Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Co2Re Intima lazerinis atjauninimas ginekologijoje

Intymus atjauninimas „Candela Medical CO2RE Intima“ lazeriu

„CO2RE Intima“ yra nauja neinvazinė procedūra, atliekama lazeriu, kuriuo pašalinama daugelis moterį kamuojančių problemų. Procedūros poreikis atsiranda įvairiais amžiaus etapais – po gimdymo, menopauzės metu, kai pakinta makšties gleivinė, pasidaro atrofiška, o pats epitelis labai suplonėjęs, atsiranda akivaizdžių neigiamų išvaizdos pokyčių ir pojūčių bei įvairių vaginalinių problemų, sukeliančių nepatogumų seksualiniame gyvenime. Intymiųjų zonų estetinė korekcija lazeriu – tai neskausminga, nekenksminga ambulatorinė procedūra, kuri padeda išspręsti problemas, susijusias su gimdymo ar amžiaus veiksniais, fiziologiniais ar hormoniniais intymiosios zonos pakitimai. Svarbiausia – visa tai gerokai pagerina seksualinę moterų sveikatą. Klinikinių studijų duomenimis, moterys po procedūros jaučia žymų seksualinio gyvenimo ir estetinės išvaizdos pagerėjimą.

intima

Kodėl „Candela Medical CO2RE Intima“ yra efektyvus lazeris?

„CO2RE Intima“ lazeris ypač pasižymi savo universalumu ir patogumu dėl unikalaus CO2 poveikio odai ir minkštiesiems audiniams. „CO2RE Intima“ lazeris, atlikus JAV klinikinius tyrimus, buvo pripažintas auksiniu standartu tarp ginekologinių procedūrų, skirtų intymiųjų zonų odai atjauninti. Šis medicininis lazeris išskiria CO2 energiją, kuri veikia moters intymiosios zonos audinius, o ląstelės gamina daugiau kolageno, kuris gerina odos spalvą ir struktūrą. Lazerio energija stimuliuoja greitą gijimą, taip pat didina drėgmės lygį intymiojoje zonoje.
CO2RE lazeris, skirtingai nuo kitų lazerių, sukelia karščio indukuotą audinio kontrakciją, o kiti lazeriai sukelia audinio susitraukimą tik kaip natūralaus gijimo pasekmę, todėl padidėja randėjimo rizika. Taip pat su CO2RE lazeriu yra galimybė vienu metu atjauninti tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius tuo pačiu metu, kas yra labai svarbu atjauninant intymiąją zoną.

Ar galima CO2RE lazeriu pagerinti moteriškų lytinių organų išvaizdą?

„CO2RE Intima“ lazeris šiuo metu yra vienintelis lazeris, kuriuo galima gydyti tiek vidinius lytinių organų audinius (makšties sritis), šalinant sausumo ir dirginimo pojūtį, šlapimo nelaikymą, makšties raumenų susitraukimus, uždegiminius reiškinius ir susirgimus; tiek išorinių lytinių organų audinius (vulvos sritis), kovojant su suglebusia intymiosios zonos oda ir pigmentacija, kai siekiama atkurti lytinių lūpų ir vulvos audinių stangrumą, formą bei spalvą.
CO2RE lazerio klinikinis efektyvumas yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos).

Kaip vyksta „CO2RE Intima“ lazerinio atjauninimo procedūra?

Intymiųjų zonų lazerinis atjauninimas – tai minimaliai invazinė procedūra, nereikalaujanti chirurginės intervencijos, pjūvių ar anestezijos. Procedūrą „CO2RE Intima“ lazeriu atlieka kvalifikuota lazerinės dermatologijos klinikos „Era Esthetic“ gydytoja ginekologė. Tik po išsamios gydytojos ginekologės apžiūros ir visų indikacijų įvertinimo, nustačius reikiamus parametrus, atliekama saugi ir neskausminga lazerinė procedūra. Ji trunka maždaug 30 min. Šios procedūros metu atkuriama audinio sveika išvaizda, elastingumas, kolageno kiekis atrofavusioje odoje bei audinių ir kraujotakos regeneracija.

Koks CO2RE lazerio poveikis?

1. Esant vaginaliniam elastingumo sumažėjimui. „CO2RE Intima“ lazerio išskiriamą energiją sugeria makšties ar išorinių lytinių organų audinio ląstelės, kuriose skatinama kolageno gamyba, padedančio atgauti natūralų jų atspalvį, stangrumą ir pirminę išvaizdą – taip padidėja makšties kanalo elastingumas.
2. Esant makšties gleivinės atrofijai. „CO2RE Intima“ lazeris efektyviai gydo makšties gleivinės atrofiją, kuri pasireiškia epitelio išplonėjimu, sumažėjusia makšties lubrikacija, išsausėjimu. Jau po pirmųjų lazerio procedūrų galima pastebėti makšties epitelio teigiamų pokyčių, kuris maitina makšties sieną ir apsaugo nuo infekciją sukeliančių bakterijų bei grybelių proliferacijos, taip pat po procedūros pagerėja jungiamojo audinio struktūra, skatinama naujų kapiliarų sintezė, pagerėja kraujotaka.
3. Esant makšties relaksacijos sindromui. Po gimdymo sumažėja makšties jautrumas ir stangrumas. Laikui bėgant, makšties sienelės ir prieangio kolageno skaidulos išsitempia, sumažėja jų elastingumas. „CO2RE Intima“ lazeriu skatinama kolageno sintezė, atkuriamas audinių elastingumas, sutvirtėja makšties sienelė ir prieangis.
„CO2RE Intima“ lazeris skirtas moters intymiųjų zonų problemų gydymui, atjauninimui ir korekcijai. Procedūros atliekamos su steriliais, vienkartiniais antgaliais – taip pacientei užtikrinama itin estetiška ir higieniška procedūra.

Procedūros privalumai:

– nėra chirurginės intervencijos;
– procedūra yra neskausminga ir saugi;
– efektas yra ilgalaikis;
– greitas gijimo laikas (1–3 dienos) po procedūros;
– procedūra turi kompleksinį, atkuriamąjį poveikį išoriniams ir vidiniams lytiniams organams ir pašalina nepageidaujamus veiksnius, trukdančius visaverčiam seksualiniam gyvenimui.

Kokios ginekologinės problemos išsprendžiamos „CO2RE Intima“ lazeriu?

– Moters seksualinės sveikatos pagerinimas
– Išorinių ir vidinių lytinių organų atjauninimas
– Šlapimo nelaikymo problemų sumažinimas ir panaikinimas
– Pigmentacijos sumažinimas
– Makšties niežulys ir sausumas
– Kondilomų, gerybinių darinių lytinių organų srityje pašalinimas
– Skausmingi lytiniai santykiai
– Vulvos distrofijos gydymas
– Makšties audinių stangrumo ir elastingumo pagerinimas
– Makšties pasikartojančių uždegiminių reiškinių sumažinimas ir pašalinimas

Ar procedūra yra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, ji atliekama profesionalios gydytojos ginekologės su išskirtinės kokybės „CO2RE Intima“ lazeriu, kuris ne tik kokybiškai išsprendžia problemą, bet ir sutrumpina gijimo laikotarpį po procedūros ir spartina gijimą.

Kiek intymiųjų zonų atjauninimo „Candela Medical CO2RE Intima“ lazeriu procedūrų reikės atlikti?

Lazerinės dermatologijos klinikoje „Era Esthetic“ yra atliekamas trijų intymiųjų zonų atjauninimo procedūrų kursas. Procedūros atliekamos kas 3–4 savaites. Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytoja ginekologė Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą.
Atjauninimo procesas veikia vidinių lytinių organų audinius, kurie reikalauja trumpo regeneracinio ir atkuriamojo periodo. Šios procedūros efektyvūs rezultatai bus juntami po 1,5 mėnesio, o bendrą būklės pagerėjimą pajusite jau po pirmos procedūros. Po trijų procedūrų rekomenduojama 1 kartą per metus atlikti 1 procedūrą, kad rezultatas ilgiau išliktų.

Privalomi tyrimai prieš procedūrą:

– Normalus onkocitologinio tepinėlio (PAP) atsakymas ( einamųjų metų)
– Ginekologinė apžiūra ir ultragarsinis ištyrimas ( iki 1 mėn. prieš procedūrą)
– Makšties floros tepinėlis ir bendras šlapimo tyrimas, siekiant įsitikinti, kad nėra infekcijos (ne senesnis nei savaitės)

Kontraindikacijos procedūrai:

– Makšties ar dubens operacijos paskutinių 12 mėnesių laikotarpyje
– Implantai, tinkleliai procedūros atlikimo srityje
– Ūmi lytinių takų herpes infekcija
– Šlapimo takų, dubens organų infekcijos
– Onkologinė liga ir aktyvus jos gydymas 5 metų laikotarpyje
– Melanoma, displastinis apgamas procedūros atlikimo vietoje
– Kraujavimai iš lytinių takų
– Nėštumas
– Antikoaguliantų vartojimas
– Gretutinės ligos, tokios kaip cukrinis diabetas, autominuninės ligos
– Geriamojo izotretinoino vartojimas 6 mėn. laikotarpyje
– Geriamųjų gliukokortikoidų vartojimas 6 mėn. laikotarpyje

Pasiruošimas procedūrai:

– Esant aktyviai lytinių takų herpės infekcijai, pagal gydytojo rekomendacijas gali būti paskirta priešvirusinė profilaktinė terapija prieš procedūrą
– Plaukai procedūros atlikimo srityje turi būti nuskusti dieną prieš procedūrą (negali būti depiliuoti vašku ar chemiškai šalinti kitais būdais)
– Vengti antikoaguliantų vartojimo gydymo metu, kadangi didėja mėlynių atsiradimo tikimybė

Kada negalima atlikti šios procedūros?

Procedūros negalima atlikti pacientėms:
– sergančioms venerinėmis ar onkologinėmis ligomis;
– turinčioms ginekologinių ar uždegiminių susirgimų;
– nėščiosioms;
– sergančioms epilepsija;
– turinčioms kraujotakos sutrikimų.

Straipsnis yra lazerinės dermatologijos klinikos ERA ESTHETIC intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir (arba) bet kokiu būdu platinti ar naudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku