Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Co2Re Intima lazeris – intymios sveikatos gerinimas

   Co2Re Intima lazeris – šlapimo nelaikymo terapija, seksualinės sveikatos pagerinimas

   Dažniausios intymios problemos su kuriomis susiduria moterys – asimetrija, sausumas, diskomfortas lytinių santykių metu, šlapimo nelaikymas – ESTETINĖ ginekologija sprendžia šias problemas ir sugrąžina gyvenimo kokybę.

   ŠLAPIMO NELAIKYMAS, dažna problema, su kuria susiduria moterys po gimdymo, menopauzės metu. Tai ne tik kasdienis diskomfortas, bet ir nemalonūs ir kartais skausmingi fiziniai pojūčiai, todėl tikrai nebeverta laukti – estetinė medicina ir lazerinis gydymas šią problemą išspręs BE invazijos ir chirurgijos.

   „CO2RE Intima“ yra nauja neinvazinė procedūra, atliekama lazeriu, kuriuo pašalinama daugelis moterį kamuojančių problemų. Procedūros poreikis atsiranda įvairiais amžiaus etapais – po gimdymo, menopauzės metu, kai pakinta makšties gleivinė, pasidaro atrofiška, o pats epitelis labai suplonėjęs, atsiranda akivaizdžių neigiamų išvaizdos pokyčių ir pojūčių bei įvairių vaginalinių problemų, sukeliančių nepatogumų seksualiniame gyvenime. Intymiųjų zonų estetinė korekcija lazeriu – tai neskausminga, nekenksminga ambulatorinė procedūra, kuri padeda išspręsti problemas, susijusias su gimdymo ar amžiaus veiksniais, fiziologiniais ar hormoniniais intymiosios zonos pakitimai. Svarbiausia – visa tai gerokai pagerina seksualinę moterų sveikatą. Klinikinių studijų duomenimis, moterys po procedūros jaučia žymų seksualinio gyvenimo ir estetinės išvaizdos pagerėjimą.

   intima

   Kodėl „Candela Medical CO2RE Intima“ yra efektyvus lazeris?

   „CO2RE Intima“ lazeris ypač pasižymi savo universalumu ir patogumu dėl unikalaus CO2 poveikio odai ir minkštiesiems audiniams. „CO2RE Intima“ lazeris, atlikus JAV klinikinius tyrimus, buvo pripažintas auksiniu standartu tarp ginekologinių procedūrų, skirtų intymiųjų zonų odai atjauninti. Šis medicininis lazeris išskiria CO2 energiją, kuri veikia moters intymiosios zonos audinius, o ląstelės gamina daugiau kolageno, kuris gerina odos spalvą ir struktūrą. Lazerio energija stimuliuoja greitą gijimą, taip pat didina drėgmės lygį intymiojoje zonoje.
   CO2RE lazeris, skirtingai nuo kitų lazerių, sukelia karščio indukuotą audinio kontrakciją, o kiti lazeriai sukelia audinio susitraukimą tik kaip natūralaus gijimo pasekmę, todėl padidėja randėjimo rizika. Taip pat su CO2RE lazeriu yra galimybė vienu metu atjauninti tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius tuo pačiu metu, kas yra labai svarbu atjauninant intymiąją zoną.

   Ar galima CO2RE lazeriu pagerinti moteriškų lytinių organų išvaizdą?

   „CO2RE Intima“ lazeris šiuo metu yra vienintelis lazeris, kuriuo galima gydyti tiek vidinius lytinių organų audinius (makšties sritis), šalinant sausumo ir dirginimo pojūtį, šlapimo nelaikymą, makšties raumenų susitraukimus, uždegiminius reiškinius ir susirgimus; tiek išorinių lytinių organų audinius (vulvos sritis), kovojant su suglebusia intymiosios zonos oda ir pigmentacija, kai siekiama atkurti lytinių lūpų ir vulvos audinių stangrumą, formą bei spalvą.
   CO2RE lazerio klinikinis efektyvumas yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos).

   Kaip vyksta „CO2RE Intima“ lazerinio atjauninimo procedūra?

   Intymiųjų zonų lazerinis atjauninimas – tai minimaliai invazinė procedūra, nereikalaujanti chirurginės intervencijos, pjūvių ar anestezijos. Procedūrą „CO2RE Intima“ lazeriu atlieka kvalifikuota lazerinės dermatologijos klinikos „Era Esthetic“ gydytoja ginekologė. Tik po išsamios gydytojos ginekologės apžiūros ir visų indikacijų įvertinimo, nustačius reikiamus parametrus, atliekama saugi ir neskausminga lazerinė procedūra. Ji trunka maždaug 30 min. Šios procedūros metu atkuriama audinio sveika išvaizda, elastingumas, kolageno kiekis atrofavusioje odoje bei audinių ir kraujotakos regeneracija.

   Koks CO2RE lazerio poveikis?

   1. Esant vaginaliniam elastingumo sumažėjimui. „CO2RE Intima“ lazerio išskiriamą energiją sugeria makšties ar išorinių lytinių organų audinio ląstelės, kuriose skatinama kolageno gamyba, padedančio atgauti natūralų jų atspalvį, stangrumą ir pirminę išvaizdą – taip padidėja makšties kanalo elastingumas.
   2. Esant makšties gleivinės atrofijai. „CO2RE Intima“ lazeris efektyviai gydo makšties gleivinės atrofiją, kuri pasireiškia epitelio išplonėjimu, sumažėjusia makšties lubrikacija, išsausėjimu. Jau po pirmųjų lazerio procedūrų galima pastebėti makšties epitelio teigiamų pokyčių, kuris maitina makšties sieną ir apsaugo nuo infekciją sukeliančių bakterijų bei grybelių proliferacijos, taip pat po procedūros pagerėja jungiamojo audinio struktūra, skatinama naujų kapiliarų sintezė, pagerėja kraujotaka.
   3. Esant makšties relaksacijos sindromui. Po gimdymo sumažėja makšties jautrumas ir stangrumas. Laikui bėgant, makšties sienelės ir prieangio kolageno skaidulos išsitempia, sumažėja jų elastingumas. „CO2RE Intima“ lazeriu skatinama kolageno sintezė, atkuriamas audinių elastingumas, sutvirtėja makšties sienelė ir prieangis.
   „CO2RE Intima“ lazeris skirtas moters intymiųjų zonų problemų gydymui, atjauninimui ir korekcijai. Procedūros atliekamos su steriliais, vienkartiniais antgaliais – taip pacientei užtikrinama itin estetiška ir higieniška procedūra.

   Procedūros privalumai:

   – nėra chirurginės intervencijos;
   – procedūra yra neskausminga ir saugi;
   – efektas yra ilgalaikis;
   – greitas gijimo laikas (1–3 dienos) po procedūros;
   – procedūra turi kompleksinį, atkuriamąjį poveikį išoriniams ir vidiniams lytiniams organams ir pašalina nepageidaujamus veiksnius, trukdančius visaverčiam seksualiniam gyvenimui.

   Kokios ginekologinės problemos išsprendžiamos „CO2RE Intima“ lazeriu?

   – Moters seksualinės sveikatos pagerinimas
   – Išorinių ir vidinių lytinių organų atjauninimas
   – Šlapimo nelaikymo problemų sumažinimas ir panaikinimas
   – Pigmentacijos sumažinimas
   – Makšties niežulys ir sausumas
   – Kondilomų, gerybinių darinių lytinių organų srityje pašalinimas
   – Skausmingi lytiniai santykiai
   – Vulvos distrofijos gydymas
   – Makšties audinių stangrumo ir elastingumo pagerinimas
   – Makšties pasikartojančių uždegiminių reiškinių sumažinimas ir pašalinimas

   Ar procedūra yra skausminga?

   Procedūra nėra skausminga, ji atliekama profesionalios gydytojos ginekologės su išskirtinės kokybės „CO2RE Intima“ lazeriu, kuris ne tik kokybiškai išsprendžia problemą, bet ir sutrumpina gijimo laikotarpį po procedūros ir spartina gijimą.

   Kiek intymiųjų zonų atjauninimo „Candela Medical CO2RE Intima“ lazeriu procedūrų reikės atlikti?

   Lazerinės dermatologijos klinikoje „Era Esthetic“ yra atliekamas trijų intymiųjų zonų atjauninimo procedūrų kursas. Procedūros atliekamos kas 3–4 savaites. Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytoja ginekologė Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą.
   Atjauninimo procesas veikia vidinių lytinių organų audinius, kurie reikalauja trumpo regeneracinio ir atkuriamojo periodo. Šios procedūros efektyvūs rezultatai bus juntami po 1,5 mėnesio, o bendrą būklės pagerėjimą pajusite jau po pirmos procedūros. Po trijų procedūrų rekomenduojama 1 kartą per metus atlikti 1 procedūrą, kad rezultatas ilgiau išliktų.

   Privalomi tyrimai prieš procedūrą:

   – Normalus onkocitologinio tepinėlio (PAP) atsakymas ( einamųjų metų)
   – Ginekologinė apžiūra ir ultragarsinis ištyrimas ( iki 1 mėn. prieš procedūrą)
   – Makšties floros tepinėlis ir bendras šlapimo tyrimas, siekiant įsitikinti, kad nėra infekcijos (ne senesnis nei savaitės)

   Kontraindikacijos procedūrai:

   – Makšties ar dubens operacijos paskutinių 12 mėnesių laikotarpyje
   – Implantai, tinkleliai procedūros atlikimo srityje
   – Ūmi lytinių takų herpes infekcija
   – Šlapimo takų, dubens organų infekcijos
   – Onkologinė liga ir aktyvus jos gydymas 5 metų laikotarpyje
   – Melanoma, displastinis apgamas procedūros atlikimo vietoje
   – Kraujavimai iš lytinių takų
   – Nėštumas
   – Antikoaguliantų vartojimas
   – Gretutinės ligos, tokios kaip cukrinis diabetas, autominuninės ligos
   – Geriamojo izotretinoino vartojimas 6 mėn. laikotarpyje
   – Geriamųjų gliukokortikoidų vartojimas 6 mėn. laikotarpyje

   Pasiruošimas procedūrai:

   – Esant aktyviai lytinių takų herpės infekcijai, pagal gydytojo rekomendacijas gali būti paskirta priešvirusinė profilaktinė terapija prieš procedūrą
   – Plaukai procedūros atlikimo srityje turi būti nuskusti dieną prieš procedūrą (negali būti depiliuoti vašku ar chemiškai šalinti kitais būdais)
   – Vengti antikoaguliantų vartojimo gydymo metu, kadangi didėja mėlynių atsiradimo tikimybė

   Kada negalima atlikti šios procedūros?

   Procedūros negalima atlikti pacientėms:
   – sergančioms venerinėmis ar onkologinėmis ligomis;
   – turinčioms ginekologinių ar uždegiminių susirgimų;
   – nėščiosioms;
   – sergančioms epilepsija;
   – turinčioms kraujotakos sutrikimų.

   Straipsnis yra lazerinės dermatologijos klinikos ERA ESTHETIC intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir (arba) bet kokiu būdu platinti ar naudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku