Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Raudonos šviesos terapija, visam kūnui, masažinėje vandens lovoje

   Raudonos šviesos terapija ir vandens atpalaiduojanti masažinė lova – VIENOS procedūros metu!

   Magiškas poilsis ir ANTI-AGE terapija, kas gali būti geriau? Atsipalaiduokite ir atjaunėkite!

   Kas yra raudonos šviesos terapija? 

   Raudonos šviesos terapija – tai natūralus ląstelių atsinaujinimo procesus stimuliuojantis gydymo būdas, o taip pat kolageno gamybos skatinimas. Ši terapija gali būti naudojama  traumoms gydyti, skausmui mažinti, raumenims/sąnariams atpalaiduoti, kraujotakai gerinti, o taip pat grožiui ir gerai savijautai palaikyti. Raudonos šviesos terapija (taip pat žinoma kaip fotobiomoduliacija) naudoja raudonos ir artimos infraraudonai šviesai derinį, kad suaktyvintų daugybę biologinių procesų.

   Raudonos šviesos fenomenas – jaunystei, puikiai savijautai ir grožiui, nes kolageno niekada nebus per daug!

   Kaip veikia ši inovatyvi raudonos šviesos lempa ir kuom ji naudinga? Atjaunina odą, mažina raukšles, gerina odos tonusą.

   Raukšlės ir suglebusi oda atrodo kaip įprasta ir neišvengiama senėjimo proceso dalis, tačiau yra gerai suprantamų priežasčių, kodėl taip atsitinka. Stresas, orų permainos, saulės skleidžiami spinduliai, dieta ir gyvenimo būdo veiksniai, tokie kaip rūkymas, alkoholis, kosmetika su toksiškomis sudedamosiomis dalimis, maisto kokybė ir kt., yra priežastys dėl kurių mūsų oda sensta. Kolagenas yra pagrindinė baltymų rūšis, kuri sudaro gyvybės ir žinoma jaunystės pagrindą. Odoje, sausgyslėse ir raiščiuose yra didžioji dalis kolageno sankaupų organizme. Todėl norint turėti elastingą, skaisčią sveiką odą –  kolageno pusiausvyrą ir balansą palaikyti organizme yra būtina. Norint sustiprinti kolageno lempos terapijos efektą, siūlome pamaitinti  savo organizmą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus vitaminų lašelinėmis, kurios akimirksniu pagerins jūsų savijautą. https://lazerineklinika.lt/proceduros/laselines/

   Koks raudonos šviesos terapijos poveikis jaučiamas odai ir plaukams ?

   Raudonosios šviesos terapija ypač naudinga taip pat ir tiems, kuriuos kankina išsiplėtusios poros, kapiliarai, odos raudonis, pigmentinės dėmės ar strazdanos. Raudonųjų kolageno lempų šviesa ne tik sulygina, bet ir pagražina odos spalvą, atjaunina ir sustiprina plaukus, stabdo jų slinkimą, greitina odos gijimą po sužeidimų, chirurginių ir kosmetinių procedūrų, tokių kaip cheminis pilingas ar dermabrazija, tad TIKRAI dėmesio verta terapija Jums. 

   Kolageno lempa veikia skleisdama raudoną šviesą, o  infraraudonoji šviesa veikia energijos gamybą viso kūno ląstelėse,  kas skatina kolageno ir elastino gamybą mūsų organizme. Kadangi  mūsų kūno paviršius yra apsuptas odos, tai yra lengviausiai pasiekiama ir veikiama vieta šviesos terapijai, kas leidžia subalansuoti kolageno gamybą ir mažinanti raukšles. Šios procedūros metu Jūs lepinsitės ne tik kolageno šviesos terapija, bet tuo pačiu metu relaksuosite masažinėje lovoje, kuri leis kūnui maksimaliai atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir įtempto gyvenimo ritmo.

   Raudonosios šviesos terapija pagerina odos būklę ir palaiko kolageno balansą.

   Moksliniais tyrimais įrodyta, kad raudona šviesa skleidžiama ant žaizdų ir įpjovimų pagreitina jų gijimą ir sumažina randų atsiradimo tikimybę. Raukšlės ir senstanti oda formuojasi lėčiau nei randinis audinys, bet procesas tas pats – kolageno karkaso reprodukcijos ir metaboliškai aktyvių ląstelių trūkumas. Iš esmės neefektyvi medžiagų apykaita yra tai, kas ilgainiui sukelia raukšles. Įrodyta, kad energijos apykaitos didinimas naudojant raudoną šviesą padeda spręsti įvairias odos problemas, įskaitant ir odos sukietėjimą, kuris atsiranda senstant ir sukelia raukšles. Stiprūs 620 nm, 680 nm, 760 nm ir 825 nm raudonos šviesos šaltiniai yra veiksmingiausi skatinant medžiagų apykaitą. Raudona šviesa užpildo odos ląsteles energija, kurios reikia ląstelių dauginimuisi, spartina odos atsinaujinimo procesus, ko pasekoje Jūsų oda ir kūnas atjaunėja.

   Masažinė ir kūną atpalaiduojanti vandens lova

   Ritmiškos vandens srovės ir infraraudonųjų spindulių šildymas padės ne tik labiau atsipalaiduoti Jūsų kūnui, bet ir suteiks malonių pojūčių, lyg gulėtumėte ant vandens paviršiaus.

   Kaip dažnai galite naudoti raudonos šviesos terapiją?

   Raudonos šviesos terapiją galite naudoti kiekvieną dieną. Dėl gydymo kurso Jus pakonsultuos klinikos gydytojai.

   Magiškai atpalaiduojamos procedūros privalumai tik Jums “Era Esthetic” klinikoje.

   Kolageno ir masažinės lovos derinys maksimaliai leis Jūsų kūnui pailsėti, tai maloni neturinti šalutinių poveikių procedūra. Per tą laiką Jūsų kūnas prisisotins kolagenu, o raumenys maksimaliai atsipalaiduos. Tinkamas kiekis kolageno padeda sąnariams išlikti tvirtiems, o odai – elastingai ir be raukšlių. Jau po pirmos procedūros bus matomas odos atjaunėjimo poveikis akių, dekoltė ir lūpų srityse.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

    

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku