Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Plaukų transplantacija – susigrąžinkite savo plaukų tankumą!

   PLAUKŲ TRANSPLANTACIJA – garantuotas sprendimas susigrąžinti natūralius plaukus į nuplikusią sritį!

   Svajojate apie vešlius ir sveikus plaukus? Plaukų transplantacija yra puikus sprendimas, natūraliai susigrąžinti plaukų tankumą, galvos plikimo srityse. Procedūros metu plaukų folikulai persodinami iš vienos galvos vietos į kitą (įprastai iš galvos galo arba šonų).

   Plaukų transplantacija yra efektyvi ir populiari procedūra, padedanti žmonėms atgauti pasitikėjimą savimi ir džiaugtis natūraliai tankesnių plaukų išvaizda.

   Susiduriant su plaukų plikimu, ypač dėl andorogeninės alopecijos ligos, įprastos priemonės paprastai jau nepadeda kovai su plikimu, nes ligos metu pažeidžiami plaukų folikulai ko pasekoje nuplikimo zonoje nauji plaukai nebeatauga. Pristatome plaukų transplantavimo procedūrą (plaukų persodinimą), kada taikant pasaulyje vieną populiariausių FUE (Follicular Unit Extraction) technologiją patikimai ir neskausmingai grąžinamas Jūsų natūralių plaukų grožis.

   Kas yra FUE plaukų transplantacijos metodas?

   FUE (Follicular Unit Extraction) transplantacijos metodas yra chirurginė procedūra, kurios metu atkuriami dėl nuplikimo prarasti plaukai. Dažniausiai šis metodas taikomas Pacientams, sergantiems andorogeninės alopecijos liga.

   Iš Paciento donorinės zonos (paprastai – pakaušio srities, nes androgeninė alopecija nepažeidžia šioje vietoje augančių plaukų) paimami plaukų folikulai ir transplantuojami į išplikusias zonas – tai bene efektyviausias būdas atgauti natūraliai atrodančius plaukus.

   Plaukų transplantacija ir FUE metodas laikomas daug mažiau invaziniu nei kiti metodai, todėl taip pat tinka ir mažesnių sričių ar minimalių plotų procedūroms.

   Plaukų transplantacijos FUE metodo pranašumai:

   • FUE technika leidžia gydytojui „išsirinkti“ tinkamiausius plaukelius konkrečioms atkūrimo sritims. Tai būtina kuriant plaukų linijas ir smilkinių taškus;
   • Minimalus atsigavimo laikas po operacijos;
   • Mikroskopiniai randai donoro srityje yra beveik nematomi;
   • Susigrąžinami natūralūs plaukai į nuplikusią zoną.

   Plaukų persodinimo FUE procedūros eiga:

   1. Gydytojo konsultacija. Jos metu nustatoma plikimo priežastis, įvertinama galvos odos būklė, plikimo laipsnis, gretutinės ligos ir vaistai, ar galima atlikti plaukų transplantaciją. Taip pat sprendžiama ir dėl medikamentinio plikimo gydymo – kad plikimas neprogresuotų nepersodintose vietose.
   2. Chirurginės procedūros metu sužymimos vietos, kur bus transplantuojami plaukų folikulai, nubraižoma linija, kryptys, kuriomis bus įsodinti plaukai.
   3. Procedūros vietoje nuskutami plaukai – dėl infekcijos rizikos sumažinimo ir lengvesnės pooperacinės priežiūros.

   Plaukų transplantacija atliekama FUE plaukų persodinimo metodu:

   • Pirmu etapu vykdoma ekstrakcija – difuziškai iš donorinės zonos yra išimami folikuliniai vienetai (vieną folikulinį vienetą gali sudaryti nuo 1 iki 4 plaukų);
   • Tuomet nuskausminama recipientinė zona, t.y. zona, į kurią bus įsodinami transplantuojami folikulai.
   • Kitu etapu suformuojamos incizijos (skylutės), į kurias bus transplantuojami folikulai.
   • Galiausiai – folikulų implantacija. Šio etapo metu folikulai yra įsodinami į jau padarytas incizijas.

   Plaukų slinkimo gydymo rekomendacija dėl plikimo dar nepažeistų zonų

   Svarbu paminėti, kad išsprendus nuplikusių sričių problemą, kitose zonose tolimesnis plikimo procesas nėra sustabdytas, todėl dažnai su transplantacija nuplikusiai zonai skiriamas medikamentinis gydymas, bei rekomendacija atlikti Dr. Cyj plaukų užpildo arba PRP terapiją nepersodintų plaukų zonoms, kad rezultatas būtų dar geresnis!

   • PRP terapija – moderni procedūra, kurios metu panaudojamas paties Paciento kraujo gydomasis potencialas. Plaukų slinkimo atveju – sužadinami plaukų folikulai, kad palaipsniui būtų sustabdytas plaukų slinkimas ir paskatintas naujų plaukų augimas. Procedūros metu iš Paciento paimtas kraujas sukamas specialioje centrifūgoje, kad raudonieji kraujo kūneliai atsiskirtų nuo plazmos. Plazma, kurioje gausu trombocitų, surenkama iš mėgintuvėlio ir įšvirkščiama tiesiai į galvos odą. Tai daroma mikroadatėlėmis, todėl procedūra yra komfortiška – https://lazerineklinika.lt/prp-plazmoliftingas-odos-atjauninimas/
   • „Dr.Cyj“ plaukų užpildas – tai vienas stipriausių šių dienų trichologijoje plaukų užpildų su hialuronu ir aktyviaisiais biomimetiniais peptidais, augimo faktoriais. Jį sudaro molekulės, kurios stiprina plauko folikulą, skatina plauko augimą. Naudojant šį plaukų užpildą gerinama kraujo cirkuliacija gilesniuose odos sluoksniuose, atgaivinamas plauko folikulas, sužadinamas jo augimas. “Dr. Cyj” plaukų užpildas į galvos odą suleidžiamas mikroinjekcijomis. Tuomet, prailginto veikimo aktyvūs ingredientai palaipsniui patenka į galvos odą bei stimuliuoja plaukų folikuluose esančias ląsteles taip skatinant plaukų augimą – https://lazerineklinika.lt/proceduros/plauku-slinkimas-dr-cyj-hair-filler-pasaulyje-pirmasis-uzpildas/

   Kiek laiko trunka plaukų transplantacija?

   Plaukų persodinimo procedūra FUE metodu vidutiniškai trunka 8 valandas (kartais gali prireikti ir 10 val.).

   Kada matomas galutinis plaukų persodinimo rezultatas?

   Plaukų persodinimo galutinis rezultatas matomas po 12 mėnesių – atauga natūralūs Paciento plaukai ir persodinimo zonoje jie jau nebeišslenka.

   Ar plaukų persodinimo procedūra skausminga? Ar skauda gijimo metu po procedūros?

   Plaukų persodinimo metu naudojamas vietinis nuskausminimas, o iškart po procedūros Pacientas gali jaustis tarsi devėtų šalmą ar kepurę. Bet šie pojūčiai netrunka ilgai.

   Kiek persodintų plaukų prigija ir išlieka naudojant FUE technologiją?

   Persodintų plaukų prigyja 80 – 85 %, o tankumas persodintose zonose po pirmos transplantacijos padidėja apie 50% natūralaus plaukų tankumo.

   Kada galima grįžti į darbus atlikus plaukų persodinimo procedūrą FUE technologija?

   Į darbus grįžti galima jau kitą dieną po procedūros.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku