PIRMAI HIALURONO ir BOTULINO INJEKCIJAI NUOLAIDA!

   Pirmai hialurono užpildo/filerio procedūrai arba botulino toksino injekcijai taikoma 20% nuolaida!

   Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Lūpų injekcijos yra efektyvus sprendimas norint padidinti jų apimtį, koreguoti jų formą ar sustabdyti senėjimą.

   Suformuokite skruostus ir suteikite apimties su hialurono rūgšties injekcijomis – išskirtinė, taisyklinga forma Jums!

   Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. “Era Esthetic” klinikose naudojami pasaulyje populiariausi preparatai veido mimikos raukšlių mažinimui su natūraliai atrodančiu efektu –  Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

   *Akcijos negalioja Aquashine, Prostrolane procedūroms.

   Pasiūlymas galioja iki 2024.08.31

   Plačiau botulino toksino injekcijos ir išskirtinės leidimo technikos: https://lazerineklinika.lt/botulino-toksino-injekcijos/

   Registruokis Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje “Era Esthetic” klinikose.

   Vilniuje: +370 611 77 111
   Kaune: +370 611 66 111
   Klaipėdoje: +370 611 88 111

    

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku