Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Intraceuticals – odos deguonies terapijos ir drėkinimo procedūra

   “Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

   Mūsų klinikose šios procedūros atliekamos su ORIGINALIOMIS medžiagomis, kas ypatingai svarbu efektyviam rezultatui!

   Rejuvenate programa – tai kompleksinės problemos efektyvus sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, mažina raukšles. Mažos masės hialurono rūgštis giliai drėkina odą, o deguonis ne tik vėsina ir ramina odą, bet ir leidžia aktyvioms medžiagoms (serumams, praturtintiems vitaminais ir antioksidantais) giliau prasiskverbti į odą. Jau po pirmos procedūros juntamas odos liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauniau ir stangriau.

   Rinkitės REJUVENATE su antioksidantais, vitaminais, atoxelenu arba retinoliu, su peptidų terapija, tai sustiprins INTRACEUTICALS procedūros poveikį!

   Hydrafacial + Intraceuticals procedūra, atliekant šias dvi procedūras vienos procedūros metu yra taikoma 25% nuolaida. VIENOS procedūros metu – gilesnis odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

   *Nuolaidos nesisumuoja.

   Profesionalią INTRACEUTICALS kosmetiką kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

   Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už specialią kainą –  1000 eur. Rinkinį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

   Vienos procedūros metu, gali būti sunaudojamos 1 arba 2 aktyviųjų medžiagų ampulės.

   Sunaudojus 2 ampules, procedūros kainai yra taikoma 20% nuolaida.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Holivudo žvaigždžių mėgstama Intraceuticals procedūra – Lietuvoje!

   “Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

   IntraceuticalsIntraceuticals – žymiausių pasaulio grožio terapeutų vertinama kaip numeris vienas ir apdovanota Prix H. Pierantoni pour L’innovation Award už išskirtinę inovaciją kosmetologijos srityje!

   Tai viena populiariausių veido terapijų visame pasaulyje. Ši deguonies veido terapija yra neatsiejama odos priežiūros procedūra tokioms įžymybėms kaip Madonna, Eva Langoria, Naomi Campbell, Victoria Secret modeliai, Kim Kardashian, Cher, Fergie, Miranda Kerr, John Galliano, Channing Tatum ir daugeliui kitų, kurie visi kaip vienas kartą išmėginę šią procedūrą, tvirtina, jog deguonies veido terapija tai procedūra grąžinanti veidui nepriekaištingą sveikumo išvaizdą ir pojūtį.

   Džiaugiamės, kad  Intraceuticals veiksmingumą jau įvertino ir mūsų klinikos pacientės!

   Kas yra Intraceuticals?

   Intraceuticals – tai unikali veido priežiūros koncepcija deguonimi, padariusi perversmą pasaulinėje grožio industrijoje. Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą.

   Kokiai odai rekomenduotina deguonies veido terapija?

   Deguonis žmogaus sveikatai ir grožiui yra būtinas kaip oras – juo aprūpintos ląstelės mūsų odą daro elastingą, stangrią, žvilgančią. Su amžiumi deguonies lygis ląstelėse natūraliai mažėja, taip prarandamas odos elastingumas, pradeda formuotis mimikos raukšlelės, pamažu atsiranda ir gilesnės raukšlės. Siekdami apsaugoti Jūsų odą ir ją kuo ilgiau išlaikyti jauną ir gražią, kviečiame išbandyti Intraceuticals procedūras, rekomenduojamas:

   • Paviršinių, mimikos ir gilių raukšlių lyginimui;
   • Sausos ir dehidratuotos odos atstatymui;
   • Elastingumą praradusios odos atstatymui;
   • Veido ir kaklo ovalo formos korekcijai;
   • Pavargusios, papilkėjusios odos atstatymui;
   • Senėjimo procesų gydymui;
   • Giliai odos hidratacijai;
   • Pigmentinių dėmių, išsiplėtusių porų ir veido raudonio gydymui;
   • Riebios ir spuoguotos odos (aknės) problemų gydymui;
   • Reabilitacijai po gydymo procedūrų lazeriu, mikrodermabrazijai;
   • Reabilitacijai po cheminių pilingų bei kontūrinės plastinės chirurgijos procedūrų.

   Išbandykite Intraceuticals deguonies terapiją Era Esthetic klinikoje – ji tinkama atlikti bet kokiame amžiuje!

   Intraceuticals procedūra

   Kokia Intraceuticals procedūros eiga?

   Intraceuticals deguonies terapija suteikia unikalią galimybę išvalyti ir atjauninti veido odą. Procedūra yra efektyvi ir neskausminga, nesukelia jokių alerginių reakcijų ar kitokio šalutinio poveikio. Intraceuticals deguonies procedūra gali mėgautis ir moterys, ir vyrai. Tinka visų tipų odai, ypač rekomenduotina jautriai odai. Procedūros metu gydomos veido, kaklo, akių ir lūpų zonos.

   Paruošiamasis etapas. Oda yra nuvaloma specialiu valikliu ar losjonu, parinktu pagal Jūsų odos tipą. Taip  pašalinami makiažo likučiai ir kiti ant odos susikaupę nešvarumai. Nuvalius odą, Jums individualiai parenkamas pilingas. Atliekamas gilus odos valymas, kuriuo yra pašalinamos negyvos odos ląstelės.

   1 etapas. Gilus drėkinimas, detoksikacija ir prisotinimas. Atliekamas specialių serumų suvedimas Intraceuticals aparatu. Tuomet infuzoriumi aukštu slėgiu yra purškiamas deguonis kartu su vėsiais malonaus jonizuoto vandens garais, suteikiančiais atgaivos pojūtį. Siurbiamuoju infuzoriaus antgaliu atliekama veido detoksikacija, o po jos seka deguonies prisotinimo etapas.

   2 etapas. Drėgmės kiekio palaikymas. Oda padengiama specialiu geliu, padedančiu pilnai atstatyti drėgmės pusiausvyrą odoje.

   3 etapas. Apsauginio sluoksnio padengimas. Procedūra užbaigiama padengiant odą geliu. Jis sudaro apsauginį sluoksnį ir apsaugo odą nuo dehidratacijos.

   Kuo unikali Intraceuticals koncepcija?

   Mūsų klinikos specialistai dirba su geriausių Australijos grožio terapeutų ir mokslininkų sukurta Intraceuticals procedūrų sistema, susidedančia iš 3 paprastų, bet itin veiksmingų etapų idealiai odos priežiūrai.

   1. Deguonis

   Intraceuticals procedūrose kosmetinės medžiagos yra susijungusios su nepakartojamą teigiamą efektą turinčiu išvalytu hiperbariniu deguonimi. Intraceuticals procedūrų metu išvalytas deguonis aukšto spaudimo srove yra purškiamas giliai į odą. Kartu su deguonimi į odą patenka ir specialus Intraceuticals serumas pagerina deguonies perdavimo funkciją, o savo sudėtyje turi veikliųjų medžiagų, suteikiančių odai neįtikėtinai teigiamą rezultatą – oda atrodo gražiau ir sveikiau, tampa pastebimai lygesnė, skaistesnė ir elastingesnė.

   Procedūros metu oda akimirksniu keičiasi: skatinama nuosava hialurono rūgšties sintezė, išsilygina odos paviršius, paviršinės raukšlelės, oda ima sveikai spindėti. Intraceuticals procedūros atliekamos ir pačiose ploniausiose vietose, tokiose kaip sritis apie akis ir lūpas. Po procedūros lūpos atrodo pilnesnės, o kontūras labiau išreikštas.

   Hiperbarinio deguonies naudojimas veiksmingai naudojamas:

   • Odos atjauninimui bei tonizavimui;
   • Odos problemoms, tokioms kaip spuogai, egzema, psoriazė, kurios gali būti sėkmingai sprendžiamos su pertekliniu deguonimi;
   • Hiperbarinis deguonis taip pat padidina kolageno ir elastino gamybą, veikia plaukų folikulų augimo procesus.

   2. Serumai

   Intraceuticals procedūrų metu naudojami specialūs serumai, praturtinti skirtingo svorio, mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi (patentuota technologija Carrier), pagrindiniais vitaminais A, C, E, augalinėmis medžiagomis, antioksidantais ir peptidais.

   3. Trijų sluoksnių hialurono rūgšties prisotinimas

   Procedūros metu aukšto spaudimo deguonies srove oda prisotinama specialiais serumais, tokiu būdu deguonis patenka giliai į odą, o kartu su juo į odą įvedami ir specialūs Intraceuticals serumai, pasižymintys aukšto efektyvumo kosmetinių preparatų mišiniu.

   Odai senstant, lėtėja odos regeneracija (odos ląstelių atsinaujinimas), storėja odos raginis sluoksnis, oda pamažu praranda drėgmę, sausėja, dėl to gali atsirasti odos tempimas ar pleiskanojimas, sumažėja odos elastingumas, stangrumas, mažėja kolageno sintezė ir pradeda ryškėti raukšlės skruostų, vokų, kaktos ir kaklo srityse.

   Intraceuticals procedūros metu, infuzoriumi purškiant deguonį padidintu slėgiu, vyksta odos drėkinimas ir osmosinis serumo veikliųjų medžiagų patekimas į gilesnius odos sluoksnius, oda intensyviai drėkinama bei aprūpinama naudingų medžiagų kompleksu. Ši procedūra yra ne tik maloni, bet ir efektyvi kiekvienam!

   Intraceuticals kompanija sukūrė tikrą perversmą, panaudojant skirtingo molekulinio dydžio hialurono rūgštį. Nustatyta, kad naudojant įvairių tipų hialurono rūgšties molekulinius derinius pasiekiamas geriausias būdas atkurti ir palaikyti tinkamą drėgmės lygį odoje. Optimaliausia, kuomet hialurono rūgštis į odą patenka trimis sluoksniais:  prisotinant odą ir atgaivinant, papildant ir drėkinant, bei išsaugant epidermio hidrataciją.

   Intraceuticals kosmetika

   Kokios yra Intraceuticals profesionalios odos priežiūros kolekcijos?

   Orientuojantis į trigubo hialurono prisotinimo technologiją – laipsnišką odos prisotinimą – visos Intraceuticals programos yra papildytos kompleksinėmis profesionalios odos priežiūros kolekcijomis.

   1. Rejuvenate: odos atjauninimas ir biorevitalizacija.

   Rejuvenate programa – tai komplesinis problemos sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, šalina gilias raukšles, bei intensyviai drėkina. Ši procedūra tinka visiems odos tipams. Deguonis prisotina odą hialurono rūgštimi, atstato vitaminų ir antioksidantų kiekį. Tai puiki alternatyva mezoterapijos ir biorevitalizacijos injekcijoms.

   Dėl gilaus drėkinimo ir deguonies poveikio odai jau po pirmos procedūros juntamas stiprus liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauna ir stangri!

   Rejuvenate + Antioksidantai. Stiprių gamtinių antioksidantų – Australijos tropinių miškų slyvų ekstraktų  – dėka, oda prisotinama vitaminais. Šios procedūros metu naikinamas paakių papilkėjimas ir patinimas. Oda tampa skaisti ir švytinti.

   Rejuvenate + Vitaminai. Ši procedūra turi tonizuojantį ir gaivinantį efektą. Riebalinį sluoksnį skaidantis Vitaminas C, įsiskverbiantis į odą, apsaugo kolagenines skaidulas ir gražina odai spindesį bei pašviesina pigmentaciją.

   Rejuvenate + Retinolis. Ši procedūra unikali vitamino A formulės sudėtimi, kurią sudaro retinolio palmitatas. Retinolis nustato problemines odos zonas, atstato epidermio ląstelių gamybą, naikina smulkias raukšles ir odos netobulumus, mažina odos bėrimą ir paraudimą, išsiplėtusias poras.

   2. Atoxelene: korekcija ir liftingas.

   Tai lokalus poveikis tiesiai į raukšles. Ši procedūra yra natūrali alternatyva botulino injekcijoms. Efektyvus miorelaksantas – oktapeptidas, skleidžiantis atpalaiduojantį efektą į mimikos raukšles – išlygina jas, naikina nuovargio ir streso žymes. Jau po pirmos procedūros matomas puikus rezultatas aktyvios mimikos zonose, oda žvilga ir atjaunėja.

   3. Opulence: atnaujinimas ir švytėjimas.

   Opulence serija padės odai grąžinti jaunystę ir švytėjimą. Unikali gamtinių komponentų sudėtis šviesina hiperpigmentaciją ir lygina odos spalvą ir toną. Trigubo hialurono padengimo koncepcija lygina raukšles, giliai drėkina ir maitina odą. Jau po pirmos procedūros oda atrodo vienu tonu šviesesnė.

   4. Clarity: probleminės odos gydymas.

   Ši procedūra padeda subalansuoti ir nuraminti probleminę odą. Deguonies antibakterinio poveikio dėka ir efektyvių gydomųjų komponentų pagalba jau po pirmos procedūros oda tampa švari, be patinimų ir riebaus blizgesio. Ši priežiūra gražina odos skaistumą ir spalvą. Aktyviosios medžiagos, sukurtos pagal „oil free“ principą, garantuoja puikų drėkinimą, porų valymą bei išbėrimų naikinimą. Jautrios odos aknės gydymui atliekama Clarity Sensitive procedūra. Jos metu šalinamas odos pleiskanojimas, intensyvi priežiūra stimuliuoja odos regeneraciją, nuima uždegimo pojūtį ir suteikia odai gaivumo.

   Kaip atliekamos Intraceuticals procedūros?

    

   Koks Intraceuticals procedūros efektyvumas?

   Intraceuticals terapijos metu deguonis įpurškiamas tiesiogiai į ląsteles, o tai užtikrina odos atjauninimą giliai ją drėkinant, suteikiant jai ypatingą švytėjimą, skaistumą, elastingumą, o taip pat yra mažinami senėjimo padariniai, stiprinamos odos apsauginės funkcijos, didinamas jos atsparumas. Intraceuticals deguonies procedūra drėkina odą ir suteikią jai visą reikiamą priežiūrą.

   intraceuticals kaina

   Būkite tikri, kad po Intraceuticals procedūros pamatysite ne tik skaisčios ir spindinčios odos rezultatą, bet jos poveikiu galėsite džiaugtis ilgą laiką. Jūsų odai prisisotinus deguonimi bei serumo veikliosiomis medžiagomis bus skatinama ląstelių regeneracija ir Jūsų oda atrodys sveikai ir gražiai.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, mūsų klinikos grožio terapeutės, kosmetologės sudarys tik Jums skirtą individualų Intraceuticals procedūrų planą ir parekomenduos tinkančias priemones, kurios padės sustiprinti ir išlaikyti procedūros efektą.

   Jau po vienos procedūros Jūs matysite efektyvius pokyčius, tačiau norint pasiekti ilgai išliekančius rezultatus rekomenduojama atlikti 6 procedūrų kursą, vieną kartą per savaitę. Procedūrų efektui užfiksuoti ir palaikyti, rekomenduojame įsigyti Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį, kurį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

   Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už 1100,00 €!

   Intraceuticals kosmetika

   Svarbu! Intraceuticals koncepcija orientuota į kiekvieno paciento poreikį, bei odos būklės tipą, todėl kosmetologas gali individualiai koreguoti procedūrų kiekį –  juk siekiame pačių geriausių rezultatų Jūsų odai! Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje deguonies procedūros atliekamos kvalifikuotų grožio terapeučių. Jos išklausys ir patars, kaip efektyviausiai Jūsų atveju pasiekti trokštamą rezultatą, kad oda atrodytų jaunatviška ir sveika.

   Profesionalią Intraceuticals kosmetiką namų priežiūrai galite greitai ir patogiai įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje https://eraesthetic.shop/intraceuticals


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialaus Intraceuticals tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:

   “Era Esthetic” į Lietuvą įvežė šią unikalią odos terapiją deguonimi, esame vieninteliai –  sertifikuoti INTRACEUTICALS atstovai Lietuvoje!

   Mūsų klinikose šios procedūros atliekamos su ORIGINALIOMIS medžiagomis, kas ypatingai svarbu efektyviam rezultatui!

   Rejuvenate programa – tai kompleksinės problemos efektyvus sprendimas, gydant nualintą odą, bei stabdant odos senėjimą. Revitalizuojanti priežiūra gražina odai jaunystę, švytėjimą, mažina raukšles. Mažos masės hialurono rūgštis giliai drėkina odą, o deguonis ne tik vėsina ir ramina odą, bet ir leidžia aktyvioms medžiagoms (serumams, praturtintiems vitaminais ir antioksidantais) giliau prasiskverbti į odą. Jau po pirmos procedūros juntamas odos liftingas – kuomet veidas tampa lygus, gaivus, o oda atrodo jauniau ir stangriau.

   Rinkitės REJUVENATE su antioksidantais, vitaminais, atoxelenu arba retinoliu, su peptidų terapija, tai sustiprins INTRACEUTICALS procedūros poveikį!

   Hydrafacial + Intraceuticals procedūra, atliekant šias dvi procedūras vienos procedūros metu yra taikoma 25% nuolaida. VIENOS procedūros metu – gilesnis odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

   *Nuolaidos nesisumuoja.

   Profesionalią INTRACEUTICALS kosmetiką kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

   Įsigykite 6 procedūrų gydymo kursą ir Intraceuticals odos priežiūros profesionalios kolekcijos rinkinį už specialią kainą –  1000 eur. Rinkinį sudaro: Rejuvenate Cleansing Gel, Rejuvenate Eye Gel, Rejuvenate Hydration Gel, Rejuvenate Moisture Binding Cream.

   Vienos procedūros metu, gali būti sunaudojamos 1 arba 2 aktyviųjų medžiagų ampulės.

   Sunaudojus 2 ampules, procedūros kainai yra taikoma 20% nuolaida.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku