Šiuolaikinė depiliacija

   Depiliacija skustuku

   depiliacijaTai vienas seniausių depiliacijos metodų, kai skustuku pašalinamas plauko stiebas, tačiau dar taikomas mūsų kasdienybėje. Ilgą laiką skutant, atsiranda pūlinukai, pradeda įaugti plaukeliai, sudirginama oda, neteisingai skutantis veido srityje vyrams formuojasi negyjantys bėrimai, pseudofolikulitas. Skutimo procedūrų metu pašalinamas tik plauko stiebas, todėl procedūrą reikia kartoti 2-3 kartus savaitėje, sparčiai augant plaukui kartais ir 1-2 kartus per dieną, ypač vasarą.

   Depiliacija vašku

   Šis depiliacijos būdas žinomas nuo senovės laikų, kai kūnas buvo depiliuojamas kriauklytėmis, akmenukais ir kitais būdais, stengiantis atsikratyti plaukų, tačiau vis dar atliekamas ir šiais technologijų ir mokslo išradimų laikais, vis dar nežinant ar netikint ilgalaikių šalinimo metodų privalumais. Atliekant depiliaciją vašku, plaukas yra išraunamas su šaknimi. Tokiu būdu atliekant depiliaciją, pažeidžiama natūrali plauko augimo kryptis, todėl plaukas augdamas „suranda“ naują kelią ir pradeda įaugti, sukeldamas pūlinukus, bėrimus, ilgą laiką depiliuojant vašku atsiranda bėrimai, rusvos dėmės, odoje gali atsirasti randeliai. Procedūros kartojamos kas 2-3 savaites, procedūroms plaukelius reikia atauginti.

   Depiliacija cukrumi

   Depiliacija cukrumi – trumpalaikis šalinimo būdas, atsiradęs vėliau už šalinimą vašku, kai kūnas ištepamas cukraus pasta. Plaukų šalinimas cukrumi yra kiek mažiau skausmingas, nei atliekant įprastu vašku. Procedūros metu plaukas taip pat yra išraunamas, todėl ilgainiui plaukai įauga, kurie padaro odą nelygią, formuodami dėmėles ir bėrimus, procedūroms plaukelius reikia atauginti apie 3 savaites.

   Trumpalaikiai plaukų šalinimo metodai, pingant lazerių procedūroms, nustumiami į praeitį. Paskaičiavus, kiek laiko ir pinigų išleidžiama trumpalaikėms plaukų šalinimo priemonėms, pasirodo trumpalaikiai metodai ne tik brangesni, jie neleidžia odai atrodyti gražiai ir būti visada pasiruošus sportuoti, atostogauti, eiti į baseiną ir t.t.!

   Skaitykite plačiau apie efektyviausią plaukų šalinimą inovatyviais GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais.

   Fotoepiliacija

   Fotoepiliacija atliekama intensyvios pulsinės šviesos aparatais (IPL). Šis metodas sukurtas bandant atrasti būdą, pigesnį nei plaukų šalinimas lazeriu. Fotoepiliacijos aparatai išskiria platų spektrą spindulių, tuo skiriasi nuo lazerių, kurie išskirią vieną spindulį. Fotoepiliacijos spindulių pluoštas išsisklaido ir dėl mažesnio aparatų galingumo nei lazerių pasiekia plauko stiebą tik iki 3mm. Kuo mažesnis aparato galingumas, tuo mažiau mm fotoepiliacijos aparatū išskiriama šviesa prasiskverbia į odą. Kadangi daugeliu atveju pašalinamas tik plauko stiebas (priklausomai nuo aparato galingumos), procedūros atliekamos dažniau nei lazeriais, kas 2-3-4 savaites. Plačiau apie tai skaitykite – kuo skiriasi plaukų šalinimas lazeriu nuo fotoepiliacijos.

   Plaukų šalinimas lazeriu

   lazerine depiliacija

   Plaukų šalinimas lazeriu – efektyviausias plaukų šalinimo metodas, o procedūros atliekamos 2- 3 kartus rečiau nei vašku. Atlikus procedūrų kursą, pakanka atlikti palaikomąsias procedūras 1 kartą metuose. Lazeriai išskiria vieno bangos ilgio spindulį, kuris skirtas konkrečiai problemai spręsti. Pagal tai skirstomi į 755nm išskiriantys Aleksandrito, 800-810 nm diodinius, 1064 nm Nd:Yag ir t.t. Lazeriai yra daug kartų galingesni nei fotoepiliacijos aparatai, todėl selektyvus spindulys sugeriamas plaukuose esančio melanino ir pasiekia plauko svogūnėlį jį sunaikindamas. Kuo geriau lazerio lazerio bangą sugeria pigmentas melaninas ir kuo stipresnis lazeris, tuo geresni plaukų šalinimo rezultatai. Era Esthetic klinikose naudojami naujausi JAV “Candela Medical” Aleksandrito PRO lazeriai, kurių bangą 755 nm geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, be to, tai stipriausias plaukų šalinimo lazeris, todėl juo pasiekiami itin efektyvūs rezultatai. Plačiau apie Aleksandrito lazerį, skaitykite plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu.

   Plaukų šalinimas lazeriu ir alternatyva pigesnėje kainoje – JAV diodinis lazeris, kuris yra galingiausias šio modelio lazeris Lietuvoje.

   Plaukelių šalinimas diodiniu, galingiausiu lazeriu, kokie privalumai?

   • žemesnė kaina;
   • nėra jokių lipnių gelių, kaip įprastose rinkoje esančiuose diodiniuose lazeriuose. Šaldymas vyksta oru – švaru, modernu, patikima. Nereikės iš karto ieškoti dušo, kad apsiprausti po gelių. Jokio lipnumo, tik komfortiška ir greita procedūra;
   • ypač geri rezultatai šalinant tamsų plauką, nes lazeris reaguoja į pigmentą. Šiai dienai dar nėra sukurta lazerių, kurie efektyviai pašalins ir šviesų plauką, todėl nepasiduokite reklaminiams triukams, o kreipkitės į profesionalus.

   Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/plaukeliu-salinimas-galingiausiu-diodiniu-lazeriu/

   Trumpai apie ABU LAZERIUS – ALEKSANDRITO IR DIODINĮ: https://lazerineklinika.lt/plauku-depiliacija-mes-nesiulome-rinktis-mes-turime-abu-lazerius/

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku