Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Sveika gyvensena, tyrimai, lašelinės

SVEIKA GYVENSENA, tyrimai, intraveninė terapija (lašelinės)

Pasaulinė sveikatos organizacija pagrindiniais sveikos gyvensenos komponentais įvardija racionalią mitybą, optimalų fizinį aktyvumą ir žalingų įpročių atsisakymą. Kai kurie specialistai šiuos kompleksinius veiksnius siūlo papildyti grūdinimusi, asmens higiena,  psichologine gerove ir racionaliu poilsiu. Visi daugiau ar mažiau žinome ir apie žalingus įpročius bei jų keliamą grėsmę sveikatai, apie sveiką mitybą, mitybos piramidę, „sveikus“ ir „nesveikus“ maisto produktus. Nuo vaikystės ir mokykloje gauname nemažai žinių apie tai, kaip ir kiek reikia judėti, kad būtume sveiki, kaip koreguoti savo laikyseną, kad išvengti  stuburo ir kitų problemų.  Žinome, kad reikia išmokti susidoroti su stresu, nes jis alina visą organizmą ir skatina ankstyvą senėjimą, vengti toksinių medžiagų bei užtikrinti pilnavertį kūno aprūpinimą mitybinėmis medžiagomis, kad kuo ilgiau būtume sveiki, energingi ir galėtume džiaugtis gyvenimo pilnatve.

„Era Esthetic Avenue“ klinikoje Vilniuje Jums pristatome naują veiklos sritį – sveikatinimo paslaugas žmonėms, kurie siekia, kad sveika gyvensena taptų jų gyvenimo būdu. Tam pirmiausia būtina rimta ir giliai suvokta vidinė motyvacija, supratimas, kam to reikia ir planas su realistiškais išmatuojamais tikslais. Mūsų sveikatinimo paslaugos derinamos su įprastais šiuolaikinės sveikatos priežiūros principais ir apima reguliarius tyrimus, periodišką individualizuotą maisto papildų vartojimą,  pilnavertės mitybos raciono parinkimą, esant poreikiui, specializuotų lašelinių terapiją su vitaminų ir antioksidantų intraveniniais kokteiliais, kurie ne tik atstato medžiagų trūkumą, bet veikia ir kaip ANTI – AGING priemonė.

Bėgant metams mūsų kūnas keičiasi, organizmas praranda vis daugiau drėgmės, mažėja kolageno sintezė, oda praranda elastingumą ir stangrumą, todėl gydytojo parinkta tinkama intraveninė terapija, greta kitų priemonių, ne tik gerins išvaizdą, bet teigiamai veiks visą žmogaus organizmą, suteiks energijos ir nutolins senėjimą.

ANTI – AGE intraveninė terapija Jūsų organizmą aprūpins ne tik reikiamais vitaminais, bet ir pasirūpins ląstelių gyvybingumu, veiks kaip antioksidantas, apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikio, kurie tiesiogiai atsakingi už odos senėjimą.

Vitaminų kompleksas, tai kaip imuninės sistemos „boosteris“ užpildas, kuris užtikrina odos, plaukų sveikatą, teigiamai veikia endokrininę sistemą bei širdies veiklą. Vitaminai yra būtini visų audinių augimui, vystymuisi, atkūrimui ir kolageno formavimuisi.

Mikroelementai pagerina kraujotaką ir sumažina per didelį kraujagyslių tonusą,  todėl teigiamai veikia turinčius padidėjusį arterinį kraujospūdį bei sergančius obstrukcinėmis plaučių ligomis (bronchine astma, lėtine obstrukcine plaučių liga), padeda palaikyti sveiką ir subalansuotą imuninę sistemą.

„Era Esthetic‘ klinikos gydytoja Algė Ivaškevičė nukreips Jūs reikiamiems tyrimams, kurie padės specifiškai ir jautriai įvertinti medžiagų apykaitą, virškinimą ir maisto pasisavinimą, mitybinių medžigų deficitus ar toksines pažaidas. Po to parinks Jums tinkamą ir priimtiną sveikos gyvensenos programą, rekomenduos Jūsų sveiko balanso atkūrimui reikalingus maisto papildus ar intraveninius kokteilius, ir visa tai vieno vizito metu – taupant Jūsų laiką, profesionaliai, rūpestingai ir gerinant Jūsų gyvenimo kokybę.

Pradėkime nuo KONSULTACIJŲ, pagal funkcinės medicinos principus

Su Klientu peržiūrime ir aptariame, kuriose fiziologinėse sistemose yra žymesni funkciniai nukrypimai arba pasireiškia klinikinis disbalansas: virškinimo/pasisavinimo, biotransformacijos ir šalinimo, imuniteto ir uždegimo reguliavimo, komunikacijos (hormonų ir neuronešiklių), energijos gamybos, transportinėse (pvz. kraujotaka, limfotaka), struktūrinio vientisumo (pvz. oda, gleivinės). Pagal tai parenkamas tyrimų ir keičiamų gyvensenos veiksnių korekcijos gydymo planas. Medžiagų (vitaminų, riebiųjų rūgščių, mineralų) trūkumui įvertinti gali būti atliekami kraujo tyrimai arba, vertinant ilgesnį laikotarpį, plauko sudėties tyrimai.  Greta įprastų vienkartinių hormonų koncentracijos tyrimų, kartais tiriamas jų kitimas paros bėgyje ar jų metabolitai (apykaitos produktai). Nuo geros virškinimo trakto veiklos priklauso mūsų individualus gebėjimas pasisavinti reikiamas medžiagas, todėl kartais tiriame virškinimo fermentų aktyvumą, maisto produktų toleravimą ir kt.

Jie Klientui aktualu išsaugoti puikią sveikatą ir gerą gyvenimo kokybę kuo ilgiau, išvengti ar nutolinti lėtines neinfekcines ligas (širdies – kraujagyslių, diabetas, onkloginės ligos, sąnarių degeneracinės ligos, demencija) galime įvertinti jo genetinius polinkius, rizikas ir pagal tai parinkti ilgalaikį gyvensenos planą ir priežiūrą jo įgyvendinime su bioginių žymenų monitoravu.

Konsultacijos metu Klientui pateikiamas keičiamų gyvensenos veiksnių planas – receptas, apimantis mitybą, jei reikia, maisto papildus, fizinį krūvį ir poilsį, distreso šalinimą, bei tyrimus.

Kada verta konsultuotis? 

Esant plaukų slinkimui, įvairioms virškinimo problemoms, vidurių užkietėjimui, kai kamuoja nemiga, lėtinis stresas, libido sumažėjimas, hormonų svyravimai, nuotaikų kaita, išsekimas.

 Genetiniai tyrimai, kurie individualiai bus paskiriami gydytojo:

 • Virškinimo sistemos tyrimas. Ištiriama virškinimo sistemos kokybė, mikrobioma, uždegiminis lygis, metabolizmo balansas ir infekcijos. Tyrimo metu nustatoma koks yra nuokrypis nuo normos, pagal šiuos duomenis bus sudarytas tinkamiausias gydymo planas, subalansuojantis organizmo funkcijas.
 • Amino rūgščių testas. Amino rūgštys yra ypatingai svarbios organizmo „statybinės medžiagos“, todėl jų balansas organizme turi būti reikiamas, kad organizmas ir bendra žmogaus savijauta būtų gera. Amino rūgščių pagalba skatinama kalogeno sintezė, taip pat rūgštys skatina protinę veiklą, išlaiko baltymų balansą.
 • Kortizolio/streso vertinimo bazinis tyrimas. Šio tyrimo rezultatas padeda išsiaiškinti kodėl atsiranda depresija, sutrinka koncentracija, atsiranda svorio augimas, nemiga, susilpnėja imunitetas ir pan.
 • Toksinų testas. Parodo kiek žmogaus organizmas yra prikaupęs toksinų ir kiek jis yra užterštas. Būtent dėl toksinų gali atsirasti tokios problemos, kaip plaukų slinkimas, alopecija, depresija, dermatitas, virškinimo sutrikimai, imuniteto nusilpimas, uždegiminiai procesai ir pan.
 • Bendras organizmo tyrimas. Šis tyrimas – vienas pagrindinių, apžvelgiančių daugelio organizmo sistemų veiklą parenkant „anti-age“ terapijos programą. Toksinų, oksidacijos pažaidų, makro medžiagų ir mikro elementų kiekį. Taip pat riebiųjų rūgščių apykaitą, neuronešiklių būklę, detoksikacijos proceso efektyvumą, cheminių ir mikrobiologinių toksinų kiekį.
 • Lytinių hormonų metabolitai. Papildo informaciją gaunamą iš lytinių hormonų lygių kraujyje nustatymo – parodo, kaip jie metabolizuojami ir testas išryškina nepakankamumą bei disbalansą. Gydymas yra skiriamas, jei lytinių hormonų koncentracija kraujyje yra normali, bet yra netinkamo disbalanso ir nepakankamumo požymių.
 • Metabolizmo testas. Šis testas gali išaiškinti kaip veikia metabolizmo procesai, kurioje vietoje stringa organizmo funkcijos, ko trūksta organizmui, ir kokiomis medžiagomis jį reikėtų papildyti lašelinių pagalba.
 • Riebiųjų rūgščių, EPA, DHA, ALA įvertinimas. Bet kokios uždegiminės būklės, riebiųjų rūgščių pasisavinimo ir mitybos nepakankamumas. Ankstyvas senėjimas ir lėtinių ligų rizika. Šis testas būtinas kiekvienam, kuris rūpinasi savo išvaizda ir yra aktuali prevencija prieš senėjimą.
 • Genetinis plaukų tyrimas – individualiam plaukų slinkimo gydymui, kurio metu analizuojami genetiniai faktoriai turintys įtakos plaukų slinkimo gydymui. Po šio tyrimo pateikiamas išsamus išaiškinimas apie individualias genetines savybes ir jų ryšį su plaukų slinkimu.
 • Genetinis maisto ir svorio tyrimas – išsamiausia genetinė analizė, kai analizuojamos 384 genetinės variacijos, susijusios su svorio reguliavimu, atsaku į fizinį krūvį, maisto produktų netolerancija ir maistinių medžiagų apykaita.
 • Genetinis svorio tyrimas: Šis testas rekomenduojamas vyrams ir moterims virš 30 m amžiaus, kuriems svarbi prevencija prieš senėjimą. Skiriamas tiems, kurių šeimos istorijoje – genetika buvo nulemta senėjimo procesų. Šis testas rekomenduojamas tiems, kurie nori sekti savo senėjimo procesą ir jį pristabdyti pakeisdami gyvenimo būdą, maitinimosi rėžimą, apjungiant kartu su individualia „anti-age“ terapija, reikalingais specializuotais papildais.
 • Žarnyno mikrobiomos tyrimas. Žarnyno mikrobiomos analizė suteikia galimybę ištirti Jūsų žarnyno bakterijas- nustatyti, kokios bakterijos gyvena žarnyne, kiek jų yra ir kaip jos veikia Jūsų organizmą. Mikrobiomos analizės metu paaiškės ar Jūsų mityba ir žarnyno ekosistema yra gerai subalansuotos, ar reikia pakeisti mitybą norint paveikti bakterijų sudėtį ir pagerinti sveikatą.
 • Padidėjusio jautrumo maistui tyrimas – speciali technologija padėsianti ištirti specifinius IgG antikūnius, kurie labai tiksliai parodys padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, kuriems alerginiai testai netoleravimo nerodo.

Specialūs testai, pagal poreikį:

 • Gluteno netoleravimas, laktozės netoleravimas, genetinis miego tyrimas ir pan.

Lašelinės, intraveninė terapija

 Intraveninės procedūros, lašelinės:

 • Odos drėkinimas;
 • Energetinis kokteilis;
 • „Anti-age“ kokteilis;
 • Plaukus atgaivinantis kokteilis;
 • Organizmo atstatymo kokteilis.

 „Anti – age“ lašelinės, intraveniniai kokteiliai, praturtinti antioksidantais ir vitaminais, pasirūpins ląstelių gyvybingumu, vitaminai – užtikrins subalansuotą organizmo sistemos veiklą, jie veikia kaip imuninės sistemos užpildas, kitaip vadinamas „booster“, mikroelementai – gerina, stiprina kraujotaką, padeda palaikyti subalansuotą ir sveiką imuninę sistemą. Prevencija prieš senėjimą iš vidaus, tiesiogiai teigiamai veikiant mūsų organizmą.

Energetiniai kokteiliai – bendram sveikatinimui, jėgų ir energijos atkūrimui, atsigavimui po ligos ar įtemptos, aktyvios fizinės veiklos, organizmo detoksikacijai.

Vitaminų intraveninė terapija labai veiksminga, ypatingai rekomenduojama šiais atvejais:

 • širdies ir kraujagyslių ligos;
 • lėtinio nuovargio sindromas;
 • imuniteto stiprinimui;
 • lėtinė depresija;
 • migrena;
 • siekiant biologinio amžiaus atjauninimo, organizmo bendro energizavimo ir funkcijų normalizavimo;
 • gerina odos būklę, skatina kolageno sintezę;
 • kt. atvejais (reumatinės ligos, bronchinė astma, sinusitas, senatviniai protinės veiklos sutrikimai, neurologinės ligos ir kt.).

Plaukus atgaivinantis kokteilis su pagrindiniu antioksidantu glutationu, kuris kartu su vitaminu C detoksikuoja ir sustiprina organizmą, sumažina laisvųjų radikalų daromą žalą, taip padeda organų ląstelėms atsinaujinti , palaiko plaukų sveikatą ir grožį, sustiprina juos.

Lašelinės, intraveninė terapija ANTI – AGE terapija iš vidaus!

 • Skysčių atstatymui;
 • Jėgų atstatymui;
 • Sveikatinimui;
 • Antisenėjimui;
 • Gerai savijautai.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku