Plaukų šalinimas lazeriu vyrams

   Šalinti ar nešalinti plaukų? Visuomenėje priimta, kad moterys šalina didžiąją dalį plaukų dėl estetinių priežasčių. Skutimas, depiliacija vašku ar cukrumi, plaukų rovimas pincetu arba depiliacinių kremų naudojimas – moterys įvaldė įvairias plaukų šalinimo technikas. Tačiau labiausiai džiaugiasi tos, kurios su plaukeliais nebekariauja, nes jų atsikratė pasirinkusios lazerinę depiliaciją. Vyrams plaukų šalinimas lazeriu taip pat yra puikus pasirinkimas. Ypač, kai kalbame apie veido plaukus (ausų, nosies, barzdos liniją) arba plaukus nugaros, pilvo, pečių, kojų srityse. Ši procedūra labai veiksminga ir užima nedaug jūsų laiko, o rezultatai yra ilgalaikiai.

   plauku salinimas vyrams

   Vyrų depiliacija: kodėl verta rinktis lazerį?

   1. Nežaloja odos, nebeįauga plaukai

   Plaukų šalinimas lazeriu – tai ne vien estetikos siekimas. Lygi oda atrodo jauniau, glotnesnė. Tačiau taip pat šalinti plaukus lazeriu daug protingiau ir patogiau nei peiliukais arba kosmetologo kabinete kenčiant rovimą vašku. Lazerio šviesa teigiamai veikia odą ir panaikina įaugančių plaukelių problemą.

   Lazerinė depiliacija yra gerokai pranašesnė už įprastus vyrų plaukų šalinimo būdus, nes nesausina ir nežaloja odos. Skleidžiama šviesa skatina natūralią kolageno ir elastino gamybą, todėl oda po procedūrų atrodys sveikesnė ir gražesnė.

   2. Privalumai aktyviems vyrams ir profesionalams

   Plaukų šalinimas profesionaliems sportininkams tampa pasiruošimo pasirodymams dalimi. Kultūristai ir treneriai nepageidauja plaukų ant savo kūno, kad jie neužgožtų raumenų. Plaukikams svarbus kuo mažesnis pasipriešinimas judant baseine, juk kiekviena dešimtoji sekundės dalis reikšminga, todėl ant jų kūnų nėra plaukų. Dviratininkams irgi rekomenduojama pasišalinti plaukus nuo kojų, kad sumažėtų trintis ir sudirgimas treniruočių ir varžybų metu, nes mūvint aptemptus šortus, prakaituojant, oda su plaukais trinasi į drabužius. Pašalinus nuo kojų plaukus vyrams taip pat lengviau užsimauti kompresines kojas, atlikti masažus.

   Pasirinkę plaukų šalinimą lazeriu sportininkai sutaupo laiko ir išvengia odos sudirgimo, eliminuoja įsipjovimo riziką, o kartu infekcijas.

   3. Plaukų šalinimas lazeriu – komfortiška procedūra

   Ar plaukus šalinti lazeriu skausminga? Ne, tai yra komfortiška procedūra, kuri netrunka ilgai. Plaukų rovimas vašku tikrai yra gerokai skausmingesnė technika. Pasirinkus plaukų šalinimą aleksandrito lazeriu jūs jausite tik švelnų vėsinimą dėl integruotos į lazerį DCD sistemos.

   vyru plauku salinimas lazeriu

   4. Protingai paskirstytos išlaidos

   Nebeleiskite pinigų kasmėnesiniams vizitams pas kosmetologę. Jūs įkalinti šiame užburtame rate. Atlikę lazerinių depiliacijų kursą būsite laisvi – apie plaukų šalinimą nuo krūtinės, nugaros, kojų ar kaklo tiesiog pamiršite bent pusmečiui.

   5. Vyrams, vertinantiems savo laiką

   Plaukų šalinimą lazeriu ypač vertina vyrai, kuriems svarbus jų laikas. Procedūra su lazeriu truks nuo 15 min. iki pusvalandžio, priklausomai nuo pasirinktos kūno vietos. Vienu metu galite šalinti plaukus tiek nuo veido (ausų, nosies, kaklo), tiek nuo kūno (kojų, pečių, nugaros, pilvo, intymios zonos).

   „Era Esthetic“ klinikų tinklas apima didžiuosius miestus (Vilnių, Kauną ir Klaipėdą), tad galėsite suplanuoti savo vizitą net ir kitame mieste, jei būsite išvykęs darbo reikalais ar atostogų.

   6. Inovatyvi ir saugi technologija

   Žmonės, kurie žavisi naujovėmis, negali neišbandyti lazerinės depiliacijos. Tai modernus sprendimas šiuolaikiniam vyrui. „Era Esthetic“ klinikų specialistai sukaupė daugiau nei 14 metų darbo patirtį taikydami medicininius lazerius, todėl galite būti ramūs dėl jų kompetencijos. Klinikose naudojami JAV „Syneron Candela“ kompanijos pagaminti galingiausi „GentleLase PRO“ ir GentleMax PRO“ naujos kartos aleksandrito lazeriai, patvirtinti JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), taip pat jau daugiau nei 30 metų pasaulyje yra vertinami aukso standartu, tai efektyviausi ir geriausi lazeriai savo kategorijoje, pamirškite apie ataugančius plaukus – ilgam. Ši klinika turi daug klientų, kuriems plaukai neatauga jau daugiau nei 10 metų.

   Kaip lazeris panaikina plauką?

   Plaukų šalinimas lazeriu yra procedūra, kurios metu šviesos spindulys nukreipiamas į plauko folikulą, kad sunaikintų jį ir jis nebeaugtų. Procedūros metu oda nėra pažeidžiama. Kai folikulas sunaikinamas, plauko stiebas susilpnėja ir suglemba, o per artimiausias savaites folikulas miršta ir plaukai nebeauga.

   Kad pasiektumėte norimo rezultato – iki 95 % pašalintų plaukų – reikia atlikti vidutiniškai 6 procedūras, kas 4–8 savaites. Pabaigus kursą pakaks kartą ar du per metus atvykti palaikomosioms procedūroms.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku