ILGALAIKIS plaukelių šalinimas lazeriu

   ILGALAIKIS rezultatas plaukelių pašalinime ir GREIČIAUSIOS procedūros su NAUJAUSIAIS Aleksandrito lazeriais!

   GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

   KAINOS: https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/#pricing-procedure

   Jeigu Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su ALEKSANDRITO “GentleMax Pro Plius, GentleLase Pro ar GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą ir 12% nuolaidą.

   SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose.

   JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro ir GentleMax Pro“, vieninteliai tokie Lietuvoje, 11-23 kW galingesni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų rinkoje naudojamų lazerių galingumas yra 1,2,6 kW, o NAUJAUSIŲ “GentleLase Max Pro Plus” bei “GentlaeLase Pro ir GentleMax Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6-23,6 kW, todėl naikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai, pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku