Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Anticeliulitinis masažas smūginėmis, infraraudonųjų spindulių bangomis – Cellution® lazeriu

   Paslauga
   1 procedūros kaina
   1 procedūros kaina, įsigyjant 3 procedūrų paketą
   1 procedūros kaina, įsigyjant 6 procedūrų paketą


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Celiulito gydymas, anticeliulitinis masažas, limfodrenažinis masažas su vieninteliu Pabaltyje ir LIETUVOJE – unikaliu CELLUTION ® 940 nm LED diodiniu lazeriu! Inovatyvumas technologijoje – SMŪGINĖMIS, infraraudonųjų spindulių bangomis, šalinamas celiulitas, pamiršk apie “apelsino žievelės” odą – tai bus praeitis!

   Pajusk pokytį jau po pirmųjų procedūrų – Tavo oda nusipelnė geriausio!

   CELLUTION ® “NEW High – Intensity focused diodes/ HIFDTM” LED diodinė lazerinė technologija: Revoliucija kovojant su celiulitu! Didelio intensyvumo infraraudonųjų spindulių (HIFD technologija)!

   Celiulito gydymas, limfodrenažinis masažas, anticeliulitinis masažas, celiulito naikinimas SMŪGINĖMIS bangomis + kūno formavimas, VIENOS procedūros metu!

   Viena dažniausių celiulito atsiradimo priežasčių – staigūs kūno masės pokyčiai. Celiulito naikinimui ne vienas būdas jau išmėgintas, tačiau pageidaujamo rezultato vis dar nėra? Pavargote nuo celiulito, kuris nepaiso nei dietos, nei sporto treniruočių? Būtinai išbandykite UNIKALIĄ, smūginę celiulito naikinimo, skaidymo Cellution® technologiją! Efektyvi, saugi ir patikima – šiuolaikiškas estetinės medicinos sprendimas Tavo grožiui. Pamatysite ir pajusite skirtumą jau po kelių procedūrų.

   Limfodrenažinis masažas, celiulito gydymas – Cellution® technologijos trumpa atsiradimo istorija

   Apie 90 % moterų pasaulyje kenčia nuo celiulito, todėl estetinės medicinos specialistai skiria ypatingą dėmesį šios problemos sprendimo paieškoms. Kasmet atliekama begalės tyrimų, analizuojama pacienčių gydytų nuo celiulito patirtis ir rezultatai, kas leidžia vis efektyviau spręsti nepageidaujamo celiulito problemą. Po 15 metų sunkaus darbo ir tyrimų kūno kontūravime ir celiulito gydyme “Deleo” prancūzų kompanija sukūrė unikalią celiulito gydymo technologiją – Cellution, kuri leidžia ypatingai greitai atsikratyti “apelsino žievelės” efekto nuo savo sėdmenų ir šlaunų, sumažinti pilvo apimtis ir džiaugtis dailesnėmis kūno formomis.

   Celiulito naikinimas, limfodrenažinis masažas, anticeliulitinis masažas, kodėl verta rinktis Cellution® technologiją?

   • EFEKTYVUMAS: smūginės bangos suskaido celiulitą, prasiskverbia giliau į riebalinius audinius, aktyvina kraujotaką ir greitina, gerina medžiagų apykaitą. Rezultatas – matomai sumažėjęs celiulitas.
   • SAUGUMAS: neinvazinė ir neskausminga procedūra, nėra poprocedūrinio laikotarpio, iš karo galite sugrįžti prie savo įprastinės veiklos.
   • GREITI REZULTATAI: jau po pirmųjų procedūrų pastebėsite odos pokyčius – ji taps lygesnė, stangresne ir žinoma jaunatviškesnė.

   Klientų atsiliepimai apie Cellution® technologiją  : “Jau po pirmų procedūrų juntu tarsi odos tempimą, matau kaip mažėja celiulitas, oda tampa lygesnė ir švelnesnė. Cellution tikrai veiksminga, tai pakeitė mano gyvenimą”.

   Limfodrenažinis masažas, celiulito gydymas, Cellution® kokia tai technologija?

   Šis modernus aparatas sujungia NET keturias pažangias ir veiksmingas celiulito naikinimo, odos stangrinimo, limfos drenažo ir kūno formų kontūravimo technologijas:

   • didelio intensyvumo infraraudonųjų spindulių (HIFD technologija);
   • limfodrenažinį mechaninį masažą;
   • aktyvių anticeliulitinių priemonių įvedimą;
   • specialiai kalibruotas radialines vibracijos bangas.

   Lygi Tavo kūno oda, sėdmenys ir šlaunys be celiulito jau dabar lengvai pasiekiami su Cellution®.

   Kaip veikia Cellution® celiulito gydymo, limfodrenažinio masažo technologija?

   Celiulito gydymas susideda iš 4 žingsnių programos:

   •  1 žingsnis  – riebalinio audinio aktyvacija, šildymas. Pirma procedūros dalis skatina riebalų išsiskyrimą, kolageno ir elastino gamybą. Skleidžiama HIFD diodinė spinduliuotė leidžia įkaisti odai iki 42 laipsnių, kontroliuojama šiluma veikia giliai hipodermoje, todėl vyksta lokalių riebalų šalinimas. Skatinamas ląstelių metabolizmas, skaidomas celiulitas, mažinamas riebalinis audinys.  Šiluma taip pat veikia dermą ir poodį, todėl skatina odos atsinaujinimą ir stangrumą.
   • 2 žingsnis – limfodrenažinis masažas. Po odos įkaitinimo, seka limfodrenažinis masažas, kurio dėka  yra koreguojamos kūno apimtys, mažinamas riebalinis audinys , stangrinama oda, o taip pat yra puiki prevencinė priemonė turint kraujotakos sutrikimų, kojų patinimų ar trauminiams skausmams mažinti. Mechaninis masažo siurbimas sukelia gilų audinių masažą, kuris sukuria specifinį mechaninį riebalinio audinio įtempimą. Todėl ši trauka leidžia mažinti riebalinį audinį ir gerinti kraujo bei limfos apytaką. Yra suskaldomas poodinis riebalinis audinys.
   • 3 žingsnis – anticeliulitinio serumo įvedimas. Cellution® įrenginio pagalba Tavo kūnas aktyvuojamas ne tik šiluma, bet kartu įvedant į odą specialų serumą skirtą gydyti celiulitą. Dėl HIFD technologijos sukurto kraujagysles plečiančio efekto, serumas giliai įsiskverbia į epidermį, o dėl porų atsivėrimo ir šiluminio poveikio susidariusių apykaitų padidėjimo, aktyvūs ingredientai yra nukreipiami tiesiai į dermos ir hipodermos ląsteles. Šis serumas prisotintas  veikliosiomis medžiagomis anticeliulitinių savybių turinčių aktyvių ingredientų, kurie regeneruoja ir drėkina odą, skatina ją atsinaujinti.  Šie kombinuoti veiksmai akimirksniu naikina riebalinį audinį ir atstato odos stangrumą, ko pasėkoje jūs galite iškart matyti puikų celiulito sumažėjimo rezultatą.
   • 4 žingsnis – kolageno gamyba.   Šiam žingsniui yra naudojamos vibracijos bangos, skleidžiančios vibracijos impulsus, kurios yra specialiai su kalibruotos taip, kad padidintų mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą, tai svarbus momentas odos atsinaujinimo procese. Skatinamas aktyviau gamintis kolagenas, oda ne tik stangrėja, pasitempia, sumažėja celiulitas, bet ir atrodo jaunatviškiau.

   Limfodrenažinis masažas, celiulito naikinimas, anticeliulitinis masažas, kiek procedūrų reikia atlikti?

   Įprastai reikia atlikti 3-8 procedūrų, atliekant 2-3 kartus per savaitę. Ryškesnis rezultatas jau matysis po 3 procedūrų. Procedūros trukmė 25 min.

   Kurioms kūno sritims galima atlikti celiulito gydymo, apimčių mažinimo, kūno stangrinimo „Cellution®“procedūras?

   Šią neinvazinę procedūrą galima atlikti probleminėms kūno  (klubams, pilvui, šlaunims, sėdmenims) sritims. Po šių procedūrų kurso sumažės kūno apimtys, celiulitas, oda taps matomiau stangresnė!

   Rezultatai prieš ir po:

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Paslauga
   1 procedūros kaina
   1 procedūros kaina, įsigyjant 3 procedūrų paketą
   1 procedūros kaina, įsigyjant 6 procedūrų paketą


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku