Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Greitasis odos atjauninimas lazeriu GentleMax Pro

GENTLE MAX PRO –  greitasis odos atjauninimas lazeriu, atjaunėjimas matomas jau po pirmos procedūros!

Estetinės lazerinės procedūros su „Candela Medical, USA“ technologija ir šiuo metu išlieka efektyvios, saugios ir minimaliai invazinės. Greito atjauninimo procedūra su Nd:Yag lazeriu –  “GentleMax Pro”. Tai puiki prevencija ankstyviesiems senėjimo požymiams spręsti, neturinti poprocedūrinio laikotarpio, pasiekiamas greitas, saugus ir efektyvus odos atjauninimas. Po kiekvienos procedūros pastebimas laipsniškas odos spalvos suvienodėjimas, padidėjęs stangrumas ir palygėjęs odos paviršius.

rauksliu salinimas lazeriu

Greita procedūra – „GentleMax Pro“ yra greičiausias ir stipriausio poveikio „ND:YAG“ tipo lazeris rinkoje, kurio bangos ilgis siekia net 1064 nm. Lazeris išsiskiria savo energija, jėga, skirtinga impulso trukme.
Saugi procedūra – 1064 nm ilgio lazerio banga ir kompanijos „Candela Medical“ patentuota dinaminio aušinimo technologija “Dynamic Cooling Device” (DCD),  apsaugo odą atjauninimo procedūros metu, tolygiai apsaugo skirtingą melanino kiekį turinčią odą. Šią procedūrą galima atlikti visus metus, įvairių tipų odai, įskaitant V ir VI odos tipą, įdegusią odą.
Ši technologija turi ne vieną privalumą atliekant veido fotoprocedūras. Ilgesnė “Nd:Yag” lazerio banga, derinama su didele pikinės galios energija, mikrosekundiniais impulsais, dideliu pasikartojimo dažniu ir dinaminio odos atšaldymo apsauga, yra ideali sąjunga, siekiant paveikti daugybę dermos sluoksnių.
Profilaktika – ši technologija taikoma odos senėjimo profilaktikai, siekiant pagerinti odos išvaizdą, o procedūros rezultatas – sveikesnė ir jaunesnė oda, jos tekstūros pagerėjimas.
Rezultatas – šios technologijos efektas: raukšlių sumažėjimas, susitraukusios poros, išnykęs paraudimas, lygesnė veido odos spalva ir sustiprėję odos audiniai.

Plačiau apie procedūrą kalbiname “Era Esthetic Avenue” gydytoją dermatologę Olesią Fominą

rauksliu lyginimas lazeriu

rauksliu lyginimas

Kada atlikti odos atjauninimą su “GentleMax Pro”?

  • Puikus sprendimas šalinant pirmuosius odos senėjimo požymius, atsiradusius virš 30 metų;
  • Esant smulkioms ir vidutinėms raukšlėms: aplink akis, skruostuose, kaklo, dekoltė, kitose srityse;
  • Esant netolygiai veido spalvai;
  • Odai, praradusiai stangrumą, ar esant odos paviršiaus nelygumams.

Po procedūros iš karto matomas ir juntamas efektas: išsilygina raukšlelės, susitraukia poros, atkuriamas veido odos tonusas ir spalva, pastebimas veido odos sustangrėjimas, suteikiamas pasitempusios odos efektas.

Kiek veido atjauninimo procedūrų reikės atlikti?

Pirmieji odos atjauninimo požymiai paprastai matomi jau po pirmos procedūros. Tačiau, norint pasiekti stabilų atjauninimo rezultatą, reikalingas 3–5 procedūrų kursas, taikomas su 2–4 savaičių intervalu.

Procedūrų kursas užtikrins ilgalaikį odos būklės pagerėjimą – patempimą, odos reljefo ir spalvos suvienodinimą.

Procedūra leidžia išlyginti, atjauninti ir patempti veido, kaklo ir iškirptės odą.

Ar “GentleMax Pro” veido atjauninimo procedūra yra skausminga?

Naujosios kartos “GentleMax Pro” lazeris turi integruotą dinaminę DCD aušinimo sistemą, kuri aušina odos epidermį prieš impulsą, per ir po jo. Oda neįkaista, taip išlaikomas aukštas komforto lygis procedūros metu. Procedūra neinvazinė, lazerio spindulys papuola į gilesnius dermos sluoksnius, juos šildo, bet nepažeidžia odos paviršiaus. Aktyviai stimuliuojama naujo kolageno gamyba giliuose dermos sloksniuose.

Atjauninimo procedūra trunka iki 20–30 minučių.

Kodėl ši procedūra dar kitaip vadinama „Greitas veido atjauninimas“?

Tai optimalus sprendimas dalykiškiems ir užsiėmusiems žmonėms, neturintiems laiko sudėtingoms estetinėms procedūroms. Nėra poprocedūrinio laikotarpio, iš karto galima tęsti kasdienius darbus, vykti į susitikimus ar į ilgai planuotas atostogas. Veido oda po procedūros išlieka paraudusi tik kelias valandas, tad, nepaisant teigiamų odos pokyčių, niekas nepastebės, kad ką tik apsilankėte grožio klinikoje.

Kuo skiriasi abliacinis atjauninimas lazeriu nuo neabliacinio?

Abliacinio atjauninimo atveju lazerio spindulys veikia ne tik giliuosius odos sluoksnius, bet ir paviršinius. Taikant neabliacinį būdą “GentleMax Pro”, lazerio impulsai prasiskverbia giliai į dermos audinius, tačiau nepažeidžia odos paviršiaus. Tas įmanoma dėl skirtingo ilgio bangų, taip pat dėl to, kad epidermyje yra mažiau vandens (10–15 %) negu giliuosiuose odos sluoksniuose (70–75 %).

Kaip pasiruošti greitai “GentleMax Pro” atjauninimo procedūrai?

Procedūros dieną negalima tepti ant odos jokių kremų ar kitų priemonių, kurių sudėtyje yra vandens.

 

gentlemaxpro

ERA ESTHETIC  klinikose veido odos atjauninimui yra taikomos ir inovatyvios grožio injekcijos su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi. Galimas kombinuotas gydymas, t.y. lazerinį gydymą taikant su injekcijomis. Plačiau apie veido odos atjauninimą su mikroinjekcijomis Prostrolane Natural B. 

Preparato inovatoriškos savybės ir išskirtinė gamybos technologija užtikrina efektyvų rezultatą:

  • senėjimo procesų pristabdymą: unikali preparato sudėtis suteikia natūraliai atjaunėjusios odos efektą, intensyviai drėkina odą, suteikia liftingo efektą, vyksta periorbitalinės zonos atjauninamoji terapija, sumažėja raukšlelės;
  • koreguojamas odos elastingumas, skatinamas odos ląstelių atsinaujinimas, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezė;
  • kryžminės jungtys sustiprina atjauninimo rezultatą ir užtikrina ilgesnį procedūros efektų laikotarpį.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius +370 611 55 111 Vilnius +370 611 88 111 Klaipėda

“Express” atjauninimas geriausiomis kainomis, nuolaidos iki 30%!

*Norint pasiekti efektyviausią atjauninimo rezultatą rekomenduojamas 3–5 procedūrų kursas, taikomas su 2–4 savaičių intervalu.

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku