Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Nuo plaukų slinkimo – HairMax pirmasis lazerinis prietaisas

Prietaisai sustiprina mikrocirkuliaciją, į folikulą patenka svarbios medžiagos, kurios stiprina ir pagreitina plauko ataugimą. Susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvybingas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką.

HAIRMAX lazerinius prietaisus, su specialiais pasiūlymais, kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

*Lazeriniams prietaisams taikoma dviejų metų garantija.Nuo plaukų slinkimo – pirmasis unikalus lazerinis prietaisas, kurį galite naudoti namuose.

HAIRMAX prietaisai veikia kaip žemo dažnio lazerio terapija (LLLT low level laser therapy) ir plaukų folikulams teikia lazerinės šviesos energiją, ši šviesos terapija nėra kenksminga.

Lazerinė terapija “HairMax LaserComb” yra veiksminga alternatyva medikamentiniam gydymui.

Lazerinis lankelis/šukos yra individualaus naudojimo, nešiojate ten, kur Jums patogu, nereikalinga gydytojų ar grožio specialistų nuolatinė priežiūra.

Privalumai

 • Įrodytas veiksmingumas: lazerių prietaisų terapijos efektyvumas patvirtintas ne vienu klinikiniu tyrimu –  93 procentams vartotojų plaukų augimas pagerėjo vos per 12 savaičių. Daugiau kaip 90 procentų vartotojų liko patenkinti pasiektu rezultatu.
 • Unikalumas: vienintelis lazeris, tinkantis naudoti namų sąlygomis, 2007 metais gavęs Tarptautinės maisto ir vaistų tarnybos (FDA) leidimą –  fototerapijos kursui, kurį gali atlikti pats žmogus. Gydymo veiksmingumas buvo moksliškai įrodytas ir pagrįstas ne vienu klinikiniu tyrimu.
 • Patogu ir paprasta naudoti: veiksmingas naudojimas pavieniui ar su kitais produktais – namie, kas antrą dieną, seanso trukmė nuo 1,5 iki 15 minučių, priklausomai nuo pasirinkto lazerio modelio.
 • Puikus produkto modelis: gražus dizainas, patogus naudojimui. Amerikiečių leidinio “Time“ nominuotas kaip „Metų išradimas“.
 • Garantija: „HairMax LaserComb“produktams suteikiama medžiagų defekto ir veikimo garantija, 24 mėnesius nuo pirkimo datos.

Kaip veikia HairMax lazerinis lankelis/šukos?

plauku atauginimas lazeriu

1) gerinama odos mikrocirkuliacija 2) pagerėja ląstelių metabolizmas.

Gydymo metu yra tiekiama ATP energija plaukų folikulams, kuri pagreitina reikalingų maistinių medžiagų tiekimą folikulams, stiprinamas ir suskatinamas plauko augimas. Veikiant lazeriui, ne tik gerėja galvos odos mikrocirkuliacija, bet ir susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką!

hairmax šukos

Rezultatai

1-8 savaitė: jau po pirmosios procedūros vartotojai praneša pajutę, kad jų plaukai tapo gyvybingesni, paklusnesni ir sveikesni. Pastebimas didesnis blizgesys, mažesnis galvos odos niežėjimas ir gerokai sumažėjęs plaukų slinkimas – tai tik keli, greitai pastebimi “HairMax” produkto naudojimo privalumai.
8-12 savaitė: remiantis klinikiniais duomenimis, 45 procentai vartotojų pradeda pastebėti žymesnį plaukų augimą po kelių savaičių. Viso to pradžia gali būti iš galvos odos augantys mažučiai plaukeliai, juntamas ir matomas bendras turimų plaukų tankėjimas. Be to, aiškus požymis, identifikuojantis, kad “HairMax” lazeriniai prietaisai veiksmingi, yra didesnis plaukų „paklusnumas“ ir išryškėjęs jų blizgesys.
12-20 savaitė: per šį laikotarpį dar 45 procentai vartotojų pradeda jausti “HairMax” teikiamą naudą. Tai yra ženkliai mažėjantis plaukų slinkimas, pastebimas aktyvesnis naujų plaukų augimas.
Daugiau kaip 20 savaičių: daugelis “HairMax” lankelio vartotojų pajuto naudą jau per pirmąsias 12 savaičių. Kai kuriems vartotojams reikėjo daugiau kaip 12 savaičių, kad pajaustų visus šio produkto privalumus.

Rekomenduojama naudoti:

„Hair  Max Ultima 12 Laser  Comb“ – 8 min. per dieną, 3 kartus per savaitę, „Hair Max Laser Band 82“ – 90 sekundžių per dieną, 3 kartus per savaitę, „Hair Max Laser Band 41“ – 3 min., per dieną, 3 kartus per savaitę.

Lazerio šviesos procedūros teigiamai veikia plaukų folikulus:

 • Plaukų tankumas padidėja;
 • Plaukai greičiau auga;
 • Plaukai patamsėja iki natūralios spalvos (mažiau žyla);
 • Padidėja tempimo, stiprumo riba (mažiau lūžinėja);
 • Jie tampa paklusnesni ir blizgesni;
 • Pagerėja būklė;
 • Mažiau pleiskanų, suerzinimo ir galvos odos niežėjimo;
 • Atkuriamas natūralus plaukų augimo ciklas.

“HairMax LaserComb®” – gydymo lyderis, vienintelis, patogus, saugus lazerinis prietaisas terapiniam gydymui tiesiog namuose, sau patogiu laiku, galėsite atlikti plaukų ataugimą skatinančias procedūras !

HAIRMAX lazerinius prietaisus greitai ir patogiai galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje: www.eraesthetic.shop

“Era Esthetic” klinikose atliekamos procedūros nuo plaukų slinkimo, su pirmuoju pasaulyje plaukų užpildu DR.CYJ, tai vienas stipriausių preparatų trichologijoje, geri rezultatai ir alopecijos (plikimo) gydyme, plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/plauku-slinkimas-dr-cyj-hair-filler-pasaulyje-pirmasis-uzpildas/

 

FUNKCINĖ MEDICINA, plaukų slinkimo priežasčiai išsiaiškinti, išsiaiškiname priežastį plaukų slinkimo, paskiriame TIKSLINIUS gydymus – ilgesniam rezultatui, plaukų slinkimo sustabdyme!

“Era Esthetic” klinikoje – vienintelė Pabaltyje funkcinės medicinos gydytoja Algė Ivaškevičė, plačiau: https://lazerineklinika.lt/sveika-gyvensena/

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš ERA ESTHETIC klinikos ir oficialaus “Thermage” tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela
Arba skambinkite telefonu:

Prietaisai sustiprina mikrocirkuliaciją, į folikulą patenka svarbios medžiagos, kurios stiprina ir pagreitina plauko ataugimą. Susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvybingas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką.

HAIRMAX lazerinius prietaisus, su specialiais pasiūlymais, kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

*Lazeriniams prietaisams taikoma dviejų metų garantija.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku