Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Thermage FLX ir CPT Termoliftingas – nechirurginis odos patempimas

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   THERMAGE procedūra su naujausia FLX sistema ir trečios kartos, nauja CPT sistema

   Vilniaus “Era Esthetic klinikoje” – NAUJIENA nechirurginis odos patenmimas su THERMAGE FLX naujausia sistema – vieninteliai ir PIRMIEJI Lietuvoje Jums ją prsitatome! Odos stangrinimui, liftingui, raukšlelių mažinimui ne tik akių, veido, kaklo, dekolte, plaštakų srityje, bet ir pilvo, šlaunų, sėdmenų, žastų zonose.

   Thermage FLX:

   • Procedūra atliekama greičiau, šaldymo dėka diskomfortas sumažinamas iki minimumo, tai svarbu Klientui.
   • Geresni rezultatai! Ypatingai viršutinių ir apatinių vokų srityje (procedūra atliekama labai preciziškai, net iki pat blakstienų).

   Visame pasaulyje, ištobulėjus lazerių technologijoms, chirurginių operacijų apimtis sumažėjo apie 70%. “Thermage” arba termažo procedūra – termoliftingas, pirmasis neinvazyvus gydymas, sukurtas veido ir kūno odos patempimui.

   Ši procedūra jokia paslaptis Holivudo žvaigždėms, kas metus atliekančioms Thermage procedūrą sveikai odos išvaizdai, juk kolageno niekada nebūna per daug! Prisiekę jos vartotojai yra Oprah Winfrey, Demi Moor, Linda Evangelista, Madonna, Bradas Pitas, Gwyneth Paltrow ir kiti.

   THERMAGE termoliftingas, tai:
   • Pradininkas nechirurginiame odos patempime, procedūros atliekamos jau daugiau nei 21 metus.
   • Daugiau nei 50 klinikinių studijų (kokybė, saugumas, efektyvumas).
   •  Daugiau nei 2 milijonai procedūrų pasaulyje per metus,

   Kas tai yra – nechirurginis odos patempimo, termoliftingo “Thermage”, procedūra?

   Dažniausiai operuojama tais atvejais, kai nepadeda neinvaziniai metodai.

   Su amžiumi kolageno sintezė lėtėja, jo skaidulos tampa ne tokios elastingos, pradeda irti, to pasėkoje atsiranda odos raukšlės, klostės, sumažėja odos elastingumas. “Thermage” CPT procedūros metu odą veikiant aukšto dažnio radio energijai, dermos sluoksnyje pakyla temperatūra. Paveiktos aukšto dažnio radio bangų kolageno skaidulos atsinaujina, stimuliuojama naujų skaidulų sintezė. Pokyčiai pastebimi iš karto ir stiprėja, ryškėja kelerius metus po procedūros. Po procedūriniu laikotarpiu vyksta ne tik odos atjauninimas, bet ir profilaktika, senėjimo požymių pristabdymas.

   Patempimo efektas gali tęstis iki 3-5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių.

   Vienos termoliftingo “Thermage” procedūros metu atstatomas pakankamas kiekis kolageno giliausiuose odos sluoksniuose, patempiama veido ir kūno oda bet kurioje elastingumą praradusioje srityje, akivaizdžiai pagerinama odos išvaizda. Ji tampa lygesnė, jaunesnė, stangresnė, pasiekiami ilgalaikiai ir natūralūs pokyčiai.

   Ankstesnioji Thermage technologija vadinosi Thermage NXT, tačiau į Lietuvą “Era Esthetic” lazerinės dermatologijos klinika atsivežė naujos 3-ios kartos “Thermage” CPT sistemą. “Thermage” CPT išskiria patentuotas radio dažnio bangas RF, kurios skatina esamo kolageno atsinaujinimą, naujo kolageno sintezę giliuosiuose odos sluoksniuose. Šio proceso pasekoje naujos kolageno skaidulos formuojasi taisyklingai – visiškai taip, kaip jaunystėje, sukeldamos odos patempimą – „liftingą“. Ši procedūra nechirurginė, neturi poprocedūrinio laikotarpio ir yra alternatyva plastinei operacijai.

   “Thermage” CPT termoliftingas yra saugus ir kliniškai įrodytas nechirurginis būdas veido ir kūno odos stangrinimui ir kontūravimui, patempimui, taip pat “Thermage” CPT sistema pritaikyta ir celiulito gydymui. Atliekant “Thermage” CPT procedūrą kūno srityje, padidėja kolageno sintezė, pagerėja odos išvaizda, spalva, kontūrai ir struktūra, oda patempiama, šalinamas celiulitas.

   “Thermage” CPT termoliftingas tinka visiems, kas nori atrodyti jauniau, tačiau nesiryžta chirurginei operacijai ir nori jau kitą dieną grįžti prie įprastos veiklos be jokio poprocedūrinio laikotarpio. Skirtingai nuo operacijos, po “Thermage” CPT procedūros nelieka randų.

   Svarbu! “Thermage” CPT procedūros atliekamos ir vasarą!

   Kiek atliekama “Thermage” CPT procedūrų?

   “Thermage” CPT technologija atliekama tik VIENA procedūra pageidaujamam efektui pasiekti.

   Pastaba: neretai ši technologija supainiojama su tik taip vadinamu „termoliftingu“, kur nenaudojama unikali “Thermage” technologija, todėl tokių procedūrų (termoliftingo) gali tekti atlikti 5-7-10 procedūrų. “Thermage” CPT technologija tame ir unikali, kad užtenka vienos procedūros rezultatams pasiekti. 

   Kokiose srityse atliekamas “Thermage” CPT – veido ir kūno odos patempimas?

   1. Veido srityje – veido liftingas, siekiant suteikti odai jaunesnę, sveikesnę išvaizdą, norint patempti veido odą senstant, esant suglebusiai ar raukšlėtai odai, jos laisvumui ir jos pertekliui. Atliekant procedūrą veido srityje veikiama: a) Viršutinė veido sritis – kakta: pakeliami antakiai ir kaktos oda, sritis apie akis;
    b) Vidurinė veido sritis – skruostai: liftingas, sumažėja odos poros, palygėja nosies – lūpų klostė;
    c) Apatinė veido sritis – stangrinamas veido ovalas, atstatomi jo kontūrai, sumažėja odos suglebimas po apatiniu žandikauliu, palygėja žandikaulio linija, sumažėja ar išnyksta pagurklis, patempiama oda.
   2. Viršutinių ir apatinių vokų srityse – vokų pakėlimas, pakeliami akių vokai, lyginama sritis aplink akis, raukšlės, maišeliai po akimis, patempiama ir stangrinama laisva vokų bei viršutinės skruostų dalies oda.pilvo patempimas
   3. Kaklo srityje – kaklo patempimas, sumažėja kaklo raukšlės, stangrinama ir patempiama oda.
   4. Kūno kontūravimas, stangrinimas, esant suglebusiai pilvo odai, rankų ir kojų srityse, „pakritusiems” keliams.
   5. Celiulito gydymui.

   Celiulito gydymui taip pat taikome ir anticeliulitinį masažą “VelaShape III”, kurio metu mažėja celiulitas ir apimtys. Plačiau apie tai skaitykite čia – anticeliulitinis masažas VelaShape III.

   Naujosios “Thermage” CPT sistemos ypatybė ir PRIVALUMAI:

   “Thermage” CPT technologija naudoja savus odos atsinaujinimo mechanizmus, kai reakcijos į lazerį metu skatinama naujo kolageno sintezė, siekiant akivaizdžiai pagerinti odos išvaizdą, kad atrodytų stangresnė, lygesnė ir jaunesnė. Procedūra yra stipri ir daugeliu atveju prilygsta plastinei chirurgijai. Efektas gali tęstis 3-5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

   • Ši procedūra neturi chirurginės rizikos ir poprocedūrinio laikotarpio! Nereikia imti atostogų, norint atlikti “Thermage” CPT procedūrą. Pacientai po procedūros iš karto gali grįžti prie įprastos veiklos ar laisvalaikio – eiti į darbą ar į teatrą.
   • Naujovė! Procedūros metu pacientai jaučia ne skausmą, o komfortabilią šilumą, visai nereikalinga anestezija! Todėl naujoji termoliftingo “Thermage” CPT sistema patentuota ir vadinasi komfortabilia pulsine technologija (angl. Comfort Pulse Technology).
   • Trečios kartos “Thermage” CPT procedūrą galima atlikti visose veido ir kūno srityse, norint patempti akių vokus, veido ir kaklo odą, kelius, rankas, pilvą, šlaunis ir kt. problematines odos vietas, atsirandančias senstant odai.
   • Naujiena! “Thermage” CPT procedūra specialiai patobulinta ir taikoma celiulito gydymui.

   Kiek laiko truks termoliftingo “Thermage” CPT procedūra?

   Procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 3 valandų. Po unikalios termoliftingo “Thermage” procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius. Rezultatai yra akivaizdžiai pastebimi ir išlieka ilgam.

   Ko tikėtis po “Thermage” CPT gydymo?

   Jūs neatrodysite kaip kita asmenybė, “Thermage” CPT panaudoja natūralius organizmo atsinaujinimo mechanizmus, todėl pokyčiai yra natūralūs. Po procedūros nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio, išskyrus lengvą paraudimą nuo šilumos. Įsivaizduokite, kaip atrodėte prieš 5 metus – tai yra pokyčiai, kurių galite tikėtis po 6 mėnesių, atlikę vieną “Thermage” CPT procedūrą. Tai būsite Jūs, tačiau skaistesnės, jaunesnės, sveikesnės išvaizdos su pilnesne, mažiau išreikštomis linijomis ir raukšlėmis, stangresne oda. Procedūra neinvazinė, saugi, tad pageidaujant dar didesnio efekto, ją galima kartoti anksčiausiai po pusės metų.

   Su trečios kartos, nauja “Thermage” CPT sistema procedūros atliekamos ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikų kvalifikuotų gydytojų dermatologų, specialistų, kurie specializuojasi estetinėje dermatologijoje!

   Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvią, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

   Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

   Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

   HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

   Taip pat ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje paakių maišelių ir paburkimų mažinimas atliekamas su inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis. Plačiau apie paakių maišelių ir paburkimų mažinimą su mikroinjekcijomis Prostrolane Inner B SePaakių maišelių naikinimas vienas iš pagrindinių preparato poveikių. Produktas ne tik mažina riebalų sankaupas, bet ir standina odą, nereikia baimintis, kad sumažėjusios riebalinės sankaupos paliks kabančią odą. Peptidų technologija skatina kolageno sintezę, tad paakių oda tampa stangri.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš ERA ESTHETIC klinikos ir oficialaus “Thermage” tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku