Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Kapiliarų šalinimas pulsiniais dažų lazeriais VBeam Prima Ir VBeam Perfecta

   Kapiliarų šalinimas lazeriais “VBeam Prima” ir “Vbeam Perfecta”

   Kapiliarų šalinimas lazeriu“VBeam Prima” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” kraujagyslinis (angl. Vascular Beam – kraujagyslių spindulys) lazeris, savo efektyvumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. Šiame lazeryje kombinuoti 2 lazeriai “VBeam Prima” ir “GentleYag Pro”, šis lazeris įvertintas auksiniu standartu šalinant kraujagyslinius darinius, tai inovatyvi PDL technologija! PDL technologijos išskirtinumas – lazeris didesniu spinduliu apima kraujagyslinių darinių plotą, nepažeidžiant aplinkinės odos. Efektyvesni rezultatai per trumpesnį laiką. “VBeam Perfect” mikropulsinė technologija ir “GentleYag Pro” 1064 nm šviesos pulsiniai spinduliai rezultatyviai šalina gilesnius kraujagyslinius darinius. Šis naujos kartos lazeris teigiamai veikia tiek rausvos tiek melsvos spalvos kapiliarus arba išplitusį įvairaus diametro kraujagyslių tinklą.

   ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos kraujagyslinių darinių gydymui taiko pačios naujausios kartos išmanius Candela Medical lazerius – Kauno ir Klaipėdos klinikose “VBeam Perfecta”, o Vilniaus klinikoje “VBeam Prima” lazerio modelį. Šiuose lazeriuose yra įvairių diametrų aplikatoriai, reguliuojamas impulsų plotis ir trukmė, integruota DCD atšaldanti sistema, įvairovė gydymo indikacijų, tai leidžia gydymą taikyti itin individualiai, saugiai ir komfortabiliai, parinkti tinkamiausius gydymo lazeriu parametrus, efektyviai pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, veido odos raudonį, hemangiomas ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius.

   Amerikiečių Candela Medical “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima” lazeriai pasižymi inovatyviomis technologinėmis galimybėmis

   Kraujagysliniai dariniai atsiranda dėl pažeistų ar išsiplėtusių kraujagyslių odos paviršiuje. Esant plonesniam jungiamajam audiniui, būdingam raudonuojančiai odai, yra matomi akimi. Iki lazerinės chirurgijos atsiradimo nebuvo perspektyvaus gydymo ir galimybių tokiems pacientams padėti. Šiuo metu daugeliu atvejų, vienintelis efektyviausias būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus ar veido odos raudonį yra lazeris.

   Išsiplėtusiems kapiliarams ir kitiems kraujagysliniams dariniams šalinti taikome specialiai kraujagyslinių darinių šalinimui,  “Candela Medical” sukurtus pažangiausius pulsinius dažų lazerius “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima”, kurie visame pasaulyje gydytojų dermatologų ir pacientų pripažįstami kaip efektyviausi ir pritaikyti plačiam spektrui kraujagyslių problemoms spręsti. Tai vieninteliai lazeriai, kurie, skirtingai nei kiti lazeriai, pašalina ne tik kapiliarus, bet ir odos raudonį bei stiprina kolageną, kad jie neatsinaujintų.

   “VBeam Prima” pasižymi savo technologiniais ypatumais, nes puikiai susidoroja su viskuo, kas RAUDONA ir MĖLYNA: visų tipų išsiplėtusias kraujagysles, tiek stambiausius, tiek smulkiausius išsiplėtusius kapiliarus, veido ir kūno odos raudonį, žvaigždines hemangiomas, vyšnines angiomas, vyno dėmes ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius. Gydymas yra saugus, tad jį galima naudoti ir kūdikių bei mažų vaikų hemangiomų gydymui.

   “VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” lazeriai apsaugo nuo atsinaujinimo

   Labai svarbu, kad šie amerikiečių “Candela Medical” kraujagysliniai lazeriai ne tik pašalina išsiplėtusius kapiliarus, puikiai susidoroja su odos raudoniu, tačiau stimuliuoja ir naujo kolageno bei elastinių struktūrų gamybą, todėl sustiprėja silpnas raudonuojančios odos jungiamasis audinys, sumažėja aplinkinių kapiliarų matomumas. Taip užkertamas kelias naujų kapiliarų atsinaujinimui, o tai ypač aktualu gydant išplitusį veido raudonį, rožinę, esant išsiplėtusiems veido kapiliarams. “VBeam Prima” ir “Vbeam Perfetca” lazeriai ne tik panaikina išsiplėtusius kapiliarus, tačiau yra ir vieninteliai iš kraujagyslinių lazerių, kurie veikia ir profilaktiškai, apsaugodami nuo naujų kapiliarų susidarymo – procedūros šiais lazeriais pelnytai vadinamos priežastiniu gydymu.

   “VBeam Prima” lazeris apjungia “VBeam Perfecta” ir “GentleYag Pro” technologijas, kuo pranaši ši lazerių kombinacija?

   “VBeam Perfecta” lazeris naudoja naują mikropulsinę technologiją, kuri vieno pulso lazerio energiją paskleidžia 8 labai smulkiais mikropulsais. Šio lazerio intensyvūs, trumpi, tačiau tausojantys, specifinės GELTONOS 595 nm šviesos pulsiniai spinduliai išskiriami tiksliai sufokusuotose gydomose srityse ir prasiskverbia pro paviršinį odos sluoksnį. Toks impulsų paskirstymas mažiau traumatizuojantis ir leidžia parinkti kraujagysliniams dariniams efektyviausiai pašalinti reikalingą aukštesnį energijos kiekį, kartu apsaugant odą ir sumažinant poprocedūrinį laikotarpį. Taip galima efektyviai gydyti tiek įprastus, tiek sudėtingus kraujagyslinius darinius. “VBeam Perfecta” šviesa selektyviai absorbuojama pažeistų ar išsiplėtusių kraujagyslių oksihemoglobino. Sugerdamos šviesą, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams.

   “Yag Pro” lazerio bangos ilgis 1064 nm, jo ypatumai – pasižymi optimaliu parametrų deriniu (lazerio bangos galingumas, skleidžiamo impulso trukmė), reikalingu efektyviam kraujagyslių gydymui ir plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų ir paviršinių venų šalinimui. Nd:Yag lazeris vienu metu pagerina odos estetinę būklę ir pašalina išsiplėtusius darinius Candela Medical “GentleYag Pro” lazeris yra pačios didžiausios galios 1064 nm Nd:Yag lazeris, kuriuo efektyviai šalinami veido ir kūno kraujagysliniai dariniai, kojų venos ir atliekamas odos atjauninimas.

   “Vbeam Prima” susidoroja su viskuo kas raudonos arba mėlynos spalvos.

   Vbeam perfecta lazerisKokie kraujagysliniai dariniai šalinami “VBeam Perfecta” arba “Vbeam Prima” lazeriu?

   “VBeam Prima” arba “VBeam Perfecta” lazeriu gydomi įvairūs odos kraujagysliniai dariniai:

   • Įvairių formų rožinė (rozacea, kuperozė), veido, kaklo, krūtinės odos raudonis;
   • Išsiplėtę kapiliarai (teleangiektazijos), pavienės arba daugybinės voratinklinės kraujagyslės;
   • Veido ir kojų kraujagysliniai rezginiai, venos;
   • Žvaigždinės ir kt. įvarios hemangiomos, vyšninės angiomos;
   • Vyno ir kitos įgimtos dėmės;
   • Mėlynės;
   • Kraujagyslinių tinklelių gydymui;
   • Kraujagyslinių žvaigždučių, venų varikozės šalinimui ir gydymui kojų srityje.

   Koreguojami odos dariniai:

   • Pigmentiniai randai, randai po spuogų, keloidiniai randai;
   • Strijos;
   • Rožiniai spuogai;
   • Poikiloderma (margos arba rausvai rudos spalvos išvaizdos oda);
   • Psoriazė.

   Stimuliuojamas kolagenas:

   • Vyksta kraujagyslinės kilmės ligų priežastinis gydymas, pvz.: ypač efektyvu rožinės, veido raudonio atveju;
   • Odos atjauninimas, raukšlių korekcija;
   • Taikomas tam tikrų aknės formų gydymui.
   isipletusiu kapiliaru salinimasvyno demiu salinimas
   isipletusiu kapiliaru salinimas nosies srityjeisipletusiu kapiliaru salinimas skruostu srityje
   kapiliaru salinimashemangiomos salinimas lazeriu

   Nuotraukos paimtos iš “Candela laser” svetainės, pažymėta odos būklė prieš ir po procedūrų.

   Kiek kraujagyslinių darinių šalinimo procedūrų reikės?

   Tai priklauso nuo konkretaus darinio, jo atsiradimo laiko ir savybių. Tam tikros kraujagyslės, išsiplėtę kapiliarai, hemangiomos pašalinami vienos procedūros metu. Sudėtingesnių kraujagyslinių darinių, išplitusio ilgalaikio raudonio, įgimtų vyno dėmių atveju reikės 2-4 procedūrų. “VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” turi visus parametrus įvairiausiems dariniams pašalinti.

   Kaip atliekama kapiliarų, veido raudonio ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu procedūra? Ar procedūra skausminga?

   Jums bus uždėti akis apsaugantys akiniai. Parenkami tinkami gydymo lazeriu parametrai, aplikatorius nukreipiamas į gydomą sritį. Procedūros metu jaučiamas šilumos ar dilgčiojimo pojūtis. Papildomai procedūros metu naudojama patentuota “Candela Medical” DCD atšaldymo sistema, kuri tiekia atšaldymą prieš, per ir po impulso, taip komfortas procedūros metu yra padidinimas, o oda papildomai yra apsaugoma, tad paraudimas sumažinamas iki minimumo.

   Ar kapiliarų, veido raudonio, hemangiomų ir kt. darinių šalinimo lazeriu rezultatai ilgalaikiai?

   Taip, lazeris pašalina kraujagyslinius darinius visam laikui, tačiau negali paveikti genetinių savybių. Todėl esant polinkiui tam tikroms būklėms atsirasti, reikėtų vengti provokuojančių faktorių, stiprinti odos būklę, pvz.: pigmentacijos atveju naudoti apsauginius faktorius nuo saulės, dėvėti galvos apdangalus, rožinės atveju vengti aukštos ir šaltos aplinkos temperatūros poveikio bei jų skirtumų, naudoti raudonuojančiai odai skirtą kosmetiką ir kt.

   Kaip reikėtų pasiruošti kapiliarų, veido raudonio ir kitų kraujagyslinių darinių šalinimo lazeriu procedūrai?

   Prieš ir po procedūros keletą savaičių rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti 30 SPF ir didesnius saulės apsaugos faktorius. Pirmąsias keletą dienų po procedūros netrinti odos, nenaudoti erzinančių priemonių.

   Rožinės (rozacea, kuperozės) veido raudonio gydymas “VBeam Prima” arba “Vbeam Perfect” pulsiniu dažų lazeriu

   Rožinė (rozacea, kuperozė) yra lėtinė uždegiminė, sukelianti veido raudonį, šiai ligai būdingi išsiplėtę veido kapiliarai, veido kaitimas, kartais atsiranda rožiniai spuogai. Dažniausiai prasideda nuo 30 metų. Rožinė laipsniškai progresuoja, todėl labai svarbu rožinę pradėti gydyti. Rožinei būdingam odos raudoniui ar išsiplėtusioms kraujagyslėms šalinti taikomas naujausias VBeam Prima pulsinis dažų lazeris, kuris laikomas auksiniu standartu šiai ligai gydyti. “VBeam Prima” ir “VBeam Perfecta” iš esmės pašalina odos raudonį, išsiplėtusius kapiliarus ir kt. kraujagyslinius darinius, sumažina odos „kaitimo” (angl. flushing) pojūtį, būdingą rožinei. Jis tiesiogiai veikia platų paviršutinišką ir susijusį su paraudimu kraujagyslių tinklą, stimuliuoja kolageno sintezę, taip pristabdydamas tolimesnį ligos progresavimą ir sumažina uždegimą.

   D.U.K

   Kiek reikia kapiliarų šalinimo procedūrų?

   Smulkesnės kraujagyslės, išsiplėtę kapiliarai, hemangiomos pašalinami vienos procedūros metu. Sudėtingesnių kraujagyslinių darinių, išplitusio ilgalaikio raudonio, įgimtų vyno dėmių atveju gali reikėti  2-4 procedūrų.

   Ar praėjus kuriam laikui, kapiliarai neatsinaujina? 

   “Candela Medical” sukurė vienus pažangiausius, pulsinius dažų lazerius “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima”, kurie visame pasaulyje gydytojų dermatologų ir pacientų pripažįstami kaip efektyviausi ir pritaikyti plačiam spektrui kraujagyslių problemoms spręsti. Tai vieninteliai lazeriai, kurie, skirtingai nei kiti lazeriai, pašalina ne tik kapiliarus, bet ir odos raudonį bei stiprina kolageną, kad jie neatsinaujintų.

   Ar nelieka randelių po procedūros? 

   Randeliai po kapiliarų šalinimo lazerinės procedūros – itin retas atvejis. “VBeam Prima ir VBeam Perfecta” lazeriai yra pulsiniai dažų lazeriai ir veikia neagresyviai.

   Kaip atliekama procedūra? 

   Parenkami tinkami gydymo lazeriu parametrai, aplikatorius nukreipiamas į gydomą sritį. Procedūros metu jaučiamas šilumos ar dilgčiojimo pojūtis. Papildomai procedūros metu naudojama patentuota “Candela Medical” DCD atšaldymo sistema, kuri tiekia atšaldymą prieš, per ir po impulso, taip komfortas procedūros metu yra padidinimas, o oda papildomai yra apsaugoma, tad paraudimas sumažinamas iki minimumo.

    

   NAUJIENA!

   „Candela Medical“ Vascular IPL išsiplėtusių kapiliarų, kojų venų gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu.

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta Nordlys lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Iki šiol universaliausia lazerinė sistema sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Preciziškas tikslumas – būtent tam buvo sukurtas Vascular IPL lazeris, panaikinantis net smulkiausius kapiliarus. Be to, Vascular IPL lazeris pasižymi didesniu veiksmingumu kartu atliekant ir kitas procedūras, pavyzdžiui, po veido odos patempimo siūlais atliekant IPL odos atjauninimą ar po Obagi veido šveitimo procedūros sumažinant uždegimą ir jautrumą.

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, todėl galima atlikti kapiliarų šalinimą, raudonio gydymą. Jis taip pat gali būti naudojamas ir estetinėms procedūroms atlikti – plaukelių šalinimui, strazdanų šalinimui, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcijai, fotoatjauninimui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Kaip dažnai reikia kartoti gydymą ir kiek laiko trunka poveikis?

   Pigmentinių dėmių, raudonio, kraujagyslių tinklo ir kapiliarų šalinimas

   Pigmentinės, raudonos ar rudos dėmės gali būti pašalinamos nepažeidžiant sveikos, nepakitusios odos plotų. Lazerio naudojama intensyvi impulsinė šviesa absorbuojama tik tų kraujagyslių, kurias siekiame paveikti. Paveiktos impulsinės lazerio šviesos, jos sukreša ir suyra. Paprastai užtenka 3-4 procedūrų. Rožinės gydymas gali būti atliktas greitai ir efektyviai per 2-4 procedūrų ciklą. Ar reikės pakartotinio gydymo, gydytojas atsakys įvertinęs odos būklės sunkumą.

   Išsiplėtusių kojų venų šalinimas

   Norint pašalinti išsiplėtusias kojų venas, lazerio aplikatorius skleidžia impulsus, kurie paveikia kraujagyslių sieneles, šildo kraujagyslių sienelę ir sukelia visišką arba dalinį jų kolapsą. Taip kojų venos išnyksta nuo odos paviršiaus. Paprastai rekomenduojamos 1-3 procedūros kas 8 savaites.

    

   Plačiau apie rožinės (kuperozės, rozacea) gydymą skaitykite čia – rožinės gydymas lazeriu ir Omnilux.


   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė