Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Sveika gyvensena, tyrimai, lašelinės

SVEIKA GYVENSENA –  tyrimai, individualus sveikos gyvensenos planas, intraveninė terapija (lašelinės)

Pasaulinė sveikatos organizacija pagrindiniais funkcinės medicinos,  sveikos gyvensenos komponentais įvardija racionalią mitybą, optimalų fizinį aktyvumą ir žalingų įpročių atsisakymą. Kai kurie specialistai šiuos kompleksinius veiksnius siūlo papildyti grūdinimusi, asmens higiena,  psichologine gerove ir racionaliu poilsiu. Visi daugiau ar mažiau žinome ir apie žalingus įpročius bei jų keliamą grėsmę sveikatai, apie sveiką mitybą, mitybos piramidę, „sveikus“ ir „nesveikus“ maisto produktus. Nuo vaikystės ir mokykloje gauname nemažai žinių apie tai, kaip ir kiek reikia judėti, kad būtume sveiki, kaip koreguoti savo laikyseną, kad išvengti  stuburo ir kitų problemų.  Žinome, kad reikia išmokti susidoroti su stresu, nes jis alina visą organizmą ir skatina ankstyvą senėjimą, vengti toksinių medžiagų bei užtikrinti pilnavertį kūno aprūpinimą mitybinėmis medžiagomis, kad kuo ilgiau būtume sveiki, energingi ir galėtume džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Sveika gyvensena, funkcinė medicina – kai tai? Kuo ji ypatinga? Kokiu būdu yra taikoma?

Funkcinė medicina fokusuojasi į ligos ištakų radimą ir koregavimą pagal sistemų biologijos principus. Individualių konkrečiam žmogui būdingų priežasčių ieškoma, taikant gausias šiuolaikines mitybos mokslo, genomo ir epigenomo žinias ir galimybes. Šios žinios pritaikomos, parenkant individualizuotas mažos rizikos intervencijas – mitybos, judėjimo, poilsio ir miego, perteklinio streso, toksinio krūvio mažinimo, papildų vartojimo planus. Juos įgyvendinant, yra paveikiamos molekulinės ir ląstelių sistemos, kas sudaro palankiausias sąlygas sveikatos atstatymui ir išsaugojimui.

„Era Esthetic Avenue“ klinikoje Vilniuje Jums pristatome naują veiklos sritį funkcinę meddiciną – sveikatinimo paslaugas žmonėms, kurie siekia, kad sveika gyvensena taptų jų gyvenimo būdu. Tam pirmiausia būtina rimta ir giliai suvokta vidinė motyvacija, supratimas, kam to reikia ir planas su realistiškais išmatuojamais tikslais.

Funkcinės medicinos, sveikos gyvensenos paslaugos derinamos su įprastais šiuolaikinės sveikatos priežiūros principais ir apima reguliarius tyrimus, periodišką individualizuotą maisto papildų vartojimą,  pilnavertės mitybos raciono parinkimą, esant poreikiui, specializuotų lašelinių terapiją su vitaminų ir antioksidantų intraveniniais kokteiliais, kurie ne tik atstato medžiagų trūkumą, bet veikia ir kaip ANTI – AGING priemonė.

Sveikos gyvensenos – funkcinės medicinos taikymas gydymuose, video apie plaukų priežiūrą, plaukų slinkimo gydymą.

Bėgant metams mūsų kūnas keičiasi, organizmas praranda vis daugiau drėgmės, mažėja kolageno sintezė, oda praranda elastingumą ir stangrumą, todėl gydytojo parinkta tinkama intraveninė terapija, greta kitų priemonių, ne tik gerins išvaizdą, bet teigiamai veiks visą žmogaus organizmą, suteiks energijos ir nutolins senėjimą.

ANTI – AGE intraveninė terapija Jūsų organizmą aprūpins ne tik reikiamais vitaminais, bet ir pasirūpins ląstelių gyvybingumu, veiks kaip antioksidantas, apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikio, kurie tiesiogiai atsakingi už odos senėjimą.

Vitaminų kompleksas, tai kaip imuninės sistemos „boosteris“ užpildas, kuris užtikrina odos, plaukų sveikatą, teigiamai veikia endokrininę sistemą bei širdies veiklą. Vitaminai yra būtini visų audinių augimui, vystymuisi, atkūrimui ir kolageno formavimuisi.

Mikroelementai pagerina kraujotaką ir sumažina per didelį kraujagyslių tonusą,  todėl teigiamai veikia turinčius padidėjusį arterinį kraujospūdį bei sergančius obstrukcinėmis plaučių ligomis (bronchine astma, lėtine obstrukcine plaučių liga), padeda palaikyti sveiką ir subalansuotą imuninę sistemą.

„Era Esthetic‘ klinikos, vienintelė Pabaltyje sveikos gyvensenos, FUNKCINĖS MEDICINOS gydytoja Algė Ivaškevičė nukreips Jūs reikiamiems tyrimams, kurie padės specifiškai ir jautriai įvertinti medžiagų apykaitą, virškinimą ir maisto pasisavinimą, mitybinių medžigų deficitus ar toksines pažaidas. Po to parinks Jums tinkamą ir priimtiną sveikos gyvensenos programą, rekomenduos Jūsų sveiko balanso atkūrimui reikalingus maisto papildus ar intraveninius kokteilius, ir visa tai vieno vizito metu – taupant Jūsų laiką, profesionaliai, rūpestingai ir gerinant Jūsų gyvenimo kokybę.

Pradėkime nuo KONSULTACIJŲ

Su Klientu peržiūrime ir aptariame, kuriose fiziologinėse sistemose yra žymesni funkciniai nukrypimai arba pasireiškia klinikinis disbalansas: virškinimo/pasisavinimo, biotransformacijos ir šalinimo, imuniteto ir uždegimo reguliavimo, komunikacijos (hormonų ir neuronešiklių), energijos gamybos, transportinėse (pvz. kraujotaka, limfotaka), struktūrinio vientisumo (pvz. oda, gleivinės). Pagal tai parenkamas tyrimų ir keičiamų gyvensenos veiksnių korekcijos gydymo planas. Medžiagų (vitaminų, riebiųjų rūgščių, mineralų) trūkumui įvertinti gali būti atliekami kraujo tyrimai arba, vertinant ilgesnį laikotarpį, plauko sudėties tyrimai.  Greta įprastų vienkartinių hormonų koncentracijos tyrimų, kartais tiriamas jų kitimas paros bėgyje ar jų metabolitai (apykaitos produktai). Nuo geros virškinimo trakto veiklos priklauso mūsų individualus gebėjimas pasisavinti reikiamas medžiagas, todėl kartais tiriame virškinimo fermentų aktyvumą, maisto produktų toleravimą ir kt.

Jie Klientui aktualu išsaugoti puikią sveikatą ir gerą gyvenimo kokybę kuo ilgiau, išvengti ar nutolinti lėtines neinfekcines ligas (širdies – kraujagyslių, diabetas, onkloginės ligos, sąnarių degeneracinės ligos, demencija) galime įvertinti jo genetinius polinkius, rizikas ir pagal tai parinkti ilgalaikį gyvensenos planą ir priežiūrą jo įgyvendinime su bioginių žymenų monitoravu.

Funkcinės medicinos konsultacijos metu Klientui pateikiamas keičiamų gyvensenos veiksnių planas – receptas, apimantis mitybą, jei reikia, maisto papildus, fizinį krūvį ir poilsį, distreso šalinimą, bei tyrimus.

Kada verta konsultuotis? 

Esant plaukų slinkimui, įvairioms virškinimo problemoms, vidurių užkietėjimui, kai kamuoja nemiga, lėtinis stresas, libido sumažėjimas, hormonų svyravimai, nuotaikų kaita, išsekimas.

 Genetiniai tyrimai, kurie individualiai bus paskiriami gydytojo:

 • Virškinimo sistemos tyrimas. Ištiriama virškinimo sistemos kokybė, mikrobioma, uždegiminis lygis, metabolizmo balansas ir infekcijos. Tyrimo metu nustatoma koks yra nuokrypis nuo normos, pagal šiuos duomenis bus sudarytas tinkamiausias gydymo planas, subalansuojantis organizmo funkcijas.
 • Amino rūgščių testas. Amino rūgštys yra ypatingai svarbios organizmo „statybinės medžiagos“, todėl jų balansas organizme turi būti reikiamas, kad organizmas ir bendra žmogaus savijauta būtų gera. Amino rūgščių pagalba skatinama kalogeno sintezė, taip pat rūgštys skatina protinę veiklą, išlaiko baltymų balansą.
 • Kortizolio/streso vertinimo bazinis tyrimas. Šio tyrimo rezultatas padeda išsiaiškinti kodėl atsiranda depresija, sutrinka koncentracija, atsiranda svorio augimas, nemiga, susilpnėja imunitetas ir pan.
 • Toksinų testas. Parodo kiek žmogaus organizmas yra prikaupęs toksinų ir kiek jis yra užterštas. Būtent dėl toksinų gali atsirasti tokios problemos, kaip plaukų slinkimas, alopecija, depresija, dermatitas, virškinimo sutrikimai, imuniteto nusilpimas, uždegiminiai procesai ir pan.
 • Bendras organizmo tyrimas. Šis tyrimas – vienas pagrindinių, apžvelgiančių daugelio organizmo sistemų veiklą parenkant „anti-age“ terapijos programą. Toksinų, oksidacijos pažaidų, makro medžiagų ir mikro elementų kiekį. Taip pat riebiųjų rūgščių apykaitą, neuronešiklių būklę, detoksikacijos proceso efektyvumą, cheminių ir mikrobiologinių toksinų kiekį.
 • Lytinių hormonų metabolitai. Papildo informaciją gaunamą iš lytinių hormonų lygių kraujyje nustatymo – parodo, kaip jie metabolizuojami ir testas išryškina nepakankamumą bei disbalansą. Gydymas yra skiriamas, jei lytinių hormonų koncentracija kraujyje yra normali, bet yra netinkamo disbalanso ir nepakankamumo požymių.
 • Metabolizmo testas. Šis testas gali išaiškinti kaip veikia metabolizmo procesai, kurioje vietoje stringa organizmo funkcijos, ko trūksta organizmui, ir kokiomis medžiagomis jį reikėtų papildyti lašelinių pagalba.
 • Riebiųjų rūgščių, EPA, DHA, ALA įvertinimas. Bet kokios uždegiminės būklės, riebiųjų rūgščių pasisavinimo ir mitybos nepakankamumas. Ankstyvas senėjimas ir lėtinių ligų rizika. Šis testas būtinas kiekvienam, kuris rūpinasi savo išvaizda ir yra aktuali prevencija prieš senėjimą.
 • Genetinis plaukų tyrimas – individualiam plaukų slinkimo gydymui, kurio metu analizuojami genetiniai faktoriai turintys įtakos plaukų slinkimo gydymui. Po šio tyrimo pateikiamas išsamus išaiškinimas apie individualias genetines savybes ir jų ryšį su plaukų slinkimu.
 • Genetinis maisto ir svorio tyrimas – išsamiausia genetinė analizė, kai analizuojamos 384 genetinės variacijos, susijusios su svorio reguliavimu, atsaku į fizinį krūvį, maisto produktų netolerancija ir maistinių medžiagų apykaita.
 • Genetinis svorio tyrimas: Šis testas rekomenduojamas vyrams ir moterims virš 30 m amžiaus, kuriems svarbi prevencija prieš senėjimą. Skiriamas tiems, kurių šeimos istorijoje – genetika buvo nulemta senėjimo procesų. Šis testas rekomenduojamas tiems, kurie nori sekti savo senėjimo procesą ir jį pristabdyti pakeisdami gyvenimo būdą, maitinimosi rėžimą, apjungiant kartu su individualia „anti-age“ terapija, reikalingais specializuotais papildais.
 • Žarnyno mikrobiomos tyrimas. Žarnyno mikrobiomos analizė suteikia galimybę ištirti Jūsų žarnyno bakterijas- nustatyti, kokios bakterijos gyvena žarnyne, kiek jų yra ir kaip jos veikia Jūsų organizmą. Mikrobiomos analizės metu paaiškės ar Jūsų mityba ir žarnyno ekosistema yra gerai subalansuotos, ar reikia pakeisti mitybą norint paveikti bakterijų sudėtį ir pagerinti sveikatą.
 • Padidėjusio jautrumo maistui tyrimas – speciali technologija padėsianti ištirti specifinius IgG antikūnius, kurie labai tiksliai parodys padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, kuriems alerginiai testai netoleravimo nerodo.

Specialūs testai, pagal poreikį:

 • Gluteno netoleravimas, laktozės netoleravimas, genetinis miego tyrimas ir pan.

KARDIOLOGINIAI TYRIMAI:

 • Oksiduotas MTL (neprisotintos riebiosios rūgštys itin jautrios oksidacijai. Peroksiduoti lipidai ląstelių membranose praranda savo funkcijas. Peroksiduotos MTL dalelės skatina kraujagyslių senėjimą, aterosklezę ir didina koronarinę riziką).
 • LIPIDgen (12 SNPs) – tiria genų polimorfizmą lipidų apykaitos sutrikimus.
 • Liposcan – MTL ir DTL subfrakcijų tyrimas. Padeda nustatyti infarkto riziką. Infarktas įvyksta tiek žmonėms kurių cholesterolis aukštas, žemas arba normalus. Individualūs MTL kiekio ir dydžio pasiskirstymo ypatumai labai svarbūs vertinant riziką. Mažos MTL dalelės yra labai aterogeniškos ir tą svarbu išmatuoti. Nustačius, kad aterogeniškų MTL dalelių yra daug, šis tyrimas padeda nustatyti padidėjimo priežastis, pvz. genetines ir pagal tai parinkti individualų gydymą. Gydymas gali apimti medikamentinį ir specialų gyvensenos, mitybos planą.

VIRŠKINIMO SISTEMOS TYRIMAI:

 • GI MAP – virškinimo trakto mikrobinis tyrimas. Bakteriniai, virusiniai, parazitiniai patogenai, H.Pylori virulentiškumo faktoriai, normalių saprofitinių bakterijų kiekiai, tipai, disbiozės sukėjai/ išvešėjusios bakterijos, mielės ir grybeliai, potencialūs automininiai trigeriai, parazitai ir kirmėlės, žarnyno būklės žymenys (virškinimo, uždegimo, imuniniai, kraujavimo, beta-gliukuronidazė), atsparumas antibiotikams.
 • GIFX – matuoja svarbiausius virškinimo trakto funkcijos biomarkerius, suteikia daug klinikinės informacijos apie virškinimo kokybę, žarnyno uždegimą, mikrobiomą, kuri apsprendžia ne tik virškinamojo trakto būklę, bet ir bendrą savijautą bei sveikatą. Matomi rezultatai atspindi 3 esmines virškinamojo trakto sveikatą rodančias funkcijas: virškinimą, uždegimą, mikrobiomą. Pateikiami biomarkeriai 5 funkcinėse kategorijose: nepakankamas virškinimas, uždegimas, disbiozė, metabolinis disbalansas ir infekcijos.
 • GI360 Essentials, GI360 x2, x1 – GI360 Essentials Profile, x2 iš 2 ėminių, ir 3 ėminių, rodo kliniškai vertingą išmatų profilį. Atliekamas taikant daugininį PGR molekulinį tyrimą, kartu su auginimu terpėse ir MALDI-TOF metodika, jautriu biocheminiu tyrimu ir mikroskopavimu nustatoma patogenų, virusų, parazitų ir bakterijų būklė, kuri prisideda ar palaiko ūmius ar lėtinius virškinamojo trakto sutrikimus ar ligas.
 • GI Effects (GIFX) Microbial Ecology Profile – GI Effects Mikrobų Ekologijos Profilio testas rodo žarnyno bakterijų sudėtį, padeda nustatyti dominuojančias, oportunistines, patogenines bakterijas, naudojant DNR analizę. Papildomai padeda monitoruoti mikroflorą, kuri apsaugo nuo patogenų. Tiriama molekuliniu ir mikrospkopiniu būdu, technologija atitinka parazitų nustatymo standartus, o PCR technologija leidžia ištirti anaerobinę mikroflorą.

MITYBOS IR METABOLIZMO TYRIMAI:

 • Bloodspot Fatty Acids – riebiųjų rūgščių disbalansas gali sukelti ar prisidėti prie daugelio lėtinių ligų. Šis testas vertina svarbų esminių “Omega-6” ir “Omega-3” riebalinių rūgščių balansą ir gali parodyti, kokių mitybos pokyčių arba papildų reikia korekcijai.
 • Organic Acids Test (OAT) – išsamus paciento metabolinis vaizdas su daugiau kaip 70 markerių. Įvertinami žarnyno bakterijų ir mieliagrybių veiklos rezultatai. Virš normos išvešėję mikroorganizmai gali sukeltti sveikatos sutrikimus, ligas, ypač lėtines. Pokyčiai galimi dėl gausaus antibiotikų vartojimo, cukraus dietoje, imuninės sistemos sutrikimų, infekcijų, genetinių faktorių. Šis testas taip pat parodo vitaminų ir mineralų lygį, oksidacinį stresą, neuronešiklių balansą, oksalatų apykaitos žymenis, kurie susiję su daugeliu lėtinių ligų.
 • Organix Comprehensive – tai mitybinis testas parodantis organinių rūgščių apykaitą ir ląstelės metabolinius procesus. Papildomi veritinimai pritaikyti vaikams! Metabolinių “blokų” nustatymas leidžia individualiai parinkti korekcijas ir gauti geriausią atsaką. Organinės rūgštys yra tarpiniai metabolitai, susidarantys centrinėje energijos gamyboje, detoksikacijos procese, neurotransmiterių skilime, virškinamojo trakto mikrobų veikloje.
 • Metabolomix+, unikalus mitybinių testų derinys esminiams mitybiniams biomarkeriams vertinti. Neinvazinis patogus tyrimas įvertinti poreikius: antioksidantų, B vitaminų, mineralų, virškinimo fermentų papildymo,  amino rūgščių ir riebiųjų rūgščių.

HORMONŲ TYRIMAI:

 • Adrenal Stress (Adrenal Function Profile) – seilių tyrimas, matuojamas DHEA ir paros kortizolio lygis 4 kartus. Šiuo tyriamuoju metodu pilnai įvertinama antinksčių kortikotropinė funkcija. Galima nustatyti hormonų perteklių ar trūkumą, paros kreivės poslinkius, gebėjimą atsistatyti po streso, atskirti ar stresas virsta distresu, kurie dirgikliai (emociniai, fiziniai ) sukelia didžiausią stresą,
 • DUTCH Adrenal – seilių tyrimas, matuojami DHEA ir paros kortizono, kortizolio ir jų metabolitų (a, b -THF, b-THE) lygiai, 4 kartus.
 • DUTCH Sex Hormone Metabolites – vertinamas pakaitinės hormonų terapijos poveikis ir vyksta bazinių hormonų apykaitos matavimams.
 • Comprehensive Melatonin Profile – melatonino paroje kitimo tyrimas.

INFUZINĖ TERAPIJA –  vitaminų, mineralų, mikroelementų lašelinės, intraveniniai kokteiliai

Unikalios, individualiai kurtos intraveninės terapijos preparatų formulės – Jums užtikrins greitą ir efektyvų rezultatą, organizmo atstatyme, bendros būklės pagerinime. Išskirtiniai, mūsų klinikoje specializuoti kokteiliai odos drėkinimui, Anti-Age, plaukus atgaivinantis kokteilis.

Infuzinė terapija, kuo ypatingas jos atlikimas? 

Vitaminai, mineralai, antioksidantai lėtai sulašinami su kūno temperatūros pašildytu druskų arba gliukozės tirpalu, yra iš karto įsisavinami. Šie vitaminų, mikroelementų ir antioksidantų kokteiliai suskatina aktyvesnę medžiagų apykaitą, kas teigiamai veikia odos ir plaukų būklę, jų išvaizdą ir kokybę.  “Era Esthetic” savo lašelinių bazei naudoja maksimaliai atitinkančius mūsų kraujo plazmos sudėtį vokiečių gamintojo tirpalus. Geriamų, net puikios kokybės vitaminų pasisavinimas nėra šimtaprocentinis, o sulašinus intraveninių kokteilių ingredientus, jie per kraujotaką, greitai pasisavinami per visą kūną.

Kiek tęsiasi lašelinių poveikis?

Priklausomai nuo Kliento būsenos ir organizmui trūkstamų medžiagų, poveikis jaučiamas iki savaitės. Todėl savo lašelinių planą verta išsidėstyti atitinkamai – t.y. pagal numatomą kelionių, skrydžių, intensyvių darbų ar švenčių ritmą.

Kaip atliekama ir kiek laiko trunka intraveninė terapija? 

Prieš lašelinę, aptariame Kliento poreikius ir parenkame šiuo metu tinkamiausią kokteilį. Klientui yra pamatuojamas kraujo spaudimas ir atliekamas greitasis kraujo tyrimas. Patogiai įsitaisius specialioje kėdėje, pradedamas lėtai lašinti pašildytas kokteilis. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinkto kokteilio ir trunka tarp 40 – 60 min. Prižiūrint bendrosios praktikos slaugytojai, tolygiai lašinamas tirpalas su vitaminais, mikroelementais, antioksidantais.

INFUZINĖ TERAPIJA, kokteiliai:

 • Odos drėkinimas – tai subalansuotas svarbiausių elektrolitų mišinys, praturtintas dažniausiai trūkstamų mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio) ir B grupės vitaminais (B1, B6). Šie B grupės vitaminai, veikdami kartu, pasižymi regeneraciniais procesais organizme, taip pat ir odoje.
 • Energetinis kokteilis – aktyviosios medžiagos, atkuria jėgas, suteikia energijos bei pagerina bendrą savijautą.
 • „Anti-age“ kokteilis – vitaminai ir mineralai, dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių/poveikio, kolageno gamybos gerinimo, padės sulėtinti odos senėjimo procesus – teigiamai veiks smulkias raukšles, “padribusią” odą, koreguos aknę ir įvairius odos sudirgimus.
 • Plaukus atgaivinantis kokteilis – jame yra kompleksas gerai pasisavinamos formos vertingų ir dažnai trūkstamų medžiagų: net 6 B grupės vitaminai, folinė rūgštis, vitaminas C, 16 amino rūgščių, 8 mikroelementai, SAM‘e (metilo grupės donoras).
 • Organizmo atstatymo kokteilis – greitai atstato organizmo skysčių ir gyvybiškai svarbių elektrolitų balansą, tuo pačiu pašalindamas dehidratacijos pasekmes, suteikia energijos, regeneruoja organizmo būklę. Dėka plataus spektro vitaminų, amino rūgščių, mineralų – mikroelementų jis gelbsti nuo oksidacinių pažeidimų ląstelėse atsiradusių dėl ligos, pervargimo, tolimų skrydžių, migrenos priepuolio, po apsinuodijimo.

Intraveninei terapijai – visi mūsų naudojami preparatai, tirpalai ir jų tinkami kiekiai yra patvirtinti EMA (Europos Vaistų Agentūros), gaminami pažangiausiose farmacinėse įmonėse.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku