tam tikroms būklėms atsirasti, reikėtų vengti provokuojančių faktorių, stiprinti odos būklę, pvz.: pigmentacijos atveju naudoti apsauginius faktorius nuo saulės, dėvėti galvos apdangalus, rožinės atveju vengti aukštos ir šaltos aplinkos temperatūros poveikio bei jų skirtumų, naudoti raudonuojančiai odai skirtą kosmetiką ir kt.

Kaip reikėtų pasiruošti kapiliarų, veido raudonio ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu procedūrai?

Prieš ir po procedūros keletą savaičių rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti 30 SPF ir didesnius saulės apsaugos faktorius. Pirmąsias keletą dienų po procedūros netrinti odos, nenaudoti erzinančių priemonių.

Rožinės (rozacea, kuperozės) veido raudonio gydymas “VBeam Prima” arba “Vbeam Perfect” pulsiniu dažų lazeriu

Rožinė (rozacea, kuperozė) yra lėtinė uždegiminė, sukelianti veido raudonį, šiai ligai būdingi išsiplėtę veido kapiliarai, veido kaitimas, kartais atsiranda rožiniai spuogai. Dažniausiai prasideda nuo 30 metų. Rožinė laipsniškai progresuoja, todėl labai svarbu rožinę pradėti gydyti. Rožinei būdingam odos raudoniui ar išsiplėtusioms kraujagyslėms šalinti taikomas naujausias VBeam Prima pulsinis dažų lazeris, kuris laikomas auksiniu standartu šiai ligai gydyti. “VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” iš esmės pašalina odos raudonį, išsiplėtusius kapiliarus ir kt. kraujagyslinius darinius, sumažina odos „kaitimo” (angl. flushing) pojūtį, būdingą rožinei. Jis tiesiogiai veikia platų paviršutinišką ir susijusį su paraudimu kraujagyslių tinklą, stimuliuoja kolageno sintezę, taip pristabdydamas tolimesnį ligos progresavimą ir sumažina uždegimą.

D.U.K

Kiek reikia kapiliarų šalinimo procedūrų?

Smulkesnės kraujagyslės, išsiplėtę kapiliarai, hemangiomos pašalinami vienos procedūros metu. Sudėtingesnių kraujagyslinių darinių, išplitusio ilgalaikio raudonio, įgimtų vyno dėmių atveju gali reikėti  2-4 procedūrų.

Ar praėjus kuriam laikui, kapiliarai neatsinaujina? 

“Candela Medical” sukurė vienus pažangiausius, pulsinius dažų lazerius “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima”, kurie visame pasaulyje gydytojų dermatologų ir pacientų pripažįstami kaip efektyviausi ir pritaikyti plačiam spektrui kraujagyslių problemoms spręsti. Tai vieninteliai lazeriai, kurie, skirtingai nei kiti lazeriai, pašalina ne tik kapiliarus, bet ir odos raudonį bei stiprina kolageną, kad jie neatsinaujintų.

Ar nelieka randelių po procedūros? 

Randeliai po kapiliarų šalinimo lazerinės procedūros – itin retas atvejis. “VBeam Prima ir VBeam Perfecta” lazeriai yra pulsiniai dažų lazeriai ir veikia neagresyviai.

Kaip atliekama procedūra? 

Parenkami tinkami gydymo lazeriu parametrai, aplikatorius nukreipiamas į gydomą sritį. Procedūros metu jaučiamas šilumos ar dilgčiojimo pojūtis. Papildomai procedūros metu naudojama patentuota “Candela Medical” DCD atšaldymo sistema, kuri tiekia atšaldymą prieš, per ir po impulso, taip komfortas procedūros metu yra padidinimas, o oda papildomai yra apsaugoma, tad paraudimas sumažinamas iki minimumo.

 

Plačiau apie rožinės (kuperozės, rozacea) gydymą skaitykite čia – rožinės gydymas lazeriu ir Omnilux.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku