BLACK FRIDAY: juodai geros kainos pasiūlymai iki 2023.12.02

   ILGALAIKIS PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU, PAŠALINAMI VISAM LAIKUI!

   ILGALAIKIS rezultatas plaukelių pašalinime su NAUJAUSIAIS Aleksandrito ir diodiniais lazeriais! Turime daug Klientų, kuriems plaukeliai jau neatauga 10-15 metų ir ilgiau. Nebereikia skustis, depiliuoti, plaukai nebeįaugiinėja, nėra paraudusios odos ir bėrimų. Papildoma nauda – po procedūrų oda būna tarytum aksominė, švelni. Daugelio Klientų atsiliepimas būna tik vienas: “Kodėl aš to nepadariau anksčiau?!!!”.

   Nei karto nebandei šalintis plaukelių lazeriu? Daug ką praradai. ATEIK ir pats pamatysi skirtumą – BE plaukų. Pirmoje procedūroje mes Tave pakonsultuosime nemokamai ir parinksime tinkamiausią lazerį BŪTENT Tau, kuris užtikrins ilgalaikį rezultatą!

   PLAČIAU: https://lazerineklinika.lt/kuri-lazeri-rinktis-aleksandrito-ar-diodini

   GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

   Kreipkis į mūsų klinikas, nebesiblaškyk, kur pradėti plaukelių šalinimo procedūras ir mes Tau pateiksime individualų pasiūlymą su GERIAUSIA kaina – dvejonių nebeliks tikrai!

   Registruokis Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje “Era Esthetic” klinikose.

   Vilniuje: +370 611 77 111
   Kaune: +370 611 66 111
   Klaipėdoje: +370 611 88 111

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku