Pietų Korėjos “Caregen” kompanijos AQUASHINE injekcijoms -20 %

   Pasirūpink savo odos grožiu dabar ir pasinaudok net 20 % nuolaida (injekuojant 2 švirkštus, vienos procedūros metu), odos atgaivinimo / Anti-Age / terapijai, su nuostabiaisiais Pietų Korėjos “Caregen” kompanijos preparatais “Aquashine”.

   Rezultatas:

   • Intensyvus odos sudrėkinimas.
   • Odos šviesinimas.
   • Raukšlių lyginimas (akivaizdžiai matomas rezultatas).
   • Viso veido Anti-Age terapija, koreguojami senėjimo požymiai, atsižvelgiant individualiai į Kliento lūkestį, išskirtinės preparatų leidimo technikos, pasiekia LABAI natūralios išvaizdos efektą – mes PRIEŠ veidų iškraipymą.

   Nežinai, kuris preparatas reikalingas Tavo odai? Tinkamiausią produktą individualiai parinks mūsų specialistai, kurie nuolatos mokinasi, kelia savo kvalifikaciją, semiasi pasaulinių žinių ir tendencijų, turi daug praktikos.

   Džiaukis jaunatviška, giliai sudrėkinta, elastinga ir švytinčia oda!

   Registruojantis iki 2024.08.31, KODU “Injekcijos”.

   Plačiau apie Styler 600 injekcijas: https://lazerineklinika.lt/proceduros/styler-600-botulino-poveikis-be-toksino-sudetyje-su-heksapeptidu-46/

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku