Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   SVARBU vertinantiems aukščiausią kokybę ir netaupantiems savo sveikatos sąskaita

   ORIGINALUS „Dr. Cyj hair filler” plaukų užpildas – tai sprendimas tiems, kuriuos vargina plaukų slinkimas ir sausa galvos oda. Tai kompleksas su hialuronu ir aktyviaisiais biomimetiniais peptidais – jį sudaro molekulės, kurios stiprina plauko folikulą, skatina plauko augimą. Pailginto atpalaidavimo technologija leidžia medžiagoms veikti ilgesnį laiką ir po procedūros.

   SVARBU deja, bet Lietuvoje jau yra Dr. Cyj preparato plagiatų, būkite atsargūs, rinkdamiesi kliniką, kurioje atliksite šią procedūrą. “Era Esthetic” vieninteliai oficialūs Pietų Korėjos “Caregen” kompanijos ir Dr. Cyj plaukų užpildo distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliau mažesnes šios procedūros kainas – Dr. Cyj preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas. Jei Tau kyla abejonių, atliekant Dr. Cyj procedūrą kitoje klinikoje, ar jie injekuoja originalius produktus pirktus iš oficialaus distributoriaus Lietuvoje “Era Esthetic Professional”, paskambink ir sužinosi: +370 607 77797.

   ERA ESTHETIC klinikų tinklas yra vienintelis oficialus „Dr. Cyj” plaukų užpildų platintojas. Su šiuo išskirtiniu produktu ERA ESTHETIC specialistai atlieka daugiausiai procedūrų Lietuvoje, todėl čia rasite ne tik originalius produktus, bet ir meistriškus profesionalus.

   Plinta plagiatai

   Ypač sparčiai plinta „Caregen“ kompanijos preparatų plagiatai jie gali būti pavojingi sveikatai! Atkreipkite dėmesį rinkdamiesi procedūras „Dr. Cyj“ ir Aquashine odos atgaivinimo procedūras.

   Norėdami apsaugoti savo sveikatą ir gauti kokybišką paslaugą, įsitikinkite, kad Jums pasiūlytas originalas. Čia pateikiama oficiali „Caregen” kompanijos informacija apie „Dr. Cyj“ bei „Aquashine” preparatus – šias žymes turi tik originalūs produktai.

   Kodėl po to paties procedūrų kurso kitose klinikose galite likti nusivylę?

   Rezultato nesuteikiančias procedūras kiti paslaugų teikėjai dažniausiai atlieka su padirbtais produktais. Nors iš pradžių žemesnė kaina gali atrodyti patraukliai, ilgainiui, preparatų plagiatai yra ne tik neefektyvūs, bet ir pavojingi sveikatai.

   Kaip atpažinti plagiatus?

   Atpažinti plagiatą nuo originalo yra sudėtinga, nes: falsifikatai pagaminti labai panašūs į originalą, atrodo identiškai kaip ir originali pakuotė, turi visus reikalingus produktų lipdukus. Rekomenduojame procedūras atlikti tik tose klinikose, kurios yra įgijusios teisę platinti Jūsų norimą produktą.

   ERA ESTHETIC yra vieninteliai oficialūs „Caregen” kompanijos preparatų platintojai Lietuvoje. Todėl kiti paslaugų teikėjai, kurie siūlo mažesnes šių procedūrų kainas, „Caregen” kompanijos preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas.

   Dėl plagiatų:

   Plaukų slinkimo gydymas su „Dr. Cyj“  kaip atskirti ar produktas originalus?

   Nustatyti produkto autentiškumą yra itin sudėtinga, nes padirbiniai yra labai panašūs į originalą. Jų pakuotė identiška, taip pat suklastojami ir visi reikalingi produktų lipdukai. Originali pakuotė turi specialų ženkliuką – žymėjimą „ORIGINALAS“. Saugome Jūsų sveikatą ir grožį, todėl naudojame tik originalius ir aukščiausios kokybės produktus.

   Oficialus „Caregen” kompanijos įkūrėjo, profesoriaus Yong Ji Chung, raštas, patvirtinantis, kad ERA ESTHETIC yra vienintelis oficialus „Dr. Cyj” platintojas Lietuvoje.

   Ką rinktis, kai vargina silpni, slenkantys bei lūžinėjantys plaukai?

   „Dr. Cyj“ plaukų užpildai tai efektyvi procedūra plaukų slinkimui gydyti. Ji gerina kraujo cirkuliaciją gilesniuose odos sluoksniuose ir suteikia odos bei plaukų folikulų ląstelėms revitalizacinį efektą. Procedūra atgaivina plaukų folikulus, sužadina jų augimą ir skatina folikulų didėjimą – taip ši procedūra stabdo plaukų slinkimą.

   Kaip atliekama „Dr. Cyj“ procedūra ir koks jos poveikis?

   „Dr. Cyj” plaukų užpildas į galvos odą suleidžiamas mikroinjekcijomis. Tuomet, pailginto veikimo aktyvūs ingredientai palaipsniui patenka į galvos odą bei stimuliuoja plaukų folikuluose esančias ląsteles ir taip skatina plaukų augimą. Ši procedūra sustabdo ląstelių žūtį, plaukų slinkimą, stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir taip sukuria sveikos galvos odos terpę.

   Kam yra skirtas „Dr. Cyj” plaukų užpildas?

   1. Moterims ir vyrams, kurie turi silpnus ir plonus plaukus;
   2. Norintiems pagerinti plaukų būklę;
   3. Norintiems greičiau atsiauginti plaukus bei padidinti jų apimtį;
   4. Esant plaukų slinkimui, retėjimui, androgeninės alopecijos gydymui;
   5. Dvigubam efektui pasiekti, kai naudojama  kartu su kitomis priemonėmis, skirtomis plaukų slinkimui mažinti;
   6. Norintiems išlaikyti persodintų plaukų gyvavimo ciklą.

   Plaukų slinkimo gydymas ir unikalios sudėties 7 specializuotų peptidų komplekso veikimas:

   1. „Deca peptide 18” stimuliuoja folikulų embrioninių ląstelių naujo sluoksnio formavimąsi;
   2. 0,7% retikulinė hialurono rūgštis intensyviai drėkina plauko folikulą, stimuliuoja fibroblastus, veikia kaip antioksidantinė apsauga. Ši hialurono rūgštis yra ypatinga tuo, kad inovatyvaus gamybos proceso metu yra išsaugoma hialurono rūgšties kokybė:
   3. „Oligo peptide 54” sustabdo plaukų slinkimą, pratęsia anageninę (pirmąją) plaukų augimo fazę;
   4. „Deca peptide 10” maitina galvos odą bei plaukų šaknis;
   5. „Octa peptide 2” apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, žalingų UV spindulių, kitų kenksmingų išorės veiksnių, sukeliančių plaukų folikulų ląstelių žūtį;
   6. „Octa peptide 11” stimuliuoja naujo kolageno gamybą;
   7. „Oligo peptide 71” slopina plaukų depigmentaciją (žilimą).

   priemones nuo plauku slinkimo

   Kiek plaukų slinkimo gydymo „Dr. Cyj” procedūrų reikės atlikti?

   Įprastai atliekamas 4 procedūrų kursas – po 1-ą procedūrą kas 2-4 savaites. Gydymo kurso trukmė yra individuali. Tikslų procedūrų skaičių rekomenduos ERA ESTHETIC specialistas, įvertinęs Jūsų plaukų ir odos būklę.

   Kaip greitai matomas rezultatas?

   Pirmi rezultatai paprastai išryškėja 15 dieną po 4-os procedūros.

    

   Antakių forma, jų išraiškingumas, spalva – tai svarbu kiekvienam, norinčiam pabrėžti veido bruožus

   Ką daryti, jeigu išpešioti antakiai neatauga, yra ploni, reti, negražūs ir neturintys formos?

   Egzistuoja daug kosmetologinių priemonių, bet reta atrodo natūraliai. Siūlome Jums naują galimybę –„Dr. Cyj” plaukų užpildų mezoterapinį kokteilį. Tai unikalus produktas, kuris savo sudėtyje turi biomimetinius peptidus – aktyviąsias medžiagas, kurios padidina antakių plaukelio folikulo diametrą. Po procedūrų antakiai atauga, tampa tankesni, vešlesni bei sodresnės spalvos.

   Kokie yra „Caragen“ kompanijos „Dr.Cyj” užpildų privalumai?

   1. Plaukų užpildas pasižymi didele hialurono rūgšties ir peptidų koncentracija;
   2. „Dr. Cyj” aktyviųjų medžiagų kompleksas užtikrina folikulo augimą, skatina jo didėjimą ir galvos odos ląstelių atsinaujinimą;
   3. Slopina su plaukų slinkimu susijusio geno raišką – tai biochemijos mokslo pasiekimas, suteikiantis galimybę plaukų slinkimą sustabdyti molekuliniame lygmenyje.

   plauku slinkimas

   Kaip plaukų slinkimui gali padėti funkcinė medicina?

   Plaukų slinkimas yra kompleksinė problema, todėl ją išspręsti reikalingas unikalus sprendimas. Funkcinė medicina – tai gydymo filosofija, kuri remiasi ne trumpalaikių simptomų maskavimu, o tikrosios problemos paieškomis.

   Funkcinės medicinos konsultacijos metu dėl plaukų slinkimo sužinosite tokios būklės priežastį ir gausite rekomendacijas, kaip sustabdyti plaukų slinkimą ilgalaikėje perspektyvoje.

   ERA ESTHETIC klinikoje konsultuoja vienintelė Baltijos šalyse funkcinės medicinos bei sveikos gyvensenos gydytoja Algė Ivaškevičė, plačiau: https://lazerineklinika.lt/sveika-gyvensena/

   HAIRMAX – tai pirmasis pasaulyje lazerinis prietaisas nuo plaukų slinkimo, itin patogios formos Jūsų komfortui – lankelis ir šukos!

   Prietaisai veikia kaip žemo dažnio lazerio terapija (angl. Low Level Laser Therapy (LLLT)) plaukų folikulams teikiama lazerinės šviesos energija. HAIRMAX „LaserComb” lazerinė terapija yra veiksminga alternatyva medikamentiniam gydymui. Lazerinis lankelis/šukos yra skirtos individualiam naudojimui, todėl galite nešioti tada, kai Jums patogu, nereikalinga gydytojų ar grožio specialistų nuolatinė priežiūra.

   Lazerinė šviesos terapija yra saugi ji sustiprina kraujagysles, todėl pagerėja kraujotaka bei ląstelių metabolizmas. Suaktyvėjus kraujotakai, į folikulus patenka svarbios maistinės medžiagos, kurios stiprina ir pagreitina plaukų ataugimą. Susilpnėję  plaukų folikulai tampa gyvi ir sveiki, todėl išaugina tankius ir sveikus plaukus! HAIRMAX plaukų augimą skatinantys lazeriniai lankeliai iš šukos.

   Dėmesio! Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai „Caregen“ kompanijos produktų platintojai Lietuvoje.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku