Soprano ICE lazeris

   Soprano ICE lazeris – tai naujos kartos beskausmis, pastiprintas diodinis plaukų šalinimo lazeris, Alma lasers –  ABC lasers (Izraelis)

   Soprano ICE naudoja visiškai NAUJĄ patentuotą SHR (Super Hair Removal) technologiją saugiam, efektyviam ir praktiškai beskausmiam plaukų šalinimui lazeriu. SHR – Super plaukų šalinimo technologija išskiria mažiau karščio, tačiau su greitesniu patekimu į gilesnius sluoksnius, užtikrindama geriausius rezultatus šviesesniems ir plonesniems plaukams. Papildomai oda atvėsinama safyru padengtu antgaliu, šaldant ir apsaugant odos paviršių nuo karščio pojūčio, todėl procedūros yra neskausmingos, netgi jaučiamas šaltis!


   ILGALAIKIAM plaukelių šalinimui naudojame aukso standarto JAV „Candela Medical“ Aleksandrito lazerius. Vieninteliai Lietuvoje turime juos naujausius ir net 3 modelius: “GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro”. Nepageidaujami plaukeliai pašalinami VISAM laikui!

   Mažesnės kainos alternatyva – procedūros diodiniu lazeriu:

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku