VISOMS Pietų Korėjos “Caregen” kompanijos injekcijoms -20 %

   Pasirūpink savo odos grožiu dabar ir pasinaudok net –20 % nuolaida odos atgaivinimo / Anti-Age / kūno formų koregavimo procedūrai su nuostabiaisiais Pietų Korėjos “Caregen” kompanijos preparatais “Aquashine”, “Prostrolane Natural B”, “Prostrolane Blanc B”, “Prostrolane Inner B”, “Revofil Fine”, “Styler 600”::

   • Intensyvus odos sudrėkinimas (labai aktualu po vasaros, nes oda išsausėja)
   • Odos šviesinimas
   • Raukšlių lyginimas (akivaizdžiai matomas rezultatas)
   • Viso veido Anti-Age terapija, koreguojami senėjimo požymiai, atsižvelgiant individualiai į Kliento lūkestį, išskirtinės preparatų leidimo technikos, pasiekia LABAI natūralios išvaizdos efektą – mes PRIEŠ veidų iškraipymą.
   • Išraiškingų lūpų forma
   • Kūno formų koregavimas (apimčių mažinimas, celiulito šalinimas, odos stangrinimas)

   Nežinai, kuris preparatas reikalingas Tavo odai? Tinkamiausią produktą individualiai parinks mūsų gydytojai, kurie nuolatos mokinasi, kelia savo kvalifikaciją, semiasi pasaulinių žinių ir tendencijų, turi daug praktikos.

   Džiaukis jaunatviška, giliai sudrėkinta, elastinga ir švytinčia oda!

   Registruojantis iki š.m. spalio 15 d. KODU “Injekcijos”.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku