GERIAUSIOS kainos garantija plaukelių šalinimui

ILGALAIKIS rezultatas plaukelių pašalinime!

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

Jeigu Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su ALEKSANDRITO “GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą.

SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleLase Pro ir GentleMax Pro”.

Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro ir GentleMax Pro“, vieninteliai tokie Lietuvoje, 6–14 kartų stipresni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų lazerių galingumas yra 1,6–2,9 kW, o “GentleLase Pro ir GentleMax Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6 – 23,6 kW, todėl sunaikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai, pasiekiami ilgalaikiai rezultatai ir plaukeliai įprastai neatauga daugybę metų. Užtenka vieną ar kelis kartus per metus atlikti palaikomąsias procedūras, kad būtų sunaikinti miegantys folikulai ir galėtumėte toliau džiaugtis gražia bei glotnia oda.

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku