„Grožis – savita vertybė. Graži išorė formuoja sėkmingo, savimi pasitikinčio, laimingo žmogaus stereotipą. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie Jūsų grožio puoselėjimo“

Pasirinkti specialistą

Žaneta Miknevičiūtė

Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja

Bendrosios praktikos slaugytoja.

Specializuojasi: VELASHAPE III efektyviausias anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas. Aparatas odą veikia ne tik paviršiuje, bet ir giliuosiuose audiniuose, todėl oda lygėja, celiulitas nyksta, apimtys mažėja. Plaukelių šalinime Aleksandrito lazeriu GentleLase Pro ir GentleMax Pro.

Specializacija

Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja


2015 m.

Baigė Kauno kolegiją, bendrosios praktikos slaugos programą, suteikta slaugos bakalauro laipsnis ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija.

2015 – 2018 m.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė – Kauno klinikos, Odos ir venerinių ligų stacionaro ir ambulatorijos skyrius – bendrosios praktikos slaugytoja.

Nuo 2018 m.

Dirba ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje, Kaune.


Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku