Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Thermage CPT Termoliftingas – nechirurginis odos patempimas

NECHIRURGINIS ODOS PATEMPIMAS  Era Esthetic AVENUE klinikose Vilniuje ir Kaune. Termoliftingo procedūra alternatyva plastinei chirurgijai, veido patempimo efektas gali tęstis iki 3 – 5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių. Svajojate atrodyti jauniau, tačiau nesiryžtate chirurginei operacijai? Sprendimas jau yra. SUTAUPYKITE įsigydami paketus: veidas, akių sritis ir kaklas 2100 € vietoje 3100 € (sutaupote 1000 €), veidas, akių sritis, kaklas ir dekolte 2900 €, vietoje 4229 € (sutaupote 1329 €), lūpos ir sritis aplink lūpas 650 €, vietoje 869 € (sutaupote 219 €) . AKCIJOS galioja iki 05.31 d. 

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Thermage procedūra su CPT sistema jau Era Esthetic klinikoje

Visame pasaulyje, ištobulėjus lazerių technologijoms, chirurginių operacijų apimtis sumažėjo apie 70%. Thermage arba termažo procedūra – termoliftingas, pirmasis neinvazyvus gydymas, sukurtas veido ir kūno odos patempimui.

Ši procedūra jokia paslaptis Holivudo žvaigždėms, kas metus atliekančioms Thermage procedūrą sveikai odos išvaizdai, juk kolageno niekada nebūna per daug! Prisiekę jos vartotojai yra Oprah Winfrey, Demi Moor, Linda Evangelista, Madonna, Bradas Pitas, Gwyneth Paltrow ir kiti.

 

Kas tai yra – nechirurginis odos patempimo, termoliftingo Thermage, procedūra?

Dažniausiai operuojama tais atvejais, kai nepadeda neinvaziniai metodai.

Su amžiumi kolageno sintezė lėtėja, jo skaidulos tampa ne tokios elastingos, pradeda irti, to pasekoje atsiranda odos raukšlės, klostės, sumažėja odos elastingumas. Thermage CPT procedūros metu odą veikiant aukšto dažnio radio energijai, dermos sluoksnyje pakyla temperatūra. Paveiktos aukšto dažnio radio bangų kolageno skaidulos atsinaujina, stimuliuojama naujų skaidulų sintezė. Pokyčiai pastebimi iš karto ir stiprėja, ryškėja kelerius metus po procedūros. Poprocedūriniu laikotarpiu vyksta ne tik odos atjauninimas, bet ir profilaktika, senėjimo požymių pristabdymas.

Patempimo efektas gali tęstis iki 3-5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių.

Vienos termoliftingo Thermage procedūros metu atstatomas pakankamas kiekis kolageno giliausiuose odos sluoksniuose, patempiama veido ir kūno oda bet kurioje praradusioje elastingumą srityje, akivaizdžiai pagerinama odos išvaizda. Ji tampa lygesnė, jaunesnė, stangresnė, pasiekiami ilgalaikiai ir natūralūs pokyčiai.

Ankstesnioji Thermage technologija vadinosi Thermage NXT, tačiau į Lietuvą Era Esthetic lazerinės dermatologijos kliniką jau atkeliavo nauja 3-ios kartos Thermage CPT sistema. Thermage CPT išskiria patentuotas radio dažnio bangas RF, kurios skatina esamo kolageno atsinaujinimą, naujo kolageno sintezę giliuosiuose odos sluoksniuose. Šio proceso pasekoje naujos kolageno skaidulos formuojasi taisyklingai – visiškai taip, kaip jaunystėje, sukeldamos odos patempimą – „liftingą“. Ši procedūra nechirurginė, neturi poprocedūrinio laikotarpio ir yra alternatyva plastinei operacijai.

Thermage CPT termoliftingas yra saugus ir kliniškai įrodytas nechirurginis būdas veido ir kūno odos stangrinimui ir kontūravimui, patempimui, taip pat Thermažo CPT sistema pritaikyta ir celiulito gydymui. Atliekant Thermage CPT procedūrą kūno srityje, padidėja kolageno sintezė, pagerėja odos išvaizda, spalva, kontūrai ir struktūra, oda patempiama, šalinamas celiulitas.

Thermage CPT termoliftingas tinka visiems, kas nori atrodyti jauniau, tačiau nesiryžta chirurginei operacijai ir nori jau kitą dieną grįžti prie įprastos veiklos be jokio poprocedūrinio laikotarpio. Skirtingai nuo operacijos, po Thermage CPT procedūros nelieka randų.

Svarbu! Thermage CPT procedūros atliekamos ir vasarą!

Kiek atliekama Thermage CPT procedūrų?

Thermage CPT technologija atliekama tik VIENA procedūra pageidaujamam efektui pasiekti.

Pastaba: neretai ši technologija supainiojama su tik taip vadinamu „termoliftingu“, kur nenaudojama unikali Thermage technologija, todėl tokių procedūrų (termoliftingo) gali tekti atlikti 5-7-10 procedūrų. Thermage CPT technologija tame ir unikali, kad užtenka vienos procedūros rezultatams pasiekti. 

Kokiose srityse atliekamas Thermage CPT veido ir kūno odos patempimas?

 1. Veido srityje – veido liftingas, siekiant suteikti odai jaunesnę, sveikesnę išvaizdą, norint patempti veido odą senstant, esant suglebusiai ar raukšlėtai odai, jos laisvumui ir jos pertekliui. Atliekant procedūrą veido srityje veikiama:  a) Viršutinė veido sritis – kakta: pakeliami antakiai ir kaktos oda, sritis apie akis;
  b) Vidurinė veido sritis – skruostai: liftingas, sumažėja odos poros, palygėja nosies – lūpų klostė;
  c) Apatinė veido sritis – stangrinamas veido ovalas, atstatomi jo kontūrai, sumažėja odos suglebimas po apatiniu žandikauliu, palygėja žandikaulio linija, sumažėja ar išnyksta pagurklis, patempiama oda.
 2. Viršutinių ir apatinių vokų srityse – vokų pakėlimas, pakeliami akių vokai, lyginama sritis aplink akis, raukšlės, maišeliai po akimis, patempiama ir stangrinama laisva vokų bei viršutinės skruostų dalies oda.pilvo patempimas
 3. Kaklo srityje – kaklo patempimas, sumažėja kaklo raukšlės, stangrinama ir patempiama oda.
 4. Kūno kontūravimas, stangrinimas, esant suglebusiai pilvo odai, rankų ir kojų srityse, „pakritusiems” keliams.
 5. Celiulito gydymui.

Celiulito gydymui taip pat taikome ir anticeliulitinį masažą VelaShape III, kurio metu mažėja celiulitas ir apimtys. Plačiau apie tai skaitykite čia – anticeliulitinis masažas VelaShape III.

Naujosios Thermage CPT sistemos ypatybė ir PRIVALUMAI:

Thermage CPT technologija naudoja savus odos atsinaujinimo mechanizmus, kai reakcijos į lazerį metu skatinama naujo kolageno sintezė, siekiant akivaizdžiai pagerinti odos išvaizdą, kad atrodytų stangresnė, lygesnė ir jaunesnė. Procedūra yra stipri ir daugeliu atveju prilygsta plastinei chirurgijai. Efektas gali tęstis 3-5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

 • Ši procedūra neturi chirurginės rizikos ir poprocedūrinio laikotarpio! Nereikia imti atostogų, norint atlikti Thermage CPT procedūrą. Pacientai po procedūros iš karto gali grįžti prie įprastos veiklos ar laisvalaikio – eiti į darbą ar į teatrą.
 • Naujovė! Procedūros metu pacientai jaučia ne skausmą, o komfortabilią šilumą, visai nereikalinga anestezija! Todėl naujoji termoliftingo Thermage CPT sistema patentuota ir vadinasi komfortabilia pulsine technologija (angl. Comfort Pulse Technology).
 • Trečios kartos Thermage CPT procedūrą galima atlikti visose veido ir kūno srityse, norint patempti akių vokus, veido ir kaklo odą, kelius, rankas, pilvą, šlaunis ir kt. problematines odos vietas, atsirandančias senstant odai.
 • Naujiena! Thermage CPT procedūra specialiai patobulinta ir taikoma celiulito gydymui!!!

Kiek laiko truks termoliftingo Thermage CPT procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 3 valandų. Po unikalios termoliftingo Thermage procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius. Rezultatai yra akivaizdžiai pastebimi ir išlieka ilgam.

Ko tikėtis po Thermage CPT gydymo?

Jūs neatrodysite kaip kita asmenybė, Thermage CPT panaudoja natūralius organizmo atsinaujinimo mechanizmus, todėl pokyčiai yra natūralūs. Po procedūros nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio, išskyrus lengvą paraudimą nuo šilumos. Įsivaizduokite, kaip atrodėte prieš 5 metus – tai yra pokyčiai, kurių galite tikėtis po 6 mėnesių, atlikę vieną Thermage CPT procedūrą. Tai būsite Jūs, tačiau skaistesnės, jaunesnės, sveikesnės išvaizdos su pilnesne, mažiau išreikštomis linijomis ir raukšlėmis, stangresne oda. Procedūra neinvazinė, saugi, tad pageidaujant dar didesnio efekto, ją galima kartoti anksčiausiai po pusės metų.

Trečios kartos nauja Thermage CPT sistema procedūros atliekamos ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos kvalifikuotų gydytojų dermatologų, specializuojančių estetinėje dermatologijoje!

Naujovė! Nuo šiol ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje ir Kaune paakių maišelių ir paburkimų mažinimas atliekamas su inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis. Plačiau apie paakių maišelių ir paburkimų mažinimą su mikroinjekcijomis Prostrolane Inner B Se.

Paakių maišelių naikinimas vienas iš pagrindinių preparato poveikių.

Produktas ne tik mažina riebalų sankaupas, bet ir standina odą, nereikia baimintis, kad sumažėjusios riebalinės sankaupos paliks kabančią odą. Peptidų technologija skatina kolageno sintezę, tad paakių oda tampa stangri.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš ERA ESTHETIC klinikos ir oficialaus Thermage tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:

NECHIRURGINIS ODOS PATEMPIMAS  Era Esthetic AVENUE klinikose Vilniuje ir Kaune. Termoliftingo procedūra alternatyva plastinei chirurgijai, veido patempimo efektas gali tęstis iki 3 – 5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių. Svajojate atrodyti jauniau, tačiau nesiryžtate chirurginei operacijai? Sprendimas jau yra. SUTAUPYKITE įsigydami paketus: veidas, akių sritis ir kaklas 2100 € vietoje 3100 € (sutaupote 1000 €), veidas, akių sritis, kaklas ir dekolte 2900 €, vietoje 4229 € (sutaupote 1329 €), lūpos ir sritis aplink lūpas 650 €, vietoje 869 € (sutaupote 219 €) . AKCIJOS galioja iki 05.31 d. 

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku