Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Hialuronas ir aktyvieji biomimetiniai peptidai, tai “Dr. Cyj hair filler” kompleksas!

Nuo plaukų slinkimo, stiprina plauko folikulą, skatina plauko augimą, su prailginto atpalaidavimo technologija!

SVARBU – Lietuvoje yra pasirodę Dr.Cyj preparato plagiatai, būkite atsargūs, rinkdamiesi kliniką, kurioje atliksite šią procedūrą. “Era Esthetic” vieninteliai oficialūs “Caregen” kompanijos ir Dr.Cyj plaukų užpildo distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliau mažesnes šios procedūros kainas – Dr.Cyj preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas. 

Silpni plaukai, slenkantys ir lūžinėjantys?

Plaukų slinkimo gydymas su šiuo kompleksiniu užpildu kaip tik Jums! Tai efektyvios priemonės nuo plaukų slinkimo, veikia kaip odos ląstelių ir skalpo revitalizacija, skatina kraujo cirkuliaciją galvos paviršiuje, gerina kraujotaką. Atgaivina plauko folikulą, sužadina plauko augimą, skatina folikulo didėjimą, ir stabdo plaukų slinkimą.

Plaukų slinkimas, kaip atliekama Dr.Cyj procedūra ir koks poveikis?

“Dr.Cyj” plaukų užpildą mikroinjekcijomis suleidus į galvos odą, palaipsniui aktyvūs ingredientai prailginto atpalaidavimo būdu patenka į skalpą, stimuliuoja plaukų folikulus ir ląsteles, skatindami plaukų augimą. Ši procedūra sustabdo ląstelių žūtį, stimuliuoja mikrocirkuliaciją, sukuria sveikos galvos odos terpę, stabdo plaukų slinkimą.

plauku slinkimo gydymas

Kam yra skirtas “Dr. Cyj Hair Filler” plaukų užpildas?

 • Moterims ir vyrams, kurie turi silpnus ir plonus plaukus;
 • Plaukų būklės pagerinimui;
 • “Hair Filler” kompleksas skatina greitesnį plaukų augimą, didina jų apimtį;
 • Esant plaukų slinkimui, retėjimui, androgenetinės alopecijos gydymui;
 • Plinkančioms moterims ir vyrams;
 • Sinergetiniam efektui pasiekti, kai naudojama  kartu su kitomis priemonėmis, skirtomis plaukų slinkimui mažinti;
 • Žmonėms, kurie turi persodintus plaukus, ir kurie nori išlaikyti ilgesnį jų gyvavimo ciklą.

Plaukų slinkimo gydymas ir unikalios sudėties – 7 specializuotų peptidų komplekso veikimas:

 • “Deca peptide 18”, stimuliuoja folikulų embrioninių ląstelių naujo sluoksnio formavimąsi;
 • 0,7% retikulinė hialurono rūgštis, (inovatyvus gamybos procesas – išsaugoma hialurono rūgšties kokybė) intensyviai drėkina plauko folikulą, stimuliuoja fibroblastus, veikia kaip antioksidantinė apsauga;
 • “Oligo peptide 54”, sustabdo plaukų slinkimą, pratęsia anageninę plaukų augimo fazę;
 • “Deca peptide 10”, aprūpina maitinimu galvos odą bei plaukų šaknis;
 • “Octa peptide 2”, apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, žalingų UV spindulių, kitų kenksmingų išorės veiksnių, sukeliančių plaukų folikulų ląstelių apoptozę;
 • “Octa peptide 11”, stimuliuoja naujo kolageno gamybą;
 • “Oligo peptide 71”, slopina plaukų depigmentaciją.

 

priemones nuo plauku slinkimo

Kiek plaukų slinkimo gydymo “Dr.Cyj” procedūrų reikės atlikti?

Įprastai atliekamas 4 procedūrų kursas – 1 procedūra kas 2-4 savaites. Tikslų procedūrų skaičių rekomenduos specialistė Jūsų vizito metu. Gydymo kurso trukmė yra individuali, atsižvelgiant į plaukų ir galvos problemą.

Kaip greitai matomas rezultatas?

Pirmi rezultatai paprastai išryškėja 15 dieną po 4 procedūros.

Antakių forma, jų išraiškingumas, spalva 

Ka daryti, jeigu išpešioti antakiai neatauga arba apskritai yra ploni, reti, negražūs ir neturintis formos?

Daug kosmetologinių priemonių yra, bet reta, kuri atrodo natūraliai. Siūlome Jums naują galimybę su “Dr. Cyj Hair Filler” mezoterapiniu kokteiliu padidinti antakių plaukelio folikulo diametrą. Antakių folikulai veikiami biomimetinių peptidų procese atauga, tampa tankesni, vešlesni ir sodresnės spalvos.

Kokie yra CAREGEN kompanijos “Dr.Cyj Hair” užpildų privalumai?

 • Plaukų užpildas pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais;
 • “Hair filler” aktyviųjų medžiagų kompleksas užtikrina folikulo augimą, skatina jo didėjimą ir galvos odos ląstelių atsinaujinimą;
 • Su plaukų slinkimu susijusio geno išraiškos slopinimas.

plauku slinkimas

SVARBU Lietuvoje jau yra pasirodęs ne vienas Dr.Cyj plagiatas, todėl kviečiame Jus būti labai atsargiais ir atsakingai rinktis kliniką, kurioje atliksite šias procedūras. Plagiatuose įprastai nėra originalių pagrindinių aktyviųjų mdžiagų – biomimetinių peptidų, tad procedūros gali būti ne tik, kad neefektyvios, bet ir NESAUGIOS. 

Oficialus “Caregen” kompanijos įkūrėjo, profesoriaus Yong Ji Chung patvirtinantis raštas, kad “Era Esthetic” klinikos VIENINTELĖS oficialios “Dr.Cyj” distributorės Lietuvoje.

 

FUNKCINĖ MEDICINA, plaukų slinkimo priežasčiai išsiaiškinti, išsiaiškiname priežastį plaukų slinkimo, pateikiame rekomendacijas – ilgesniam rezultatui, plaukų slinkimo sustabdyme!

“Era Esthetic” klinikoje – vienintelė Pabaltyje funkcinės medicinos/sveikos gyvensenos gydytoja Algė Ivaškevičė, plačiau: https://lazerineklinika.lt/sveika-gyvensena/

HAIRMAX – pirmasis pasaulyje lazerinis prietaisas nuo plaukų slinkimo, lankelis ir šukos!

Prietaisai veikia kaip žemo dažnio lazerio terapija (LLLT low level laser therapy) ir plaukų folikulams teikia lazerinės šviesos energiją, ši šviesos terapija nėra kenksminga. HAIRMAX “LaserComb” lazerinė terapija yra veiksminga alternatyva medikamentiniam gydymui. Lazerinis lankelis/šukos yra individualaus naudojimo, nešiojate ten, kur Jums patogu, nereikalinga gydytojų ar grožio specialistų nuolatinė priežiūra.

Sustiprina kraujagysles, dėl ko gerėja kraujotaka, pagerėja ląstelių metabolizmas.  Pagerėjus kraujotakai, į folikulą patenka svarbios maistinės medžiagos, kurios stiprina ir pagreitina plauko ataugimą. Veikiant lazeriui, gerėja galvos odos kraujotaka, susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką! Hair Max plaukų augimą skatinantys lazeriniai lankeliai ir šukos. 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku