Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Intraceuticals – odos deguonies terapijos ir drėkinimo procedūra

“Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

Mūsų klinikose šios procedūros atliekamos su ORIGINALIOMIS medžiagomis, kas ypatingai svarbu efektyviam rezultatui!

Rejuvenate programa – tai komplesinis problemos efektyvus sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, mažina raukšles. Mažos masės hialurono rūgštis giliai drėkina odą, o deguonis ne tik vėsina ir ramina odą, bet ir leidžia aktyvioms medžiagoms (serumams, praturtintiems vitaminais ir antioksidantais) giliau prasiskverbti į odą. Jau po pirmos procedūros juntamas odos liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauniau ir stangriau.

Rinkitės REJUVENATE su antioksidantais, vitaminais, atoxelenu arba retinoliu, su peptidų terapija, tai sustiprins INTRACEUTICALS procedūros poveikį!

Hydrafacial + Intraceuticals procedūra, atliekant šias dvi procedūras vienos procedūros metu yra taikoma 25% nuolaida. VIENOS procedūros metu – gilesnis odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Profesionalią INTRACEUTICALS kosmetiką kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už specialią kainą –  1000 eur. Rinkinį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

Vienos procedūros metu, gali būti sunaudojamos 1 arba 2 aktyviųjų medžiagų ampulės.

Sunaudojus 2 ampules, procedūros kainai yra taikoma 20% nuolaida. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Holivudo žvaigždžių mėgstama Intraceuticals procedūra – Lietuvoje!

“Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

IntraceuticalsIntraceuticals – žymiausių pasaulio grožio terapeutų vertinama kaip numeris vienas ir apdovanota Prix H. Pierantoni pour L’innovation Award už išskirtinę inovaciją kosmetologijos srityje!

Tai viena populiariausių veido terapijų visame pasaulyje. Ši deguonies veido terapija yra neatsiejama odos priežiūros procedūra tokioms įžymybėms kaip Madonna, Eva Langoria, Naomi Campbell, Victoria Secret modeliai, Kim Kardashian, Cher, Fergie, Miranda Kerr, John Galliano, Channing Tatum ir daugeliui kitų, kurie visi kaip vienas kartą išmėginę šią procedūrą, tvirtina, jog deguonies veido terapija tai procedūra grąžinanti veidui nepriekaištingą sveikumo išvaizdą ir pojūtį.

Džiaugiamės, kad  Intraceuticals veiksmingumą jau įvertino ir mūsų klinikos pacientės!

Kas yra Intraceuticals?

Intraceuticals – tai unikali veido priežiūros koncepcija deguonimi, padariusi perversmą pasaulinėje grožio industrijoje. Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą.

Kokiai odai rekomenduotina deguonies veido terapija?

Deguonis žmogaus sveikatai ir grožiui yra būtinas kaip oras – juo aprūpintos ląstelės mūsų odą daro elastingą, stangrią, žvilgančią. Su amžiumi deguonies lygis ląstelėse natūraliai mažėja, taip prarandamas odos elastingumas, pradeda formuotis mimikos raukšlelės, pamažu atsiranda ir gilesnės raukšlės. Siekdami apsaugoti Jūsų odą ir ją kuo ilgiau išlaikyti jauną ir gražią, kviečiame išbandyti Intraceuticals procedūras, rekomenduojamas:

 • Paviršinių, mimikos ir gilių raukšlių lyginimui;
 • Sausos ir dehidratuotos odos atstatymui;
 • Elastingumą praradusios odos atstatymui;
 • Veido ir kaklo ovalo formos korekcijai;
 • Pavargusios, papilkėjusios odos atstatymui;
 • Senėjimo procesų gydymui;
 • Giliai odos hidratacijai;
 • Pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų ir veido raudonio gydymui;
 • Riebios ir spuoguotos odos (aknės) problemų gydymui;
 • Reabilitacijai po gydymo procedūrų lazeriu, mikrodermabrazijai;
 • Reabilitacijai po cheminių pilingų bei kontūrinės plastinės chirurgijos procedūrų.

Išbandykite Intraceuticals deguonies terapiją Era Esthetic klinikoje – ji tinkama atlikti bet kokiame amžiuje!

Intraceuticals procedūra

Kokia Intraceuticals procedūros eiga?

Intraceuticals deguonies terapija suteikia unikalią galimybę išvalyti ir atjauninti veido odą. Procedūra yra efektyvi ir neskausminga, nesukelia jokių alerginių reakcijų ar kitokio šalutinio poveikio. Intraceuticals deguonies procedūra gali mėgautis ir moterys, ir vyrai. Tinka visų tipų odai, ypač rekomenduotina jautriai odai. Procedūros metu gydomos veido, kaklo, akių ir lūpų zonos.

Paruošiamasis etapas. Oda yra nuvaloma specialiu valikliu ar losjonu, parinktu pagal Jūsų odos tipą. Taip  pašalinami makiažo likučiai ir kiti ant odos susikaupę nešvarumai. Nuvalius odą, Jums individualiai parenkamas pilingas. Atliekamas gilus odos valymas, kuriuo yra pašalinamos negyvos odos ląstelės.

1 etapas. Gilus drėkinimas, detoksikacija ir prisotinimas. Atliekamas specialių serumų suvedimas Intraceuticals aparatu. Tuomet infuzoriumi aukštu slėgiu yra purškiamas deguonis kartu su vėsiais malonaus jonizuoto vandens garais, suteikiančiais atgaivos pojūtį. Siurbiamuoju infuzoriaus antgaliu atliekama veido detoksikacija, o po jos seka deguonies prisotinimo etapas.

2 etapas. Drėgmės kiekio palaikymas. Oda padengiama specialiu geliu, padedančiu pilnai atstatyti drėgmės pusiausvyrą odoje.

3 etapas. Apsauginio sluoksnio padengimas. Procedūra užbaigiama padengiant odą geliu. Jis sudaro apsauginį sluoksnį ir apsaugo odą nuo dehidratacijos.

Kuo unikali Intraceuticals koncepcija?

Mūsų klinikos specialistai dirba su geriausių Australijos grožio terapeutų ir mokslininkų sukurta Intraceuticals procedūrų sistema, susidedančia iš 3 paprastų, bet itin veiksmingų etapų idealiai odos priežiūrai.

1. Deguonis

Intraceuticals procedūrose kosmetinės medžiagos yra susijungusios su nepakartojamą teigiamą efektą turinčiu išvalytu hiperbariniu deguonimi. Intraceuticals procedūrų metu išvalytas deguonis aukšto spaudimo srove yra purškiamas giliai į odą. Kartu su deguonimi į odą patenka ir specialus Intraceuticals serumas pagerina deguonies perdavimo funkciją, o savo sudėtyje turi veikliųjų medžiagų, suteikiančių odai neįtikėtinai teigiamą rezultatą – oda atrodo gražiau ir sveikiau, tampa pastebimai lygesnė, skaistesnė ir elastingesnė.

Procedūros metu oda akimirksniu keičiasi: skatinama nuosava hialurono rūgšties sintezė, išsilygina odos paviršius, paviršinės raukšlelės, oda ima sveikai spindėti. Intraceuticals procedūros atliekamos ir pačiose ploniausiose vietose, tokiose kaip sritis apie akis ir lūpas. Po procedūros lūpos atrodo pilnesnės, o kontūras labiau išreikštas.

Hiperbarinio deguonies naudojimas veiksmingai naudojamas:

 • Odos atjauninimui bei tonizavimui;
 • Odos problemoms, tokioms kaip spuogai, egzema, psoriazė, kurios gali būti sėkmingai sprendžiamos su pertekliniu deguonimi;
 • Hiperbarinis deguonis taip pat padidina kolageno ir elastino gamybą, veikia plaukų folikulų augimo procesus.

2. Serumai

Intraceuticals procedūrų metu naudojami specialūs serumai, praturtinti skirtingo svorio, mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi (patentuota technologija Carrier), pagrindiniais vitaminais A, C, E, augalinėmis medžiagomis, antioksidantais ir peptidais.

3. Trijų sluoksnių hialurono rūgšties prisotinimas

Procedūros metu aukšto spaudimo deguonies srove oda prisotinama specialiais serumais, tokiu būdu deguonis patenka giliai į odą, o kartu su juo į odą įvedami ir specialūs Intraceuticals serumai, pasižymintys aukšto efektyvumo kosmetinių preparatų mišiniu.

Odai senstant, lėtėja odos regeneracija (odos ląstelių atsinaujinimas), storėja odos raginis sluoksnis, oda pamažu praranda drėgmę, sausėja, dėl to gali atsirasti odos tempimas ar pleiskanojimas, sumažėja odos elastingumas, stangrumas, mažėja kolageno sintezė ir pradeda ryškėti raukšlės skruostų, vokų, kaktos ir kaklo srityse.

Intraceuticals procedūros metu, infuzoriumi purškiant deguonį padidintu slėgiu, vyksta odos drėkinimas ir osmosinis serumo veikliųjų medžiagų patekimas į gilesnius odos sluoksnius, oda intensyviai drėkinama bei aprūpinama naudingų medžiagų kompleksu. Ši procedūra yra ne tik maloni, bet ir efektyvi kiekvienam!

Intraceuticals kompanija sukūrė tikrą perversmą, panaudojant skirtingo molekulinio dydžio hialurono rūgštį. Nustatyta, kad naudojant įvairių tipų hialurono rūgšties molekulinius derinius pasiekiamas geriausias būdas atkurti ir palaikyti tinkamą drėgmės lygį odoje. Optimaliausia, kuomet hialurono rūgštis į odą patenka trimis sluoksniais:  prisotinant odą ir atgaivinant, papildant ir drėkinant, bei išsaugant epidermio hidrataciją.

Intraceuticals kosmetika

Kokios yra Intraceuticals profesionalios odos priežiūros kolekcijos?

Orientuojantis į trigubo hialurono prisotinimo technologiją – laipsnišką odos prisotinimą – visos Intraceuticals programos yra papildytos kompleksinėmis profesionalios odos priežiūros kolekcijomis.

1. Rejuvenate: odos atjauninimas ir biorevitalizacija.

Rejuvenate programa – tai komplesinis problemos sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, šalina gilias raukšles, bei intensyviai drėkina. Ši procedūra tinka visiems odos tipams. Deguonis prisotina odą hialurono rūgštimi, atstato vitaminų ir antioksidantų kiekį. Tai puiki alternatyva mezoterapijos ir biorevitalizacijos injekcijoms.

Dėl gilaus drėkinimo ir deguonies poveikio odai jau po pirmos procedūros juntamas stiprus liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauna ir stangri!

Rejuvenate + Antioksidantai. Stiprių gamtinių antioksidantų – Australijos tropinių miškų slyvų ekstraktų  – dėka, oda prisotinama vitaminais. Šios procedūros metu naikinamas paakių papilkėjimas ir patinimas. Oda tampa skaisti ir švytinti.

Rejuvenate + Vitaminai. Ši procedūra turi tonizuojantį ir gaivinantį efektą. Riebalinį sluoksnį skaidantis Vitaminas C, įsiskverbiantis į odą, apsaugo kolagenines skaidulas ir gražina odai spindesį bei pašviesina pigmentaciją.

Rejuvenate + Retinolis. Ši procedūra unikali vitamino A formulės sudėtimi, kurią sudaro retinolio palmitatas. Retinolis nustato problemines odos zonas, atstato epidermio ląstelių gamybą, naikina smulkias raukšles ir odos netobulumus, mažina odos bėrimą ir paraudimą, išsiplėtusias poras.

2. Atoxelene: korekcija ir liftingas.

Tai lokalus poveikis tiesiai į raukšles. Ši procedūra yra natūrali alternatyva botulino injekcijoms. Efektyvus miorelaksantas – oktapeptidas, skleidžiantis atpalaiduojantį efektą į mimikos raukšles – išlygina jas, naikina nuovargio ir streso žymes. Jau po pirmos procedūros matomas puikus rezultatas aktyvios mimikos zonose, oda žvilga ir atjaunėja.

3. Opulence: atnaujinimas ir švytėjimas.

Opulence serija padės odai grąžinti jaunystę ir švytėjimą. Unikali gamtinių komponentų sudėtis šviesina hiperpigmentaciją ir lygina odos spalvą ir toną. Trigubo hialurono padengimo koncepcija lygina raukšles, giliai drėkina ir maitina odą. Jau po pirmos procedūros oda atrodo vienu tonu šviesesnė.

4. Clarity: probleminės odos gydymas.

Ši procedūra padeda subalansuoti ir nuraminti probleminę odą. Deguonies antibakterinio poveikio dėka ir efektyvių gydomųjų komponentų pagalba jau po pirmos procedūros oda tampa švari, be patinimų ir riebaus blizgesio. Ši priežiūra gražina odos skaistumą ir spalvą. Aktyviosios medžiagos, sukurtos pagal „oil free“ principą, garantuoja puikų drėkinimą, porų valymą bei išbėrimų naikinimą. Jautrios odos aknės gydymui atliekama Clarity Sensitive procedūra. Jos metu šalinamas odos pleiskanojimas, intensyvi priežiūra stimuliuoja odos regeneraciją, nuima uždegimo pojūtį ir suteikia odai gaivumo.

Kaip atliekamos Intraceuticals procedūros?

 

Koks Intraceuticals procedūros efektyvumas?

Intraceuticals terapijos metu deguonis įpurškiamas tiesiogiai į ląsteles, o tai užtikrina odos atjauninimą giliai ją drėkinant, suteikiant jai ypatingą švytėjimą, skaistumą, elastingumą, o taip pat yra mažinami senėjimo padariniai, stiprinamos odos apsauginės funkcijos, didinamas jos atsparumas. Intraceuticals deguonies procedūra drėkina odą ir suteikią jai visą reikiamą priežiūrą.

intraceuticals kaina

Būkite tikri, kad po Intraceuticals procedūros pamatysite ne tik skaisčios ir spindinčios odos rezultatą, bet jos poveikiu galėsite džiaugtis ilgą laiką. Jūsų odai prisisotinus deguonimi bei serumo veikliosiomis medžiagomis bus skatinama ląstelių regeneracija ir Jūsų oda atrodys sveikai ir gražiai.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, mūsų klinikos grožio terapeutės, kosmetologės sudarys tik Jums skirtą individualų Intraceuticals procedūrų planą ir parekomenduos tinkančias priemones, kurios padės sustiprinti ir išlaikyti procedūros efektą.

Jau po vienos procedūros Jūs matysite efektyvius pokyčius, tačiau norint pasiekti ilgai išliekančius rezultatus rekomenduojama atlikti 6 procedūrų kursą, vieną kartą per savaitę. Procedūrų efektui užfiksuoti ir palaikyti, rekomenduojame įsigyti Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį, kurį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už 1100,00 €!

Intraceuticals kosmetika

Svarbu! Intraceuticals koncepcija orientuota į kiekvieno paciento poreikį, bei odos būklės tipą, todėl kosmetologas gali individualiai koreguoti procedūrų kiekį –  juk siekiame pačių geriausių rezultatų Jūsų odai! Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje deguonies procedūros atliekamos kvalifikuotų grožio terapeučių. Jos išklausys ir patars, kaip efektyviausiai Jūsų atveju pasiekti trokštamą rezultatą, kad oda atrodytų jaunatviška ir sveika.

Profesionalią Intraceuticals kosmetiką namų priežiūrai galite greitai ir patogiai įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.eraesthetic.shop


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialaus Intraceuticals tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:

“Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

Mūsų klinikose šios procedūros atliekamos su ORIGINALIOMIS medžiagomis, kas ypatingai svarbu efektyviam rezultatui!

Rejuvenate programa – tai komplesinis problemos efektyvus sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, mažina raukšles. Mažos masės hialurono rūgštis giliai drėkina odą, o deguonis ne tik vėsina ir ramina odą, bet ir leidžia aktyvioms medžiagoms (serumams, praturtintiems vitaminais ir antioksidantais) giliau prasiskverbti į odą. Jau po pirmos procedūros juntamas odos liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauniau ir stangriau.

Rinkitės REJUVENATE su antioksidantais, vitaminais, atoxelenu arba retinoliu, su peptidų terapija, tai sustiprins INTRACEUTICALS procedūros poveikį!

Hydrafacial + Intraceuticals procedūra, atliekant šias dvi procedūras vienos procedūros metu yra taikoma 25% nuolaida. VIENOS procedūros metu – gilesnis odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Profesionalią INTRACEUTICALS kosmetiką kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už specialią kainą –  1000 eur. Rinkinį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

Vienos procedūros metu, gali būti sunaudojamos 1 arba 2 aktyviųjų medžiagų ampulės.

Sunaudojus 2 ampules, procedūros kainai yra taikoma 20% nuolaida.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku